Opinie o Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o. w Koźmin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o. w Koźmin

Xoxo

Jak to w jakims artykule w jakims pismaku byly napisane slowa pana Zbigniewa: "To ludzie tworzą ten zaklad". Tylko dlaczego pracownik tego zakladu jest za przeproszeniem gnojony na kazdym kroku?! Zaczynajac od traktowania ludzi a na slabych wynagrodzeniach konczac! To sie w glowie nie miesci! Nalezy tez wspomniec o tym ze Ukrainscy imigranci zarabiaja wiecej od rodakow. To sie nazywa szacunek do pracownika?

@Xoxo

Ukraińcy pracują po 12 godzin i też mają w plecy.

Ukraińcy pracują po 12 godz. i też mają w plecy

sss
@Wiem

O ile wiadomo to ukraińcy maja zakaz pracowania ponad 8 godzin

ADI
@sss

Ty najlepiej wierz jak jest u Kaczora siedzisz tu za 1600zl i wielki fachura jestes????siedz sobie dalej w tej cudownej firmie i zasuwaj w soboty za free zazdroscisz mu ze cos ma a ty tylko garbu sie dorobisz????????????????

Slawcio
@ADI

Nie nie zazdroszcze a współczuję osobom pracującym z nim też tam pracowałem krótka chwilę i nie jest to odpowiednia osoba popytaj ludzi z montażu ciecholewskiego co mają za zdanie o nim jak mu spalono firmowy samochód myśli że Bogiem jest a jest zwykłym kłamca oszukuje ludzi obiecuję złote góry których nie ma i nie będzie w tym roku odeszły mu bodajże 6 osób i nie mają dobrego zdania na jego temat dyma pokolei wszystkich a ludziom pracującym w firmie ciecholewski to ma o większości dziwnych histori na opowiadane a to czego się dorobil to nie tam a na sprzedaży jednej z nieruchomości swojej żony alkoholik i tyle i w sumie nie o to chodziło w wypowiedzi mojej a o to że możecie tam puść do pracy i zostać manipulowani tak też robił za swoich czasów u Pana Zbyszka

@Slawcio

Jestem byłym pracownikiem i gdyby zdrowie dopisywało ,byłbym nim nadal. Chyba komus zal (usunięte przez administratora) ściska że tak na kaczora najeżdża . Chłopaki tam robią już tyle lat i sobie chwalą z nim współpracę . A Ci którzy odeszli powinni powiedzieć głośno dlaczego zostali zwolnieni,a nie pisać bzdety i oczerniać człowieka.

Michal

Zwolnieni zostali za spożywanie alkoholu z kolegą z pokoju a nie z kaczorem tak to wygląda i nie wszyscy w firmie mon ser zostali zwolnieni ludzie się nie liczą . Umiejętności też np karol 15 lat czy więcej u Ciecholeskiego fachowiec dobry fachowiec stawka jak młody jest więcej takich osób ale po prostu nie trzymają palca w odbycie . I nie zdaje mi się aby ktoś odszedł z firmy MON ser z powodu zdrowia tyle o tym wiesz

Gosc

Kaczor kierownik po zawodowce wkoncu ktos napisal o nim i anioleczkach hotelowych to sie bedzie tlumaczyl w domu

Pracownik z stażem

Obcokrajowcy są lepiej traktowani i szanowani przez zarząd niż pracownicy długoletni co za tym idzie nowo zadrudniony tzw Ukrainiec na start dostanie więcej niż obecnie ma młody człowiek z doświadczeniem 2-3 letnim i potrafi obsłużyć większość maszyn na hali a wyżej wspomniany Ukrainiec słowa po polsku nie zna i wysyła paczki na magazynie nie mówiąc o pomyłkach które im się trafiają bardzo często za nie nie ponoszą żadnej odpowiedzialności, co odbija się na nas doświadczonych ludziach którzy budują tą firmę. Mam nadzieję że tą wiadomość przeczyta ktoś z zarządu i wielka prośba strony pracowników obudźcie się w końcu docencie jakich macie oddanych ludzi którzy za 2100 pracują czwarty rok na pamięć znają cały przebieg produkcji a ponadto pilnują aby każdy element był ładny i żeby zamawiający go byli zadowoleni z naszych wyrobów. Jeśli nie skupicie się na ludziach oddanych tej firmie to ją sprzedajecie komuś kto zadba o doceni nas, skoro dla was liczy się tylko szybki zysk bez perspektyw na długoletnią pracę firmy. Do tego czasu ile osób się zwolniło ? Przemyślcie to .

Hshshaj
@Pracownik z stażem

Zarząd ma w (usunięte przez administratora) zdanie pracowników. Grunt ze kasa im się w kieszeniach zgadza.A jak sie nie zgadza to "ciach" pracownikom po 300-400 z wyplaty i już wszystko sie zgadza. Obudza sie jak ludzi zabraknie ;) Tylko wtedy już nikt nie przyleci na zawołanie. Brawo! Oby tak dalej.

