Opinie o Park Hotel Łysoń w Inwałd

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Park Hotel Łysoń. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Park Hotel Łysoń o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Park Hotel Łysoń w Inwałd

Xdx

Praca kelner na weselach tam to jakieś nie porozumienie, wręcz dramat. Po 2 godz oczywiście nie płatnym szkoleniu po mijam fakt ze trzeba tam sobie dojechać Zostajecie rzuceni na głęboką wodę. Obsługując wesele z dowójką kelnerów. Którzy nie są chętni do jakiej kolwiek współpracy. Tylko rozkazują, krzyczą Nawet nie wytłumaczą. Na całkowitym (usunięte przez administratora) pół wesela spędzają na polu przy fajce. A zostawiają nowego pracownika samego na sali gdzie on nie ma prawa co kolwiek ogarniać przy pierwszym dniu w pracy. Zal mi tylko gości weselnych i oczywiście państwa młodych muszą się najeść wstydu za tak niski poziom obsługi. Hotel który ma 4 gwiazdki… żenada. Kelnerzy którzy tam pracują niczym się nie przejmują. Bałagan na stolikach…. Brakująca wódka, woda w kubkach zamiast lodów w wódce. Dużo by tutaj wymieniać. Może dla tego się nie starają bo Pan prezes W. Płaci 18zl na godz i to są godziny nocne, dramat. Sam Właściciel to kawał (usunięte przez administratora) Traktuje ludzi jak tania siła robocza, krzyczy, wymaga Daje nawet kary za brak możliwości przybycia do pracy w dany dzień. Atmosfera w tym hotelu daje wiele do myślenia.

Ela

Nie polecam pracy w PARK HOTEL ŁYSOŃ. Piszę to nie dlatego, że jest ciążka, czy mało płatna praca, po niżej średniej krajowej. Piszę to dlatego że wykorzystuje ludzi. zmusza ich do wielogodzinnej pracy na weselach i innych imprezach okolicznościowych. W weekend zdarza się tak że przychodzisz w piątek do pracy popołudniu, wychodzisz w sobotę o 7 rano i w ten sam dzień musisz być na 16 godzinę, znowu do 7 rano w niedziele. Żeby było mało właścicielowi, na wykorzystywaniu pracowników wpadł na genialny pomysł karania. Wpisuje pracownika na grafik pomimo tego że nie może przyjść i jeśli nie przyjdzie to zabiera 300zł z wypłaty. Zaznaczam że to nie jest zabierana premia, bo czegoś takiego nie ma u tego Pana. Tylko pieniądze które są zarobione za ciężką pracę. W ten sposób Pan Łysoń nie wypłacił mi 600zł za 30 godzin pracy. Mogę z czystym sumieniem napisać, że ma prezent ode mnie, na karnet, na siłownie i niech się dalej lansuje na FB. To jest tylko jedna z kar pieniężnych, ale o innych już pisała nie będę, bo mnie osobiście nie dotknęły. Jest wyrachowanym człowiekiem i nikomu nie życzę takiego pracodawcy.

Czy w Park Hotel Łysoń jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Malutka Nowy wpis

Nie polecam pracy u tego pracodawcy nie wypłacił pieniędzy za przepracowane godziny

Jak w Park Hotel Łysoń wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Xdx

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Ela Nowy wpis

Jakie są mocne strony pracodawcy Park Hotel Łysoń?

Jeszcze ze dwa lata temu ktoś napisał, że sytuacja tutaj podobno się poprawiła ale podobno z pieniędzmi wciąż było słabo. Może do teraz już to wyrównali? Da ktoś znać ile aktualnie można tutaj zarobić? Faktycznie warunki pracy się polepszyły? Co na nie wpłynęło?

@Ewa

Nadal jest słaba, pieniądze tutaj to żart W każdej innej pracy w gastro zarobisz więcej

Małgorzata
@Bartek

Piszesz, słaba możesz przedstawić to cyferkowo? Ile macie tego wynagrodzenia tak konkretnie?

@Małgorzata

Mniej niż minimalna.

Bartek

Jeśli lubicie pracować poniżej minimalnej krajowej i nie być szanowani przez szefa to miejsce jest dla was idealne Jeśli jednak macie trochę szacunku do siebie to idźcie gdzie indziej

Dariusz

Z jakiego powodu? Chodzi o finanse czy masz inne zastrzeżenia? Weź powiedz co jest nie tak bo to byłaby cenna wskazówka.

Gal anonim

Prawda taka ze praca tam jest taka że sie poprawiła ale z pieniędzmi to samo co przez inne lata i chyba to sie nigdy nie zmieni

Mira

Jakieś informacje jak się pracuje i zarabia byłyby mile widziane na forum!

TigerT

Dla indywidualnych gości podczas wesel totalna porażka, przenosząc się hałas do pokoi. Brak ciepłej wody w łazienkach. Śniadania dość ubogie w ilości i rodzaju.

Rafał

@anonymous każda wypowiedź, negatywna jak i pozytywna powinna być uargumentowana w sposób rzetelny i treściwy. Z Twojego wpisu tak naprawdę za wiele nie wynika. Będziemy wdzięczni, jeśli rozwiniesz swój komentarz do obiektywnego wpisu. Każda wypowiedź jest cenna, pod warunkiem, że będzie zgodna z zasadami regulaminu naszego forum.

Nie polecam

ben
@anonymous

a szczegoly

Rafał

@anonymous Ok, wszystko jasne, dziękuję. Czyli jeżeli dobrze wszystko zrozumiałem - popraw mnie jeśli tak nie jest - ludzie prędzej chcą przejść do Park Hotel Łysoń, aniżeli odwrotnie, jak było to pisane, tak? Jeżeli tak, to znaczyłoby, że warunki w firmie są dobre. Mógłbyś je opisać proszę?

Oczywiście, że mogę... @phl vs Kocierz zadał pytanie za 100 punktów w sprawie przejścia pracowników z PHŁ na Kocierz. Odpowiadam zatem jaki jest stan autentyczny i jak wygląda to faktycznie na ten moment. Ponadto kilkukrotnie przewinął się tutaj temat rzekomego masowego przejścia w kierunku Kocierza, który do super świetnych pracodawców niestety nie należy. Wystarczy takie rozwinięcie ? :) Pozdrawiam Rafale ;)

phl vs Kocierz

Pytanie za 100 punktów, dlaczego tyle ludzi z phl poszło na kocierz a z kocierza do łysonia nikt ?? Może właściciel się wypowie ?

Obserwator z branży
@phl vs Kocierz

Ja jakoś pamiętam czasy jak ludzie z Kocierza przechodzili do Łysonia. Efekt migracji ludzi na Kocierz z PHŁ jest taki, że z Kocierza zwolnili się "starzy", dobrzy pracownicy bo mieli już dość pewnej Szanownej Pani i jej kliki :)

Zainteresowana

Mam zamiar aplikować i szukałem opinii pracowników. Bardzo pozytywnie piszecie!!

Waldi

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

@Waldi

Zawsze warto złożyć swoje Cv nawet jeśli nie ma oficjalnych ogłoszeń o wolnym wakacie. Pracuje prawie rok ,atmosfera super,młody zespół,szef w porządku, otwarty na pomysły pracownikow,wyrozumiały, pieniądze na czas. W porownaniu do innych miejsc pracy naprawdę polecam.

...

Moim zdaniem właścicielowi brakuje pokory i wyrozumiałość co do swoich pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Park Hotel Łysoń - Inwałd

• Jak się pracuje w Park Hotel Łysoń?

Zobacz opinie na temat firmy Park Hotel Łysoń tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Park Hotel Łysoń?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Park Hotel Łysoń?

Kandydaci do pracy w Park Hotel Łysoń napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Park Hotel Łysoń
3.9/5 Na podstawie 38 ocen.
  • Parkowa 8
    32-640 Inwałd