Opinie o Paweł Krakowiak Doradztwo Gospodarcze w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Paweł Krakowiak Doradztwo Gospodarcze. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Paweł Krakowiak Doradztwo Gospodarcze o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paweł Krakowiak Doradztwo Gospodarcze w Łódź

Ona Nowy wpis

Wyzysk i to na maksa!wolne?po wielu prośbach albo i wcale!strzyżenie max 20min a później afera bo opóźnienia są

Agnieszka Nowy wpis

Niby taka przyjazna firma Fryzjerek, a to co tam się dzieje za kulisami jest przerażajace. Nielegalne kamery z podsłuchem, (usunięte przez administratora), brak poszanowania dla pracowników, ściąganie ze zwolnień, groźby ze nie dostanie się wypłaty, a po odejściu wykłócanie się o pieniądze. Praca za śmieszne pieniądze i na fatalnych warunkach, a wymogi są ogromne. Jakieś plany finansowe do wyrobienia w salonie fryzjerskim!!! Pracownicy są traktowani jak (usunięte przez administratora) misza być w pełni dyspozycyjni nawet podczas choroby czy wolnego, na klienta jest 10/15min odliczane i następny. Wydzwanianie podczas dni wolnych, (usunięte przez administratora). Absurd to co tam się odwala, ktos to powinien zgłosić i się tym zająć. Uciekajcie z tej pożal się boże „profesjonalnej” firmy!!

"stara" pracownica Nowy wpis

Bo tak właśnie jestem nazywana w salonie do nowych, jak pewnie i każda inna, która zdecydowała się uwolnić z tego (usunięte przez administratora) gorszego niż (usunięte przez administratora) Wszystko jak wyżej, wypłaty spóźnione, każą pracować w niedzielę pod zarzutem "wylotu", kierownictwo wchodzi im gdzie słońce nie dochodzi tak, że głębiej już się nie da a również już nie pracująca kierowniczka pokazywała, co na szefostwo wypisują na swojej osobnej grupie kierowniczej, do której to Państwo szefostwo nie należą. Może warto się zainteresować co Pani M wyprawia za ich plecami. :) Na szczęście mnie już to nie dotyczy i serdecznie nie polecam pracy. Chyba, że ktoś jest masochistą. Wtedy to praca marzenie. :)

Justyna

Nie polecam . Właściciela tej firmy sa nie poważni . Szukają fryzjerów gwarantuja dobre zarobi, umowę o pracę, szkolenia. Co do czego przychodzi trzeba się prosić o umowę o pieniądze o szkoleniach to już nie wspomnę . Pierwszy raz spotkałam się z salonem " fryzjerskim " który ma miesięczny plan do wyrobienia!!!!! To nie jest bank czy hurtownia żeby tworzyć plany do wyrobienia . Pracując tam musisz wiedzieć że będziesz. MASZYNA DO ZARABIANIA PIENIĘDZY NA CZAS 15/20 MIN TO JEST MAX NA KLIENTA . Nie wyrobisz się to już patrzą na ciebie z pod byka. Koszmar nie praca !!!!!!

Marek Nowy wpis
@Justyna

Zgadzam się z tym w 100% nie raz słyszałem jak fryzjerki rozmawiały między sobą , byłem zdziwiony ze takie rzeczy dzieją się w SALONIE Fryzjerskim. Nie polecam pracodawcy. Zresztą nie ma tam już żadnej dobrej fryzjerki zostały same mameje

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Paweł Krakowiak Doradztwo Gospodarcze? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Kowalska

Potwierdzam ! Wypłaty niby do ostatniego dnia miesiąca a tak naprawdę ciagle opóźnienia , procent dla fryzjera pod stołem , mobbing przekleństwa w stronę pracowników czysty wyzysk . Ściagają ludzi ze zwolnienia groza ze jak nie przyjdą to nie wypłaca wynagrodzenia . Pracownicy traktowani jak tania siła robocza w 15 min trzeba wykonać strzyżenie . Kamery z podsłuchem bez zgody pracowników , zatrudnienia na czarno , odradzam i radzę unikać !!!!

