Opinie o Just In Time Logistics Sp. z o.o. w Tarnowskie Góry

Just In Time Logistics Sp. z o.o.
5 3 47 5 1
typowe korpo Nowy wpis
Nazwa działu: Marketing

Typowa korporacja handlująca ładunkami transportowymi. WYNIK WYNIK albo mówią pa :) Dodatkowo mało przyjazne nastawienie współpracowników i przełożonych. Nie polecam.

TakNie2
Czesław Nowy wpis
@typowe korpo

Pracujesz bądź pracowałeś w Just In Time Logistics? Rozwiń swój komentarz.

TakNie1
Pracownik Nowy wpis
@typowe korpo

Proszę powiedz mi gdzie płacą za brak wykonanej pracy ? Pracownik bez wyników, przynosi jedynie straty finansowe dla firmy! Przecież to logiczne. W firmie panuje przyjazna atmosfera którą wprowadza sam kierownik :)

TakNie1
Maja Nowy wpis
@Pracownik

To dobrze, że w firmie panuje miła atmosfera. A co oferuje Just In Time Logistics Sp. z o.o. swoim pracownikom, możecie liczyć na jakieś szkolenia albo benefity? Daj proszę znać.

Anna

Jestem Freelance Recruiterem, zatrudniającym pracowników do branży TSL - z powodzeniem, od siedmiu lat. Branch Managera JIT Oddziału Warszawskiego -(usunięte przez administratora) miałam przyjemność rekomendować już w przeszłości, do innej firmy (rekrutacja zakończona sukcesem), teraz przyszedł czas na Just In Time, firmę, która jest moim Klientem od trzech lat. Zarówno Prezesi jak i cała polityka firmy jest mi bardzo bliska, bowiem najważniejszy jest człowiek oraz elastyczne podejście. Człowiek spełniony i zadowolony z pracy, otrzymujący adekwatne wynagrodzenie. Kandydaci, których sukcesywnie zatrudniam w JIT są, i przypuszczam będą, zadowoleni przez długie, długie lata (tak, rzadko kiedy ktoś z tej firmy sam z siebie odchodzi) - to mówi samo za siebie. Co do ogłoszenia - liczy się jego treść (niezależnie od subiektywnej opinii znajdujących się tutaj Grammar Nazi #nooffence), a ta jest oryginalna i nie pozostawiająca złudzeń z jaką ekipą będziemy mieli do czynienia :) jak wspaniałe i przyjemne może być codzienne chodzenie do pracy. Osobiście będę czerpać inspirację bo okazuje się, że p.Czajka ma lepszy respons niż ja ;) A tak nie może być !! ;) ;) Podsumowując - jak Rekruter życzyłabym sobie więcej - zarówno takich Klientów (Just In Time), jak i Kandydatów (Łukasz Czajka). Pozdrawiam wszystkich Uczestników dyskusji, Anna Durka

Tak4Nie
@Anna

Dzień Dobry, Pani jest od naboru ?

ogułem spanjale

potencjalny

Mam pytanie - czy w Just in Time macie normalnie urlopy ? Czy działalność i we własnym zakresie ?

ŁUKASZ
@potencjalny

Zatrudniamy w oparciu o dwa modele. 1 umowa o pracę. 2 umowa 2b2. W obu przypadkach stosujemy nowatorskie rozwiązanie nielimitowanego urlopu. Założenie jest takie, że spedytor, który przed zakończeniem miesiąca zrealizuje założony cel, przez resztę miesiąca, oczywiście jeśli chce, może nie przychodzić już do pracy i mieć wolne.

zainteresowany
@ŁUKASZ

Dzień dobry w obecnej firnie wyrabiam średnio 5000 -6000 eur marży na miesiąc (kilku stałych klientów od lat) Ile u Was bym wyciągnął netto z (widełki) z takim wynikiem ?

