Opinie o Oxygen Development Europe Poland Sp. z o.o. w Wałbrzych

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Oxygen Development Europe Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Oxygen Development Europe Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oxygen Development Europe Poland Sp. z o.o. w Wałbrzych

Rękawiczek dalej nie ma, czasem pojawiają się tylko w rozmiarze L, ale to też rzadkość. Niby problem był rowiązany. Atmosfera jest tragiczna , ciągle ktoś kogos obraża, w sumie to sie nie dziwię, w ciężkich warunkach pracy moga nerwy puścić. Widać że coraz więcej osób się zwalnia i to z biur. To chyba nie jest normalne żeby w przeciagu kilku miesięcy zwolniło sie kilka osób z tego samego działu w tym kierownicy. Do tego chyba już nie trzeba mieć większych kompetencji do tekiej pracy jak widać skoro zatrudnili osobę, która po polsku nie umie rozmawiać i nawet dzień dobry nie powie.

Szanowny Pracowniku, #1 W firmie nie może zabraknąć rękawiczek, aktualny stan magazynowy wynosi 6600 par. Proces wydawania jest w trakcie udoskonalenia. Jeżeli Pan ma uwagi na ten temat, bardzo proszę się zgłosić bezpośrednio do Kierownika Produkcji. #2 W naszym odczuciu sytuacja wygląda inaczej, o czym świadczą, chociażby zadowoleni pracownicy. Jesteśmy otwarci na rozmowę na ten temat. Pan może skontaktować się z nami i opowiedzieć nam o tej sytuacji. Chętnie dowiemy się szczegółów i przeanalizujemy ten temat. W tym celu uprzejmie prosimy o przesłanie informację do nas pod adresem : hrpl@oxygendevelopment.com #3 Zasada nieobrażania jest uniwersalna i dotyczy wszystkich. Proszę nie obrażać naszych pracowników, zatrudniamy profesjonalistów ale po takim wpisie z Pana strony, proszę się nie dziwić że pracownicy nie mają ochoty z Panem się powitać bo na pewno wszyscy w firmie „dzień dobry” potrafią mówić. Pozdrawiamy

Renia

Witam serdecznie, nie zgadzam się z negatywnymi opiniami na temat mojej firmy. Jestem pracownikiem z kilkuletnim stażem w świetnym zakładzie, jednym z lepszych w Wałbrzychu (to piękne miasto). Jestem miło zaskoczona i mogę się pochwalić jak mój zakład się rozwija na rynku pracy od kiedy P. Romuald zajął stanowisko prezesa (świetny facet). Firma idzie do przodu z trendami na rynku związani z kosmetykami, a sam zakład wizualnie wewnątrz nie wygląda apetycznie. Uwielbiam przemiłą atmosfera, która panuje na hali (super dziewczynki). Mamy klimatyzację, wiatraki, otwarte okna, a jak wykonany plan możemy wyjść i napić się wody na stołówce. Od tego roku mamy socjal, dzięki zaangażowaniu kilku osób, które się o to starajmy. (Każdy wie o kogo chodzi). Dostaliśmy benefity jak karta Medicover i pod grusza. (Na wakacje bonus jest). Nie zapominajmy o świetnych brygadzistkach, które są bardzo zaangażowane w swoją pracę i zawsze możemy liczyć na pomocną dłoń z ich strony (Są debest). Polecam ten zakład, w którym możemy się rozwinąć i poznać się z innej strony. (Sprawdzić swoje umiejętności) Pozdrawiam serdecznie Renia ;)

@Beata

@Aga, Szanowna Pani, Zmartwiło nas, że zmieniły się Twoje odczucia co do pracy w Twoim teamie. Zapoznaliśmy się dokładnie z Waszą dyskusją, a tego typu sytuacje traktujemy bardzo poważnie. Oprócz reorganizacji założeń kultury organizacyjnej skupiamy się obecnie na wzmacnianiu kompetencji liderskich poprzez dedykowane szkolenia czy program rozwojowe. Zależy nam, by lepiej przyjrzeć się w tej sprawie i mieć pełen obraz sytuacji, dlatego zapraszamy do bezpośredniej rozmowy w celu wyjaśnienia szczegółów. Prosimy o kontakt na maila: hrpl@oxygendevelopment.pl Spróbujemy rozwiązać tę sprawę. Cenimy każde opinie, nawet te, które potrafią być trudne, wierzymy, że dzięki temu możemy wspólnie tworzyć przyjazne miejsce pracy. Pozdrawiamy

Czy zarobki w firmie Oxygen Development Europe Poland Sp. z o.o. są Waszym zdaniem satysfakcjonujące? Co powiecie o warunkach zatrudnienia?

Świetlik

Mam lepszy pomysł, jak związki zawodowe nie potrafią dbać o pracowników to może trzeba je rozwiązać? Może nie warto zapisywać się do nich i płacić składki? Może warto głośno namawiać obecnych członków do wypisania się z tej organizacji?

Chciałabym pochwalić Marzenkę i Anię. Dziewczyny, które były w QC. Dzisiaj są brygadzistki, super się z nimi pracuje. Uczą się jeszcze, ale samo podejście i ten spokój to bardzo dużo. Nie pracuje się przy nich nerwowo. A to dużo, bez krzyków. Pozdrawiam

@Pracownica

Szanowny Anonimowy Pracowniku, Dziękujemy za miłe słowa, jest nam niezmiernie miło :) Bardzo się cieszymy że Pan/Pani zauważa że dążymy do ciągłego doskonalenia naszych liderów. Pozdrawiamy

QWERTY Nowy wpis

Mają świeżą ofertę pracy na brygadzistę. Praca na dwie zmiany czy zdarzają się tez nocki? Interesuje mnie jak sobotami. Jest tzw. work-life-balans i można sobie odetchnąć w weekend czy nie każdy jest wolny i muszę nastawić się na pracę. Napiszcie jak jest.

Nowy pracownik Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 dni.

