Mar-Lok Marta Ziembakowska Usługi Fryzjerskie z Dojazdem Do Klienta

NIP: 8581715703 REGON: 321402164

Mar-Lok Marta Ziembakowska Usługi Fryzjerskie z Dojazdem Do Klienta

Opinie o Mar-Lok Marta Ziembakowska Usługi Fryzjerskie z Dojazdem Do Klienta

Filtruj opinie po kryteriach:

No i jak z zatrudnieniem jest w przedsiębiorstwie Mar-Lok Marta Ziembakowska Usługi Fryzjerskie z Dojazdem Do Klienta w mieście Krzywin, bo nie wiemy czy będzie można się zatrudnić.

Zostaw opinię o Mar-Lok Marta Ziembakowska Usługi Fryzjerskie z Dojazdem Do Klienta - Krzywin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mar-Lok Marta Ziembakowska Usługi Fryzjerskie z Dojazdem Do Klienta

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.