Just In Time Logistics Sp. z o.o.

Opinie o Just In Time Logistics Sp. z o.o.

Jestem pracownikiem firmy od 2021 roku i potwierdzam opinie moich koleżanek i kolegów, że w oddziale JIT Warszawa panuje super atmosfera. Nie rozumiem skąd negatywne opinie, bo mam wrażenie, że piszą je ludzie którzy w ogóle u nas nie pracowali (przynajmniej ja ich nie kojarzę). Wypłata jest ZAWSZE na czas zarówno jeśli chodzi o podstawę jak i premię. Łukasz jest fajnym szefem i tutaj również nie rozumiem zarzutów, którzy niektórzy mu stawiają. Jak każdy szef ma wymagania jeśli chodzi o wykonaną pracę i wiadomo, że jak się nie wykonuje ustalonych w chwili zatrudnienia założeń, to współpraca nie może być satysfakcjonująca dla żadnej ze stron, ale generalnie nie ma problemu, aby się z nim dogadać w każdej kwestii. Trzeba tylko chcieć. Ja osobiście zachęcam innych do dołączenia do nas.

Przewoźnik
@Logistyk

@Logistyk nie lubię się udzielać na takich mediach ale jesteś w błędzie. Ponieważ mam kilka samochodów które prowadzi mi Just i nie mam co marudzić, a dodatkowo czasem na magazynie spotykam się z ich kierowcami. Jak znam rynek to firmy które mają samochody tez bardzo dużo CMR pod fakturami dają ale co ja mały przewoźnik tam wiem. Z mojej perspektywy jestem zadowolony i na pewno nie jestem przewoźnikiem który jest kolejnym numerem tylko zawsze mam kontakt z spedytorem i kierownikiem... Pozdrawiam

Katarzyna

W firmie (w warszawskim oddziale) pracuje od 10.2019 czyli już ponad 3 lata. Nie zamieniłabym miejsca pracy na żadne inne. A to dlatego, że jestem dobrze wynagradzana za swoją pracę, mam pełną samodzielność, bardzo przyjazną atmosferę w biurze jak i w całej firmie, dzięki której przychodzę do pracy z przyjemnością. Świetne relacje zarówno ze współpracownikami jak i z przełożonymi. To wszystko jest tym co dla pracownika jest najważniejsze i co powoduje, że jestem zaangażowana i staram się wywiązywać ze swoich obowiązków. Zgodzę się z moimi kolegami, że większość negatywnych opinii to bzdury, które w większości wypisywane są przez naszą konkurencję, mające raczej zaszkodzić firmie, a nie merytorycznie ocenić pracę tutaj.

@Katarzyna

Prawda

Witam. Wpadła mi w ręce oferta pracy dla operatora wózka widłowego, możecie zdradzić ile wynoszą zarobki na stanowisku, czy to co pisze firma o podwyżkach za staż pracy oraz premia to prawdziwe informacje. Jednym słowem czy pracownik może czuć się tu doceniony?? Pracuje jako operator w innej firmie i 200 zł więcej niż minimalna to ściana jeśli chodzi o zarobki. Doradźcie proszę, czy tu jest inaczej i można śmiało składać cv

BP Nowy wpis

Raz jesteś doceniany a raz nie. Co do zarobków, jeśli masz rodzinę do utrzymania to lepiej poszukać czegoś innego. Z drugiej strony zawsze możesz złożyć cv i samemu zobaczyć jak to wszystko wygląda. Pozdrawiam

Bożena Nowy wpis
@BP

Raz jesteś doceniany a raz nie? Ciekawe czy jakaś zasada tu panuje, na tym się raczej powinna premia opierać. A to ile te zarobki tu wynoszą skoro mówisz że jak mam rodzinę to lepiej odpuścić? Ciekawe.

W ofercie dla spedytora dość konkretnie określili system premiowy, ponoć jest tak przejrzysty że realnie motywuje do działania ;) Zdradzicie coś więcej na jego temat i napiszecie ile można zarobić, czy z czasem wynagrodzenie idzie do góry? Po ostatnich wpisach na forum widze że wszystko w firmie gra, więc bym się chętnie przyjął, ale brakuje mi trochę konkretów. Pozdro:D

Przewoznik Nowy wpis

Płacą

Marek Transport

bardzo polecam wspolprace z Just in time, spedytorzy pomocni i dostępni, żadnych problemów z płatnosciami. Współpraca na najwyższym poziomie. Mamy juz nie jedno zlecenie za sobą i jeszcze nigdy sie nie zawiodłem

Sylwia

Świetna atmosfera, polecam pracodawcę.

Pphu

Super, polecam współpracę. Dobry kontakt i płatność na czas

TarTruck

Wszystko w porządku. Maja dużo pracy na busy w dobrej kasie

Sompolno

Płacą na czas

Jacek Lis

Jeżdżę z nimi dłuższy czas sytuacja stabilna robota jak robota raz lepiej raz gorzej. Pieniądze zazwyczaj na czas .

Radar

Współpraca ok

Marctrans

Polecam współpracę.

MarianScania1965

Płaco w terminie super kontakt ze spedytorem. Robota poukladna nigdzie nie stoje

Jeżdżę z tą firmą już drugi rok , pieniądze zawsze o czasie, km się zgadzają a to dla mnie najważniejsze.

Stanisław

Płacą w terminie. Bardzo dobry kontakt.

Przewoznik

Płacą z delikatnym opóźnieniem ale płacą.

Czy Just In Time Logistics Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Dzień dobry, nie stosujemy wyłącznie umów o pracę. Dostosowujemy się do oczekiwań pracowników. Zachęcamy do określenia swoich wymagań już na etapie pierwszych kontaktów z osobami zatrudniającymi. Pozdrawiamy, JiTL team

Pracownik JITL

Umowa zlecenie? Chyba jednak nie JITL. Co prawda nie pracuje w Just In Time Logistics długo ale nie słyszałam żeby ktoś tu pracował na umowę zlecenie. Od pierwszego dnia dają umowę o pracę. Polecam

Podwykonawca

Rajmund szczęściarz z ciebie jak to robisz bo innym podwykonawca opowiadają bajki przez telefon każą pisać maile oczywiście nie skuteczne itp a ogólnie nie płacą warto spojrzeć trans.eu lub internet inne strony windykacja itp.Daj znać czekamy może nam w końcu zapłacą inne strony

@Pracodawca

Czyli można również na rozmowie o pracę zaproponować że swojej strony stawkę czy jest ona raczej stała u was bezimienna i dopiero po czasie dostaje się podwyżke wraz ze stażem ?

Zdecydowanie doceniamy otwartość i chęć do rozmowy na temat oczekiwań finansowych. W naszej firmie staramy się dostosować ofertę do kwalifikacji i doświadczenia kandydatów, jednocześnie uwzględniając strukturę naszych widełek płacowych dla różnych stanowisk. Oczywiście, jesteśmy otwarci na dyskusję o proponowanej stawce, jednak finalne warunki wynagrodzenia mogą zależeć od szeregu czynników, takich jak Twój poziom doświadczenia, specjalistyczne umiejętności oraz zakres odpowiedzialności na danym stanowisku. Dodatkowo, nasza firma oferuje system premii i podwyżek związanych ze stażem pracy oraz osiąganymi wynikami, co jest naszym sposobem na docenienie i nagradzanie długoterminowego zaangażowania i wkładu w rozwój firmy. Jeśli możemy jakoś pomóc, to zachęcamy do zadawania pytań. A jeśli aktywnie szukasz pracy, to najlepiej od razu podejmij rozmowy z rekruterem :) pozdrawiamy #JiTLteam

Witam, wpadła mi w oko oferta pracy dla spedytora. Podobno otwierają nową lokalizacje, wiecie kiedy praca ma się rozpocząć? Bo z tego co czytam, chyba do marca prowadzony jest nabor, i szczerze to chyba nie będę mógł tak długo czekac:) No chyba, ze warunki są konkurencyjne? Oferują dobre zarobki, potrafią docenić dobrego spedytora? Doradzi mi ktoś z was na tym stanowisku czy warto aplikować? Jaka jest rotacja wśród spedytorów?

Arek

Znajomy tam pracuje i wiem, że mają otwartą rekrutacje. Zawsze podkreśla, że wszystko transparentnie i jasno jeśli dowozi się ustalenia z rozmowy to nie ma problemów, a wynik przekłada się na premię. A jak jest to musisz sam sprawdzić bo wszędzie piszą dobrze i źle o wszystkich

Amelia
@Arek

Rekrutacja otwarta jest cały czas? Ciągle kogoś potrzebują na stanowisko spedytora? Jak to jest? Na jaką wysokość premii można tutaj liczyć?

@Amelia

Dzień dobry, rekrutacja u nas jest otwarta z związku z dynamicznym rozwojem firmy. Otwieramy kilka nowych oddziałów w całej Polsce, stąd naszych rekrutacji jest aż tyle w różnych regionach kraju. Zachęcamy do kontaktu, gdyż w naszej firmie staramy się stanowiska dostosowywać pod kompetencje i możliwości danej osoby. Takie podejście daje nam większe szanse na tworzenie przyjaznego środowiska w pracy. Premie to kwestia ustaleń z osobą, która rekrutuje.

@Just In Time Logistics Sp. z o.o.

Skoro jest tyle nowych oddziałów w całym kraju to czy zdarzają się delegacje w takiej pracy? Wolałbym coś stacjonarnego ale chętnie się dowiem. Żeby być przygotowanym ewentualnie. I co jaki czas?

Mamy możliwość pracy stacjonarnej, zdalnej i hybrydowej. Trudno odnieść się tylko do jednej możliwości, bo tak jak zawsze podkreślamy: zależy nam na wykorzystaniu naturalnych umiejętności każdego człowieka zasilającego nasz zespół :)

przewoźnik

interesuje mnie opinia podwykonawców, jak układa się współpraca, czy płatności regulowane są terminowo, czy nie obcinają km. ?

Rajmund trans

pracujemy razem od lat, polecam współpracę z panią

@Paweł

Dziękujemy Paweł!

Logistyk
@Paweł

Jakie 100 zestawów dziennie w Europie?!Przecież nie maja ani jednego samochodu . Jesteście przekaźnikiem psującym rynek. Jedna wielka ściema. Pod każdą fakturą cmr przewoźnika . Daje do myślenia potencjalnym zleceniodawcom …

Przewoźnik
@Logistyk

Zostaw merytoryczną opinię o Just In Time Logistics Sp. z o.o. - Tarnowskie Góry

• Jak się pracuje w Just In Time Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Just In Time Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Just In Time Logistics Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 18 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Just In Time Logistics Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Just In Time Logistics Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Just In Time Logistics Sp. z o.o.