PSS „SPOŁEM”
counter
2 57 152 5 1
Zeta

Czy firma oferuje pracownikowi jakiś socjal typu bony świąteczne karty sportowe wczasy pod grusza ? Proszę o informacje jaki socjal oferuje

Witek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje ludzi?

Mała
@Zeta

Tak. Co roku na święta są bony do wykorzystania w naszych sklepach. Kart sportowych nie ma. Wczasy pod gruszą dla początkujących co dwa lata. Ogólnie socjalne bardzo dobre. Dodatki za pracę na stoisku mięsnym. Tylko wypłaty ogólnie co miesiąc małe. Mogli by się bardziej postarać bo zaraz będą musieli sklepy zamykać.

Tak6Nie
@Mała

Dzięki za informacje. A czy prawdą jest ze na starcie najniższa krajowa jak długo się pracuje na takiej stawce ile m-c z premią można wyciągnąć. Szkoda ze nie ma kart sportowych bo teraz to standard w każdej firmie. Widzę dużo opinii negatywnych o tej firmie a to jednak odstrasza potencjalnych pracowników

Mała
@Mała

Cały czas lecisz na najniższej krajowej. To co Państwo co roku podnosi to dostajesz i tyle.

Tak5Nie
@Zeta

Wczasy pod grusza owszem co dwa lata...

@Zeta

Bony są owszem,wczary pod gruszą co dwa lata i to nie dla poczatkujących pracownikow...kazdy tak ma.Moge pokazac wyciagi z wyplat i udowodnic kwoty jakie sie zarabia w tym (usunięte przez administratora).1620zl a jak nadgodziny masz to 1740.porazka.o chorowaniu zapomnij bo nie bedziesz wiedziala czy sie smiac czy plakac.Niedlugo zaczną zamykac sklepy czego im zyczę

Zuzanna
@Karol

A czy ktoś może powiedzieć, jakie warunki oferują? Jest chociaż w Społem umowa o pracę? Chodzi mi tu konkretnie o Szczecin, choć pewnie wszędzie jest tak samo pod tym względem.

klaudia90
@Zeta

na starcie 1500 podstawy plus ewentualna premia za stoisko i premia od obrotów i wyplacane przymusowe nadgodziny, finalnie zarabiasz niecale 2000 a tyrasz jak wół ps tak 1500 zl - nie wiem jak oni to obeszli skoro najnizsza krajowa jest nieco wyzsza a na dodatek premie nie zawsze sie dostaje;) i z tego co slyszalam pracownicy ktorzy pracuja dluzej zarabiaja podobnie

Ewelina Nowy wpis
@Zuzanna

Umowa o pracę na okres próbny 3 miesiące. Szczecin.

TakNie

Jaka umowa obowiązuje w PSS „SPOŁEM” podczas okresu próbnego?

Ewelina Nowy wpis
@Pytanie

Umowa o pracę na okres próbny 3 miesięczny.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 42 dni.

Czy w PSS „SPOŁEM” są szkolenia zewnętrzne?

pracownik Nowy wpis

Porażka. Kierowniczki na prawie wszystkich sklepach traktują cię jak pomyje , siedzą i tylko rozkazują , byście się do pracy ruszyły !!!!!!!!! Karaluchy no porażka , śmieszne pieniądze. Siedzę tam już 3 lata poszukuję innej pracy bo już nerwowo wytrzymać się nie da. Dla kierownictwa środkowy palec na do widzenia .

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Witek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje ludzi?

Irena
@Witek

Tak potrzebuja ale odradzam,w sklepach spolem panuje mobing ,pip powiniem sie o tym dowiedziec ,i zrobic z tym porzadek

Tak9Nie
anonymous
@Witek

tak potrzebuje

Zizi
@Irena

Tak potwierdzam. Mobbing na porządku dziennym, kierowniczka jest tam boginią, gnoi pracowników, komuna i nic więcej, zastępczynie nic nie robią tylko pokazują paluchem co robić. Tragedia.

