Opinie o Piwi Femma Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Mariusz Kurczewski w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Piwi Femma Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Mariusz Kurczewski. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Piwi Femma Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Mariusz Kurczewski o rekrutacji.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piwi Femma Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Mariusz Kurczewski w Łódź

Wera Nowy wpis

Witam. stawki szwaczek na stronie firmowej nie zostały jeszcze zaktualizowane? Widzę po prostu kwoty liczone od 23 do 28 zł brutto. Zastanawiam się czy do dziś taka różnica 5 zł od wartości minimalnej będzie zachowana?

Piszecie o wężach w kieszeni a ja widzę, że KAM może zarabiać do 11,000 zł a przynajmniej tak napisano w ofercie na stronie. aplikował może ktoś z was ostatnio? Niedługo za czymś będę się rozglądać i może się zgłoszę o ile ktoś aktualizowałby informację dotyczące pracy. zależy mi na dobrej atmosferze

Odradzam. W skrócie - typowy Januszex, toksyczna atmosfera w pracy i wieczny nacisk na nierealne wyniki

padła opinia, że kobiety w firmie pracują, a teraz pytanie jak obecnie zarabiają? Dalej jest tak, że są 3 zmiany na dziewiarni a na szwalni 1? Jak konkretnie praca jest zorganizowana i na jakie stawki można liczyć na tych stanowiskach, zarabia się podobnie?

@Anna

Dziewiarnia 3 zmiany, szwalnia 1. Wynagrodzenia zawsze są podane w ogłoszeniach na dane stanowisko. Zależy też od tego jakie masz doświadczenie na danym stanowisku, jak długo będziesz się wdrażać itd. Kwestie organizacji pracy i innych pytań można, a nawet trzeba na spokojnie omówić na rozmowie rekrutacyjnej ;-)

@Radek

Dziękuję. A kto szkoli i wdraża? Czy raczej na własną rękę trzeba się dostosować? Jak ktoś całkiem nie ma doświadczenia to jak długo może przebiegać cały ten proces?

Skinwalker
@Radek

To nie jest odpowiedź na pytanie tylko wykrętka. W firmie wszystko gra dopóki nie zacznie się rozmawiać o pieniądzach, a osoby proponujące te śmieszne stawki robią to z uśmiechem na ustach :) Zabawne, że większość komentarzy tutaj to odpowiedzi właścicieli, wyżej postawionych pracowników czy pociotków, a na jakieś 3 negatywne opinie produkujecie tak dużo sielanek i opowieści o tym, że jednak jest super

Angela
@Skinwalker

Jesteś może zorientowany w aktualnej sytuacji zakładu? Dość szeroko się wypowiedziałeś a mnie zastanawia informacja, którą znalazłam w sieci podczas szukania ogłoszeń. Pokazuje mi, że doszło do zawieszenia jakoś w tamtym roku. To nieaktualne dane? Zakład wciąż funkcjonuje?

Marek Nowy wpis
@Anna

Uciekaj jak najdalej od tego miejsca!!!! Ta firma zarzadzaja niereformowalni ludzie! Traktuja czlowieka z gory, maja weza w kieszeni do tego stopnia, ze mydlo do mycia rak wyliczaja na pompki. Wiele sytuacji w tej firmie nadaje sie do sadu a cala rodzinka do kochanowka.

Iwona

Widzę kilka opinii broniących pracodawcy, za co dziękuję. Ważna jest szczerość i obektywizm, w pracy nie ma zawsze lekko. Szukam zatrudnienia na produkcji, możecie mi powiedzieć, ilu zmianowy jest system i czy pracują tu też kobiety?

@Iwona

Kobiety pracują Dziewiarnia - 3 zmiany Szwalnia/pomoc - 1 zmiana

Ewelina
@Radek

To na dziewiarni jak są 3 zmiany, to jak godzinowo one wyglądają?

@Ewelina

6-14, 14-22, 22-6

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Piwi Femma Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Mariusz Kurczewski? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Małgorzata

Czytam te wpisy i zastanawiam się kto rozsądny szuka opinii na takich portalach... naprawdę, rozbrajają mnie takie osoby. Jestem pracownikiem PIWI od kilku lat i nie przypominam sobie aby kiedykolwiek choć o 1 dzień, spóźniła się wypłata wynagrodzenia czy premii. Nie przypominam sobie również aby ktokolwiek z nas pracujących- i mam tu na myśli wszystkich, łącznie z rodziną- jak opisujecie- "siedział i pierdział w stołek". Tu nikt nie robi żadnej otoczki- dlaczego? bo nie musi. Nie ma szkoleń? Ooo to coś nowego? Jesteście pewni? W takim razie, opinie te powinny ukazać się ale pod nazwami innych firm - na pewno nie PIWI, bo z tego co tu wypisujecie- nic do naszej firmy nie pasuje. Najciekawsze jednak dla mnie jest to, iż najczęściej na takich forach wpisów dokonują osoby, które nigdy nie pracowały w danej firmie bądź ex-pracownicy, którzy starają się nazwijmy to "odegrać"... ale to pozostawiam bez komentarza.. czy PIWI jest złą, krzywdzącą pracowników firmą?? Ja odpowiem "Nie". Czy jesteśmy idealni? NIE!- ale to właśnie MY pracownicy tworzymy oblicze FIRMY. Najprostrzym wyjściem jest w anonimowym wpisie obrzucić kogoś błotem. Dlatego takie wypowiedzi świadczą o poziomie autora. Czy polecam TAK!!!

