Gracja Lady Fitness

Toruń

Opinie o Gracja Lady Fitness

żak

Lubisz aktywnie spędzać czas? Zdobądź tytuł INSTRUKTORA FITNESS lub INSTRUKTORA SPORTÓW SIŁOWYCH i zadbaj swoje ciało i umysł. Zapisz się na jednoroczny kierunek po którym uzyskasz tytuł instruktora fitness. W Żaku otrzymasz dyplom dodatkowo w języku angielskim. Nie czekaj do września-zarezerwuj miejsce już dziś: http://zak.edu.pl/formularz. Każda osoba, która dokona rezerwacji miejsca przez internet nie ponosi kosztów WPISOWEGO! W ofercie również Instruktor sportów siłowych, Konsultant ds. żywienia oraz fizjoterapia. Rekrutacja już trwa! Zapraszamy: Toruń, ul.Szeroka 31

Zostaw opinię o Gracja Lady Fitness - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gracja Lady Fitness