Jza
@Irena

Społem to (usunięte przez administratora) Mobbing co dzień.

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 244 dni.

Czy PSS „SPOŁEM” praktykuje "luźne piątki"?

Zizi

Wyzysk i mobbing, kierowniczka myśli że jest Bogiem, krzyczy na pracowników przy klientach, jedna osoba a roboty za 5ciu.ciągle źle, nie polecam tej firmy.

Kita

Witam Czy ktoś może wie jakie są zarobki w biurze jako sekretarka? Jestem ciekawa czy warto podjąć zatrudnienie na tym stanowisku. Jakie warunki, atmosfera? Z góry dziękuję

Kamil
@Kita

Również mnie to zastanawia, jeśli dowiesz się o tym z innego źródła to napisz proszę co wiesz na ten temat. Oczywiście wybierając się na rozmowę kwalifikacyjną również wspomnij tu jaki był jej przebieg, takie wpisy są zawsze w cenie.

Kinga

Jako była już klientka pragnę powiedzieć jedno.Na ul Szybowcowej 34w Szczecinie sprzedają bez przerwy śmierdzące mięso.Dzis po raz kolejny takie dostalam....panie są nie miłe,a gdy chciałam zgłosić reklamacje straszyłypolicją.Mięso ewidentnie śmierdzące.Dzięki takim sklepom i pracownikom tracą państwo klientów.Jeśli nikt nie przyjedzie na kontrole jutro zgłaszam sprawę do sanepidu.

Tak13Nie
Jarmarczna
 Rekomendacja
@Kinga

Bo oni te mięso mrożą, i rozmnażają, jak ma być świeże... Ohyda

Tak3Nie
@Jarmarczna

Owszem tak robia plus myja w wodzie z octem i sprzedają stare mieso.

Karol

Jestem byłą pracownicą,niedawno odeszłam i to była najleprza decyzja jaka mozna było podjąć.Nie mozna chorowac w tej pracy...miesiac na zwolnieniu byłam bo wymagalo tego tyle rekowolestencja i zgadnijcie ile dostalam.1100zl a pracujac z nadgodzinami 1780...w to wliczmy premie jeszcze.Ciezka praca bo dżwigasz ciezkie napoje,nie raz zerwany kregoslup i rece.Nie polecam nikomu tej pracy bo dorobicie się garba

Marek

Jak tam zarobki? Są jakieś premie ?

Kjk
Użytkownicy czekają na odpowiedź 427 dni.

Który to sklep?

Sylwia

Ten sklep to porażka...pani kierowniczka( w ciemnych włosach) to jakieś antyhandlowe nieporozumienie, klienci jej przeszkadzają o 6:15 rano ,jest takim prostakiem że wstyd! Ważne: o 6 rano pieczywo MUSI być już ułożone na półkach a nie żeby klient sam musiał sobie nurkować w skrzynkach . Sklep jest od 6 i klienci też są od 6! Druga ważna sprawa: sklep jest czynny do 20 a już koło 19 klient czuje się fatalnie bo po nogach jeżdżą mu szmatą z domestosem!! Masakra! I to obgadywanie się nawzajem przy klientach - porażka!

Ada

Jakie trzeba mieć wykształcenie na stanowisko kasjerki?

TakNie1
Cześć
@Ada

Żadnego wykształcenia.Idziesz i Cię przyjmują

pracujaca

Społem =najniższa krajowa albo jeszcze nizej.Bardzo ciezka praca.Atmosfera w pracy sztuczna,obgadywanie.Wybieranie sobie pupilkow przez zastepczynie(w czestych przypadkach Panie bez wykształcenia nie potrafiace dobrze pisac po polsku),takiego pokroju jak one..Dla mnie wielkie dno i dla szanujacego sie czlowieka to nie jest dobra praca.Społem zbrzydzilo mi prace w handlu i nigdy do niego nie wroce.to jest moja opinia ale uwierzcie mi ze to czysta prawda bynajmniej tam gdzie ja pracuje a ze slyszenia wiem ze to bardzo czeste zjawisko.mieso stare ale to jest wina tych co tam pracuja ze daje sie je do sprzedazy tak jak Panie pisza.jednym sowem masakra

Tak11Nie1
Kierowniczka
@pracujaca

Wytykasz innym, ze nie umieja pisac po polsku, a sama co robisz? Bynajmniej i przynajmniej to nie synonimy. Zanim taki belkot wrzucisz do sieci, przeczytaj te swoje wypociny kilka razy.

