Opinie o Oxygen Development Europe Poland Sp. z o.o. w Wałbrzych

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Oxygen Development Europe Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Oxygen Development Europe Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oxygen Development Europe Poland Sp. z o.o. w Wałbrzych

USG

Tak, darmowe badania USG piersi. Dziękujemy Mikołaju.

Heniek

Własnie ja umiem... 18.30 x 152 godzin = 2782 zł 16.01 x 176 godzin = 2818 zł

@Heniek

@Heniek zapraszam do kontaktu z koordynatorem MANPOWER, wszystko można wyjaśnić Jeśli to nie pomoże to zapraszam do działu HR Oxygen Development chętnie pomożemy Oxygen Development przeprowadza kontrolę wynagrodzeń i do tej pory nie spotkaliśmy się z takim problemem

Henia
@Pracownik HR

Pracownik HR bardzo dziękuję za wpis. Pytanie - jaką stawkę godzinową Twoim zdaniem powinien dostać pracownik Man power????? bo ostatnio dostają 15,91 zł. brutto / godz.

@Henia

@Henia, miesiąc sierpień ma 22 dni roboczych, to jest 176 godzin. 176 godzin x 15,91 = 2800,16 złotych miesięcznie, czyli wszystko w porządku.

Pracuję już w firmie, jestem bardzo zadowolona.

Gabriela

No mało dosyć. A jest możliwość wyższej wypłaty po czasie. Premia, awans? Wiesz może?

Joanna

No popatrz. ;) A z czego najbardziej zadowolona tutaj jesteś?

Magdalena

A jaka niby najgorsza praca tutaj jest?

@Joanna

Dostałam awans i więcej zarabiam.

Joanna

A to gratuluję. ;) Czyli w sumie po jakim czasie to? A zdradzisz o ile więcej teraz wpada czy nie bardzo?

Czemu to kabaret? Ty wiesz, że w innych firmach to nawet wody potrafi nie być?

@Monika

Niestety Moniko nawet przy zbiorze truskawek jest :)

@Marcin

Czemu niestety? To dobrze, że jest! No chyba że mówisz o wentylacji i kolega nie ma racji?

@Monika

Niestety, bo ciężko dziś znaleźć firmę z gorszymi warunkami pracy. Po prostu (usunięte przez administratora)i tyle. Zero socjalu, wszyscy mają być szczęśliwi, że w ogóle mają jakąś pracę...

Mi się bardzo dobrze pracuje. Przyszłam praktycznie bez doświadczenia, trafiłam na super przełożona i współpracownika. Przez rok nauczyłam się bardzo dużo. Na początku miałam wątpliwości co do tego czy to moje miejsce, ale narazie zostaje i uczę się dalej. Zarobki ok.

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Warehouse Team Leader w firmie Oxygen Development Europe Poland Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Leszno
Kandydatka

Chciałabym podjąć pracę w tej firmie, ale przyjęcia są tylko z pod firmy, czy tam się dobrze pracuje,? mam też grupę ON czy jest honorowana przez pracodawcę?. Dziękuję za informację.

Marzena
@Kandydatka

co to znaczy "z pod firmy"? też chce się tam dostać

Mala

Chciałabym podjąć tam pracę, ale tylko jest na pod firmę. Jak tam jest proszę o odpowiedź

@Łoś Chyba jesteś "pseudo" był Team Leader ? Damy świetny sobie rady bez Ciebie.

łoś

Nigdy nie byłem Team Leader

Beata

Kierownik magazynu jest wymagająca i konkretna kobieta. Nie lubi ściemniaczy i kombinatorów. Tylko tyle. Osobiście - polecam. Girl power????

Mariusz

Widać że firma idzie do przodu, przestańcie w końcu szukać problemów tam gdzie ich nie ma. Każdy kto w miarę obiektywnie patrzy na to co się dzieje musi przyznać że idzie to w dobrym kierunku. Szczególnie w tych ciężkich czasach.

@Beata

Potwierdzam. Miałem okazję pracować z nią. Bardzo miło wspominam.

@Tomek

To czemu niektórzy tak na nią narzekają? :D

Beata

Oxygen est moim miejscem pracy z którego jestem bardzo zadowolona. Firma stabilna z wieloletnim doświadczeniem daje pracownikowi stabilizacje i pewność pracy.

Andżelika
@Beata

Ja też jak najbardziej polecam pracę w Oxygen. Pracuję od poniedziałku do piątku na dwie zmiany, mam normalną umowę o pracę.

...
@Beata

A jak z zarobkami? Bo to bardzo ważne. Co z tego, że firma daje to czy tamto skoro zarobki są np.kijowe

@...

Line Worker - 2800 brutto. Na innych stanowiskach narastająco w zależności od odpowiedzialności, kwalifikacji i trudności wykonywanych zadań.

@...

Ale co daje ta firma i komu?????????????????

Franek
@Ania

Bardzo fajnie się pracuję polecam ten zakład

@Ania

Oxygen jest zakladem w ktorym trzeba pracowac,jak w wszedzie. Jest stabilna praca i idziemy do przodu krok po kroku z nowym właścicielem. Polecam.

@Andżelika

Na czym polega praca dokładnie?

Andżelika
@123

Jest to praca siedząca. Polega na pakowaniu produktów kosmetycznych. Na większości stanowisk wymagane są zdolności manualne.

Sylvia
@Andżelika

A jak z zarobkami?

Ola

Czy jest możliwość podjęcia pracy bezpośrednio przez firmę?

Anonimekkkk

Witam, chciałabym podjąć się pracy w Oxygen, jako pakowaczka. Jest praca? Czy czekamy na telefon i wtedy? W jakich warunkach się tam pracuje?

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Oxygen Development Europe Poland Sp. z o.o.?

Na stanowiska niższe oraz wyższe

Pracownik HR

Umiejętności kandydatów weryfikowane są najczęściej poprzez bezpośrednią rozmowę, sprawdzenie przebytych szkoleń poprzez wgląd do certyfikatów. W przypadku wymogu umiejętności praktycznych np. umiejętność jazdy wózkiem widłowym - krótki test na wózku w magazynie.

Wiecie, czy Oxygen udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Pracownik HR

W razie potrzeb, oraz zajmowanego stanowiska firma udostępnia narzędzia do wykonywania pracy.

Robert
@Pracownik HR

To jest najlepsza firma polecam

Rafa

Proszę pamiętać, że wolność słowa ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza zgody na obrażanie kogokolwiek lub naruszanie czyjejś godności. Godność, dobre imię i dobra osobiste są pod ochroną prawną.

Dorka

Dzień dobry mam pytanie w jakich godzinach jest ta praca? Pozdrawiam serdecznie

@Dorka

Produkcja 6-14 i 14-22 Biura 8-16

Dorka

Rozumiem dziękuję

Firma z olbrzymim potencjałem, otwarta na zmiany, można wykazać się w niej swoim zaangażowaniem i pomysłami. Bardzo fajna załoga. Polecam każdemu kto chce realizować swoje mini projekty albo nabyć doświadczenie i ewentualnie szybko awansować wraz z budową nowego zakładu.

Spoko

Wiadomo że jest rotacja jak wszędzie ale nasza firma nie straciła najlepszych.

Pracownik HR

Dziękuje Pani/u za opinie. Trzymajmy się faktów. Średnia wieku z grupy 7 osób to 36 lat. Najstarsza 52, najmłodsza 21 lat. Rotacja oczywiście istnieje jak każdej firmie. W ostatnim czasie straciliśmy: Laborant, Mechanik (emerytura), Master Planner. Nowo zatrudnieni: Laborant, Production Engineer, Short Term Planner. Kolejne zmiany przed nami - ''ŻYCIE".

Widzę że pozytywne są opinie co do pracy tej firmie ja niestety nie mam bo ciągle mnie krytykują ja staram się jak najszybciej i konkretnie daną pracę wykonywać wszystko wiecznie tam źle robię nie mam dobrej opinii. Ale jeśli ktoś chce tam pracować oki nie krytykuje tego

Kosmo

Krytyka może być przydatna. Konieczne zdolności manualne. Fajna branża. Polecam.

Magda

Niestety niektórzy mają problemy z wydajnością w pracy i jakością. Firma musi dbać o całość.

Edyta

Aplikowałam na stanowiska średniego szczebla. Zostałam przeszkolona, pracuję i jestem bardzo zadowolona że firma dała mi szanse. Praca spokojna, klimatyzacja na halę, kasa też dobra. Ktoś jak szuka spokojnej pracy to polecam.

Tom

To proponuje zmienić pracę, zresztą z tego co wiem zarobki kiepskie

Ola
@Tom

Oxygen jest zakładem w ktorym trzeba pracować jak w wszedzie. Ciężko pracowałam i dostałam wymarzoną pracę więc nie narzekam. Jest fajnie.

Prawda

Klimatyzacja jeszcze nie została założona wszędzie na produkcji. Są 3 obszary więc skąd wiesz ? To prawda że na prasowaniu pudrów jest klimatyzacja.

Oceniam firmę dobrze. Solidny pracodawca. Jeśli tylko się chce, można się dużo nauczyć.

@Marcin

Jaki marcin..dziwne.To prawda ale za tą samą stawke

Renata

Witam, jestem pracownikiem od roku i jest fajnie, miło o najważniejsze stabilnie. Nie ma obawy czy jakiś znaków że mogą Cię zwolnić tak sobie jak w mojej poprzedniej firmie .

Beata

Dają nieraz kosmetyki do domu? ;P

@Beata

Firma nigdy nie przekazuje żadnych kosmetyków pracującym.

Zostaw merytoryczną opinię o Oxygen Development Europe Poland Sp. z o.o. - Wałbrzych

• Jak się pracuje w Oxygen Development Europe Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Oxygen Development Europe Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Oxygen Development Europe Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 11 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Oxygen Development Europe Poland Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 74 ocen.
  • Ludowa 61B
    51-304 Wałbrzych

Oxygen Development Europe Poland Sp. z o.o.