Opinie o Mikołowski Bank Spółdzielczy w Mikołowie w Mikołów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Mikołowski Bank Spółdzielczy w Mikołowie. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Mikołowski Bank Spółdzielczy w Mikołowie na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mikołowski Bank Spółdzielczy w Mikołowie w Mikołów

Maryla

Dzień dobry, czy będą jeszcze przyjęcia dla analityków kredytowych? Widziałam poprzednia ofertę sprzed paru miesięcy, posiadam doświadczenie i byłabym zainteresowana praca. Zauważyłam przy tym w jednym wątku, że poszukiwania były w związku z czyimś przejściem na emeryturę, co z rozwojem? Zespół będzie się planowo w najbliższym czasie powiększał?

RS

Zarobki znacznie wyższe niż w pobliskich Spółdzielczych.

Joanna Nowy wpis

witam. jestem w trakcie czytania oferty pracy dla Administratora Systemów IT i zastanowiło mnie podkreślenie, że oferowane są „obiektywne” kryteria awansu zawodowego. Jakaś większa pula osób ocenia? I na kogo można awansować w tym przypadku?

były pracownik Nowy wpis
@Joanna

Na nikogo Ci co mieli awansować to już awansowali . Człowieku szukaj innej pracy chyba że chcesz być nikim.

Nie rozumiem takich opinii, jesteście chociaż w stanie podać jakiś konkretny przykład sytuacyjny do którego teraz się odnosicie? Chciałem kiedyś tu aplikować na analityka kredytowego. O jaki zakres zarzadzania chodzi? chce się upewnić czy dalej śledzić oferty

Werka

Widziałam właśnie tamta odpowiedź ze zarobki są tu znacznie wyższe niż w pobliskich spółdzielczych. Zastanawiam się czy innych kryteriów warunków pracy też może to dotyczyć. widzę jeszcze dostępna ofertę dla specjalisty ds. sprzedaży, piszą w niej o opcji na podnoszenie kwalifikacji. Ciekawa jestem tegorocznych szkoleń, może ktoś powie parę słów :)

ZR35
@Werka

Tak. Zarobki są lepsze niż w okolicznych bankach Spółdzielczych. Porozmawiaj, popytaj, sprawdź. Warunki pracy dużo lepsze niż w bankach komercyjnych. Chociaż jak pracujesz w innym spółdzielczym to różnice zobaczysz że jest bardziej profesjonalnie.

TakiSobie Nowy wpis
@Werka

Szkolenia na bieżąco są przedstawiane pracownikom o różnych tematykach. Nie mam konkretnego terminarza na rok, jeśli w wlasnym zakresie również znajdziesz szkolenie nawet platne to możesz zawnioskować o odbycie takiego szkolenia.

Maryla

@Maryla

Dzień Dobry niestety na ten moment nic mi nie wiadomo odnośnie ewentualnego naboru na te stanowisko polecam na bieżąco sprawdzać stronę Banku.

@TakiSobie

Dziękuję za informacje, będę obserwować w takim razie, czy jakaś nowa oferta się nie pojawiła. Tak z ciekawości, często prowadzone są rekrutacje? Jak pracuje ci się w banku, jesteś zadowolony? Wynagrodzenie na plus?:)

W kwestii rotacji nie? a rozwoju? na stronie było napisane w takich statystykach, że ponad 100 osób chyba się zatrudnia. ta liczba od jakiegoś czasu jest już po prostu stała?

TakiSobie

Niestety na ten moment z względów logistycznych takich aktualny brak miejsc żeby usadowić nowych pracowników ta liczba się nie zwiększa. Jesteśmy również w trakcie remontów dodatkowych pomieszczeń w związku z tym można się spodziewać przyrostu ofert pracy w najbliższym czasie ( w okolicach 3/4 kwartału tego roku.).

