Opinie o Restauracja Vapiano w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Restauracja Vapiano. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Restauracja Vapiano o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje
Restauracje Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Restauracja Vapiano w Wrocław

Michał Nowy wpis

Polecacie prace w restauracji?

Barmanka Nowy wpis

Praca BYŁA w bardzo przyjemnej atmosferze. BYŁA - bo postąpili z Wrocławiem dokładnie tak jak z Łodzią, zwolnili swoich pracowników z dnia na dzień, jeszcze przed ogłoszeniem pandemii (końcem lutego). Zero poszanowania.. Ale mimo wszystko wspominam super tę pracę, bo ludzie tworzyli wspaniałą ekipę..

Weronika

Cześć poszukuje informacji o pracy w restauracji Vapiano. Do@M może mogłabyś coś więcej powiedzieć o atmosferze tam panującej , jakie są godziny pracy i czy praca bardzo ciężka? Czy czas pracy jest elastyczny, można dopasować do swoich zajęć? Może mogłabyś coś więcej przybliżyć. Pozdrawiam!

Smutny 36 Nowy wpis
@Weronika

Jezeli masz zapał i chęci to możliwość zwiększenia swoich kwalifikacji to menadżerowie i kierownik tłumacza się wymówka mi z braku kasy a tak naprawdę boja się aby któryś z pracowników nie był bardziej doświadczony o nich - tak zwana bitwa o stolek

Zygi Nowy wpis
@Weronika

Ja jestem miło zaskoczony warunkami i atmosferą, wszystko raczej na plus, szkolenia, na początku jesteś prowadzony za rękę, później możesz się już wykazać. Kasa też mi pasuje.

Weronika

@Smutny 36, czy Ty masz takie doświadczenia? Mógłbyś dodać coś więcej? Czy rozmawiałeś ze swoim przełożonym, że chcesz podnosić swoje kwalifikacje? Czasem spokojna i pełna argumentów rozmowa może wiele zmienić. Dodaj kilka słów na temat warunków pracy. Twoja opinia przyda się innym użytkownikom poszukującym pracy.

Smutny 36
@Weronika

Tak rozmawiałem przez ostatnie 3 miesiące za każdym razem była wymówka brak funduszy co do podwyżki chociąż nie chodziło o podwyzke ale podniesienie swoich kwalifikacji i za każdym razem miałem odpowiedz ze nie ma funduszy

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Restauracja Vapiano? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Smutny 36

Mam pytanie Skoro pracownik jest chętny na podwyższenie swoich kwalifikacji bez mozliwosci podwyżki z tego powodu - to czemu kierownictwo i menadżerowie nie pozwalaj i robią problemu takiemu pracownikowi

Daniel

Vapiano Wrocław to miejsce prowadzone przez typowych polaczków. Zatrudniają więcej ludzi niż potrzeba, po czym nie płacą i zobaczą kto zostanie. Menedżerowie zdziwieni - jak to nie ma? przecież przelewaliśmy. Jedno wielkie siano, nie polecam odwiedzania miejsca, które nie ma szacunku dla pracowników.

M
@Daniel

Pracuje tam od praktycznie samego początku i jakoś nigdy nie było problemu z wypłatą- zawsze do 10. A manadżerowie nie wysyłają kasy, tylko robi to ktoś z GÓRY. Ludzi to tu nigdy nie było za dużo, a wręcz zawsze brakuje

Coraz większa liczba przedsiębiorstw zdaje sobie sprawę, jak duże może być znaczenie benefitów pozapłacowych dla pracowników. Czy Restauracja Vapiano jest takim przedsiębiorstwem?

klaudia

zdecydowanie nie

Daniel

Masakra praca w lodzi w vapiano jedzenie dla pracownikow platne sprzatasz tez . I (usunięte przez administratora) pensja.ci ktorzy to pisza ze jest super to ci menagery co siedza i opitalaja sie

kd
@Daniel

W każdej pracy w gastronomii trzeba sprzątać. Gotujesz,nabrudzisz,sprzatasz. Chciałbyś jeść w (usunięte przez administratora) Płaci się za pracowanie, nie stanie w miejscu.

Zuza

Wiele firm ma braki kadrowe ale firma jest dobra więc warto pracować!!

Weronika

Dawno nikt z Was nie wypowiadał się w tym wątku. Jak Wam się obecnie pracuje? Wszystko w porządku? Czy coś się zmieniło od czasu kiedy umieszczaliście ostatnie komentarze? Czy Vapiano Wrocław ma teraz pełną obsadę? Nie udało mi się znaleźć żadnych ofert pracy w internecie.

kd
@Weronika

Nie ma pelnej obsady. jak nie masz ambicji,to praca idealna dla ciebie.

Dana

Witam. Byłam wczoraj w Vapiano we Wrocławiu. Niestety jedzenie co najwyżej poprawne. Na pewno nie powala. I o ile cena za makaron jest do przyjęcia to cena małej wody niegazowanej za 8 zł jest dużą przesadą.

Weronika

@Mario czyli jesteś zadowolony z pracy. Czy powiesz coś więcej o warunkach pracy w firmie Restauracja Vapiano? Czy są jakieś dodatkowe premie? Na jakim stanowisku pracujesz? To istotne informacje dla osób chcących się tutaj zatrudnić.