Czy są szanse na dłuższą pracę ,jak jestem pracownikiem agencji? Czy przedłużają umowę ,proszę o odpowiedź

O jakim braku szacunku mówisz, co Tobie złego stało się w zakładzie, jaki brak szacunku okazal Pan Prezes? Skargi do PIP to już tradycja, ważne aby było dużo, ważne aby wymyślać ile się da. Czy ZZ informują Was o co składają skargi do PIP, priorytety jakie zostały ustalone przez ZZ są przynajmniej śmieszne jak i dziwne. Niebawem zlożycie skargę, że do pracy trzeba przychodzić i pracować, że pączków z nadzieniem różanym nie ma, że barista niedobrą kawę robi, że aksamitne fartuchy nie nawiązują do koloru torebki, zapomniałem jeszcze krzesełka. Oczywiście kolor śrubek i szybkość opuszczania odbiega od oczekiwań. Do koloru drzwi też można się przyczepić, taki niebieski, turkusowy się należy.

Pracownik Nowy wpis

Ja lubię swoją pracę, jak dla mnie jest coraz lepiej, jeżeli chodzi o rękawiczki i krzesła. Wymagamy dużo, ale jak patrzę, co nasi pracownicy robią, a mianowicie u siebie w domach oszczędność a w pracy po umyciu rąk, wyciąga się kilkadziesiąt ręczników, u siebie byłby tylko jeden. Światło w toaletach się świeci, nie wyłączamy. Mamy pracę, pensje na czas.

Pracownik Nowy wpis

Ja też ją lubię. Nie rozumiem ludzi co celowo nie gaszą światła, nie zakręcają wody, nie myją rąk po wyjściu z toalety, o ręcznikach już nie wspomnę. Mozna tak jeszcze sporo wyliczać. Wychodzę z założenia, jak mi praca nie odpowiada, to ją zmieniam, a nie sądami pracy i PIP em straszę Prezesa. Pan Prezes i tak dużo akceptuje tych patologicznych zachowań.

Aa

Nie rozumie dlaczego pan (usunięte przez administratora)nie chce podpisać naszego socjalu. To są nasze pieniądze. Dlaczego pani (usunięte przez administratora)ma mieć decydujący głos w każdej sprawie ?inaczej Szef nie podpisze socjalu ? To oczywiste że pani (usunięte przez administratora) trzyma x wami i będzie robić pod pracodawce zeby jemu było dobrze. A nie nam pracownikom. Przypominam to są nasze pieniądze. A my się nie poddamy. Zz będą isteniec. Pracuje tu ponad 10 lat i tyle czasu obiecujecie nam socjal. Gdyby nie zz nic by nie było. Nic. Pan (usunięte przez administratora)dużo mowi jeszcze więcej obiecuje a nic nie robi. Osobiście mnie przyjmował do pracy. I obiecywał że będzie socjal. Cisza tyle lat. Dobrze ze są zwiazki zawodowe. (usunięte przez administratora)

@Aa

Szanowny Anonimowy Pracowniku, Dziękujemy za opinię, warto przypominać że Pracodawca jest dysponentem środków zgromadzonych na rachunku ZFŚS oraz że nie z jego winy doszło do paraliżu p r a c komisji socjalnej w dniu 26 stycznia 2024r. Nie zgadzamy się z twoją opinią. Uprzejmie wyjaśniamy, że w poszukiwaniu kompromisowego dla obu stron rozwiązania, pracodawca zaproponował 16 lutego 2024r. zmianę liczba członków komisji socjalnej z obecnej liczby parzystej na liczbę nieparzystą. Dodatkowy członek komisji socjalnej byłby wybierany wspólnie przez Pracodawcę i reprezentatywne ZZ, z założenia zachowałby większy obiektywizm w trakcie głosowań. Taką osobą mógłby być na przykład ktoś, kto cieszy się zaufaniem pracowników i ma już pewną historię ich reprezentowania. Pracodawca zaproponował również wprowadzenie mechanizm, zgodnie z którym dwójka członków komisji socjalnej będzie mogła wnieść do protokołu zastrzeżenie dotyczące głosowania, w którym uczestniczyła konieczna ilość osób, lecz nie byli obecni wszyscy członkowie komisji socjalnej. W takim przypadku, głosowanie w danej sprawie zostałoby POWTÓRZONE na najbliższym posiedzeniu komisji socjalnej. Uważamy, że to jest bardzo uczciwa propozycja. A jak Pan/Pani uważa ? Pozdrawiamy

@Pracodawca

Głosowanie POWTÓRZONE o ile beda wszyscy, ktos się nie wstrzyma od głosu, będzie remis i decydujacy głos będzie miał znowu pracodawca, bo ile razy mozna zastrzegać głosowanie? To są nasze pieniądze. Uczciwie to dac nam kartki o dochodach i przelac nam nasze nalezne pieniadze. Tyle w temacie tak w kuluarach pracownicy chcą.

@Pracodawca

Oooo widze, że mowa o socjalu, to ja dodam pytanie. Chcę wysłać cv na posadę data specialist. Czy jak jest nowa osoba w firmie, to ona też od pierwszego dnia ma prawo do socjalu, jaki inne osoby, czy trzeba ileś pracować tutaj, aby móc z niego korzystać? W ofercie w sieci nie ma nic o świadczeniach socjalnych.

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Warehouse Team Leader w firmie Oxygen Development Europe Poland Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Zofia

Czy ktoś wie co z funduszem socjalnym? Kiedy będzie kasa ? Byłam pytać w związkach zawodowych to nic nie powiedzą bo nie jesteś zapisana Co to jest sekta ???

@Zofia

Nie jestem u nich. Dla mnie to co piszesz to nie prawda bo oni wszystkim mówią, kto zapyta. a pracodawca nawet tutaj sie wypowiada ze kazdemu tez odpowie na pytania kto do niego pojdzie.A anonimowo tutaj się nie wypowiadaja. Ja wczoraj się ich pytałem, odpowiadają na wszystko bardzo dokładnie a nie jestem z nimi. Nie rób zamieszania nikomu anonimowy ferment i plotki niepotrzebne .

@pracownik

Jaką datę zatem Tobie podali skoro o wszystkim i wszystkich informują i czemu tulko Tobie udzielili takiej informacji? Członkowie ZZ tylko między sobą i na swoim forum przekazują jakiekolwiek informacje. Reszta pracowników nie istnieje dla ZZ. Strasznie to przykre.

Warto wiedzieć wg dokumentów że związki nie dopuściły do zabrania pracownikom 45 000zł na imprezy wymyślone przez zarząd, obciecia częsci pieniędzy na wczasy pod gruszą, pakiet sportowy i swieta, dlatego te wypłaty na Wielkanoc są opóznione. Wiem że pracodawca nie chce rozmawiać ani sie spotykać wysyła tylko pisma. Proponuje dowiedzieć się jak to wygląda na podstawie dokumentów, a nie bajek na forum, u pracodawcy i związków.

@pracownik

Tak naprawdę, to niewiele osób wie co się dzieje. Związki nic nie mówią, tylko na swoim forum wymieniają się informacjami. Osoby nie należące do ZZ nie mają dostępu do żadnych informacji, a wtedy pojawiają się plotki, i nie ma co się dziwić pracownikom żeplotkują. Swoją drogą czy kosztorys tej imprezy nie powinien być udostepniony absolutnie wszystkim pracownikom. Każdy płaci składki na fundusz socjalny, a same imprezy nie są niczym specjalnym i 99 % zakładów je organizuje. Skąd tutaj taki problem wyniknął? Może to kwestia wcześniej poruszonego tematu braku alkoholu?

@pracownik

Od Kiedy związki zawodowe i ludzie wiedzieli o imprezie, września, listopada? Dlaczego tak późno zostały podjęte decyzje aby zablokować ją i wypłatę wszelkich środków dla pracowników? Ciężko mi uwierzyć aby ta impreza kosztowała 45000 zł.

Tu nie chodzi o kwotę. komisja zakładowa w ogóle nie wyraziła zgody na ujęcie imprezy w preliminarzu wydatków funduszu. Rozumiesz teraz? Ani jednej złotówki.

Kiedy nie wyraziła zgody i dlaczego? Na co mają pójść te środki i dlaczego dopiero w Marcu to wychodzi na jaw? Co do tej pory było robione w tej kwestii? Co złego jest w imprezie integracyjnej? Czy to dobry kierunek, aby robić wszystko aby Panu Prezesowi ciagle robic na złość i negowac kazdy jego pomysl? Kto na tym wygra, jaki jest tego cel? Tyle pytań bez odpowiedzi

@pracownik

Szanowni Pracownicy, Dziękujemy za wszystkie wpisy i opinie. #1 Rozumiemy Państwa niezadowolenie z powodu braku niemożliwości wypłaty świadczeń z ZFŚS przed zbliżającymi się Świętami Wielkiej Nocy. Jednocześnie zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań w celu wypracowania rozwiązań akceptowalnych dla obu stron dialogu. Jeżeli ktoś z Państwa wyraża chęć, aby zapoznać się z pełną korespondencją dotyczącą tematu zapraszamy do działu HR. Pracodawca nie ma nic do ukrycia. #2 Jednocześnie pragniemy przypomnieć, że w dniu 01 marca 2024 roku został wywieszony na tablicy informacyjnej Komunikat dla Pracowników dotyczący funkcjonowania ZFŚS oraz odwołanego „Dnia Budowania Zespołu”. Jeżeli są kwestie, które wymagają dodatkowych odpowiedzi kub wyjaśnień serdecznie zapraszamy. Pozdrawiamy

Świetlik

Dlaczego związki zawodowe decydują za wszystkich pracowników? Jaki procent załogi jest w związkach zawodowych?

@Świetlik

Pracodawca nie chce zeby wszyscy pracownicy wypowiadali ( tak jak w roku ubiegłym było głosowanie gdy chodziło czy ludzie chcą pieniadze na Wielkanoc, gruszę Boże Narodzenie, czy inaczej mają być rozdzielone ) się czy chcą zeby z ich pieniedzy byly robione imprezy wymyslone przez pracodawce typu Dzien Budowania Zespolu, który miał być zakończeniem cyklu szkoleń z 2023r i normalnym dniem pracującym tyle, że poza Wałbrzychem. Skoro ludzie byli szkoleni też w hotelu Ibis, to pracodawca ze swoich pieniedzy powinien to zorganizowac a nie z socjalu. W regulaminie ( jest wywieszony ) są tylko imprezy ale pracowników wraz z rodzinami.

@pracownik

Szanowny Anonimowego Pracownika, Dziękujemy za opinię, właśnie wczoraj dyskutowaliśmy na ten temat z ZZ. Dzień budowy zespołu” lub „impreza” nie jest „rzeczą wymyśloną” przez pracodawcę ale realnymi oczekiwaniami od ponad 50% pracowników. Pracodawca nie podziela przy tym podnoszonej przez Pana/Pani argumentacji dotyczącej braku możliwości sfinansowania tego typu wydarzenia ze środków ZFŚS z powodu niezapewnienia uczestnictwa w tym wydarzeniu członkom rodzin pracowników. Pracodawca nie posiada w swoim budżecie środków na organizację tego wydarzenia ze środków własnych dlatego zrezygnowaliśmy z organizacji imprezy. Paraliż pracy komisji socjalnej nie jest związany z powyższym. Pozdrawiamy.

Mareczek

Co tu pisać. Kierunek działania ZZ jest mega prosty. Negować absolutnie wszystko co zrobi lub powie Pan Prezes. Zgłosić do PIP tyle skarg ile tylko się da. Każdy wie co się mówi w kuluarach o imprezie i dlaczego została zablokowana. Szkoda, że z takim samym zaangażowaniem ZZ nie chcą wyjaśnić reklamacji lub aspolecznych i (usunięte przez administratora) zachowań swoich członków. Może poprosimy o informację ile zakład pracy stracił na takich działaniach pracowników, jakie koszty naprawy Pan Prezes musiał ponieść.

