Opinie o LEKSO MARTYNA LISOWSKA w Pasłęk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie LEKSO MARTYNA LISOWSKA. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie LEKSO MARTYNA LISOWSKA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LEKSO MARTYNA LISOWSKA w Pasłęk

nick nie może być pusty Nowy wpis

Ogólnie kiepska firma małe wypłaty zajazd na maxa wszedzie błoto ktore niesiesz do domu na butach w aucie wszedzie syf.Roznica pomiędzy tym jak pracujesz a zwolnieniem lekarskim 1000zl więc się nie opłaca pracować taki jest klimat w lekso ani się nie najesz ani nie polizesz ..

Łasica Nowy wpis

Wszystko ładnie pięknie do pierwszej wypłaty.Potem Wszystko się sypie... Lepiej unikać pracowników niż pogadać .

Minister Nowy wpis

Bardziej toksycznej i chorej firmy nigdy w życiu nie poznałem .Praca w lekso to najgorsza możliwa opcja . Odradzam stanowczo

Joanna

Jeszcze w tamtym roku padła tu dość niepochlebna opinia odnośnie warunków pracy i nawet jeśli faktycznie jest prawdziwa to odnosi się głównie do kierowców? Pytam, bo interesuje mnie aktualna sytuacja na spedycji. Ile aktualnie można zarobić i na jakich warunkach?

Heniek Nowy wpis
@Joanna

Nic się nie zmieniło brak słów.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie LEKSO MARTYNA LISOWSKA? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
KUBA

Po Lekso tylko łatwiej.

Karaś????
@KUBA

(usunięte przez administratora) 2)Brak urlopów -jak nie ma roboty będziesz wisiał na telefonie i czekał na robotę ,oni w tych dniach wypiszą Ci urlopówkę. 3)Wydzwaniają w soboty,niedziele i święta (oczywiście bez uprzedzenia ,że jest praca i masz jechać ) (usunięte przez administratora) 4)Trasy są poukładane na styk będziesz wyjechany na maxa Presja czasowa potężna ,,,. 5) Zero szacunku dla pracownika zapomnij o tym !!! Z Plusów + -Obiecanki -Mydlenie -pochwały Auta sprawne technicznie ,pieniądze na czas ale nie wszystko trzeba się upominać o swoje !co było ,ustalone Uwaga na manipulacje !! To bardzo doświadczeni manipulatorzy ( możliwe ,że studiowali psychologię ) Ps; Szef lubi napuszczać pracowników na siebie ,siać intrygi i ferment - UWAZAJCIE NA TO !!!

Grzegorz szy
@Karaś????

Cała prawda

Quba

Cały czas się ogłaszają czyli (usunięte przez administratora) firma spedytorzy z pośredniaka nie znając czasu pracy a jedyną drogę którą wiedzieli to ta po wśi to jak taki wsiok ma ułożyć trasę nie ma styk?

Weronika
@Quba

gdzie niby widzisz ogłoszenie o pracę w tej firmie bo tutaj nic nie wisi ?

Irena
@Quba

hmmm czyli sugerujesz że ludzie tam zatrudnieni nie mają odpowiednich kwalifikacji? skąd ta pewność?

Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy w przedsiębiorstwie Lekso Martyna Bała w miejscowości Pasłęk? Dajcie znać!

~szofer~

Kwintesencja Patologi Transportowej !Nie polecam !! Uważajcie na tego Dziada !

Ksiondz
@~szofer~

Wycięli mi kata a mieli tylko wymienić łożyska. Odradzam

Czyli bajkopisarze dla takich to auta zostawiałem wysoko w Norwegi żeby sam osobiście po nie pojechał i zobaczył jak ciężko się (usunięte przez administratora) Ci wyrwikufle nie mają szacunku pozdrów

Zostaw merytoryczną opinię o LEKSO MARTYNA LISOWSKA - Pasłęk

• Jak się pracuje w LEKSO MARTYNA LISOWSKA?

Zobacz opinie na temat firmy LEKSO MARTYNA LISOWSKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LEKSO MARTYNA LISOWSKA?

LEKSO MARTYNA LISOWSKA
  • Bohaterów Westerplatte 35