TakiSobie

Jeśli chodzi o częstotliwość rekrutacji to nie jestem w stanie odpowiedzieć ponieważ odbywają się one nieregularnie na co przykładem może być aktualna oferta pracy na stanowisko IT co wyniknęło z zmian w strukturze. Jeśli chodzi o samą pracę tak jestem bardzo zadowolony. Jeśli chodzi o wynagrodzenie to jest na ogromny plus zwłaszcza że zacząłem pracę bez żadnego doświadczenia zawodowego na co rzadko decydują się pracodawcy to w ciągu ostatnich 2 lat moje wynagrodzenie "urosło" ponad dwukrotnie.

RS

Zarobki znacznie wyższe niż w pobliskich Spółdzielczych.

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Analityk kredytowy w firmie Mikołowski Bank Spółdzielczy w Mikołowie? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.

O co chodziło z tym „już dawno nie”? analityka nie szukają? Niby na stronie jest teraz dostępna tylko jedna oferta właśnie dla administratora systemów IT. ciekawi mnie przy tym rozmowa rekrutacyjna co na niej będzie sprawdzane? Jak wygląda część techniczna?

Witam, czy to oznacza, że rotacji raczej brak? dział trzyma się w raczej stałym składzie? A kiedy utworzono w nim ostatnio jakiekolwiek stanowisko? będzie szansa na taki rozwój?

Czy w firmie Mikołowski Bank Spółdzielczy w Mikołowie występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku Analityk Finansowy?

TakiSobie

Tak występuje system zmianowy elastycznego czasu pracy np. w głównej lokalizacji czyli w Mikołowie przy ulicy Krakowskiej są to godziny od 7 do 19. Rozpoczęcie dnia pracy powinno się zacząć pomiędzy godzinami 7-11 chyba że są ku temu inne przesłanki np. stopień niepełnosprawności lub umowa na 1/2,3/4 etatu (takie umowy są zawierane na prośbę pracownika).

Joasia

Dzień dobry, a praca na infolinii byłaby możliwa? mam doświadczenie z pracy na słuchawce i tak przeglądam Mikołów właśnie, komentarz od kogoś się tu pojawił teraz niedawno. Na stronie nie widzę ofert, więc może tu by ktoś wiedział?

@Joasia

Niestety Bank nie posiada typowej infolinii telefony od klientów są odbierane przez pracowników obsługi bezpośredniej klienta.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Mikołowski Bank Spółdzielczy w Mikołowie? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Pracownik nowy

Przeważnie 2 lub 3. Oczywiście czasem może być nawet krócej- jak przekonasz do siebie szefów (rozmową i dokumentacyjnie)

@Pracownik nowy

Cześć, a masz jakieś rady, jak ich do siebie przekonać? :P Jesteś nowym pracownikiem, to pewnie na świeżo pamiętasz jeszcze, jak przebiegała rozmowa? Napiszesz coś więcej? Dobre warunki i stawkę ci zaproponowali? Da się z nimi coś negocjować?

Pracownik Nowy

Możesz negocjować. Ja jestem zadowolony. I z podstawy i z premii a najbardziej z atmosfery.

Natalia

Ktoś pytał o speca od ryzyka a z tego co widzę równolegle szukają do siebie analityka kredytowego. Z czego może wynikać ta rotacja i ilu ich docelowo się zatrudnia tak w sumie? Z jakim konkretnie zespołem będzie się współpracować i co z kwestią wynagrodzenia?

@Natalia

Rotacja ta wynikła w związku z przejściem na emeryturę tych 2 pracowników.

TakiSobie

Niestety taka prawda ludzie się starzeją. Pracuję od 2 lat i w tym czasie około 10 osób odeszło na emeryturę jeśli dobrze teraz pamiętam.

Oj chyba nie
@TakiSobie

A to nikt się nie zwolnił ? Toż to praca marzeń! Widzę że nieźle dzisła u was mechanizm iluzji i zaprzeczeń. Pozdrawiam

Czy Mikołowski Bank Spółdzielczy w Mikołowie oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

TakiSobie

Tak oferuje wszystkim praciwnikom umowę o pracę.

