Opinie o Pizzeria Corleone Sławomir Ciaciek w Brzesko

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Pizzeria Corleone Sławomir Ciaciek. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Pizzeria Corleone Sławomir Ciaciek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pizzeria Corleone Sławomir Ciaciek w Brzesko

XxX Nowy wpis

Nie polecam pracy w tej pizzeri. Nic się nie zmienia w tym miejscu. Czysty wyzysk, za marne grosze. Brak szacunku do pracownika, prostackie i chamskie zachowania.

Marek Nowy wpis
@XxX

Prostackie i chamskie zachowania dotyczą kogo? Pracodawcę czy pracowników, gdyż przeglądając opinie na google można łatwo wychwycić na przestrzeni ostatnich miesięcy obniżenie jakości pracowników tego miejsca.

Atmosfera przyjemna, fajny i w większości długoletni pracownicy, rotacja tylko w pomocy kuchennej i dodatkowego kierowcy. Pieniądze na czas. Właściciel jest osobą młodą, z głową na karku, wyglądało że ma zaufanie do pracującej najdłużej ekipy.

Pracownik to szef

Co za ściema. Ten komentarz na 100% został napisany przez szefa. Żaden z pracowników nie miał dobrego zdania o tym nerwusie pozbawionym jakichkolwiek kompetencji. Po pracy w tej firmie musiałam chodzić do psychologa. Słaba kasa, kłamstwa i oszustwa, manipulowanie ludźmi.(usunięte przez administratora)

Vulkan Nowy wpis
@Pracownik to szef

Szef Carleone w Busku to bardzo spokojna osoba

Żaden aktualnie pracujący pracownik nie odezwie się tutaj bo jak napisze prawdę to jutro wyleci na bruk a myślę, że sumienie nikomu nie pozwoli pisać jakichkolwiek pozytywów na temat tej firmy :(

Również pracownik Nowy wpis

Naprawdę? Dziwi mnie Twoja opinia. Brak pozytywów to bardzo dziwne stwierdzenie.

Małami

Co do pracy u Pana Sławka jest bardzo przyjemnie ! . Szef jakich mało . Zawsze pomocny i wyrozumiały ! . Lepszego chyba nigdzie nie ma ! .

@Małami

Pracowałem tam przeszło 7 lat. Złego słowa nie powiem na Pana Sławomira. Jeżeli siedzisz w telefonie, bo instagram i Facebook ważniejszy to nie dziw się że może być atmosfera nieprzyjemna. Masz wypełniać swoje obowiązki, za które masz płacone.

@Małami

To nie miała być odpowiedź do Twojej opinii tylko osobna odpowiedź.

Dorota
@Marek

7 lat to strasznie długo! Jeśli było tam tak dobrze to czemu odszedłeś? Pytam z ciekawości, ale dobrze wiedzieć że można w firmie zagrzać miejsce na dłużej.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Pizzeria Corleone Sławomir Ciaciek odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk

Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu w firmie Pizzeria Corleone Sławomir Ciaciek w miejscowości Brzesko? Wasza opinia pomoże innym użytkownikom!

Niestety proacownik

Jeżeli ktoś dziś, myśli o podjęciu zatrudnienia w tej firmie to koniecznie zadbaj o: a) Umowę b) Nie akceptuj rozliczeń za nadgodziny bez umowy c) Rozliczaj się najlepiej w tygodniówkach, ponieważ jak przyjdzie moment zwolnienia lub szanowny Pan prezes będzie miał zły humor to okaże się, że z potrąceń to wręcz będziesz musiał dopłacić. Jest to bardzo smutne, że tacy ludzie i takie firmy istnieją i żerują na tym że na lokalnym rynku znajdą się osoby, które i tak i tak będą pracować. Brak szacunku do człowieka, zero wdzięczności, słaba atmosfera. Pozdrawiam serdecznie, i życzę powodzenia.

Barbara
@Niestety proacownik

Ostrzegasz, żeby przy przyjęciu do pizzerii Corleone zadbać o to, aby otrzymać umowę i, prawdę mówiąc, wydało mi się to nieco dziwne, ponieważ umowa wydaje się być podstawowym elementem zatrudnienia. Mógłbyś wyjaśnić, o co dokładnie chodzi i czy występują jakieś problemy w tej kwestii?

Pracowałam w wielu miejscach ale chciałam Was bardzo przestrzec przed praca w tej pizzeri. (usunięte przez administratora)Wielokrotnie mierzyłem się z sytuacja kiedy krzyczał przy innych współpracownikach oraz klientach ze jestem (usunięte przez administratora) albo jutro mnie (usunięte przez administratora)Atmosfera w pracy jest mega je sympatyczna, czuć terror w powietrzu. Jeżeli chodzi o rzetelność finansowo to niestety nie wyglada to dobrze. Nadgodziny nie są wypłacane w pełni. Kasa pod stołem. Generalnie katastrofa. Pan Slawek powinien się naprawdę zastanowić nad swoim zachowaniem bo każdy pracownik w jego firmie ma o nim bardzo złe zdanie.

Zostaw merytoryczną opinię o Pizzeria Corleone Sławomir Ciaciek - Brzesko

• Jak się pracuje w Pizzeria Corleone Sławomir Ciaciek?

Zobacz opinie na temat firmy Pizzeria Corleone Sławomir Ciaciek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pizzeria Corleone Sławomir Ciaciek?

Pizzeria Corleone Sławomir Ciaciek
  • Królowej Jadwigi 22