Nic się nie zmieni. To ludzie tworzą związki i to ludzie są odpowiedzialni za atmosferę. Warto też wspomnieć po co i kiedy ludzie zapisują się do związków. Kto im powiedział, że trzeba się zapisać do ZZ przed przedłużeniem umowy, co to gwarantuje? Mentalnie nasze spoleczenstwo słabo wypada. Albo będę miał to, co ja zechcę, albo nikt nic nie będzie miał, jakie to eleganckie i wciąż aktualne hasło.

Szanowny Anonimowy Pracowniku, Dziękujemy za opinię, potwierdzamy że ZZ nie ma wpływu na to czy pracodawca przedłuży umowę czy nie. Przed zakończeniem upływu czasu umowy, Pracownik jest oceniony według merytorycznych kryteriów przez jego Przełożonego i ma również możliwość swobodnie się wypowiedzieć o współpracy. Podchodzimy bardzo poważnie do sprawy zatrudnienia nowych pracowników, to są przemyślane i strategiczne decyzje podjęte przez Zarząd. Najlepszą gwarancją dla pracownika żeby mieć przedłużoną umowę jest zaangażowanie się w rzetelny wykonywanie swoich obowiązków. Pozdrawiamy

Asia

Jeszcze nie widziałam nikogo pracującego na stojąco na produkcji, socjal z tego co wiemy będzie już w styczniu, dostaliśmy nowe fartuchy i ochraniacze by ich nie brudzić podczas mycia maszyn a w hali jest ciepło.

Asia

I kto to mówi? Nie jesteś obiektywny. Liczymy na zachowanie kultury wypowiedzi i merytoryczne komentarze. Dziękuję.

Hej
@Asia

Asia Ty jesteś pracownikiem produkcji?ale w której firmie ?gdzieś na strefie czy jak ?

Dokladnie

Nie dość że ktoś się podszywa za pracownika produkcji to jeszcze jest wulgarny itp a dopiero co prosił o kulturę wypowiedzi itd..

@Asia

Marzycielka jaki socjal, ile tych nowych fartuchów 20 sztuk na 100 osób, prane raz w tygodniu, nie ma z kim rozmawiać o faktach .

@Świetlik

Szanowny Anonimowy Pracowniku, Jak sam zapewne dobrze wiesz jesteśmy młodą organizacją a przez 4 lata zaszły w firmie ogromne zmiany. Pracujemy razem, wszyscy na nasz wspólny sukces. Dla nas ważne jest, aby w dodatkowy sposób dzielić się owocami sukcesu naszej firmy. Właśnie dlatego w 2023 roku został założony ZFŚS. Pozdrawiam

@Pracodawca

Pracodawco, powiem krótko ZFSS powstał tylko dzięki Solidarności działającej w zakładzie od zeszłego roku.

@pracownik

Zgadzamy się z Panią/Panem, że współpraca zarządu ze związkami układa się dobrze. Pracujemy razem, wszyscy na nasz wspólny sukces. Nie zgadzamy się ze twierdzeniem, że ZFŚS powstał tylko dzięki Solidarności. Faktem jest, że ZFŚS i podwyżki zostały zabudżetowane na 2023r przez Zarząd i zostały zaakceptowane przez Centralę. Pozdrawiam

@Pracodawca

Czy to nie jest troszkę dziwne i nie niepokojące że sam pracodawca tak mocno jest zaangażowany w uczestniczeniu na tym forum które go dotyczy? Na każdy drażliwy wpis pojawia się wytłumaczenie ze strony pracodawcy, mówienie jak to wszystko jest albo będzie dobrze. Takie fora służą pomocą dla ludzi którzy są zainteresowani podjęciem pracy u danego pracodawcy tu pracodawca bardzo dba o swoje dobre imię ale czy na tym to polega?

@Świetlik

Świetlik, Bardzo dziękujemy za Pana komentarz. Jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę i merytoryczny dialog zarówno z obecnymi, jak i byłymi pracownikami. Odpowiedź zwrotna od nich jest dla nas cennym doświadczeniem, z którego możemy wyciągnąć wnioski, by nieustannie usprawniać funkcjonowanie naszej firmy. Zachęcamy do odwiedzin w siedzibie naszej firmy i rozmów z pracownikami by osoby, które zastanawiają się nad podjęciem u nas pracy miały możliwość ocenienia naszych wspólnych starań samemu. Pozdrawiamy

Aa

Zarobki ? Najniższa krajowa. Żadnej premii. Porazka. Pracodawce nic nie interesuje oprocz normy. W tym roku dopiero pierwszy raz dostaliśmy dodatek do świąt i wakacji. Ciekawe co będzie w 2024 roku. Nawet na święta nie dostaje pracownik paczki. Wstyd

@Aa

Szanowny Anonimowy Pracowniku, Dziękujemy za Pani opinię. Robiliśmy wiele w tym roku, aby pracowało nam się lepiej. Jesteśmy młodą organizacją a jak sama dobrze Pani podkreśliła, pracodawca oferuje swoich pracowników świadczenia w formie pieniężnej 3 razy w roku na „świętach i wakacje”, oczywiście będzie to kontynuowany w 2024r. Zgodnie z naszą polityką, w pierwszej kolejności staramy się rozwijać potencjały wewnątrz organizacji więc w ramach programu rozwoju kompetencji, Pracodawca oferuje od dwóch lat Paniom możliwości zgłoszenia swojej kandydatury do bardziej specjalistycznego stanowiska (operator maszyn) w celu podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych oraz poziomu zarobków. Pozdrawiamy

Emma
@Aa

A co z premiami świątecznymi, dostaliście coś? Pomijając paczki dla dzieci itp. Bo z najniższą pensją zawsze byłaby to jakaś pomoc w tym czasie. I czy pensja ma szansę wzrosnąć w kolejnym roku? Jak to zazwyczaj wygląda, są podwyżki w styczniu?

