Bella Line Wllness centrum

Toruń

Opinie o Bella Line Wllness centrum

alina

adam, ja tam bardzo lubię bella line wellness centrum. Czynne jest do 21, to akurat, by skoczyć po pracy i mają nawet centrum malucha, więc mozna przyjśc z dzieckiem.

adam

Ogólnie wszystko ok,poza jedną rzeczą a dokładnie dziewczyną która tam pracuje jakby za kare, bardzo nie miła ciągle z krzywym ryjem chodzi,taka czarna w okularach,Marta chyba ma na imię

Jacek

ogólnie to trudno oceniać, większość ludzi jest spocona i śmierdzi potem (może i przedtem też śmierdzieli) woda pod prysznicami jest mokra, ciężary są ciężkie, plecy same sie nie chcą zrobić, płacąc za karnet trzeba chodzić, a nawet ćwiczyć i to jeszcze może efektów nie przynieść a już chodzę 3 lata. Krzysztof nęka pracowników i ogląda ich na kamerach a przez to chodzą zestresowani.

K

Złodzieje i oszuści.

piotraga4

Nie płacą za pracę,ludzi zmieniają jak rękawiczki a pracownice muszą oglądać gołe kut...

Zostaw opinię o Bella Line Wllness centrum - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bella Line Wllness centrum