Tak3Nie
Pracujaca
@Kierowniczka

Tak jest mój błąd przyznaje.Powinnam napisać przynajmniej.Co nie zmienia faktu iż PANI KIEROWNICZKO nie zaprzeczyłas bo tak jest i każda pracownica Spolem o tym wie.Moja wypowiedz to wypociny ze wzgledu na jedno przejezyczenie ?zenada.W spolem zarobki tragiczne.atmosfera tragiczna.Zero szacunkuTO JEST MOJE ZDANIE A Pani mnie nie interesuje.Zegnam

Tak4Nie1
anonymous

Jedyny minus jaki, niestety, jeszcze do tej pory mi doskwiera to zarobki. Szału nie ma. W ciągu 5 lat dostałem jedną stałą podwyżkę (150 zł brutto) ale są 2 uznaniówki w roku (na rękę zależnie od stażu od 300 zł w górę). Poza tym bony na święta bez terminu ważności do wykorzystania w swoich sklepach oczywiście, więc obiektywnie pisząc jest to dość konkurencyjny pakiet w Szczecinie. Dla dzieciaków są też paczki ze słodyczami na święta. Zakres obowiązków jest z góry ustalony i nikt nad Tobą nie siedzi i Cię nie kontroluje, bo wychodzą z założenia że skoro przyjęli Cię do tej pracy, to potrafisz ją wykonać. Więc nie ma trzymania za rączkę, są jednak oczekiwania i raz na jakiś czas kontrole jeśli gdzieś Ci się powinie noga. Załoga - wspaniała, przyjaźnie na lata, niektóre osoby z wyższych stanowisk mogą wydawać się "straszne" ale o każdym można powiedzieć równy gość/równa babka. No, prawie każdym.

Tak10Nie5

Jolka
@anonymous

Uznaniówki o czym mówisz czy w każdym społem tak jest

MM
@anonymous

Bony na święta bez terminu ważności? Co za ściema! Bony dostaje się na początku grudnia i są do wykorzystania do końca stycznia (1,5 miesiąca).

Tak5Nie1
Normalny
@anonymous

Czyżby pisał to prezes??.uch ach bajka nie robota. Totalna bzdura

Janusz

Jestem klientem sklepu Społem w zdrojach. Zawsze mają dziury w nabiale poza tym pustki w lodówkach z piwem dużego wyboru niema tak samo z alkoholem dużego wyboru nie mają. Wędliny te same żadnych nowości też zdarzało mi się kupić śmierdzące mięso. Sklep jest słabo zaopatrzony. Obsługa też nie miła. Więcej tam zakupów nie zrobię wolę lidla.

Tak2Nie2
Plastek

Jestem klientem sklepu na szybowcowej 34 i nigdy nie trafilem na nie swieze mieso. Zawsze swieze wedliny , sporo promocji . Obsluga mila. Polecam

Tak4Nie2

Jaga

Reklamacje należy kierować na adres firmy a nie forum pracowniczym!

Tak1Nie1
Ona

Witam...jestem stała klientką sklepu Społem przy Bramie Portowej koło kwiaciarek, chciałam pochwalić za bardzo wysoki asortyment mięsa, wędlin i spożywki. Sklep jest mały fakt ale wszystko tam znajdę. Panie uprzejme i zawsze pomocne. Pozdrawiam

Tak4Nie

Zostaw merytoryczną opinię o PSS „SPOŁEM” - Szczecin