NicK
@Emma

Jak może nie być podwyżek skoro wzrasta pensja minimalna a tu większość pracowników taką właśnie ma pensje? A co do paczek to jak pomijajac paczki,jakie paczki były na święta?

@NicK

Wiem, że napewno Solidarnosc swoim ludziom dawała tak jak na Wielkanoc o innych niewiem.

@pracownik

Ale trzeba być zapisanym do związku? Mam też do Ciebie pytanie, co to są za normy, co tak się nie podobały jednej osobie piszącej w listopadzie? Jak to się przekłada na tempo pracy?

@pracownik

Rozumiem, że dawała ze swoich pieniędzy, czy ze składek? Bo temat bardzo ciekawy.

O normach się nie dyskutuje, one są ustalone i znane na początku każdej produkcji. Jak ktoś sobie nie radzi to psuje atmosferę, potem do związków się zapisuje aby być bezkarnym. Taki paradoks polskiego pracownika. Przychodzi z założeniem, że wszystko będzie na "NIE", zepsuje co się da, trochę ukradnie, normy nie zrobi, obrazi przełożonego. Potem napisze na forum jaki zakład jest niedobry. Złoży kilka skarg do PIP dla lepszego samopoczucia i tak od 20 lat.

@Tomek

A jakby nie zapisał się do związków to jakie kary trzeba ponieść w takim przypadku? Ja rozumiem, że normy są ustalone i tego trzeba się trzymać, ale czy one są realne do wyrobienia? Jak ktoś się angażuje to nie ma z tym problemu? Bo czasem firmy ustalają tak wysokie normy, żeby celowo pracownicy nie mogli ich ogarnąć.

@Tomek

Drogi Tomku Związki zawodowe nie dają nikomu immunitetu, będąc w związkach zawodowych nie powoduje bezkarności za popełnione przewinienia polecam się dokształcić w tym temacie. Druga sprawa to nie ładnie jest oskarżać kogoś o kradzież nawet tak ogólnie i bezimiennie jak to zrobiłeś i na koniec nie rozumiem co jest złego w długoletnim pracowaniu w jednym zakładzie pracy, masz z tym problem bo nie potrafisz zagrzać miejsca na dłużej, bo pracę załatwiają koledzy, znajomi?

@pracownik

Czy te same prężnie działające związki zawodowe załatwiły pracownikom nie wypłacenie dodatkowych pieniędzy z funduszu przed nadchodzącymi Świętami Wielkanocnymi? Jak tak to gratulacje działajcie tak dalej. Pewnie wszyscy pracownicy są Wam bardzo wdzięczni. Tak trzymać. Mała podpowiedź warto rozmawiać z Pracodawcą a nie tylko żądać.

@Świetlik

Nie wiem, przewodniczącego można odwołać na zebraniu które można zwołać na wniosek czonków ZZ.

Eliza

Hej, chciałabym dowiedzieć się więcej o tym, jak pracuje się jako data specialist. Tam widziałam wpis, że konieczna jest Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie. Ok, czy chodzi tu o poziom C1 czy C2? I ciekawi mnie, czy na rekrutacji wgl ktoś sprawdza ten poziom.

Tom

Jak wygląda praca operatora wytwarzania masy? Kto jest bezpośrednim przełożonym kobieta czy mężczyzna? Pozdrawiam.

@Tom

Praca polega na mieszaniu wcześniej odmierzonych składników w odpowiedniej kolejność i w odpowiednich warunkach przewidzianych w tak zwanym zleceniu pracy i to tak w wielkim skrócie, do tego dochodzi sprzątanie całej hali produkcyjnej, ręczne przenoszenie wszystkich składników do mieszalnika na wysokość około 2,5m po schodach ( jakieś 300 kg ), w razie braku zleceń na mieszalnię pomagasz w standardowej produkcji ( przeważnie sprzątasz, opróżniasz kosze z kartonami i innymi odpadami po produkcji ). Co do przełożonych to pilotuje to Dyrektor Produkcji ( Pan ) ale jest jeszcze Kierownik Produkcji ( Pani ), Liderki zmianowe ( Panie ) tak więc nadzór solidny.

Alutka
@Świetlik

To dosyć sporo roboty z tego co piszesz. A czy te składniki trzeba samemu wymierzyć czy są już gotowe miarki? Kobiety też muszą nosić wszystko ręcznie do mieszalnika czy mogą liczyć na pomoc innych? Przerwy można tu sobie zrobić czy są wyznaczone dla wszystkich o tej samej porze?

Świetlik

Dyrektorem może być też kobieta, jak byś nie wiedział, forma Dyrektorka jest dopuszczalna ale nie brzmi profesjonalnie.

@Alutka

Alutka czytaj dokładnie, napisałem że, wszystko jest przygotowane trzeba tylko wsypać w odpowiedniej kolejności, na mieszalni nie pracują kobiety tylko panowie, jest to oddzielna hala ze stałą załogą, nie trafiają tam ludzie z przypadku, proces mieszania nie jest prostą czynnością i wykonują go pracownicy specjalnie zatrudnieni i odpowiednio przeszkoleni w tym celu.

Odpowiedz KC

Ale po co te pytania tam już jest załoga inie ma na to stanowisko żadnych wolnych etatów przecież

Świetlik

Tak jest taka możliwość, nawet ostatnio doszło do takiej sytuacji, firma stawia na rozwój swoich pracowników, musisz próbować, mieszalnia to nowy projekt i pewnie na jednej hali się nie skończy tak więc cierpliwości życzę.

Możesz jaśniej napisać swoją opinię? Macie jakąś epidemię w zakładzie, bo tak to zrozumiałam? Firma nie ma nic przeciwko jak pracownicy chodzą na L4? Oczywiście nie nadużywając tego zwolnienia.

Pozytywnie rozpatruje pracę w tym zakładzie,ludzie narzekają,ale to są osoby którym ewidentnie nie chce się pracować.Czasem jest kiepsko z atmosferą No cóż każdy może mieć gorszy dzień, pracuje przez podfirme drugi raz i szczerze jak znów mi się godziny skończą to pewnie też tu wrócę. ???? Pozdrowionka dla wszystkich brygadzistek,kierowniczek P.Romualda,P.Piotra i całej reszty załogi ????????????????

Mariusz

Jak sytuacja wtedy wygląda na zakładzie, gdy jest ten gorszy dzień kogoś, lub (nie daj Boże!) kilku osób naraz? I nie napisałaś jeszcze co tu jest tak szczególnie pozytywnego, że oceniasz firmę, jako pracodawcę na plus?

Bardzo miłe jest to, że nasza firma organizuje spotkanie 31 mają 2024 roku. Ale moje zdanie jest takie. Ja wolałabym, aby te fundusze zostały przeznaczone na polary dla pracowników. Kurtki są, ale niewygodne. Chciałam dodać, że szafki na stlowce to bardzo dobry pomysł. Dziękuję

Szanowny Anonimowego Pracownika, Jest nam niezmiernie miło czytać Twoje słowa, Zależy nam, aby pracownicy czuli się komfortowo w swoim miejscu pracy. Poprzez przemeblowania, renowacje oraz ogólne prace remontowe staramy się ulepszać pomieszczenia zarówno pod względem funkcjonalnym, jak i wizualnym. Przyjrzymy się bardziej aspektom wymienionym przez Ciebie w tym wpisie, traktując go jak okazję do refleksji i rozwoju. Pozdrawiamy

@Pracownik, zapoznaliśmy się dokładnie z Waszą dyskusją, naszym celem jest codzienne budowanie solidnych relacji interpersonalnych. Dlatego organizujemy spotkanie integracyjne w formie warsztatów budowania zespołu w piątek 31 maja 2024r. Będzie fajnie, zapraszamy !

@Pracodawca

Drogi Pracodawco Mały plus za podjęcie takiej inicjatywy ale nie o to chyba chodziło pracownikom wspominając o imprezie integracyjnej, większość załogi pewnie miało na myśli luźne spotkanie przy dobrym jedzeniu, fajnej muzyce w miłym klimatycznym lokalu a w zamian będzie " budowanie zespołu" to już nie fajnie brzmi i kojarzy się z kolejnym dniem w pracy, zmieni się tylko miejsce.

@Świetlik

Szanowny Anonimowy Pracowniku, Dziękujemy za Twój Mały plus, od Ciebie to naprawdę wiele dla nas znaczy ;). Zorganizujemy ten dzień wyjątkowym sposobem z gwarancją, że spędzimy wszyscy razem fajnie i miło czas, warto dać pracodawcy szansę wykazać się inicjatywą. Zapraszamy.

.....

Ja chciałem się odnieść do tego OE,które tak często pojawia się w komentarzach, po pierwsze prowadzenie tej zielonej karteczki jest ujęte w zakresie obowiązków pracownika na lini produkcyjnej ( no tak, bo kto to czyta) Po drugie, serio ! Postawienie np. X w kratce to taki wielki wyczyn? Brygadzistka mając 3 lub 4 linki nie jest w stanie być przy każdej co 15 minut,logiczne i aż dziwne,że trzeba to tłumaczyć .

@.....

Szanowny Anonimowy Pracowniku, Dziękujemy bardzo za opinię. Ma Pani/Pan rację, spotkanie przypominające zasady wprowadzenia danych do karty OEE oraz do tablicy proaktywnej jest niezbędne. Informacja została przekazana odpowiednim osobom, by uniknąć takich nieporozumień przyszłości. Pozdrawiamy

Renia

@Renia

Szanowna Pani Renato, Dziękujemy za Pani pozytywną opinię na temat pracy w naszej firmie. Bardzo się cieszymy, że Twoje doświadczenia w Oxygen Development są pozytywne. To prawda, długi staż pracowników świadczy o tym, że warunki pracy są jak najbardziej korzystne. Staramy się, aby pracownicy byli zadowoleni z wykonywanej pracy, ale także ze wszystkich benefitów jakie na nich czekają. Bardzo nam miło, że polecasz nasze miejsce pracy i cieszymy się, że jesteś z nami w teamie! :) Pozdrawiamy

Hania
@Pracodawca

Jest tu jakaś gratyfikacja za staż w firmie? Chodzi mi o premie jakieś. Jak ma się ten staż, to firma wynagradza i właśnie regularnie daje premie i czy ta premia sukcesywnie rośnie?

@Hania

Szanowna Pani Hanno, Dziękujemy za pytanie. Doceniamy pracowników, którzy swoją długą pracą w Oxygen Development przyczynili się do sukcesu naszej firmy oferując im pieniężne nagrody jubileuszowe za 10, 15 i 20 lat pracy. Pozdrawiamy

@Pracodawca

A co z pracownikami którzy swoją długą pracą w Oxygen Development przyczynili się do sukcesu firmy pracując 25 lat i dłużej?Dlaczego nie mają nagród jubileuszowych nie można tego dopisać do warunków zatrudnienia?

@pracownik

Szanowny Anonimowy Pracowniku, Dziękujemy za pytania. Regulamin wynagrodzenia nie obejmuje nagrody jubileuszowe powyżej 20 lat pracy. Jak sama zapewne dobrze Pani wie Oxygen Development jest młodą organizacją działającą w Polsce od 2018r. Staramy się, aby pracownicy byli zadowoleni ze wszystkich benefitów jakie na nich czekają. Pozdrawiamy

AA
@Renia

Nie wiem skąd ta pani jest. Ale na pewnie nie z oxygen ???? ewentualnie z biura ????. Klimatyzacja jest owszem ale na jednym dziale. (Pressing) cały zakład to bieda. Wiatraki są owszem ale dwa na jeden pas. I to wojna z innymi dziewczynami. Okna ? Pani bhp nie pozwala otwierać. Zima zimno. Kaloryfer może być tylko na 3. Pilnują tego. Krzesła ? Codziennie wojna o nie. Brakuje. A jak coś zostanie to zepsute. Brygadzistki? Nie pomagają. A to im powinno zależeć na normie. Linka nie wyrabia się to zamiast pomóc to krzyczą na nas. Ludzie sobie nie pomagają. Jeski ktoś się nie wyrabia to nikt nie pomoże. Jest jedna pani co pomoże (pracuje na jednej zmianie). Nie chcą się zamieniać. Jeśli jedna pani nie daje sobie rady warto zamienić się. O wszystko trzeba się prosić. Brygadzistki dają pracownikom Oe(zielone kartki) i musimy wypełniać kratki. Wyniki na tablicy my piszemy. A one powinny.

@AA

Szanowny Anonimowy Pracowniku, Dziękujemy za pytania. Zaręczamy, że „sztucznie” nie nabijamy pozytywnych opinii. Swoją drogą ubolewamy, że nie ma w naszym kraju kultury pozytywnej odpowiedzi zwrotnej – prawie nikt nie śpieszy z pisaniem pochwał, kiedy jest zadowolony z pracy. Natomiast, kiedy pozytywna opinia pojawia się na wątku, to większość czytelników odbiera ją jako laurkę wystawioną przez pracodawcę. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wątkami - na większość pytań już zostały udzielone odpowiedzi. Przypominamy że(usunięte przez administratora)pod żadną postacią – nawet wskazanych przez Ciebie Krzyków) jest w naszej organizacji niedopuszczalny, dlatego prosimy o bezpośredni kontakt na adres hrpl@oxygendevelopment.com Pozdrawiamy

abc
@Pracodawca

Idzie ku lepszmu powoli ale jednak. Ta zielona kartka i tablica przecież to to jest praca btrygadzistki a nam to każą. Zwalaja na nas reklamacje a jakby sprawdzaly to tego by nie bylo. Wiecej szkolen dla nich bo kultura do nas jest straszna. Nikt się nie ujawni bo sie boi, ich zawsze będzie na wierzchu.

@abc

Szanowny Anonimowy Pracowniku, Dziękujemy za opinię, robimy wiele, aby pracowało nam się dobrze, także staramy się budować przyjazne miejsce pracy i dbamy o atmosferę. Dobra atmosfera jest dla nas kluczowa, dlatego zachęcamy do wykorzystywania BEZ OBAW różnych możliwości który firma oferuje swoich pracownikom do zgłaszania skargi. Komisja antymobbingowa będzie ją zweryfikowała. Pozdrawiamy

?
@abc

abc może spotkała Ciebie taka sytuacja jak opisujesz ,nie wiem,ale ja osobiście byłam przy takiej,gdzie brygadzistki często sprawdzając produkt na lini wyłapywały coś nie tak i tylko wspominały o reklamacjach informacyjnie,że nie jest za dobrze,wręcz prosząc i na nowo tłumacząc na co zwracać uwagę i co zrobić by problem z produktem się nie pojawiał. Co do kartki i tablicy to nie wiem jak powinno być,więc się nie wypowiem .Ogólnie brygadzistki mają ciężkie życie,jak na to wszystko patrzę i niestety jak już mowa o kulturze, to nie oszukujmy się, bo kultura osób pracujących na lince też bywa straszna .Pozdrawiam.

Tymczasowy
@abc

Pracuję w tym zakładzie już jakiś czas i sądzę, że tekst "Zwalaja na nas reklamacje a jakby sprawdzaly to tego by nie bylo." jest szokujący,to co siadasz na lince i robisz bezmyślnie?Rozpoczynając prace,każdy ma powiedziane co ma robić i na co zwracać uwagę . Wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za swoją wykonywaną pracę.

Alex
@Tymczasowy

Docelowo na jakiś czas tylko jesteś? Bo jeśli tak to ciekawi mnie teoretyczne przywiązanie do firmy. starasz się jakoś zintegrować czy raczej robisz swoje i tyle? Wdrożenie jak w zasadzie wyglądało przy tym opisie?

Aga
@Renia

Każdy, każdego zastrasza łańcuszek się ciągnie. Kierowniczka czepia się brygadzistkek bo ma być norma wykonana. Brygadzistka zdenerwowana uszczypliwe z uśmiechem teroryzuje panie z produkcji, szkoda tyko dziewczyn, bo muszą wykonywać pracę za brygadzistkę która bierze kasę, szczególnie jedna każdy wie o kogo chodzi zmusza do wypełniania papierów nie tylko oe!!! Nie interesuje się że któraś chce wyjść do WC, jest tylko raz o pełnej godzinie zobaczyć sztuki. Pani Aniu (usunięte przez administratora) trochę szacunku dla maszynowch a będzie dobrze

Beata
@AA

Wszystko prawda nie ma klimatyzacji tylko na prasowanych pudrach, każdy na każdego krzyczy. Panie brygadzistki bierzecie kasę to wypełniajcie papiery bo oe to można wypełnić ale reszta papierów to do was należy. Tumaczcie nowym pracownikom jak poprawnie coś zrobić, a nie na koniec przychodzicie sprawdzić normę zwłaszcza ta jedna myśli że jej wszystko wolno pani A. Pe..