Jarosław
@Kowalska

Kto jest odpowiedzialny w firmie za takie zachowania wobec pracowników? Oferowane pieniądze są dobrym powodem, by mimo tego nadal pracować?

Karma
@Kowalska

Ten salon to jakaś (usunięte przez administratora) takie zarobki to Pani Grażynka na ryneczku więcej daje, wypłaty nie na czas, od góry nakaz aby to robić szybko, zero profesjonalizmu, brak specjalistycznego sprzętu, wszystko robione budżetowo, brak szacunku do pracowników, zero profesjonalizmu ze strony szefostwa w rozmowach z pracownikami, jednym słowem totalnie nie polecam ani tam pracować ani się obcinać

Kowalska
@Jarosław

Absolutnie nie wynagrodzenie nie jest adekwatne do wykonywanej pracy , pracowałam tam tylko dlatego ze bałam się jak odejdę ze nie dostanę swojej wypłaty o która musiałam się prosić i grozić . A kto ma być odpowiedzialny jak szefostwo czyli właściciele tak się zachowują w stosunku do pracowników ?

Pan K

Ostatnio byłem u Pani Karoliny, takiej w ciemnych włosach, odrazu wydawała się jakaś nauczona, ale to co potem się wydarzyło przerosło mnie, po strzyżeniu owa Pani nawet nie wyczyściła mnie z włosów, całą fryzura wykonana strasznie wszędzie schody i nierównosci, za uchem zostawiony kęp włosów, Pani zacieła mnie również na karku, obawiam się również że sprzęt nie jest zdezynfekowany, kiedy po godzinie wróciłem i chciałem poprawki Pani z recepcji taka grubsza w okularach powiedziała że sikor zapłaciłem to znaczy że mi się podoba i mam wyjśc, tak się postępuje z ludźmi?

Paulina

Kochani, nie tak dawno pan Paweł szukał fryzjerki dziecięcej ale nie tylko, nie było kwoty zarobków, ale obiecane premie i mowa o napiwkach (ktoś je daje?) Właśnie chciałam ustalić tak na przyszłosć, ile może wyjść miesięcznie w tej pracy?

@Paulina

Max 2000zł odradzam tam prace. Najniższa krajowa (nawet nie!) reszta pod ladą w gotówce. Reszta to twój napiwek :D

Marzena

jak to niby miałoby być legalnie rozwiązane, żeby udawało się nie płacić najniższej? to nie tworzy podstawy do zgłoszenia czegokolwiek czy źle myślę? a specyfika pracy wobec tego jak się prezentuje?

@Marzena

Podpisywana jest umowa na 1/2 etatu około 1500zł brutto tyle dostajesz przelewu reszta pod stołem. Bo pracujesz na caly etat ale umowa na max 1/2 etatu. Są osoby co pracują na 1/8 :P na papierze a tak naprawdę na cały

Marzena

czyli jak ktoś nie przystanie na tego typu propozycję i by chciał na cały etat to nie ma nawet o czym mówić? ciekawa teraz jestem jakie tu obłożenie kandydatami musi być, że mogliby sobie na takie coś pozwalać

Była Pracownica

Pracowałam we Fryzjerku. Ta firma upada!!! Nie ma pieniędzy na wypłaty więc zamiast płacić do 5 (jak jest na umowie) dostaje się pieniądze 12. I to najcześciej tylko połowe a reszta po kątach w gotówce. (wiadomo trzeba oszukać państwo) ciekawe z czego ludzie mają żyć albo płacić kredyt. Fryzjerki to większośc Panie z Ukrainy, które nawet nie mają doswiadczenia ani zawodu fryzjera.

Zostaw merytoryczną opinię o Paweł Krakowiak Doradztwo Gospodarcze - Łódź

• Jak się pracuje w Paweł Krakowiak Doradztwo Gospodarcze?

Zobacz opinie na temat firmy Paweł Krakowiak Doradztwo Gospodarcze tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Paweł Krakowiak Doradztwo Gospodarcze
  • Rzeźna 11A