Dąbrowski Spedition P.H.U. Piotr Dąbrowski

Wałbrzych

Opinie o Dąbrowski Spedition P.H.U. Piotr Dąbrowski

Paweł

Odradzam tego "dziadtransa". Płace zatrzymały się kilka lat do tylu. Jak jest dzień wolny nie ze swojej winy to odlicza dniówkę. Do tego większość aut z przebiegami powyżej 600k i wieczne odkładanie napraw na później. Dopiero jak auto stanie to się naprawia. Życie jest ważniejsze. Na początku obiecuje złote góry a później jest zderzenie z rzeczywistością. Auto trzeba myć samemu na bazie. Ogólnie nie polecam.

Były driver

Firma godna uwagi służb kontrolnych. Kasa na konto nawet i 8 tysięcy. Żeby tylko grało w papierach. Później grzecznie do bankomatu i trzeba przynieść 3 tysiące spowrotem szefowi. Innym płaci podstawę na konto a reszta do rączki. Niedługo soe nim zajma

Bb

Ukraina

wiatrówka

na smutki i troski spedition dąbrowski

jordan

ja sam zawiniłem i stracilem.szkoda.pozdrawiam cala ekipe. Anitka piter michal marcin dzięki.......

myślałem że się zmieszcze

Drogi kolego, jakość firmy zależy nie tylko od szefa, ale też od pracowników. Jak sam napisałeś "jako pracodawca to z poczatku jest ok, ale póżniej jest lipa na maxa" - wcale się nie dziwię Twoim odczuciom, bo reprezentując tak niską jakość jak Ty to i tak długo szef był łaskawy. Twoje motto w pełni obrazuje nick jaki wpisałem. Dostałeś kredyt zaufania, którego kompletnie nie umiałeś wykorzystać. Jak pewnie zdążyłeś się zorientować firma SPEDITION DĄBROWSKI stawia na pracowników nazwijmy to "długoterminowych" Zatrudniamy również osoby bez doświadczenia jak było w Twoim wypadku tylko,że poświęcony przez nas czas i włożona nasza praca w tym "przypadku" nie zaowocowała niczym wielkim, gdyż grunt nie był zbyt żyzny. Życzymy powodzenia na nowej drodze życia!

xxxx

jako pracodawca to z poczatku jest ok ale póżniej jest lipa na maxa

Zostaw opinię o Dąbrowski Spedition P.H.U. Piotr Dąbrowski - Wałbrzych

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dąbrowski Spedition P.H.U. Piotr Dąbrowski