@zainteresowany

Dzień dobry. Wszystko zależy od podstawy wynagrodzenia, realizacji postawionych celów oraz powtarzalności w realizowaniu celu. przykład: przykładowa podstawa wynagrodzenia 3000 pln comiesięczny cel do realizacji 11000 pln jeśli średnie wyniki miesięczne 5500€ - 22000 pln to do wypłaty wpada prowizja w kwocie 2200 pln brutto czyli netto 1600 pln. Chętnie opowiem o innych, dodatkowych składnikach wynagrodzenia ale to już wolałbym na spotkaniu. W razie pytań, pozostaje do dyspozycji Łukasz Czajka l.czajka@jit-logistics.pl

zainteresowany
@Łukasz

ok, dziękuję za odpowiedź niestety takie progi to są w Omidzie...bida :( przy 5500 eur marży wyrabiam teraz 6600 rękę.....i inne spedycje płacą podobnie............. nie te czasy......

@zainteresowany

Ty, ale nie policzyłeś że oni dadzą Ci jeszcze do premii deputat węglowy ! Będziesz miał łatwiejszą zimę !

@Anna

Czy może wiesz jaka pogoda będzie ten łikend ? Może gdzieś razem wyskoczymy :) Co ty na to Aniu ?

@zainteresowany

Tak jak napisałem wyżej. To tylko pierwszy z elementów składowych. Mamy inne dodatkowe elementy płacowe i poza płacowe wynagrodzenia. W określonych przypadkach przewidujące ponad 50% udział w wypracowanym wyniku.

@Łukasz

tak trzymać Łukaszu ! (usunięte przez administratora)

Tomek

Czegoś takiego jeszcze nie widziałem jak żyję - polecam

Tak3Nie1
potencjalny ?
@Tomek

Tomek, czy możesz swoją myśl rozwinąć tudzież sprecyzować. Z góry dziękuję. Cezkam na feedback. Mega mnie zaintrygowałeś

??????????? czego niewidziałeś

@Jaruś

pewnie szuka czegoś między nogami i nie może znaleźć, takie to małe..

Karolina

Dziś mój pierwszy dzień. Szefa znam od kliku lat, ściągnął mnie z poprzedniej firmy, wiec znając go, raczej nie wpakowałby mnie i innych w coś co nie zadziała. Wszystko w założeniu bardzo przejrzyste i jasne. System motywacyjny bardzo atrakcyjny i co nietypowe stanowi załącznik do umowy o pracę.

Tak11Nie1

Popieram . Wspaniałe biuro. Super lokalizacja. Perła Pragi Północ. (usunięte przez administratora)

Tak4Nie
przewoźnik międzynarodowy

Dzień dobry Mam prośbę, czy może Pan wyjaśnić co oznacza sformułowanie użyte przez Pana w ogłoszeniu: " pacyfikować" przewoźnika ???" Słowo jako takie niezbyt korzystnie mi się kojarzy dlatego wdzięczny będę za odpwiedź z góry dziękuję

przewoźnik międzynarodowy

aha dziękuję za wyjaśnienie w takim razie wolałem się zapytać bo bo mi się słowo pacyfikacja kojarzy z mniej polubownym załatwieniem spraw np. pacyfikacja wsi zamojskiej albo pacyfikacja Kopalni Wujek .... ale rozumiem, że jako przewoźnik nie powinienem się obawiać pozdrawiam

TakNie

Dzień Dobry, (usunięte przez administratora)Jestem już na emeryturze. Pracowałem przez 35 lat w PKS przewozy międzynarodowe. Zajmowałem się szeroko pojętą spedycją, transportem, siedziałem też przez jaki czas za kółkiem.(usunięte przez administratora) W związku z tym mam zapytanie czy można w Just in Time dorobić, choćby na pół etatu. Jestem gotów wysłać życiorys oraz podanie o pracę. Mówię po rosyjsku. Serdecznie pozdrawiam

Jacelk
@Karolina

Czesć, możesz coś więcej dodać? Warto? Jaka prowizja? Godziny pracy ?Warunki: jeśli możesz coś odpisać będzie fajnie pozdrawiam

XYZ
@przewoźnik międzynarodowy

tak, pacyfikować przewoźników hm...czyli obcinać frachty za fikcyjne opóźnienia? proponować głodowe stawki poniżej progu opłacalności ? żądać dostawy z nagięciem tacho ? Opóźniać termin płatnośći na siłę ? nie wiem ani nie mam pojęcia o co dokładnie chodzi ale tylko mogę się domyślać z kontekstu słowa " pacyfikacja" PACYFIKACJA =Tłumienie , przemocą bądź innymi środkami przymusu bezpośredniego – manifestacji, powstania, buntu itp. Użycie sił zbrojnych (wojska, żandarmerii, policji) w celu stłumienia niepokojów i przejawów niezadowolenia bądź oporu wobec Ekspedycja karna okupanta na określonym terytorium, której celem jest masakra ludności cywilnej; Taka jest definicja słowa. Nawet użyte przenośnie nie brzmi dobrze. Z drugiej strony pacyfikacja może wywołać odwet i bunt ze strony pacyfikowanych :) To takie moje luźne refleksje .

Karolina

za wyniki takie same jak w poprzedniej firmie dostaje wypłatę większą o 1000 zł

zzzzzz
@Karolina

zazdroszczę Ci (usunięte przez administratora), wspaniałej firmy, cudownego szefa, przepięknej lokalizacji :) Fajnie masz, nie to co ja:( powiedz co zrobić aby osiągnąć taki sukces w życiu? Przeczytałem milion poradników biznesowych, byłem u kołcza i ciągle dwa na renkę....

TSL
@Karolina

Skrót TSL pochodzi od słów transport –spedycja -logistyka. Jest to zespół działań, łączących w sobie działania z zakresu transportu, spedycji i logistyki w jedną, spójną całość. Efektem tego połączenia jest wydajna organizacja transportu. Aby zrozumieć pełny sens branży TSL, należy przyjrzeć się bliżej każdej z trzech składowych tego pojęcia. Co to jest transport? Najłatwiej mówiąc, transport to nic innego jak przewożenie czy przemieszczanie towarów, ludzi, przedmiotów, z jednego miejsca do drugiego, z punktu A do punktu B. Może się odbywać różnymi środkami, najogólniej jednak wyróżniamy transport powierzchniowy oraz powietrzny. W skład transportu powierzchniowego wchodzi oczywiście transport lądowy i wodny, które można podzielić na jeszcze mniejsze kategorie, np. transport drogowy, kolejowy, czy podziemny. Transport znany był od zawsze, zawsze bowiem było zapotrzebowanie na przewóz ciężkich materiałów czy przekazanie przesyłki komuś z drugiego końca kraju. Czym jest spedycja? Spedycja to inaczej mówiąc, organizowanie procesu przewozowego. Osoba zajmująca się spedycją, ma za zadanie takie zaplanowanie przewozu, by pojazd przewożący dojechał bezpiecznie i komfortowo do celu. Również wystawienia odpowiednich dokumentów przewozowych należy do zakresu zadań spedytora. Spedytor podejmuje decyzję o doborze środka transportu do danego towaru, ubezpiecza go, odbiera od nadawcy i przekazuje odbiorcy. Stanowi swoisty pomost pomiędzy wysyłającym przesyłkę, a odbierającym ją. Co to jest logistyka? Wszystkie powyższe działania: odebranie paczki od nadawcy, stworzenie odpowiednich dokumentów, dobry wybór rodzaju transportu, bezpieczne przekazanie przesyłki do rąk odbiorcy nie byłoby możliwe bez działań logistycznych. Na czym one polegają? Logistyka polega na planowaniu, organizowaniu, układaniu działań w sposób logiczny, prowadzący do powodzenia zadania. Chodzi tutaj o sprawny przepływ towarów, logiczne podejście do sprawy, efektywne podejmowanie działań. Logistyk czuwa nad przebiegiem wszystkich innych czynności, analizuje potencjał danego przedsięwzięcia, szanse na powodzenie. Zajmuje się też realizacją zamówień, obsługą klienta czy prognozowanie zmian na rynku, popytu, podaży danego towaru. Najogólniej mówiąc, logistyk ma za zadanie zaplanować odpowiednie działania, podejmowane we właściwym czasie i prowadzące do odpowiednich efektów. Więc jeszcze raz, czym jest TSL? TSL jest branżą zajmującą się kompleksową obsługą przewozów transportowych, od zaplanowania całego procesu, przygotowania do niego, nadania przesyłki, aż po sam proces i jego pozytywne zakończenie. Każda z tych części składowych TSL jest równie ważna, niedociągnięcia w którejkolwiek z nich prowadzą do zaburzenia równowagi i efektywności całego procesu transportowego danego towaru. TSL jest branżą wciąż rozwijającą się, jej rozwój następuje wraz z rozwojem gospodarczym, bowiem zapotrzebowanie na kompleksowe usługi transportowe wciąż gwałtownie rosną i nic nie wskazuje na to, żeby miało się to zmienić.