Aneta

Jak aktualnie wygląda rotacja pracowników w firmie Ciecholewski-wentylacje? Widzę, że wielu z Was sygnalizuje, że bardzo dużo osób odchodzi? Z czego to może wynikać? Jakie są Wasze opinie? @Dawid myślę, że nawet jeśli nie ma ogłoszeń rekrutacyjnych, to warto napisać do kadr z dokumentami aplikacyjnym i przedstawić swoją osobę. To świadczy o bardzo dużej chęci pracy w danej firmie. Zachęcam do takich działań jeśli aktywnie poszukujesz pracy. Jeśli zdecydujesz się aplikować to koniecznie podziel się na forum efektami. Zostawiam Ci tutaj link do strony firmy Ciecholewski-wentylacje http://www.wentylacje.pl/kontakt Jeśli zjedziesz w dół strony znajdziesz namiar na kadry. Mam nadzieję, że ułatwiłam Ci poszukiwania.

Dawid

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje?

No jo
@Dawid

Aktualne robi się pusto na hali więc się niedługo się obudzą

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. ofertowania w firmie Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Aneta

@Wiem a co to za przepisy? Możesz je przytoczyć? Myślisz, że dlatego firma Ciecholewski-wentylacje płaci większe stawki obcokrajowcom? @tomasz zyntek zachowuj kulturę wypowiedzi na forum. Jest tu regulamin i nikt nie może nikogo obrażać, więc kierując wypowiedź do kogoś nie musisz używać obraźliwych epitetów.

Smieszka

Czy to jest forum o pracy czy o kobietach i mężczyznach ???????

Slawcio

Witam ludzie możecie iść do kaczora robić i w wolne weekendy pod sklepem hlac i opowiadać jak to jest być wielkim kierownikiem któremu ludzie odchodzą masowo

tomasz zyntek

a jak narzekacie na wypłaty, że ukraincy zarabiają więcej to co macie za żal, poszukajcie sobie inną pracę jak ta wam nie pasuje

xxx
@tomasz zyntek

nie ma to jak zakrywac sie czyims imieniem i nazwiskiem

tomasz zyntek
@xxx

jak masz odwagę to zadzwoń do mnie cwaniaku oto mój numer 570664335

Aneta

@Xoxo a wiesz jaki może być powód tego, że obcokrajowcy mają wyższe pensje niż Polacy? Może chodzi o to, że piją pracownicy w trakcie pracy? Znasz powód takiej płacy? @Były pracownik jak to firma Ciecholewski-wentylacje nie płaci? Wcześniej było wspomniane, że są niskie zarobki, a Ty piszesz o braku wynagrodzenia. Czy tylko Ciebie taka sytuacja spotkała? Może to jakaś pomyłka?

@Aneta

Takie jest widzimisie zarzadu ze placa wiecej ukraincom.Picie nie ma tu nic do tego. Ci co pija maja lepsze wyplaty od innych pracownikow.

@Aneta

Obco krajowcy,zgodnie z przepisami mają mniej potrąceń

Pss

Smiech na sali. Kierownik wielki bos zebrana zwoluje gada o konsekwencjach picia w pracy a jego chloptasie z prostokatow dalej loja. Nie wspominajac o kuckowskim ktory capi na pol hali i nie daje innym pracowac w spokoju

Każdy kto chce pracować w firmie Ciecholewski Wentylację, musi liczyć się z tym , że nie szanuje się w niej człowieka. Praca na maszynach to akord. Jednak za który się nie płaci. Mam też pytanie. Dlaczego na stronie www w zakładce firma nie wspomina się, że kiedyś nosił nazwę KLIMAWENT?? Jak dla mnie sama firma jest (usunięte przez administratora), którym powinna zainteresować się prokuratura.

Aneta

@Gshsjsbejs, @Xxx chcecie powiedzieć, że pracownicy przychodzą pijani do pracy lub piją na terenie firmy Ciecholewski-wentylacje i nikt nic sobie z tego nie robi? Czy przełożeni nie wyciągają konsekwencji od takich osób? Nie jest zabierana im premia? Przecież oni nie tylko sobie zagrażają, ale i innym.

Hshsjd
@Aneta

Dokladnie tak! Zero reakcji ze strony kierownika. Moze dlatego ze to jego ulubiency pija w pracy

Grażyna i Janusz

Firma jest wporzo, ludzie są fajniusi i piekniusi, niunie są możnana na dupeczki spojrzeć i zaraz piekniejszy jest swiat, hajs jest ok co drugi miesiąc, robimy jak chcemy i nikt nic nie gada tylko troche w kiblach wali ale da się z tym żyć, no może czasem z chęcią by się kogoś jebnelo w leb ale szkoda bo zabijesz ludzia a pojdziesz siedzieć jak za swinie, fajna nuta leci, w środę pizze zremy a czasem i procent się trafi, od teraz mamy wszyscy żółte papiery ale mi to nie robi bo mam od lat, żyć nie umierać zapraszamy do nas Ps: zamiast atakować młode dziewczyny to niech każdy spojrzy na swoje błędy a nie wylewa jad żeby polepszyć sobie swoje nudne, zakompleksione życie!!!

@Grażyna i Janusz

Zgadzam się bez dwóch zdań. Wszystko jest ok poza tym jadem ile ma w sobie co druga żmija pracująca w tej firmie.

