Opinie o Bella Line Wellness Centrum Bis Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Bella Line Wellness Centrum Bis Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bella Line Wellness Centrum Bis Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Sport i turystyka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bella Line Wellness Centrum Bis Sp. z o.o. w Toruń

baner wywiady
Weronika Nowy wpis

czy zarobki tutaj nieco się poprawiły może? ktoś pisał kiedyś, że od 10 na rękę zaczynał ale to ze trzy lata temu było. teraz na start najniższa? a jaka perspektywa potem by była? pisali, że nie ma możliwości na awans, wymieni ktoś jakie wszystkie stanowiska mają tutaj teraz do obsadzenia?

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jak wygląda ścieżka awansu w Bella Line Wellness Centrum Bis Sp. z o.o.?

Yyy Nowy wpis
Były pracownik
 Pytanie
@Pytanie

Jakiego awansu? O czym Ty człowieku śnisz?

Xxx Nowy wpis

Ogólnie to praca jest lekka i przyjemna. Ale jeżeli chodzi o wynagrodzenie to jest dramat. Na rozmowie kwalifikacyjnej kiedy najniższa krajowa wynosiła 14,70 zł brutto czyli netto dla studentów powiedziano mi, że przez pierwszy miesiąc będę dostawała 10 zł na rękę a od następnego miesiąca będzie więcej. Podwyżki nie zobaczyłam przez kolejne następnych miesięcy. W końcu kiedy najniższa krajowa wzrosła do 17 zł brutto, czyli dla studenta netto, szef łaskawie podniósł stawkę godzinową do 11,50 zł.

Julka

Dlaczego to miejsce nazywacie wariatkowem?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Bella Line Wellness Centrum Bis Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Monter konstrukcji stalowych
Toruń
Centrum Partnerstwa Eurowork Sp. z o.o.
(8 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Zastępca dyr. ds. Należności i Zabezpieczeń Finansowych
Toruń
Flame Employment Polska Sp. z o.o.
(346 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Pracownik produkcyjny
Toruń
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
(84 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Customer Service Specialists speaking French, German & English
Toruń
Avantor Performance Materials Poland SA
(426 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Pracownik

Może nie chodzi typowo o Bella Line Wellness Centrum Toruń ale o inny oddział tego "wspaniałego klubu" Pracownicy uciekają z tego wariatkowa - ale zadajemy sobie pytanie kto by chciał pracować w takich warunkach? Wypłaty nie są wypłacane na czas - czasem trzeba czekać do 16 dnia miesiąca zaś instruktorzy czasem w ogóle nie dostają kasy w danym miesiącu. Wykorzystywanie pracowników maksymalnie jak się da - zdarza się że jedna osoba siedzi na recepcji SAMA a osób w klubie jest ponad 200/300 nagle na recepcja zlatuje się masa osób i w ciągu 2 minut ktoś musi obsłużyć 10 osób bo Panu K zachciało się pieniążków i oczywiście musi gdzieś lecieć w ciepłe kraje na urlop Zmiany w grafikach - grafik co chwilę się zmienia jednego dnia SĄ jakieś zajecia ale już drugiego dnia już mogą TE zajęcia zdjąć a wtedy szefostwo chowa się za tobą i to ty jesteś pierwszą linia obrony i to ty MUSISZ SŁUCHAĆ BLUZG, SKARG, KRZYKÓW. Brak jakiegokolwiek szacunku do pracownika to jedno (i o tym można by było napisać książkę) jak i mobbing to w tej firmie SMUTNA CODZIENNOŚĆ Pojawiły się również opinie co do umów i zgodzę się z nimi na samym początku pracowałem bez umowy, nie mogłem się wręcz doprosic dopiero po moim skompleniu i prośbach dostałem umowę... Tak śmieszna że aż się płakać chce. Umowy śmieciowe nawet nie najniższe krajowe... Takie tylko abyś się w końcu odczepił bo i tak nie zarobisz tyle ile masz na umowie. Wszyscy pracują według grafiku w grafiku mamy zliczane godziny i to od tych godzin zależy ile zarobimy np. 100 godzin wyrobionych * 10 zł na h =, 1000 mimo że na umowie masz napisane że zarabiasz np. 1600 Nie polecam tego miejsca, mimo że pracownicy i niektórzy ludzcy klienci są fajni i można zdobyć wspaniałe znajomości oraz przyjaźnie to jest straszne że w dzisiejszych czasach są cały czas miejsca w którym występuje mobbing oraz niewypłacalność pensji.

Patryk

Gdzie można złożyć CV? Szukam wszędzie na internecie ale nie mogę znaleźć.. Pomoże ktoś?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Administrator

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Czy tak samo jest w Bella Line Wllness centrum? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Recepcja

Praca sama w sobie fajna, lekka i przyjemna, kontakt z fajnym,i ludźmi (klientami). ale zarządzanie dramat, kije od szczoty w 4 literach, mobbing i wykorzystywanie, marne pensje z tego większość ludzi robi na "lewo" albo na ściemnionych umowach. Że też żadna Inspekcja Pracy jeszcze tego nie skontrolowała to się dziwę, pewnie mają jakieś układy... Rotacja gorsza niż w Mc Donalds, przez raptem 2 lata nikt nie został ze starej ekipy, wszyscy odeszli do lepszej pracy, to o czymś świadczy...nie polecam pracy w tym miejscu już lepiej robić na stacji benzynowej.

alina

adam, ja tam bardzo lubię bella line wellness centrum. Czynne jest do 21, to akurat, by skoczyć po pracy i mają nawet centrum malucha, więc mozna przyjśc z dzieckiem.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
adam

Ogólnie wszystko ok,poza jedną rzeczą a dokładnie dziewczyną która tam pracuje jakby za kare, bardzo nie miła ciągle z krzywym ryjem chodzi,taka czarna w okularach,Marta chyba ma na imię

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Jacek

ogólnie to trudno oceniać, większość ludzi jest spocona i śmierdzi potem (może i przedtem też śmierdzieli) woda pod prysznicami jest mokra, ciężary są ciężkie, plecy same sie nie chcą zrobić, płacąc za karnet trzeba chodzić, a nawet ćwiczyć i to jeszcze może efektów nie przynieść a już chodzę 3 lata. Krzysztof nęka pracowników i ogląda ich na kamerach a przez to chodzą zestresowani.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
K

Złodzieje i oszuści.

piotraga4

Nie płacą za pracę,ludzi zmieniają jak rękawiczki a pracownice muszą oglądać gołe kut...

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Bella Line Wellness Centrum Bis Sp. z o.o. - Toruń

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Bella Line Wellness Centrum Bis Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Żółkiewskiego 8
    87-100 Toruń
  • NIP: 8792683319 REGON: 363888085 KRS: 0000605961
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. pracuj.pl 4 309 200
  2. GoWork.pl 4 049 352
  3. olx.pl - praca 3 255 228
  4. jooble.org 2 682 558
Bella Line Wellness Centrum Bis Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii