Opinie o Dexa Sp. z o.o. sp.k. w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Dexa Sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dexa Sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dexa Sp. z o.o. sp.k. w Bielsko-Biała

Czy w Dexa Sp. z o.o. sp.k. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Alicja Nowy wpis

ktoś tu pisał rok temu o stawce 2 tys na rękę. to dziś jaka jest? czego jeszcze prócz samej podstawy można się tu jeszcze spodziewać czy w ogóle warto?

Daw Nowy wpis
@Alicja

Szkoda tej firmy. Została rozkradziona i doprowadza do upadku przez męża właścicielki

Hg Nowy wpis

(usunięte przez administratora) Ludzie, czegoś takiego nigdy nie widziałem, serio omijajcie szerokim łukiem. Umowy to najczęściej o dzieło albo zlecenie.

Mika

Ja pracuję od przeszło trzech miesięcy i zupełnie nie zgadzam się z powyższą opinią. Myślę, że wynika ona z sytuacji jaka obecnie istnieje na rynku. Pracy jest dużo, każdy przychodzi na chwilę z marzeniami o dużym zarobku, ale bez chęci do pracy. Zarobki mogłyby być wyższe niż 2 tys zł.

Raf
@Mika

Otóż nie. Stawiam na atmosferę, organizacje pracy i przede wszystkim terminowe wynagrodzenie, czego tam nie było. Ludzie odchodzą, bo mają większe ambicje niż składanie 8 godzin codziennie tego samego. Oszaleć można. (usunięte przez administratora)

@Mika

@Mika, miesięczne wynagrodzenie jakie otrzymujesz to 2000 złotych na rękę? Ile godzin miesięcznie przepracowujesz? Czy w Dexa istnieje realna szansa awansu?

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Dexa Sp. z o.o. sp.k.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Od zaraz Zatrudnię pracownika do pomocy biurowej
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
Przemek

Nie tylko zalegają z wypłatami po dwa tygodnie ale potrafią zadzwonić i powiedzieć że dzisiaj albo jutro przychodzi nowy pracownik i mamy zakaz rozmawiania z nowym o wypłacalności firmy. Wypłaty nie są przelewane na konto do 10 tak jak to jest w cywilizowanych firmach tylko trzeba kilka dni wcześniej zgłosić a kierownictwo łaskawie przywiezienie . Wypłaty dostaje się po przepracowaniu miesiąca czyli jeżeli zaczynasz 20 to w następnym miesiącu 20 powinny pieniądze być ale naprawdę potrafią zalegać dwa tygodnie. Bardzo często zatrudniają na czarno. Kierownictwa na zakładzie nie ma ale są kamery i potrafią zadzwonić i zadawać głupie pytania. Potrafią podnieść normy o 50 procent. Było tak że nie robiliśmy karmników dla szczura tylko kluczyki. Norma była 300 worków. Popatrzyli na kamery i zauważyli że chwilę stoimy i rozmawiamy podnieśli normy do 450 czyli o 50 procent więcej. a te same pieniądze i w tym samym czasie mamy robić o 50 procent więcej. Bo gadaliśmy. A co. Boją się że gadaliśmy o kierownictwie albo o szukaniu nowej pracy. Mieli rację. Takiego syfu w życiu nie widziałem a pracowałem w wielu zakładach. Omijajcie szerokim łukiem. Zdarzało się że ktoś był na zakładzie sam w nocy. Taka dziewczyna jak była sama to zawsze miała gaz. Bo się bała. Tak nie powinno być.

Joł
@Przemek

Trzeba się było uczyć, a nie beceć jak się dostało kopa w (usunięte przez administratora)

@Przemek

Hej @Przemek, dalej pracujesz w firmie? Czy Twoja sytuacja uległa zmianie od 2019 roku? Zastanawiam się jaka atmosfera panuje w biurze? Prowadza obecnie rekrutację na dwa stanowiska, ale chętnie przed aplikowaniem usłyszę Twoją opinię.

Urszula

Zastanawiam się nad tą pracą, jednak widełki zarobków są bardzo rozbieżne od 2000-3000 tysięcy złotych. https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/zatrudnie-pracownika-biurowego,lento.pl254049ba5cc8c10559777bccfbadcba8,boleslawiec Ktoś pracuje może w biurze w Dexa? Ile realnie można tam zarobić? Czy firma oferuje system premiowy lub inne benefity?

Łukasz

@Przemek a jaka atmosfera? Pracownicy z kierownictwem się dogadują?

Przemek

Robią też coś takiego że dają po dwa tygodnie z rzędu nocki. (usunięte przez administratora) na nocki dwa tygodnie pod rząd. Omijajcie szerokim łukiem

Przemek

Mam coś jeszcze. Jak tam byłem to wprowadzili zakaz wychodzenia na papierosa więcej niż jedna osoba. Można wyjść pojedynczo ale dwie trzy osoby już nie. Bo się boją że o nich gadamy. Było też tak, taką dziewczyna opowiadała że jednego dnia maszyna robiła tyle, a następnego dnia więcej i dziewczyna nie dawała rady. Jak chcą kogoś wywalić to robią tak żeby sam odszedł. Nie płacą albo ustawiają maszynę żeby więcej robiła. A to że na papierosa pozwalali wychodzić tylko pojedynczo to szczyt.

Raf

Pracowałem tam niecały rok. Zacznijmy od początku. W ogłoszeniu: proste pracę przy pakowaniu detali. W rzeczywistości: praca na wtryskarce, przy obcinaniu i składaniu karmników dla szczurów, nieraz na dwie maszyny, z racji tego że brakuje ludzi do pracy. Wypłaty wypłacane nierzadko z 2tygodniowym opóźnieniem. Brak kierownictwa na hali. Jeśli coś się zepsuje, dzwonimy do "kierownika" , a on przyjeżdża i naprawia.(usunięte przez administratora) Żeby było jasne wypowiadam się o dziale produkcji. Nie wiem jak tam mieli kierowcy czy biuro.(usunięte przez administratora) No ale cóż, radzę unikać szerokim łukiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Dexa Sp. z o.o. sp.k. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Dexa Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Dexa Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Dexa Sp. z o.o. sp.k.
  • Szczęśliwa 6