Opinie o Spektrumwork24 Sp. z o.o. w Szczytno

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Spektrumwork24 Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Spektrumwork24 Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spektrumwork24 Sp. z o.o. w Szczytno

Aneta

Nie polecam. Mam za sobą kilka wyjazdów z tą agencją i zawsze są jakieś zatajone informacje, jeszcze ani razu nie trafiła mi sie sztela żeby wszystko było dokładnie opisane, mam dosyć takich mało zabawnych 'niespodzianek '.

Peter
@Aneta

A to ciekawe, pracuję z ta firma od prawie 4 lat, jade ponownie na swoja sztele na której jest już ponad 3 lata. Zawsze firma słuzy mi pomocą, widocznie jadący do pracy oczekują tylko dni wolnych od pracy , rowerku itd...brać kasę za nic prawda?

Teresa18

Firma godna polecenia. Zlecenia zgodne z opisem, wypłaty zawsze na czas, a koordynatorki pomagają w każdej sytuacji. W razie jakichkolwiek problemów można na nie liczyć o każdej porze. Zdecydowanie polecam.

Bombel
@Teresa18

Po co ty tak klamiesz? zaplacono ci za to???????

Bogusia7781

Byłam na dwóch zleceniach. Jak narazie wszystko dobrze wypłata na czas, przejazd zapłaciła i zoorganizowała Firma

Ola
@Witold

Tak,za pośrednictwem.O tym,co napisałeś pierwsze słyszę.Opiekunka mieszka z podopiecznymi nie tylko w opiece całodobowej.Podziwiam za 24 h i rozumiem.

wiki 54. Nowy wpis

Firma odpowiedzialna, o każdej porze dnia i nocy są do dyspozycji , wypłata na czas. A , że nieraz opis miejsca się nie zgadza co do joty to nie wina firmy, a rodziny, bo często nie mówią całej prawdy, firma wie też tyle co opiekunki będące na miejscu przekażą. Ja nie miałam z nimi większego problemu a jak coś mi nie pasuje to dzwonię i reagują natychmiast. Polecam!

Zulka
@Teresa18

Tereska, czy firma ma jakiś telefon , chce do niej zadzwonić i nie widze nr telefonu. Czy firma zapewnia mieszkanie w pracy,. tzn. czy za nie płaci firma czy sam pracownik? Możesz mi odpoiwezieć

@Zulka

@Zulka tak, mają 2 numery - 504 700 323 lub 504 700 545. Opiekunka mieszka w domu podopiecznego i nic nie płaci. Tak samo za wyżywienie.

Bombel Nowy wpis
@Teresa18

Po co ty tak klamiesz? zaplacono ci za to???????

Czarek Nowy wpis

Jest trochę ofert na stronie spektrum, w sumie od wyboru do koloru :D Niektóre wyjazdy są od zaraz, ale w sumie nigdzie nie ma podanych zbyt dużo szczegółów, a mnie najbardziej interesuje jaką umowę proponują? Weekendy wolne?

Bombel Nowy wpis
@Czarek

Zobaczysz wolne jak świnia niebo i stawki bedziesz mial ho ho.!

Iga

Firma SPEKTRUMWORK24 to totalna porażka,opis szteli odbiegał mocno od opisu koordynatorki!! Kłamią,nie obierają telefonu, (usunięte przez administratora) na wypłatach, pobierają pieniądze za byle kwitek. (usunięte przez administratora) Dbają tylko o siebie,opiekunki muszą na tę całą sitwę pracować. Uważajcie na tę firmę

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Spektrumwork24 Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Aneta

Miki
@Aneta

To jest wina zmienniczek jak już albo rodzina kłamie. Ja bylam na dwóch zleceniach z tej firmy i Oki wszystko było

Witold
@Miki

Napiszesz jakie miałaś warunki jak jesteś taka zadowolona? Szczególnie jak kwatera i czy załatwiała ją firma. Bo wolałbym sam nie musieć się o to troszczyć.

Agata
@Miki

To po co są agencje skoro wina zmienniczki albo rodziny która coś zataja? Kumasz?

Zofia
@Agata

No ale agencja chyba nie jest jakimś Bogiem czy czymś, żeby mieć wpływ na to co zmienniczka czy rodzinka wywinie, co nie?