JcJcjc

Życie... ????

@Xoxo

Jak to mowią "Prawda boli najbardziej" ;)

@Xoxo

Raczej zazdrość zżera ludzi.

...
@Xoxo

A czego tu zazdroscic? Partnera czy tam mężulka handlujacego zielskiem? Nie ośmieszaj się

Miłostka
@...

Najpierw trzema się upewnić że ktoś handluje a nie bez powodu oskarżać ludzi. Niech każdy spojrzy na siebie a po ten na innych każdy ma swoje życie więc niech się nim zajmie, a nie głupimi wpisami.

XiXi
@Miłostka

Swohego czasu o tym bylo glosno wiec watpliwe ze to tylko plotka. No ale co my tam wiemy

Miłostka
@XiXi

Zajmijcie się swoją (usunięte przez administratora) a nie kogoś innego. Widzicie wszystko co inni robią a to co sami robicie tego nie widzicie.

Firma niby duża, produkcja, montaże, eksport, kontakty z zagranicznymi odbiorcami. I co?? Gdy pracowałem nigdy nie wiedziałem ile dostanę wynagrodzenia. Wolne??? Jakie wolne??? Zmarł mój dziadek, poprosiłem o dzień wolnego na pogrzeb i co usłyszałem?? Dziadek to nie rodzina i nie dostałem dnia wolnego. Praca w nadgodzinach to norma. Pracowałem w okresie, gdzie pracowało się 12 na 12 i co?? Soboty praca i jeszcze kazali przychodzić w niedzielę. Nie można było powiedzieć, że nie chcesz wyrabiać nadgodzin. Obowiązek. Czy właściciel w ogóle wie, że łamie prawo?? Chyba nie pamięta jak sam dygał z rynnami na rowerze. Ok, umiał pracować, stworzył firmę - to się chwali, jednak mobbing, poniżanie, wykorzystywanie ludzi to chyba już duża przesada. Owszem nie ma pracy na tym terenie, jednak żerowanie na ludziach i ich trudnej sytuacji na rynku pracy to już poważna sprawa. Piszecie o Tomaszu, Krzysztofie i innych. Są to ludzie dla których codziennością jest poniżanie ludzi. Tomasz kolega Roberta syna właściciela. razem imprezują i dostał stanowisko. Krzychu T. człowiek bez umiejętności zarządzania zespołem. Po prostu ludzie, którzy nie powinni być na tych stanowiskach.

Byly pracownik 2

Brawo! Chociaz ktoś ukazał prawde calego tego chorego kołchozu!!!! To (usunięte przez administratora)!!!!!

Aneta

@XiXi plotka czy nie, to nie jest miejsce do opisywania czegoś, co nie jest związane z firmą Ciecholewski-wentylacje i tym co robią jej pracownicy. Skupmy się na pracy w tej firmie. To najbardziej interesuje użytkowników wchodzących na ten wątek i dlatego proszę tylko o merytoryczne wypowiedzi w tym temacie.

Gshsjsbejs

Smiechu warty jest ten ,,zaklad". 1 dzien L4 = zabranie calej premi. A dziadki robia sobie popijawy na hali bez zadnych konsekwencji. To ma byc za.rzad?! Kolejny hlubi pomysl kierownikow

Xxx
@Gshsjsbejs

Racja, pracownik chce wziąć urop bo musi np. jechać do lekarza czy coś w tym stylu a taki T. nie da Ci urlopu bo dużo pracy, czyli wystarczy się upić i przyjechać do pracy pod wpływem to wypiszą Ci urlop i jeszcze poklepią Cię po ramieniu, normalnie żenada...

Aneta

@Xxko ale forum nie jest po to, żeby robić sensację. Jest do dzielenia się merytoryczną treścią na temat pracodawcy, w taki sposób, by ktoś inny mógł z niej skorzystać. Obrzucanie się błotem nie jest celem portalu i proszę tego zaprzestać i stosować się do regulaminu.

Lol

Dobrze gadasz

Xoxo

Jest gorsza kobieta w tym zakładzie od tych.

ted

A na prostokatach jak co weekend wesolo

Xxko

Aneto, Twoja prośba jest rozkazem, regulamin gowork został naruszony, ale chyba o to właśnie chodzi.... nieprawdaż :-) ??? Wszyscy tu zaglądamy, żeby się dowiedzieć kto kogo opisał i nie praw morałów o szlachetnych intencjach Gowork, bo o merytorycznych wrażeniach nie ma tu mowy, może poza kilkoma wyjątkami, które okazały się "jałowymi" wpisami i nie wzbudziły sensacji. Natomiast Xx dał czadu i jest fajnie.

@Xxko

Skoro jest tak fajnie,bo ktoś napisał obelge wobec innych osób to niech się ta osoba fajnie ujawni. Dlaczego nie podpisała się Imieniem i Nazwiskiem tak jak napisała/napisał o tych młodych dziewczynach?

Zostaw merytoryczną opinię o Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o. - Koźmin

• Jak się pracuje w Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 116.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 111, z czego 4 to opinie pozytywne, 69 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o.