hutnik
@Karolina

Metalurgia (z gr. μέταλλον 'kopalnia, szyb, kamieniołom, metal' i ἔργον 'praca, dzieło') – nauka o metalach obejmująca, między innymi, obróbkę plastyczną, odlewnictwo, metaloznawstwo i metalurgię ekstrakcyjną. Przedmiotem badań metalurgii jest obróbka rud metali aż do produktu końcowego (kabel miedziany, drzwi samochodowe, kształtownik aluminiowy). W języku potocznym utożsamiana jest często z hutnictwem, przy czym to ostatnie zajmuje się wyłącznie metalurgią ekstrakcyjną. Obecnie procesy ekstrakcji metali stanowią niewielki odsetek przedmiotów badań metalurgii, która skupia się głównie na przetwórstwie metali, czyli wytwarzaniu przedmiotów użytkowych. Historia metalurgii Pierwsze wyroby metalurgiczne datowane są na 12 000 rok p.n.e., ale metalurgia jako nauka zaistniała dopiero w XV wieku. Za pierwszy opis metalurgii uznaje się niemieckie dzieło De re metallica libri XII, omawiające problematykę przerobu rud srebra, cyny i ołowiu. Pierwszym centrum metalurgicznym były Rudawy (Góry Kruszcowe) na pograniczu Czech i Niemiec. Pierwsza na świecie akademia górnicza (Bergakademie) powstała we Freibergu w Saksonii w 1765, a jej absolwenci rozpowszechniali tę naukę w innych regionach (m.in. byli założycielami Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie). W wyniku odkrywania coraz to nowych pierwiastków metalurgia przestała się ograniczać do produkcji surowych metali. Coraz bardziej istotna zaczęła być czystość metalu oraz jego ewentualne połączenia z innymi (czyli stopy). Jednym z najważniejszych historycznych osiągnięć metalurgii jest produkcja czystej miedzi, co umożliwiło rozwój elektroniki. Dostęp do energii elektrycznej otworzył także nowe możliwości w uzyskiwaniu metali, co doprowadziło do powstania elektrometalurgii, wspomaganej przez hydrometalurgię. Równolegle do rozwoju metalurgii ekstrakcyjnej rozwijała się obróbka metali. Oprócz tradycyjnego kucia powstawały nowe technologie, w tym walcowanie, wyciskanie i ciągnienie. Dla metali i stopów o niewystarczających własnościach mechanicznych stosuje się technologie odlewu. Odlewami są zazwyczaj również produkty o skomplikowanych formach. Badaniem własności stopów i metali zajmuje się metaloznawstwo.

pies przewodnik
@pracownik

zacytujmy za Wikipedią: Ulica Brzeska – ulica na Pradze-Północ w Warszawie, biegnąca od ulicy Kijowskiej do Białostockiej. Ulica jest jednym z reliktów dawnej Pragi przełomu XIX i XX wieku, zarazem uważana jest za centrum tzw. północnopraskiego trójkąta bermudzkiego czyli najniebezpieczniejszej części dzielnicy. Wyznacza ona także wschodnią granicę bazaru Różyckiego.

@Karolina

(usunięte przez administratora) naprawdę?