TAK

Wojtek

Cześć na (usunięte przez administratora) pojawiło się ogloszenie Specjalista / Specjalistka ds. ryzyka braku zgodności. Doświadczenie w tym zakresie posiadam ale chciałbym wiedzieć przynajmniej na jakie najniższe wynagrodzenie można liczyć i czy aby warto aplikować? z tego co tutaj ludzie opisują to kiepsko dość.

@Wojtek

Wszystkich informacji na pewno udzieli ci osoba przeprowadzająca rozmowę ponieważ wysokość wynagrodzenia jest różna względem stanowiska/wykształcenia/doświadczenia.

@Wojtek

Ogłoszenie nieaktualne. Pracownik zatrudniony na 100% za znacznie wyższą pensję niż minimalna krajowa, bo na takich stanowiskach nie zatrudnia się na najniższych pensjach

Aplikowaliście na stanowisko Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży w Mikołowski Bank Spółdzielczy w Mikołowie i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami ze spotkania z przedstawicielem przedsiębiorstwa. Przekazane przez Was informacje mogą okazać się cenne dla innych użytkowników.

Danuta

A czemu marna? Napiszesz jakieś przykłady? Zawsze marzyłam o takiej pracy a tu czytam niezbyt dobre opinie i nie wiem sama co myśleć

@Danuta

Jakie niezbyt dobre ? Pracodawca który ma opinie na poziomie 4,6 w skali od 1-5 na gowork to rzadkość! Patrz na całość opinii nie na jedną lub dwie.

Natalia

możliwe, że część z nich podchodzi od klientów? w sumie widzę teraz 42 oceny. to ile osób tak naprawdę już tu pracowało?

Chyba że te pozytywne piszą pracownicy MBS ,na zlecenie Zarządu .Jak lubisz być (usunięte przez administratora)to dobra praca .

Natalia

Pytanie tylko na podstawie czego taka spekulacja? Inaczej odebrałeś warunki pracy tutaj? Opowiesz jak w takim razie? O zarobki chodzi czy o co?

@Natalia

To nie jest Spekulacja ! zatrudnij się tam to wszystkiego się dowiesz. Tam mało kto zarabia dobrze poza kierownictwem oraz zarządem czyba że jesteś ich przyjacielem, na szczęście od stycznia była podwyżka minimalnego i od sierpnia też przewidują. Nie ma coprawda owocowych czwartków ale te kochane emocje w kontaktach z pracownikami no coś wspaniałego zawsze ustawią cię w szeregu jak byś chciała podwyżke po 10 latach pracy.

W końcu ktoś pisze jak jest naprawdę na minimalną możesz zawsze liczyć a relacje to możesz przyjść do pracy i nie doczekać końca szychty jak to się mówi po śląsku. Nawet Ci nie wyjaśnia powodu .Lepiej siedzieć cicho i wykonywać grzecznie polecenia .Jak Cię kocha twój Dyrektor to dasz radę.tylko musisz być lojalny i robić wszystko żeby było zgodne z jego założeniami .

Natalia

ok, temat wstępnie wyklarowany, pytanie tylko jakie te założenia mogą występować? Czego zazwyczaj dotyczą, jakie wymagania? Każdy jest w stanie je spełnić?

Na stronie internetowej Pracuj.pl w zakładce oferty pracy jest oferta pracy na stanowisko Opiekun Klienta. Czy ktoś z Was jest zainteresowany takim stanowiskiem?

NIE !

Jeśli praca na 1 to ok. Kobiety to ok ale jeśli myślisz że awansujesz i zrobisz karierę to się mylisz, w mc donalds zrobisz ją szybciej.

Danuta
@NIE !

Ale że niby nie da się awansować czy jednak Tobie się nie udało i dlatego tak piszesz. Daj znać bo szukam pracy ale takiej, w której można coś osiągnąć a nie stać w miejscu.

