HAHS Klinika Implantologii i Ortodoncji

Szczecin

Opinie o HAHS Klinika Implantologii i Ortodoncji

oszukany

Uwaga na hahs !!! Oszuści nie znają się na leczeniu zębów tylko okradaniu ludzi z kasy. Wiem., byłem tam chciałem wyleczyć zeby ale po wydaniu 10 tys.i dużej krzywdzie z ich strony ucieklem. Nie róbcie tam zębów-lepiej oddajcie kasę bezdomnym czy pojedzie na wycieczkę bo oni was okradna do ostatniej złotówki.pierwsze wrażenie pozytywni do monety gdy zajmą się twoimi zębami. Decydująca się na hahs bedziecie rozczarowani, okradnieci, wściekli. Oszuści ubrani w białe fartuchy. UWAGA NA HAHS

aneta

przedsiębiorstwo nie jest solidna. szpiegowanie pracowników, traktowanie ich jako zło konieczne przez właścicieli i ich \"przydupasów\" Pensje marniutkie za ciężką pracę. Jedynie, co było fajne, to współpracownicy, ale akurat nie było to zasługą pracodawcy. Polecam zdesperowanym.

Zostaw opinię o HAHS Klinika Implantologii i Ortodoncji - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HAHS Klinika Implantologii i Ortodoncji