Prodak Kosmetik Wałbrzych

Wałbrzych

Opinie o Prodak Kosmetik Wałbrzych

Marta

@Agawa70 czy z Twojej wypowiedzi wynika, że aplikowałaś do Prodak Kosmetik Wałbrzych i czekasz na reakcję firmy? A może już jesteś jej pracownikiem? Jeżeli tak jest, to prosiłabym Cię o opisanie warunków zatrudnienia jakie zostały Ci zaproponowane na rozmowie kwalifikacyjnej.

Agawa70

Ja pracowałam z pod firmy, czekam na telefon, nie jest źle, za darmo nie płacą. Zawsze tłumaczą jak zrobić, pierwsza godzina organizacyjna. Konieczne zdolności manualne. Ja nie narzekam

Marta

Wasze opinie o Prodak Kosmetik Wałbrzych są podzielone. @Fjhgfs @Franio skrajnie różne są Wasze opinie. Czy możecie je merytorycznie uargumentować? Będą przydatne osobom, które poszukują jak najwięcej informacji o danym pracodawcy.

Fjhgfs

Brak słów. Nie polecam tego zakładu nikomu. Ludzi mają za nic. Wykorzystują jak tylko mogą, prawnie i bezprawnie. Najbardziej dziadoski zakład chyba w całym wałbrzychu...

Fjhgfs

Franio

Bardzo fajnie się pracuję polecam ten zakład

wsdfv

hej a to oni maja teraz ajkies oferty pracy może?

Paweł

Nie wiem, ale chodzi mi głównie o fakt czy pracuje nocka w tą sobotę. Będę niezmiernie wdzięczny jak się dowiesz

Paweł

A ty tam pracujesz? To dla mnie bardzo ważne.Nie mógłbyś się tam jakoś dowiedzieć?

Paweł

Witam, mógłby mi ktoś napisać czy w tą sobotę pracuje nocna zmiana?

Gocha

Nie mają lżej

Piotr

Witam, czy mógłym otrzymać telefon do tej firmy / Potzrebuje pilnie się tam dodzwonić, to co podane na ich stronach- żaden telefon nie działa.Dziękuje z góry.

adasko

czy w prodaku osoby z orzeczeniem niepełnosprawności maja lzej troche?

stary pracownik

Praca na produkcji srednia.ludzie..roznie..brygadzistki...Roooooooooooooooznie.pensja najnizsza. Ale praca w innym dziale ok..zarobki tez ok.sama praca tez ok.

Zoltar

Wlasnie pod firma Manpower zrobila rertacje do pracy prodak na 5 dni pracy i wypad bo nie ma juz pracy tam nie warto isc do pracy bo sa tygodniowe umowy

zoltar

Prodak Walbrzych praca nie za ciezka ale jak ktos nie ma zdolnosci manualnych to wypada z pracy przerwa 15 minut i spowrotem bo trzeba zrobic norme zaktora ludzie tam pracuja nie maja nic z tego tylko brygadzistki na koniec miesiaca do wyplaty,a jak zrobisz norme to w nagrode dostaja w podziekowaniu cukierka szybciej,szybciej najlepiej zaopatrzyc sie w pampersa.Szacunek dla pracownika ZERO.Zarobki nedzne pieklo na ziemi.A jak stoja nad toba to mierza ci czas czy wyrabiasz 6 kremikow na minute jak nie to ciebie odwalaja.

jo
@zoltar 18.01.2015 11:45

bzdura, opinie wyssane z palca. To chyba piszą tylko bandy nierobow, ja tam pracuje juz dlugo i jak sie nadajesz to zostaniesz i tyle.

zoltar

Prodak Wlbrzych to tygodniowe umowy o prace z pod firmy, jak sie nie nadajesz to wypad i trzeba miec mocne nerwy krzycza brygadzistki szybciej szybciej robic bo nie ma normy co niekture to do pschologa sie nadaja pracowalem tam to wiem.Nie polecam tego zakladu nikomu a w nagrode odwolaja ciebie zebys nie zarobil za duzo kasy.

Milena

Niebawem mam zacząć tam pracę, akurat z pod firmy bo inaczej się nie da, je zeli ktoś będzie z głową do góry i coś będzie nie tak to po prostu wstanę i wyjdę, ale miejmy nadzieję, że troszkę tam zabawie :D

Paniusia

Pracuje w PRODAKU juz parę lat, praca nie jest ciężka ale monotonna. Wszędzie trzeba pracować a Ci którym się nie chce, zawsze znajdą sobie wytłumaczenie a to, że duże normy albo ludzie wredni. Największe wymagania stawiane są wobec pań z Prodaka a ludzie z pod firmy stawia się na mniej odpowiedzialne stanowiska bo zdarza się, że osoby te nie potrafią liczyć nawet przy pomocy kalkulatora. Po zapytaniu ile zapakowały do kartonu zbiorczego pada odpowiedz " ile weszło ". Wydaje mi się, że wystarczy trochę dobrych chęci i ambicji. Mimo wszystko nie jest tak żle a najgorszą opinie wystawiają te osoby co chciałyby nic nie robić a zarobić. Ale tak się nie da.

maria

pracowałam tam aż jeden dzien i nigdy więcej... atmosfera nie do zniesienia,paniusie wszystkowiedzące bardzo nieprzyjemne,zero tłumaczeń ,wyjasnień, co i jak robic.Pokrzykiwania i wrogie nastawienie. Przerwa 15 minut,ledwo starcza na siusiu i śniadanie. Praca wydawałoby sie łatwa,lekka i przyjemna,siedząca,ale ...dla idiotów. Te same ruchy przez osiem godzin- kręgosłup boli Nie polecam tego zakładu

Valied

robie w prodaku, praca na telefon, ostatnio zarobiłem aż 649 złotych, przepiłem te drobne bo tylko na to mnie było stać z tej śmiesznej jamłużny a trzeba wyrabiać kosmiczne normy robić za trzech aaaa w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mam te robotę rzucam ten syf

klaus

I co tam w prodaku? słyszałem że firma się rozwija. Zastanawiam się czy nie składać aplikacji . Napiszcie coś czy warto?

maniek

[usunięte przez moderatora] jeden na drugim jak tam robilem, ale teraz kamery i lipa, czarny i kadzia najlepsi, a i jeszcze[usunięte przez moderatora]

jatrak 8899

Prodak do zakład gdzie pracuje sie jak wół a zarabia jak chińczyk, lub Wietnamczyk czyli niecałe 1,300 zł brutto. Premie hahaha premie w prodaku były tak dawno temu że nawet najstarsi góral nie pamiętaja tego. Pracowałem tam co roku we wakacje od 3 lat.męcząca i te chore nie możliwe do wyrobienia normy rzędu 89,990 czy 34,800 szt.Kierownictwo ..... parodia nie wiem co oni tam w ogóle robią elita nie z tej ziemi. brygadziści patrzą tylko żeby wyrobić jak największą normę oczywiście dla własnej korzyści oni dostają premię z zwykły pracownik ma prawo do przerwy i wypicia kubka wody na stołówce. Totalne poniżenie. I te delegacje z niemiec. Chodzi jeden z drugim [usunięte przez moderatora] [usunięte przez moderatora] patrzą się na ludzi jak na małpy w klatkach.... głupio uśmiechajac.

zdegustowana

prodak to nie jest normalne miejsce!!to [usunięte przez moderatora]![usunięte przez moderatora] ludzi!!normy, ktorych nie da sie wyrobic!w tym zakladzie ludzie to tylko masa!!zero czlowieczenstwa.jestem zdegustowana traktowaniem pracownikow.nowa osoba ma siasc na stanowisko pracy i od razu wiedziec z powietrza co robic i jak-nie ma czasu na tlumaczenie-bo normy!od razu ma miec wprawe w tym co robi bo opoznia proces produkcji.rozumiem prace na akord ale nie az tak.to ponizajace.

mala

prodak jest zakladem w ktorym trzeba pracowac ,jak w wszedzie ja nie narzekam

Byly pracownik

opiniaa?? hehe mysle ze lepiej nie opiniowac tego [usunięte przez moderatora] pracowalem tam 14miesiecy za smieszne pieniadze 1276zl brutto i czego sie dorobilem?? wypowiedzenia!! za wzelkie starania... i to przed samymi swietami!! kierownictwo [usunięte przez moderatora] i nie pisze tak przez wypowiedzenie to prawada! mam nadzieje ze zamkna ta firme zeby ludzie kturzy tam pracuja na kierowniczych stanowiskach znalezli sie w sytuacji zwyklego pracownika czyli popracowali jak woly za najnizsza krajowa!!! jak do tej pory mysla tylko o sobie ucinaja premie bez podania przyczyny a bez premi samemu jest przezyc miesiac a co maja powiedziec ludzie z rodzinami?? najgorsza firma w jakiej pracowalem nigdy tam nie wruce za zadne pieniadze!!!

Zostaw opinię o Prodak Kosmetik Wałbrzych - Wałbrzych

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Prodak Kosmetik Wałbrzych