Odp
@Danuta

Odpowiedź znajdziesz pod tym artykułem: https://www.money.pl/gospodarka/dobrzy-pracownicy-odchodza-przez-zlych-szefow-dluga-lista-grzechow-przelozonych-6756048411998848a.html

Weronika

Zastanawia mnie temat premii, który przewija się w wątku. Z tego co piszecie istnieje, wypłacana jest co 3 msc. Ile ta premia wynosi? I od czego jest zależna?

Firma Mikołowski Bank Spółdzielczy w Mikołowie szukała pracowników na stanowisko Doradca Klienta w mieście Poznań. Jak oceniacie proces rekrutacyjny? Komuś udało się dostać tę pracę?

Peaxor

To chyba pomyłka bo w Gdańsku w Gdańsku szukali!

Natalia

Z tego co widzę ktoś się tu niedawno oburzał, że firma płaci podobno tylko swoim pupilom i że pracownik nie może liczyć na kompletnie żadne wsparcie... Niektórzy jednak oceniają pracę i zarobki pozytywnie, więc od czego zależy ta rozbieżność w zdaniach? Aktualnie też się tak różnią? Faktycznie pracownik nie może w firmie liczyć na wsparcie? Wypowie się ktoś?

R.F.
@Natalia

Jak to w każdej firmie. Są zadowoleni i są też niezadowoleni. Z mojej pracy średniego szczebla w MBS jest dobrze. Jak porównuje ze znajomymi z innych banków, zarabiam jakieś 30% więcej. Nie mam się za pupilka kogokolwiek. Skupiam się na pracy. Z szefową mam dobre relacje, chociaż jest wymagającą osobą ale mamy jej wsparcie. Pieniądze są płacone regularnie. Są też premie przeważnie co 3 miesiące.

Dobry dowcip
@R.F.

Porównaj sobie wynagrodzenia z oficjalnych danych a takie są, np: najlepiej opłacani pracownicy w Polsce to min: ING, czy Bank Handlowy i nie kituj. Osoba pracująca w biedronce czy w lidlu na kasie ma więcej wynagrodzenia. Natomiast MBS oferuje upokarzające niskie wynagrodzenie.

@Dobry dowcip

Zarobki co najmniej śmieszne jak na tak dobrze prosperujący bank a ponadto czemu osoby długo pracujące w tej instytucji odeszły do innej pracy. Motto pracy w MBS STALOWE NERWY ,SIEDŹ CICHO I PRACUJ ZA DWÓCH NIE UPOMINAJ SIĘ O PODWYŻKĘ A JAK NIE DAJESZ RADY TO ZAŻYJ COŚ NA USPOKOJENIE I DASZ RADĘ.

Tak jest
@były pracownik

MBS to moja osobista porażka życiowa że się tam pracowało - stracone lata w życiu z nadzieją że będzie lepiej, może w końcu będzie ta podwyżka i człowiek będzie zadowolony - nic z tego! Po ponad 15 latach pracy w MBS możesz liczyć jedynie na utratę zdrowia psychicznego wynikającego z polityki gnębienia pracowników! i obniżkę wynagrodzenia. Cieszę się że już tam nie pracuje bo w innej firmie mam już 6 podwyżkę w ciągu 4 lat! W sumie patrząc w stecz na was to żal mi was, i chyba muszę zarządowi MBS podziękować za to że ułatwiliście mi decyzje odejścia bo teraz w innej firmie mam spokój, pracownik jest doceniany i zarabiam więcej, zamiast dać wam w morde za wasze hamskie i bezczelne zachowanie.

@Tak jest

nareszcie ktoś pisze prawdę .

Pracownica raczej nowa
@Natalia

Nie uważam się za pupila nikogo, nawet mojej szefowej, ale zarobki są dobre. Wiadomo, każdy chce więcej - ale to co mam - jest dla mnie satysfakcjonujące.

Praca w dyskoncie
@Dobry dowcip

Koleznaka moja pracuje w Dyskoncie spożywczym i niech sobie jeden czy drugi tydzień tam popracuje. To zobaczy jak ciężka to praca. Tu się nie siedzi przed komputerem, nie pije kawki czy herbatki i przeglada internet. Ona na 8 h stoi przy kasie albo i biega lub nosi towar, sprzata itp i slucha jak klienci narzekają maja pretensje itd. To przez 7:45 h! Więc osobo 'dobry dowcip'. Szanuj jej prace jako pracownika dyskontu. A no co chciałam powiedzieć. Pracuje w mbsie i choc tez zasuwam nie mam nawet czelnosci zeby moją pracę porownywac z prsca mojej serdecznej koleżanki. A jak ci się nie podoba to nie hejtuj tylko idź do dyskontu i gwarantuje że po tygodniu będziesz błagał czy błagała by wrócić. Bo praca w dyskoncie jest bardzo ciężka i nie życzę sobie by tak ja dyskredytować bo wiem jak ona wygląda

Pracownik DS

Nie życzę sobie byś oczerniała bank w którym pracuję od lat jak jeszcze mial jedną placowke. Nie zycze sobie bys nie mówiła prawdy. Mam nadziejęze ktos zrobi porzadek z tymi kłamliwymi i oczerniajacymi komentarzami bo musi byc sprawiedliwie. A jak chcesz iść do dyskontu to idz. I nie oczekuję odpowiedzi. Zwolnij się, idź do dyskontu i napisz jak jest. Życzę powodzenia mimo wszystko, choć myślę że praca w dyskoncie ci pokarze jaka to charówa i docenisz pracę tych ludzi ktory tam tak ciężko pracują i to co masz albo miałaś w banku mikołowskim.

@Pracownik DS

A kto tu oczernia? Opinie są zgodne z prawdą i i takie na jakie sobie zasłużyliście - jakoś za Marcina nikt nie narzekał nieprawdaż nosicielu teczki ?

No na pewno

Chcielibyście wiedzieć a nawet nie domyślasz się kto :)

@Pracownik DS

Ciekawe kim jesteś że masz taką pozytywną opinię chyba jakieś stanowisko od wizerunku banku

XYZ

a co takim socjalem jak multisport, ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, wczasy pod gruszą, premie?

Taki Sobie
@XYZ

Wszystko jest, premie kwartalne regularnie wypłacane ,wypłaty na koniec miesiąca, od kąt pracuję wypłata nigdy nie przyszła później niż 2-3 dni przed końcem miesiąca.

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Mikołowski Bank Spółdzielczy w Mikołowie? 17 sierpnia na portalu Pracuj.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Informatyk. Ktoś z Was aplikował?

nieznany

Musisz mieć dużo czasu praca w dzień i w nocy a zarobki nie adekwatne do tego co robisz

hirek
@nieznany

Jeśli ten bank niby płaci za mało do oczekiwań to chyba nie trzyma Cię na siłe i możesz poszukać pracy w której niewiele wymagają a bardzo dużo płacą. Z tego co ja się orientuję to akurat w tym banku zarobki są znacznie wyższe od okolicznych.

leo
@hirek

Zarobki kiepskie i brak poszanowania do pracowników

Roko
@hirek

Arkadiusz Kurasz?:) Ta sama retoryka:)

Taki Sobie

@nieznany nie wiem skąd masz takie informacje że praca w dzień i w nocy? Co prawda są wyjątki że jest potrzeba przez chwile w nocy popracować jednak dostajesz do wybrania jeden dzień wolnego za 2h "pracy" która polega na kliknięciu parę razy i tyle. A jeśli chodzi o zarobki to są adekwatne co do pracy którą się wykonuje.

Witam, pojawiły się dwie oferty pracy w tym banku powiedzcie mi tylko szczerze czy warto aplikować podajcie chociaż jakie jest średnie wynagrodzenie czy jakaś premia - żeby nie tracić czasu na pisanie CV.

@Ania

Proszę nie tracić czasu odchodzą osoby które pracowały wiele lat to o czymś świadczy a płace żadne cuda w marketach mają więcej.

@Ania

Tej pracy nie życzę największemu wrogowi, tutaj opisują naprawde są wiarygodne negatywne opinie a te pozytywne pisze ktoś aby ten bank wybielić. Nie dośc że nie zarobisz to jeszcze stracisz zdrowie - no chyba że jako dodatkowy benefit dają do umowy wizytę u psychiatry to możesz sprubować.

Wynagrodzenie śmiechu warte.
@Ania

Praca w tym Banku to jest tragedia i jeden wielki skandal! Przed nim pracowałam w 2 innych i mam porównanie.

Pracownica raczej nowa
@Ania

Aniu, prawda jest taka. Jeśli chodzi o pieniążki - na początku uzyskasz standardowe wynagrodzenie, podobne do sektora (ja dostałam tyle ile się spodziewałam). Jak się sprawdzisz - to wynagrodzenie rośnie (tego się nie spodziewałam - a dostałam) . Oczywiście są i minusy pracy. Wymagają i to sporo. Trzeba być zaangażowanym, bo praca w tym banku to nie plaża. Jako pracownik MBS od paru miesięcy (jestem chyba świeża) do plusów zaliczam fajną atmosferę w moim departamencie, brak g****nej presji na sprzedaż (tak wiem co to jest, bo pracowałam w finansach), benefity i stabilność. Aha. Jak czyta się wpisy tych osób "że nie życzą pracy największemu wrogowi" itp. to widać że pisze to jedna osoba - wiadomo która hihi. Więc z mojego doświadczenia Aniu, polecam Ci tą pracę jeśli jesteś sumienną i zaangażowaną i uczciwą osobą. Jeśli szukasz czegoś by raczej zadekować się, to nie ten adres.

Zainteresowana
@Pracownica raczej nowa

Ciekawe w jakim dziale pracujesz a zaangażowanie widzą u kogo chcą a myślę że piszą różne osoby .Może jesteś kimś komu zależy aby bank był instytucją na 5 ale tak nie jest.

Byla
@Pracownica raczej nowa

Dokladnie pisze nie jedna osoba tylko ludzie, których ten zarząd poważnie wkur... i zmienili prace bo mieli dość traktowania jak (usunięte przez administratora)

KJA
@Ania

Witam. Pracowałem w Mikołowskim Banku. Zwolniłem się, bo mój wtedy nowy pracodawca obiecywał mi dużo lepsze pensje i warunki, ale po 3 miesiącach. Skusiłem się i odszedłem. Niestety po 3 miesiącach zamiast podwyżki liczonej w tysiącach dostałem figę z makiem. Po tych 3 miesiącach pytałem znajomych z MBS czy jest szansa na powrót, ale już mieli nową osobę na moje miejsce. Dziś żałuję tej decyzji. Ale cóż tak zrobiłem. Jak mam ci napisać o pracy w MBS to tak. Zarobki są na pewno dużo lepsze niż w pobliskich bankach. To wiem. Praca jest. Ale to nie taśma, gdzie nie będziesz miała czasu na rozmowę z koleżanką. Atmostera - jak pracowałem - świetna. Oczywiście są zgrzyty, jak wszędzie. A odnosząc się do osób tu piszących to chyba musi to być jedna pokrzywdzona owieczka. Może tej osobie się nie podobać w MBS, tylko co ją tam trzyma? Ja osobiście po latach doświadczeń polecam ci ten bank. A porównanie , niestety mam juz jak jest gdzie indziej w banku.

KJA
@Wynagrodzenie śmiechu warte.

Podaj te banki ?

Nie sprzedawaj kitu
@KJA

Zatrudnili już pracownika do ocieplania wizerunku ? I tak macie problem bo to jak traktujecie pracowników tego już nie zmienicie popytajcie na rynku w Mikołowie co o was byli pracownicy myślą to się dowiecie o sobie prawdy, śmiechy chichy w pokoju na zebraniach a po tem płacz a najfajniejbyło jak żeście ludziom wynagrodzenie uwalili wtedy od tego czasu zwolniło się ze 30 osób.

Aplikująca
@Wynagrodzenie śmiechu warte.

Mam kilka pytań, bo aplikuję do MBS: 1. Dlaczego nie pracujesz w tych dwóch bankach, skoro było w nich lepiej niż w MBS? 2. Jakie to banki w ktorych pracowałas - konkretinie? 3. Skoro tak narzekasz na MBS to po co pracujesz w tym banku? obecnie aplikuję do MBS i dostałam bardzo dobre warunki już na wstępie, o dużo lepsze niż w obecnej pracy. Dodam, ze jestem specjalistką i mam doświadczenie. Dziękuję z gory za odpowiedź.

Odpowiem
@Aplikująca

Ad.1 było w nich gorzej niż w M BS ale wtedy w MBS zasiafał inny Zarząd, nie było cięć wynagrodzenia i pracowników szanowano i fajne były zarobki Ad.2 Komercyjne było w nich fajnie bo wiedziałaś za co dostaniesz premie czy opr. Bo w MBS to nie wiesz za co premi nie ma i z której strony opr. Ad. 3 Już parę lat tam nie pracuję bo zniszczyli mnie finansowo i psychicznie

Bajki
@KJA

Bajki to sobie możecie opowiadać dzieciom, przez 10 lat zaproponowano 3 osobom co się zwolniły powrót bo byli by w głębokiej i jakieś ochłapy do wynagrodzenia żucili.

EZ
@Odpowiem

Jak nie pracujesz w tym banku kilka lat to skad możesz wiedzieć jak jest teraz? A prawda jest następująca. Wynagrodzenie jest niezle. I jest jeden atut w porownaniu do mojego poprzedniego pracodawcy. Tu pieniądze są zawsze na czas. U poprzedniego byl termin niby do 10-go dnia miesiąca ale rzadko się zdarzalo że pieniądze były na koncie 10-go. Tamten pracodawca miał zawsze jakieś wymówki, a jak nie miał to wylączal telefon. W MBS i w bankach wogóle tego problemu nie ma. Nie wiem jak bylo kiedyś, czy premie były wyższe czy niższe i czy podstawa była wyzsza czy niższa i jaka była ogólnie sytuacaja banku. Pracuje już kilka lat wiec moglam sie spotkać z tobą. życzę ci powodzenia tam gdzie jesteś, ale to co piszesz to wyglada na to że cię zwolnili a nie że sama się zwolnilaś.

Worker

Zwykły obywatel Ukrainy pracując na budowie ma 2 razy większą stawkę niż pracownik MBSu po studiach i z doświadczeniem. Obiektywnie chcesz zarobić to nie do MBs-u tam płacą jak w Amazonie czyli najniższa krajowa. do tego dochodzi zapiepsz oraz atmosfera że nie wiesz z jakiej strony i kiedy dostaniesz opr. tzn. wiesz bo opr jest ciągle jak w (usunięte przez administratora).

Wiro
@Worker

Nieprawda. Płacą znacznie lepiej niż w innych spółdzielczych, może oprócz Warszawy. Ale w Warszawie i życie droższe. Odnośnie obywatela Ukrainy - komentarz jest bardzo niestosowy. Ogólnie jako pracownik polecam pracę u nas :)

Odpowiedz mi inteligencie
@Wiro

W czym jest komentarz niestosowny w tym że zwykłu obywatel Ukrainy pracując na budowie lepiej zarobi niż pracownik MBS-u ? A to akurat jest prawda

Zostaw merytoryczną opinię o Mikołowski Bank Spółdzielczy w Mikołowie - Mikołów

• Jak się pracuje w Mikołowski Bank Spółdzielczy w Mikołowie?

Zobacz opinie na temat firmy Mikołowski Bank Spółdzielczy w Mikołowie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mikołowski Bank Spółdzielczy w Mikołowie?

Mikołowski Bank Spółdzielczy w Mikołowie
4.7/5 Na podstawie 48 ocen.
  • Krakowska 29
    43-190 Mikołów