Danuta
@Aneta

Ja raz wyjechałam z tą firmą i to była pomyłka (usunięte przez administratora) jestem opisałam na Facebooku nie odbiera firma telefonu zgłoszę do Zoll

Peter
@Aneta

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Spektrumwork24 Sp. z o.o.?

Bogusia7781

Julia
@Bogusia7781

Hej, czy przez wyjazdem z firmą miałaś wpływ na to, jakim środkiem transportu będziesz jechać i generalnie czy konsultowali w Tobą warunki mieszkaniowe przed wyjazdem?

Wiki
@Julia

Zawsze można sobie wybrać środek transportu i firmę przewozową

Ewelina
@Wiki

a to trzeba wyłożyć na bilet czy może wskazuje im się którym przejazdem się chce jechać a oni kupują bilet?

Witold

No tak ale pewnie za pośrednictwem firmy bo przecież nie wysyła bezpośrednio pieniędzy do opiekunki. Mieszkanie też opłaca rodzina bo słyszałem że niektórzy opiekunowie mieszkają w ogóle przy rodzinie jak podopieczny wymaga całodobowej opieki.

Ola
@Witold

Bardzo dobra firma. Czy 20 czy 7 rano, zawsze się dodzwonię do mojej koordynatorki!

Agata
@Kasia

Bo od tego jest!!! Żadna łaska biorą mega dużo kasy!

idiotka
@Agata

zwykli pracownicy to akurat mało co zarabiają. jedynie szef idiotko

Zofia
@idiotka

Ale po co od razu ją tak brzydko nazywasz, bo chyba nie rozumiem? Twierdzisz, że mało co zarabiają, czyli ile?

Czy w Spektrumwork24 Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Grażyna

Trochę,tzn.wedlug mnie.Nie wiadomo,kogo,co zastanie się na szteli.Mimo,że opisy są,to już nieaktualne np:zamiast mobilnej seniorki/seniora jest leżąca/y,nie jedna osoba,a 2 do opieki,lub inna część rodziny.Zaskoczenia niemiłe i trzeba wrócić,bo na pracę ponad siły nie ma zgody.

Ewelina
@Grażyna

a stawki wtedy są wyższe jak warunki pracy okazują się cięższe?

Od jakiej kwoty ubezpieczają? I w którym dniu miesiąca jest wypłata?

Grażyna
@Gość

Od średniej,wypłata do 15-go.Opiekunka.

Lila R. Nowy Sącz

Właśnie zjechałam z mojego pierwszego wyjazdu z nimi. Wszystko naprawdę super ogarnięte rzetelna i uczciwa Firma.

00zbyszek

polecam tą firmę byłem na paru wyjazdach

Gosiaczek1970

Mam wiele Firm za sobą ale tą polecam z całego serca. Dobre stawki wypłata na czas i na Panie opiekunki kontraktów zawsze można liczyć. Mają też super organizacje o nic nie trzeba się martwić. Zlecenia zgodne z opisem.

Irena102

Bardzo dobra firma. Jeżdżę z nimi 3 lata i płacą na czas, zlecenia zgodne z opisem, jak cokowliek nie jest tak, to od razu interweniują. Panie z biura poznałam osobiście równe babki.

Gosia

Witam. Prawdopodobnie pojadę z ramienia tej Firmy na zlecenie.Po wielu przykrych doswiadczeniach mam nadzieję,że współpraca przebiegnie pomyślnie. Oczywiście napisze,aby wszystkie Panie Opiekunki miały wgląd. Trzymajcie kciuki????

Basia67
@Gosia

Witam, I jak? Wszystko gra?

Gosia.
@Basia67

Wyjazd przesunął się na sierpień,ot,życie.Formalnosci bardzo skrupulatnie zalatwiane,nie na lapu-capu.

D

BARDZO DOBRA FIRMA WYPŁATY NA CZAS OBSŁUGA NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Basia67

To znaczy?

Zostaw merytoryczną opinię o Spektrumwork24 Sp. z o.o. - Szczytno

• Jak się pracuje w Spektrumwork24 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Spektrumwork24 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spektrumwork24 Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 7 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Spektrumwork24 Sp. z o.o.