Opinie o Małgorzata Słowińska MB Zarządzanie Bezpieczeństwem Nadzory Budowlane Kosztorysowanie.Doradztwo Personalne w Nochowo

1 2 3 5 1
Toyota Nowy wpis
Nazwa działu: Marketing

Całkowity brak kultury, dowolne interpretowanie przepisów bhp. Ogólnie pani Małgorzata jest oderwana od rzeczywistości i żyje w swoim wyimaginowanym świecie.

Tak2Nie2
Ja Nowy wpis
@Toyota

Lepiej chodzić po firmie i brać kasę za friko bo wam nawet pracować niechce

Tak1Nie1

Wasza wiedza może pomóc użytkownikom! Nadal czekamy na nowe informacje odnośnie pracy w firmie Małgorzata Słowińska MB Zarządzanie Bezpieczeństwem Nadzory Budowlane Kosztorysowanie.Doradztwo Personalne w miejscowości Nochowo, każda opinia ma znaczenie!

TakNie

Zostaw opinię o Małgorzata Słowińska MB Zarządzanie Bezpieczeństwem Nadzory Budowlane Kosztorysowanie.Doradztwo Personalne - Nochowo

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie