Opinie o N Cosmetics Edyta Wilk-Domalewska w Opole

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie N Cosmetics Edyta Wilk-Domalewska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie N Cosmetics Edyta Wilk-Domalewska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o N Cosmetics Edyta Wilk-Domalewska w Opole

Były

Nie polecam, za proponowane pieniądze można znaleźć znacznie lepszą pracę w miłej atmosferze

P

Ile płacą na początek? I ile tam jest zmian?Co z atmosferą w pracę?

Krzysztof z N Cosmetics

Faktem jest, że oczekujemy realnej, rzetelnej pracy, za którą jednak odpowiednio nagradzamy. Średnia roczna retencja pracowników za ostatnie trzy lata (2017-2019) wynosi 86,44. To znaczy, że na koniec danego roku średnio nie jest naszym pracownikiem mniej niż co 7-ma osoba, która ten rok zaczynała z nami. Nie wskazuje to, iż mielibyśmy wobec pracowników tak ogromne wymagania, jak powyższa opinia sugeruje. Aktualna średnia tego wskaźnika w Polsce wynosi ok. 84 (tj. ok. 16% odchodzi z pracy w trakcie roku). W kwestii wynagrodzeń także możemy się pochwalić, gdyż jako jedna z nielicznych firm bez przysłowiowego "proszenia się" stosujemy coroczne podwyżki od samego początku firmy, czyli od ponad 10 lat. Wystarczy więc trochę popracować, zdobyć doświadczenie, dać coś od siebie, a wynagrodzenie jest więcej niż zadowalające. Aby nie być gołosłownym - w ostatnich 3 latach wzrost wynagrodzeń osób aktualnie pracujących u nas to średnio 14,15% rocznie. Procent składany daje więc średni wzrost o 48,74% po 3 latach pracy, czyli 2,678 razy więcej, niż łączny średni wzrost wynagrodzeń w gospodarce w tym okresie (18,2%). Nie licząc premii. Myślę, że to dużo, biorąc po uwagę, że 100% zespołu zatrudniamy na umowę o pracę, bez płacenia "pod stołem", bez umów śmieciowych czy ciągnących się umów czasowych (aktualnie na ponad 30 osób mamy jedną osobę na umowie na okres próbny oraz jedną na umowie na czas określony). Jeśli anonimowy Pracownik publikujący powyższy komentarz jest niezadowolony z wynagrodzenia, to albo ma bardzo wysokie oczekiwania finansowe, albo pracował na tyle krótko, że nie zdążył zapracować na solidną podwyżkę, jak reszta naszego zespołu.

Krzysztof z N Cosmetics

Wzrost wynagrodzeń chyba nie jest tylko sukcesem właściciela, ale przede wszystkim pracowników? To przecież nagroda za ich dobrze wykonywaną pracę i zdobyte doświadczenie. Niestety nie znam zarobków we wszystkich firmach w strefie ekonomicznej, nie sposób odnieść się do takiej krytyki. Skoro znasz zarobki w tych wszystkich firmach, to proszę podaj źródło swych informacji. Które stanowisko porównujesz? Skąd masz dane o zarobkach w strefie i naszej firmie? Inaczej to zwykły, bezpodstawny, anonimowy hejt, na który nie ma sensu dalej odpowiadać.

Wiola

Czy firma normalnie prowadzi swoją działalność? Dlaczego nikt nie korzysta z forum?

@Wiola

Tak, prowadzimy normalną działalność. Nie mamy zbyt dużej rotacji pracowników, ale zatrudniamy wciąż nowych (duży rozwój), stąd może brak opinii. Pozdrawiam, Krzysztof

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w N Cosmetics Edyta Wilk-Domalewska. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Pełnomocnik ds. jakości?
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Application Specialist (Field)
Krakowiany
Alpha Omega Engineering
logo firmy Senior Consultant (Electromobility)
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Zostaw merytoryczną opinię o N Cosmetics Edyta Wilk-Domalewska - Opole

• Jak się pracuje w N Cosmetics Edyta Wilk-Domalewska?

Zobacz opinie na temat firmy N Cosmetics Edyta Wilk-Domalewska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w N Cosmetics Edyta Wilk-Domalewska?

N Cosmetics Edyta Wilk-Domalewska
3.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Technologiczna 2A
    45-839 Opole