Mario

Czytałem wcześniejsze opinie o tym miejscu. Wahałem się czy iść na rozmowę ale poszedłem. Całkiem dobre warunki. Na razie na początku jest ok. Zobaczymy co potem. Ludzie w porządku. Dużo pracy. Czas szybko leci. Można popracować więcej jak ktoś chce. Będę polecać.

Pracuje w Vapiano od paru miesięcy i jestem zadowolona. Atmosfera ok, grafik do uzgodnienia, często są darmowe posiłki, umowa o prace, można zmieniać stanowiska - zarówno na kuchni jak i bar, kasa itp. Polecam :)

Weronika

@Mario, dziękuję. Oferty pracy możecie znaleźć na stronie internetowej firmy: http://pl.vapiano.com/pl/o-nas/kariera/pracuj-z-nami/

Weronika

@Mario, czyli ogólnie polecasz pracę w Restauracja Vapiano?

Jak najbardziej, nadal pracuję:) Pozdrawiam Mario

Mario

W Vapiano siedzę od prawie 4 lat:). Wiele rzeczy o których tutaj czytam to jakiś śmiech na sali. Jesteśmy często ciśnięci przez górę, że trzeba sprzedawać dodatki, ale o tym się mówi od pierwszych dni. Często robię nadgodziny i faktycznie pracuję po 12 i więcej godzin bo nawalił jakiś młody chłopak czy dziewczyna, którym się nie chce przychodzić do pracy. Atmosfera między pracownikami spoko, kierownicy co wiedzą to mają wiedzieć a co nie to nie i też jest spoko:). Nie jest to praca dla ludzi, którzy lubią si (usunięte przez administratora) Jestem palaczem... to fakt nie płacą mi za to, że stoję przed knajpą i palę;) ale ustawowa przerwa zawsze płatna. Jak ktoś chce pracować to znajdzie tu pracę na dłużej. Jak ktoś nie chce i nie umie zrozumieć na czym polega praca w sieci i zawsze będzie kombinował... to zdecydowanie miejsce nie dla niego.

Weronika

@MWM. bardzo dziękuję za tak szczegółową ocenę. Pracujesz nadal w Restauracja Vapiano?

MWM.

PLUSY: -miła atmosfera -fajnie, że menagerowie organizują nam darmowe szkolenia -możliwość podania preferencji grafikowych MINUSY: -brak uczciwości od tzw. GÓRY (pupilki Niemców), którzy TOBIE, jako pracownikowi mówią, że dostaniesz podwyżkę, ale jednocześnie każą menagerowi niwelować koszty i narzucają na niego wręcz swoją wolę, czyli brak podwyżek. -żeby wyjść na przerwę musisz za to zapłacić, słyszałem, że nawet wychodząc na głupiego papierosa też musisz się wylogować z systemu (śmieszne). -wszechobecny stres spowodowany ciągłym dowalaniem się przez GÓRĘ do pracy pracowników (Szanowni Przedstawiciele Lepszych Sfer, słysząc tylko część rozmowy wyciągają błędne wnioski i obwiniają pracowników o coś, co nie miało miejsca, odcinają im napiwki za coś, czego się nie zrobiło, albo zamiast powiedzieć wprost, co robią nie tak idą do menagera i uwaga: każą go zwolnić, albo nie dać podwyżki). -GÓRA traktuje pracowników Vapiano, jak psy, jak coś gorszego, komentarze odnośnie naszego życia prywatnego na forum są niepoprawne i niemoralne. I oczywiście owe uszczypliwe obelgi kierowane do pracowników na oczach gości nie są traktowane przez GÓRĘ jako coś złego. -strasznie ciężka praca, w której napierdzielasz nadgodziny i motywuje Ci tylko to, że im więcej h tym wiecej $$, to jednak 10-go każdego miesiąca jesteś załamany, bo nie masz nawet minimalnej średniej zarobionej. Kiedy zaczyna Ci się coś nie zgadzać, zaczynasz liczyć godziny i oczywiście co ? - nie zgadzają się z wypłatą, okazuję się bowiem, że system czasem się myli i pare dni pracujesz za darmo, bo nie było Cię w systemie i dochodzi do tego też to, że odbierają Ci z godzin przerwę, na którą i tak jest ciężko wyjść, bo nie ma Cię kto zastąpić. -Naciąganie gości na koszty. Masz obowiązek polecać najdroższe rzeczy, dodatki, żeby restauracja zarabiała. I jeżeli nie masz serca, by wcisnąć komuś butelkę Coli (200 ml) za 8 zł, albo 50 gram kurczaka za 9 zł to nie nadajesz się do tej roboty. -Jeżeli jesteś grzeczny i miły dla Szefostwa, a także robisz wszystko co Ci każą jest okej, jak nie to spotka Cię to, co mnie, czyli wszechobecny mobing (tak, jest to karalne) i zastraszanie, albo szantażowanie. Chcesz tu pracować - pracuj, poznasz naprawdę świetnych ludzi, ale już na rozmowie radzę Ci przedstawić swoje warunki pracy, bo później, gdy się do czegoś doczepisz zostaniesz zniszczony/a.

Weronika

@anonim jak długo już tam pracujesz?

Zostaw merytoryczną opinię o Restauracja Vapiano - Wrocław

Restauracja Vapiano
2.3/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Taśmowa 7
    02-677 Wrocław