Przemek
@Małgorzata

Właśnie takiej odpowiedzi brakowało. :) Ludziom nigdyy nie dogodzisz, to jest już we krwi Polaków. :(

Maria

Pozwolę sobie na dwa słowa refleksji, jako pracownik ze stażem paroletnim. Pracując na produkcji, widzę rotację pracowników. Ale odchodzą tylko Ci, którzy boją się normalnej pracy lub na niej się nie znają lub konfliktują z załogą, która od dłuższego czasu jest bardzo zgrana i w żadnym wypadku nie może pozwolić sobie na mącenie atmosfery wewnątrz. 1. Nigdy nie była opóźniona pensja 2. Szef do pracy przychodzi jak zegarek 3. Wszystkie problemy, które nie wątpliwie są, są rozwiązywane na bieżąco i jedyną właściwą drogą- mianowicie rozmową. 4. Polecam od serca, jeśli jesteś pracowitym, uczciwym i „normalnym” człowiekiem na pewno zagrzejesz tu miejsce

Łukasz

Totalne (usunięte przez administratora). Czysty PRL. Właściciel nic nie wie o branży medycznej i szkoleniu pracowników . NIE POLECAM !

A
@Łukasz

Pracuję w tej firmie od 5 lat i te opinie to dla mnie szok! Nigdy nie było problemów z wypłatą, prowizje są duże i wypłacane w terminie, atmosfera pracy rodzinna. Jak ktoś chce siedzieć i pierdzieć w stołek to rzeczwyiście za długo miejsca nie zagrzeje, ale jak ktoś jest ambitny, pracowity, rzetelny to nie kojarzę, żeby ktokolwiek z kolegów i koleżanek kiedyś narzekał. Łukaszu, a kiedy Ty pracowałeś? Piszesz o braży medycznej, więc sądzę, że niedawno, ale nie kojarzę tutaj żadnego Łukasza... a przecież jesteśmy tak małym zespołem, że nie mógłbyś zostać niezauwazony?

Kamil
@Łukasz

Hej, w przyszłym tygodniu mam tam drugą rozmowę. Możesz doprecyzować (lub ktoś inny z tu obecnych?) dokładnie o co chodzi? Po pierwszej rekrutacji wydawało mi się wszystko w porządku ale teraz nabrałem obaw...

Łukasz
@Kamil

Robią otoczkę , że rodzinna firma , że szanują pracowników . Szkoleń brak, awansu brak . Proponują wysoka podstawę żeby kogoś ściągnąć . Jeżeli szukasz pracy na dłużej nie polecam.

Jacek
@A

Tam cała rodzina siedzi i pierdzi w stołek .

Bartek
@Jacek

Nie wiem kto takie bzdury wypisuje. Żadnego z tych panów nie kojarzę aby pracowali tu jeden dzień. Pracuje tu jakiś czas i nigdy nie było problemów z wypłatą. Jeśli ktoś uważa że prowizje rzędu 10-30 tys są małe to nie mam pytań... a jak widzę wpisy typu " proponują dużą podstawę aby kogoś ściągnąć" tym bardziej nie wiem o co chodzi... Rozumiem że lepiej jakby była najniższa krajowa? Ktoś się nie dostał do pracy lub został zwolniony za brak wyników i teraz robi opinię taką a nie inną. Nikt nie ukrywa że to rodzinna firma a nie duża korporacja...

Traktują pracownika jak śmiecia . Nie liczy się co robisz tylko ile przyniesiesz do firmy . Kasa, kasa , kasa . Tylko tyle . Nie wyrabiasz wyimaginowanej (nie do zrealizowania ) prowizji to do widzenia . Nie mają pojęcia o budowaniu firmy i relacji z klientami. Jeżeli ktoś liczy na ROZWÓJ I długofalową współpracę NIE POLECAM.

Przedstawiciel Handlowy

Firma jest firmą krzak, (usunięte przez administratora) nie płąci, nie dotrzymuje słowa, wykorzystuje ludzi i ich nie szanuje. Właściciel wygląda jak koza i jest mądry jak ona. Serdecznie nie polecam

master
@Przedstawiciel Handlowy

Witaj, czy możesz rozwinąć temat,jakieś konkretne sytuacje? Ostatnio zauważyłem jakieś ogłoszenia w sieci na handlowca w tej firmie. Co miałeś na myśli mówiąc nie placą ? Jakie jest uposażenie handlowca i warunki pracy.?

Zostaw merytoryczną opinię o Piwi Femma Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Mariusz Kurczewski - Łódź

• Jak się pracuje w Piwi Femma Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Mariusz Kurczewski?

Zobacz opinie na temat firmy Piwi Femma Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Mariusz Kurczewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piwi Femma Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Mariusz Kurczewski?

Piwi Femma Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Mariusz Kurczewski
  • Pomorska 41