Opinie o Bella Line Wellness Centrum Bis Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Bella Line Wellness Centrum Bis Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bella Line Wellness Centrum Bis Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sport i turystyka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bella Line Wellness Centrum Bis Sp. z o.o. w Toruń

Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Wiecie, czy Bella Line Wellness Centrum Bis Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Jak wygląda ścieżka awansu w Bella Line Wellness Centrum Bis Sp. z o.o.?

Yyy Nowy wpis

Jakiego awansu? O czym Ty człowieku śnisz?

Xxx Nowy wpis

Ogólnie to praca jest lekka i przyjemna. Ale jeżeli chodzi o wynagrodzenie to jest dramat. Na rozmowie kwalifikacyjnej kiedy najniższa krajowa wynosiła 14,70 zł brutto czyli netto dla studentów powiedziano mi, że przez pierwszy miesiąc będę dostawała 10 zł na rękę a od następnego miesiąca będzie więcej. Podwyżki nie zobaczyłam przez kolejne następnych miesięcy. W końcu kiedy najniższa krajowa wzrosła do 17 zł brutto, czyli dla studenta netto, szef łaskawie podniósł stawkę godzinową do 11,50 zł.

Julka

Dlaczego to miejsce nazywacie wariatkowem?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Bella Line Wellness Centrum Bis Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

Może nie chodzi typowo o Bella Line Wellness Centrum Toruń ale o inny oddział tego "wspaniałego klubu" Pracownicy uciekają z tego wariatkowa - ale zadajemy sobie pytanie kto by chciał pracować w takich warunkach? Wypłaty nie są wypłacane na czas - czasem trzeba czekać do 16 dnia miesiąca zaś instruktorzy czasem w ogóle nie dostają kasy w danym miesiącu. Wykorzystywanie pracowników maksymalnie jak się da - zdarza się że jedna osoba siedzi na recepcji SAMA a osób w klubie jest ponad 200/300 nagle na recepcja zlatuje się masa osób i w ciągu 2 minut ktoś musi obsłużyć 10 osób bo Panu K zachciało się pieniążków i oczywiście musi gdzieś lecieć w ciepłe kraje na urlop Zmiany w grafikach - grafik co chwilę się zmienia jednego dnia SĄ jakieś zajecia ale już drugiego dnia już mogą TE zajęcia zdjąć a wtedy szefostwo chowa się za tobą i to ty jesteś pierwszą linia obrony i to ty MUSISZ SŁUCHAĆ BLUZG, SKARG, KRZYKÓW. Brak jakiegokolwiek szacunku do pracownika to jedno (i o tym można by było napisać książkę) jak i mobbing to w tej firmie SMUTNA CODZIENNOŚĆ Pojawiły się również opinie co do umów i zgodzę się z nimi na samym początku pracowałem bez umowy, nie mogłem się wręcz doprosic dopiero po moim skompleniu i prośbach dostałem umowę... Tak śmieszna że aż się płakać chce. Umowy śmieciowe nawet nie najniższe krajowe... Takie tylko abyś się w końcu odczepił bo i tak nie zarobisz tyle ile masz na umowie. Wszyscy pracują według grafiku w grafiku mamy zliczane godziny i to od tych godzin zależy ile zarobimy np. 100 godzin wyrobionych * 10 zł na h =, 1000 mimo że na umowie masz napisane że zarabiasz np. 1600 Nie polecam tego miejsca, mimo że pracownicy i niektórzy ludzcy klienci są fajni i można zdobyć wspaniałe znajomości oraz przyjaźnie to jest straszne że w dzisiejszych czasach są cały czas miejsca w którym występuje mobbing oraz niewypłacalność pensji.

Patryk

Gdzie można złożyć CV? Szukam wszędzie na internecie ale nie mogę znaleźć.. Pomoże ktoś?

Recepcja

Praca sama w sobie fajna, lekka i przyjemna, kontakt z fajnym,i ludźmi (klientami). ale zarządzanie dramat, kije od szczoty w 4 literach, mobbing i wykorzystywanie, marne pensje z tego większość ludzi robi na "lewo" albo na ściemnionych umowach. Że też żadna Inspekcja Pracy jeszcze tego nie skontrolowała to się dziwę, pewnie mają jakieś układy... Rotacja gorsza niż w Mc Donalds, przez raptem 2 lata nikt nie został ze starej ekipy, wszyscy odeszli do lepszej pracy, to o czymś świadczy...nie polecam pracy w tym miejscu już lepiej robić na stacji benzynowej.

alina

adam, ja tam bardzo lubię bella line wellness centrum. Czynne jest do 21, to akurat, by skoczyć po pracy i mają nawet centrum malucha, więc mozna przyjśc z dzieckiem.

adam

Ogólnie wszystko ok,poza jedną rzeczą a dokładnie dziewczyną która tam pracuje jakby za kare, bardzo nie miła ciągle z krzywym ryjem chodzi,taka czarna w okularach,Marta chyba ma na imię

Jacek

ogólnie to trudno oceniać, większość ludzi jest spocona i śmierdzi potem (może i przedtem też śmierdzieli) woda pod prysznicami jest mokra, ciężary są ciężkie, plecy same sie nie chcą zrobić, płacąc za karnet trzeba chodzić, a nawet ćwiczyć i to jeszcze może efektów nie przynieść a już chodzę 3 lata. Krzysztof nęka pracowników i ogląda ich na kamerach a przez to chodzą zestresowani.

K

Złodzieje i oszuści.

piotraga4

Nie płacą za pracę,ludzi zmieniają jak rękawiczki a pracownice muszą oglądać gołe kut...

Zostaw merytoryczną opinię o Bella Line Wellness Centrum Bis Sp. z o.o. - Toruń

Bella Line Wellness Centrum Bis Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Żółkiewskiego 8
    87-100 Toruń

Bella Line Wellness Centrum Bis Sp. z o.o.