@Beata

Asiek

@Pracodawca , witam. Czy zatrudnienie do firmy odbywa się tylko przez agencję pracy ? Czy pracownik z agencji może liczyć na dłuższą współpracę z firmą i adekwatnie dłuższą umowę niż umowa tygodniowa? Oraz jakie są wymogi (zakazy)co do pracownika (ubiór, biżuteria, panie posiadające paznokcie(lakier, hybryda itp.)? Pozdrawiam

@Asiek

Szanowna Pani, Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Zatrudnienie do firmy jako pracownik produkcyjny zazwyczaj odbywa się przez agencję pracy (umowa tygodniowa). Pracownicy produkcyjni nie mogą nosić biżuterii, zegarków oraz innych drobnych przedmiotów, które mogłyby zagrażać bezpieczeństwu konsumenta. Mamy nadzieję że uda nam się podjąć współpracy. Serdecznie pozdrawiamy i życzymy powodzenia

No i co z tą pracą na magazyniera? Widziałem takie ogłoszenie warehouse worker ale się chyba spóźniłem o miesiąc, bo już wygasło, znajomy mi trochę za późno powiedział o nich. A liczyłem że da radę, bo umowa o pracę i w ogóle. Rozumiem, że nadal pracujecie na UoP nic się nie zmieniło? A można na przyszłość wiedzieć w ogóle, na ile dają taką umowę?

Cześć, dziękujemy za zainteresowanie pracą u nas :) Kwestię wynagrodzeń zwykle ustalamy indywidualnie z kandydatami, ponieważ wiele zależy od posiadanego doświadczenia i kompetencji. Szczegółowe informacje wraz z widełkami płacowymi pojawią się przy ogłoszeniu, gdy tylko pojawi się takie zapotrzebowanie i otworzymy nową rekrutację. Zachęcamy do złożenia swojej aplikacji do nas pod adresem hrpl@oxygendevelopment.com, dzięki czemu w podobnych procesach będziemy mogli zapoznać się z Twoją aplikacją w pierwszej kolejności. Pozdrawiamy

W sieci widnieje ogłoszenie o pracę na stanowisko warehouse worker. Orientujecie się, czy z racji charakteru pracy jest szansa, aby kobieta mogła zostać tutaj zatrudniona? :) Posiadam uprawnienia na wózek widłowy oraz dwuletnie doświadczenie w pracy o podobnym charakterze. Mam szansę? Poza tym, czy od pierwszych dni można liczyć na uop na cały etat? Czy przez okres próbny jest się na jakiejś zleceniówce? Jak to wygląda? :>

Szanowny Kandydacie, Zachęcamy Panią do udziału w rekrutacji. Obecnie zatrudniamy kobiety na stanowiskach, gdzie wymagana jest obsługa wózka widłowego. Oferujemy umowę o pracę na cały etat, również na okresie próbnym. Praca na 2 zmiany od poniedziałku do piątku 6-14; 14-22. Mamy nadzieję, że uda nam się nawiązać współpracę. Serdecznie pozdrawiamy i życzymy powodzenia

Jak długo czekaliście na odzew z Oxygen Development Europe Poland Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Szkoda

Fajna firma w sumie ogólnie i nawet praca , sporo fajnych ludzi , tylko jakieś złe czasy nadeszły i odejść nie chcą..jest dziwnie.Szkoda.Pozdrawiam.

Odwołany pracownik
@Szkoda

Dzień dobry Mam pytanie dlaczego nie ma w pracy białych rękawic, które zakładamy w razie konieczności po niebieskie to są sytuację gdzie musimy zakręcać pompki ,nakrętki kasetki oraz coś co wymaga wysiłku .Robią nam się pęcherze a przecież takimi zranionymi rękoma nie możemy wykonywać pracy na następnych dniach bo bolą ręce.I jeszcze jedno niektóre majstrowe są bardzo opryskliwe jak nie ma celu. narazie jestem odwołana .Pozdrawiam

Mania
@Odwołany pracownik

O matko, a na którym dziale pracujesz? Że tak jest, ciekawe czy można przynosić własne do pracy. Czy raczej nie można wnosić takich rzeczy? Bo i tak bywa, wiem z doświadczenia. A ogółem panie też się taką pracą zajmują czy inna praca jest przypisana im?

@Odwołany pracownik

Szanowny Anonimowy Były Pracowniku, Dziękujemy za pytania. Rękawiczki bawełniane (białe) są używany do produktów których nie można stosować standardowych rękawiczek (nitrylowe lub winylowe). Przykro nam, że nie doświadczyłe/aś pozytywnej atmosfery oraz że masz przykre skojarzenia związane z pracą u nas. Przyjrzymy się bardziej aspektom wymienionym przez Ciebie w tym wpisie, traktując go jak okazję do refleksji i rozwoju. W tym celu uprzejmie prosimy o dokładny opis, tego co sie wydarzyło i przesłanie informację do nas pod adresem : hrpl@oxygendevelopment.com Dziękujemy za dotychczasową współpracę i życzymy sukcesów zawodowych w nowym miejscu pracy. Pozdrawiamy

A ja wpadłam na aktualną rekrutację na stanowisko Warehouse Team Leader. Jest tu opcja na rozwój w firmie ale tez w innych oddziałach w innych krajach? Bo napisali o możliwościach rozwoju, ale tez napisali, że dają pracę w międzynarodowej firmie. Tak na arenie europejskiej można się rozwijać?

Szanowny Kandydacie, Dziękujemy za zainteresowanie pracą jako Warehouse Team Leader w Oxygen Development. Koncern działa w 6 krajach i trzech głównych regionach geograficznych: w obu Amerykach (USA, Dominikana), UE (Niemcy, Polska, Włochy) i Azji (Korea Południowa) a aktualna oferta praca dotyczy magazynu w Wałbrzychu. Zachęcamy do złożenia swojej aplikacji, dzięki temu w podobnych procesach w grupie będziemy mogli zapoznać się z twoją aplikacją w pierwszej kolejności. Pozdrawiamy

Zostaw merytoryczną opinię o Oxygen Development Europe Poland Sp. z o.o. - Wałbrzych

• Jak się pracuje w Oxygen Development Europe Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Oxygen Development Europe Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Oxygen Development Europe Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 11 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Oxygen Development Europe Poland Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 74 ocen.
  • Ludowa 61B
    51-304 Wałbrzych

Oxygen Development Europe Poland Sp. z o.o.