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius

Nadal oczekujemy na nowe info odnośnie pracy w firmie Just In Time Logistics Sp. z o.o. w miejscowości Tarnowskie Góry, każda opinia ma znaczenie! Wasza wiedza może pomóc użytkownikom!

?
@Administrator

czy to forum jest obiektywne ?

Michał Krychowiak
@?

Forum jest bardzo " obiektywne " zamieszcza tylko i wyłącznie posty wychwalące w niebiosa pracodawcę. Nie dopuszcza niezaleznych opinii. To tyle

@Michał Krychowiak

GoWork to przestrzeń dla ludzi którzy chcą pracować u danego pracodawcy lub pracowali i chcą podzielić się swoją opinią. Reklamacje, które zgłaszam do administratora nie dotyczą niepochlebnych postów, a wpisów zamieszczanych przez troli internetowych, które nie mają nic wspólnego z niezależnymi opiniami. Chętnie przyjmiemy konstruktywną krytykę, odniesiemy się do niej, a jeśli uznamy za zasadną to potraktujemy jako drogowskaz. Co do troli i hejterków, ich wpisy będą przez nas reklamowane i mam nadzieję, że usuwane.

Marian
@Łukasz

Dzień dobry, Czy tylko młodzi mają szansę u Was czy może nieco starsi pracownicy tez mogą znaleźć coś dla siebie ? pozdrawiam (usunięte przez administratora)

TSL
@Łukasz

Ten artykuł TSL tez jest fejk, Zgłoś to proszę jeśli chcesz być obiektywny Łukaszu

rrrr
@Łukasz

Upały mamy już za sobą, a po wymianie powietrza zwrotnikowego na powietrze polarne, dzisiejszy poranek jest rześki, czemu sprzyjała adwekcja chłodu oraz nocne rozpogodzenia na znacznym obszarze kraju aż do nieba bezchmurnego, w wielu miejscach temperatura zeszła w dół poniżej 10 stopni, najcieplej było w pasie wybrzeża przykrytym chmurami, z których jeszcze miejscami kropi oraz na południu kraju z ustępującymi resztkami zachmurzenia pofrontowego i wyraźnie obniżyła się izoterma „zero”, w SIGNIFICANCIE IMGW na godzinę 06 UTC na wybrzeżu prognozowana jest na wysokości około 1650 m, w pasie dzielnic środkowych od 1800 do 2850 m, a na południu kraju około 3000 m (awiacja.imgw.pl/index.php... ) . Dzisiaj pozostawać będziemy w jednorodnej masie wspomnianego powietrza polarnego docierającego do nas znad Morza Północnego krótką drogą przez Jutlandię i Niemcy, w którym w ciągu dnia ruszy konwekcja cumulusowa, a przelotne opady deszczu spodziewane są na północy kraju, gdzie zalegać będzie front okluzji o charakterze chłodnym przerzucony przez „plecy niżu” znad Rosji północno zachodniej. Niż ten ustępować będzie miejsca klinowi od wyżu z rejonu Irlandii rozbudowującego się równoleżnikowo na wschód mniej więcej wzdłuż 50-tego równoleżnika, stanowiącego barierę przed inwazją powietrza zwrotnikowego znad południa kontynentu. U nas ciśnienie stale wzrasta, wczoraj o tej porze izobara 1017 hPa była nad Łużycami, dzisiaj jest na rubieży Kołobrzeg – Włodawa i w ciągu najbliższej doby przesunie się na linię: Ustka – Białystok, po czym w szybkim tempie cofać się będzie na południe przed niżem nurkującym znad Morza Norweskiego przez Góry Skandynawskie nad środkowy Bałtyk podczas charakterystycznego dla takich niżów szybkiego jego pogłębiania się nad Bałtykiem. Taka korekta w polu ciśnienia powodować będzie u nas zmianę przepływu powietrza z północno zachodniego i zachodniego na południowo zachodni już w nocy z czwartku na piątek. Wraz ze schodzącym niżem przesuwać się będzie znad Jutlandii i południowej Szwecji front chłodny nad północne Niemcy, południowy Bałtyk oraz nad nasze dzielnice północne, szczelnie je przykrywając chmurami opadowymi rozprzestrzeniającymi się nad dzielnice środkowe w końcu horyzontu czasowego naszych modeli. Zatem pojawia się szansa na opady deszczu tak bardzo potrzebne wysuszonej na „wiór” ziemi, ale będą to opady przelotne, których cechą jest ich „punktowe” występowanie przypominające podlewanie konewką, ale w znacznie większej skali. Generalnie umiarkowanie ciepło, ale wciąż sucho i na większe opady obejmujące cały obszar kraju w horyzoncie czasowym najbliższego tygodnia liczyć nie można.

ekolog
@Łukasz

Łukaszu , a czy myśłałeś o ochronie środowiska ? Jak Wasze auta sobie z tym radzą ? Czy może myślicie już o autonomicznych autach elektrycznych na Brzeskiej ?

nawigacja !

Efektywne planowanie, a jednocześnie kontrola – to podstawa optymalnego wykorzystania pojazdów. Czym są Point of Interest (POI) w transporcie i spedycji oraz w jaki sposób telematyka może ułatwić codzienną pracę, szczególnie w okresie wakacyjnym, gdy samochody dostawcze obowiązuje sporo dodatkowych ograniczeń? Zbliżające się wakacje wiążą się z dodatkowymi zakazami ruchu, obejmującymi m.in. samochody ciężarowe powyżej 12 ton. W tym roku ograniczenia zaczną obowiązywać w ostatni piątek czerwca i potrwają przez kolejne 2 miesiące, aż do ostatniej niedzieli przed rozpoczęciem roku szkolnego. Choć takie rozwiązanie, wprowadzane również podczas Świąt czy w trakcie Majówki, ma na celu ograniczyć natężenie ruchu i tym samym zwiększyć bezpieczeństwo na drogach, z drugiej strony stanowi spore utrudnienie i generuje dodatkowe koszty dla firm transportowych. W jaki sposób redukować straty, wynikające z dodatkowych godzin postoju w okresie wakacyjnym? Wizyty POI Podstawą jest precyzyjne planowanie trasy, uwzględniające ograniczenia w ruchu, objazdy, a w razie konieczności również sprawdzone i bezpieczne parkingi. Wsparciem w tym zakresie jest korzystanie z wizyt POI, które oznaczają wybór miejsc, z jakiegoś powodu ważnych dla przewoźnika czy kierowcy. Mogą być nimi oznaczone takie punkty jak siedziba firmy, miejsce docelowe, parking, stacja benzynowa czy tereny niebezpieczne. Na podstawie tych danych jest generowany raport wizyt POI, firma może też przyporządkować alarmowanie w czasie rzeczywistym o dotarciu do poszczególnych miejsc. W ten sposób szczegółowe planowanie trasy pojazdu i korzystanie z wizyt POI, ułatwia ustalanie codziennych, tygodniowych i miesięcznych zadań przewozowych oraz ich realizację. Pomaga również ograniczyć tzw. puste przebiegi. Odpowiednia nawigacja Jest ona bardzo istotna w przypadku, gdy chcemy zaplanować optymalną trasę, pozwalającą na jak najszybsze dotarcie do celu, a jednocześnie osiągnięcie wymiernych oszczędności. Wsparciem w tym zakresie są rozwiązania bazujące na telematyce, m.in. aplikacja WebEye Navigator, która poprowadzi kierowcę jedynie po najwygodniejszych dla pojazdu trasach. Pozwala uniknąć obszarów mieszkalnych i wąskich dróg, a także stref dla pieszych. Wyeliminuje z przejazdów strefy wyłączone z ruchu kołowego, zamknięte ulice, obszary zastrzeżone i prywatne. Dodatkowo integruje ona dane z aplikacją Truck Parking Europe, przekazując informacje na temat około 15 000 parkingów dla samochodów ciężarowych, poruszających się po europejskich drogach, a także 27 000 wskazówek związanych z terenami przemysłowymi. Dzięki takim rozwiązaniom kierowca i spedytor są na bieżąco informowani o aktualnej sytuacji na drodze. W przypadku blokad może ponownie obliczyć trasę i uniknąć korków. Na bieżąco jest też aktualizowany czas dotarcia do miejsca docelowego, co umożliwia natychmiastową reakcję na opóźnienia. Dodatkowe oszczędności Wsparciem w osiągnięciu dodatkowych oszczędności jest też stosowanie zasad eco-drivingu, nie tylko w okresie, gdy wakacyjne ograniczenia w ruchu akurat obowiązują. Rozwiązania telematyczne pozwalają firmom na monitorowanie stylu jazdy kierowcy oraz szczegółową ocenę czynników, które mają decydujący wpływ na styl jazdy. Do interpretowanych danych należą m.in. średnia prędkość oraz zużycie paliwa, czasowe i procentowe stosowanie biegu jałowego i tempomatu, czas toczenia pojazdu, użycie retardera, czasowa i procentowa analiza pracy silnika na wysokich obrotach, statystyki korzystania z pedału gazu oraz czas i intensywność hamowania. W ten sposób narzędzia, bazujące na telematyce umożliwiają wychwycenie błędów w sposobie prowadzenia samochodu i stanowią wsparcie w przygotowaniu porad i wskazówek dla osoby kierującej pojazdem. Wszystkie te czynniki prowadzą do ograniczenia kosztów wynikających z błędów, popełnianych przez kierowców, a także obniżają zużycie paliwa oraz koszty eksploatacji pojazdów.

Ja
Nazwa działu: Handlowy
 Rekomendacja

Firma, która łączy w sobie doświadczenie i młodość. Świetna atmosfera pracy i super ludzie. W tej firmie nie ma rzeczy nie możliwych. Na niektóre trzeba tylko trochę poczekać ale to dlatego że firma jest jeszcze młoda. Za to szybko się rozwija. Bardzo polecam Just In Time Logistics Sp. z o.o. zarówno klientom jak i potencjalnie nowym pracownikom.

Tak6Nie2
Tomek
@Ja

Firma, która łączy w sobie młodość gimnazjalisty z doświadczeniem przedszkolaka. W tej firmie nie ma rzeczy niemożliwych. (usunięte przez administratora)?? Ale być może odróżni naczepę od taczki. I to i to służy do transportu. Firma jest młoda i szybciej się zwinie niż rozwinie. Kolejna próba wejścia na księżyc przy pomocy drabiny z Obi

xxxx
@Ja

Witam serdecznie o co chodzie z tym Yeti spedycji ?

TSl Logistyka
@Tomek

Biorąc pod uwagę wskaźniki makroekonomiczne oraz prognozy długoterminowe należy się spodziewać pojawienia w ciągu kilku najbliższych lat mocnego gracza na polskim - Grupy Just in Time z Tarnowskich Gór. Mądre i trafione inwestycje, zaangażowanie zarówno na rynku lokalnym jak i ogólnokrajowym pozwoli Grupie Just in Time na wejście do pierwszej dziesiątki operatorów logistycznych w kraju na przestrzeni najbliższych 5 lat. Na ten niewątpliwy sukces pracuje już teraz zarząd wraz z całym zespołem zaangażowanych pracowników wspomaganych przez profesjonalnych doradców biznesowych. Otwieranie sieci kolejnych oddziałów w Polsce umożliwia coraz większe zdywersyfikowanie oferty dla klientów indywidualnych i biznesowych. Powodem do zadowolenia dla polskiej gospodarki może być fakt, że na czoło wysuwa się firma z całkowicie polskim kapitałem/ Firmie Just in Time życzymy umacniania niewątpliwego sukcesu i dalszego owocnego rozwoju w branży TSL.

@xxxx

chodzi o to żeby (usunięte przez administratora) biedę !

Zostaw opinię o Just In Time Logistics Sp. z o.o. - Tarnowskie Góry

Chcę opublikować:

Just In Time Logistics Sp. z o.o.