Opinie o Bim Łucja Bugaj Anna Migała w Świlcza

Bim Łucja Bugaj Anna Migała
1 2 5 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 136 dni.

Czy w obrębie jednego działu w Bim Łucja Bugaj Anna Migała są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

klient Nowy wpis

Długo nad tym się zastanawiałem, czy cokolwiek napisać,a może juz czas na to. Sklep sam w sobie ładny. Za to obsługa nie za fajna. Wredne zakompleksione plotkary, wiekszość miejscowa. "Panny" A i A i A wyjątkowo bezczelne,jak nie widzi ich właścicielka. Jedna gorsza od drugiej, i co najgorsze, połowa wsi wie wszystko, co przyszło z towarem, jakiego focha miała szefowa, jakie utargi, słowem wszytko. Ba, nawet że sie wydarła na męza, albo o ich dzieciach, nie fajnie nazywanymi przez pracownice rozwydrzonymi bachorkami.Brak kompetencji pracowników to jest coś nie bardzo miłego. Co do obsługi, to zależy która jest na kasie,bo nie wszystkie są spoko, to samo z obsługa miesna, no i jakoscia miesa,czy wedlin. Jakos lepiej było przez pierwsze miesiace po otwarciu sie tego sklepu,jakies fajniejsze były osoby, bardziej kontaktowe, że sie nawet bardziej chciało i postać w kolejce, jak już była. Teraz sa na tyle rozwydrzone, ze maja sie za królewny, które roszcza sobie prawo do "mycia du*y" kazdemu i wszystkim, poczawszy od szefostwa po klientów.

lol Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

ech sama prawda o tym sklepie unikac ich (usunięte przez administratora) śmiało można podciagnac pod (usunięte przez administratora)zachowania włascicielki maja gdzies jeszcze inne sklepy wiec i tam pewnie nie lepiej jest

p Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

Stres przede wszystkim. Zawsze wina pracownika.(usunięte przez administratora) udaje kumpele, a potrafi wbic nóz. Nie ma mozliwosci zachorowania bo zwalnia z pracy,grafiki ustala z dnia na dzien,i ma w d ze ktos w taki a taki dzien potrzebuje dzien wolny,bo ma cos do ogarniecia prywatnie. Ma swoje faworyty ktore moga nie przyjsc do pracy,ale reszta ma byc zawsze na wezwanie. Wystarczy przejsc sie tam kilka razy by zobaczyc ile pracowników sie tam juz przewineło. Jedna (usunięte przez administratora) druga by tylko dostac cos ekstra kasy do wypłaty

Tak1Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Czekamy na newsy od użytkowników. Ktoś ma jakieś nowe info na temat firmy Bim Łucja Bugaj Anna Migała w miejscowości Świlcza, bo nie wiemy jak to z pracą u nich.

Zostaw opinię o Bim Łucja Bugaj Anna Migała - Świlcza

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie