PAKT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Wałbrzych

Opinie o PAKT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

pawelc

Skoro tak, to pozwól by sięzajęły tym odowiednie organy ziom' ale widze,że ty również dużo wiesz tylko w negatywną stronę

km

km

ziom

Skąd masz takie informacje? pracowałeś tam kiedyś ? czy tylko piszesz tak ze zwykłej zawiści? jeżeli masz wiedzę na temat matactw w firmie powinieneś się zgłosić do prokuratora w innym razie są to pomówienia które można skonfrontować w sądzie? co ty na to?

Moje

Witam!!! Z tego co ja wiem to ludzie zarzadzajacy spółką są beznadziejni, nie mają nawet fachowego wykształcenia, poza tym można by o matactwach firmy grubą książkę napisać. Nie polecam ogółem, może kiedyś było fajnie i miło ale na pewno już nie teraz.

Zostaw opinię o PAKT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Wałbrzych

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PAKT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością