Legipol

Wałbrzych

Opinie o Legipol

Pracownik 1

Może coś się zmieni jak wymienia kadrę zarządzającą A w szczególności pana Po...e

Pracownik legipol

Tragedia w tej firmie się robi nic tylko inspekcje pracy na nich nasłać może wtedy coś się zmieni.

Franki

Lipa zarobki oszustwo kolesiostwo i wyzysk. Trzeba się zorganizować i naslac na ten zakład PIP może wtedy coś się zmieni.

rUwność

Jakas równość ma niby być a tym czasem praca W Święta katolickie obowiązkowa a jak jakieś kongresy śj.to wszyscy świadkowie wolne dostają jak to jest?

Kiziu miziu

Witam i o Polskę pytam czy to jakaś zemsta właściciela za 1945 czy nie udolność kierownictwa firmy że w ŚWIĘTO UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA KAŻĄ W TEJ FIRMIE PRACOWAĆ? a może tylko fizyczni będą pracować hmm. Godziny nadliczbowe można polecać m.in. z powodu szczególnych potrzeb pracodawcy. Inaczej jest jednak z pracą w niedzielę. W przypadku tej ostatniej same szczególne potrzeby nie wystarczą. W niedzielę można bowiem wykonywać tylko prace wymienione w art. 151[10] Kodeksu pracy. Praca w niedziele i święta jest generalnie niedozwolona. Jedynie w wyjątkowych przypadkach, wymienionych w art. 151[10] Kodeksu pracy pracodawca może polecać pracownikom pracę w tych dniach. Podstawą polecania pracy w niedzielę lub święto nie może być zatem bliżej nieokreślona specyfika zakładu pracy czy same szczególne potrzeby pracodawcy. Tym wezwanie do pracy w niedzielę różni się od polecania godzin nadliczbowych, które mogą być spowodowane m.in. właśnie szczególnymi potrzebami pracodawcy.

Legipol migapol

Styczniowa wypłata będzie syta . Dziękujemy . Zło.....e.

nie szkolony w USA

A co myślicie o nowym super mózgu Piotrze P. tego z Wrocka? Ostatnio się rzucał i zmuszał do pracy w święta Katolickie ale niech pamięta że w tym roku tylko 150h nadliczbowych na szczególne potrzeby pracodawcy ,potrzeby te są zdefiniowane przez wyrok Sądu najwyższego a co grozi za przewał z godzinami nad liczbowymi ? ###

ToważyszJ

Marek W. niejaki "Śledź" to burak jakich mało! Wspołpraca z tym osobnikiem jest karą. Cham, zawyżone mniemanie o sobie i megalomania a do tego zero w tym pustym, łysym łbie.

@ToważyszJ 20.01.2017 11:32

Widać co kto robi w godzinach pracy...oczernianie innych chyba nie należy do Twoich służbowych obowiązków? Proponuję wziąć się za powierzone zadania zamiast pisać takie bzdury wyssane z palca bo akurat Panu Markowi nie można zarzucić żadnego z tych oszczerstw. To rzetelny i uczciwie pracujący gość!

Dziki
@anonim 24.01.2017 18:06

Żadne bzdura szczera prawda

pawel

witam panowie, mam pytanie do pracownikow, jakie sa zarobki na produkcji?? ciezka praca?? co tam sie robi. prosze o krotki opis, pozdrawiam ;)

Maciej

witam , chciałem spytać jak na dzień dzisiejszy wyglądają przyjęcia i czy są do działu mechanicznego ?? z góry dzięki za odp pozdrawiam

qwer
@Maciej 02.12.2016 18:22

Dział mechaniczny? Nie wiem czy taki utworzono ale z tego co wiem w konstrukcyjnym zwolniło się miejsce ;-)

Andrzej

riki tiki głupi jesteś , Pan Marek ciężko pracuję zawsze udzieli fachowej informacji , Gdyby było więcej takich rzetelnych pracowników zakład by się jeszcze bardziej rozwijał .

Marcin

Andrzej ma rację. Riki tiki sranie w banie. Pan Marek jest OK i nie pije kawy.

olaf

tak a kim ? myslem że jest ..

Ja
@olaf 01.12.2016 18:20
tak a kim ? myslem że jest ..

( jest technologiem produkcji.

niestety robol

Ciekawa sprawa jeden gościu z ur chodzi lepiej ubrany jak kierownik a pytałem co to za jeden to podobno narzędziowiec obserwując gościa to tylko łazi chętnie bym się z nim zamienił ale podobno nie to wyznanie.

ktoś
@niestety robol 10.11.2016 07:19

a co ma ubranie do wykonywanej pracy? Kurde to już się ubrać jak człowiek nie można bo wtedy za dużo zarabiasz? Aaaa zapomniałam faktycznie tak było kiedyś w Legipolu...jak kupisz nowy samochód to za dużo zarabiasz :D

Lipka

Pracowałem, praca ok ale jak nie liżesz tyłka to możesz wylecieć za nic bo nie chcesz robić cały czas jak beduin , podwyżki może były ale jedno dali drugie zabrali prawie na to samo wychodzi. Frajerów pełno coś powiesz to zaraz Majster wszystko wie. I jak Majster Cię nie lubi to nie popracujesz długo nie dadzą drugiej szansy, chyba że jesteś pupilkiem...

Pan Iksiński

Narzekamy na dyrektora, bo to porządny człowiek ale tylko dla swoich znajomych. Człowiek odpowiedzialny potrafi przyznać się do błędów i zrezygnować z pełnionej funkcji zamiast brnąć głębiej w machloje, szantażować pracowników i okłamywać prezesa. Nie zapominaj, że za tą jak mówisz - odpowiedzialność - bierze niemałe pieniądze. Myślę, że niejeden chętnie by się z nim zamienił. A co do świadectwa niekaralności... z tego co wiem, niejeden z bliskich współpracowników pana M. miał problemy z prawem w przeszłości, a mimo to mają przez niego zapewnione ciepłe posadki w Legipolu.

Morpheus

Cała banda narzekających... Nikt wam wszystkim nie dogodzi. Pan Marek P. to bardzo porządny człowiek. Pracowałem w Legipolu i mogę powiedzieć kilka rzeczy... Każdy z narzekających nie ma wykształcenia, dość dobrego aby zmienić pracę. Narzekać na dyrektora - i owszem - bo żaden z was nigdy nie był dyrektorem i nie ma bldego pojęcia ,jak to jest mieć taką ogromną odpowiedzialność.... I jeszcze jedno - świadectwo niekaralności... tego brakuje przed przyjęciem do pracy...

aPatia
@Morpheus 04.09.2016 23:34

Pracowałam w Legipolu i niestety nie mogę się z tobą zgodzić. Pan Marek P. zwolnił mnie, nie podał przyczyny i nawet nie pofatygował się żeby poinformować mnie o tym osobiście (choć miał taką możliwość i wypadałoby przez wzgląd na 4-letni staż dobrej pracy). Ale w sumie to muszę podziękować, nie dość, że mam teraz pracę dwa razy lepiej płatną, mniej zmartwień to jeszcze cały czas rozwijam się zawodowo. Co do odpowiedzialności... sprowadza się ona do szukania kozłów ofiarnych i zwalniania ich za niepowodzenia przełożonych. Wszyscy o tym wiedzą, wszyscy o tym mówią między sobą ale nikt nie powie tego głośno bo nie chcą być zwolnieni. I nie chodzi tu o to, że praca jest zła. Ludzie nie narzekają na pracę! Ludzie narzekają na zarząd! TU JEST PROBLEM!

Ciekawy
@aPatia 17.01.2017 15:04

A Patia to Patrycja?

pitu litu

No i co firma zmusza do pracy w święta nie szanuje wyznania i uczuć religijnych Katolik w tej firmie nie ma żadnych praw jest zmuszany do pracy we wszystkie święta katolickie które są na czerwono ogłasza się że święta są dniami czarnymi roboczymi

qwaq
@pitu litu 27.05.2016 12:46

Pogadać sobie można. Ale żeby tak prosto w twarz dyrektorowi wygarnąć to nie ma chętnych. Tu zawsze będzie syf dopóki ktoś się nie odważy i nie powie co myśli przy wszystkich!

pitulitu

no wy macie wszystkie święta katolickie wolne i nie tylko czy może zostaliście nawróceni?

pitu litu

w biurze powinniście mieć kamery i prezes by był zadowolony bo na pewno wzrosła by wasz wydajność a co do zwolnienia to się zwolnijcie jak jest tak ciulowo jaka praca taka płaca ,kawa firmowa i ciastka i cukierki itd. wyjazdy integracyjne

dfgh
@pitu litu 24.04.2016 12:27

Gdyby wzrosła nasza wydajność to byście się w życiu z robotą nie wyrobili. Ale zgadzam się - w biurze powinny być kamery. Może wtedy Ci którzy udają, że pracują wzięli by się do roboty. @pitu litu tak cię boli, że mamy kawę i ciasteczka od firmy? To dość... żałosne. Ale zapraszamy, chętnie się podzielimy.

JON
@dfgh 05.06.2016 20:08

alem się uśmiał z tym waszym wzrostem wydajności, żeby wzrosła wydajność to trzeba coś robić nie?

dfgh

Nie wiem skąd się wieść niesie ale biura też dostały wielkie g.... Chyba, że o czymś nie wiem. Na produkcji uważają chyba, że ludzie w biurach są nie wiadomo jak zadowoleni z obecnej sytuacji. Wszyscy mamy już dość tego co się tutaj dzieje. Nikt nie jest ślepy. Wszyscy widzimy, że firma się sypie i to za sprawą dyrekcji i kierownictwa. Ludzie nie mają motywacji do pracy, część ma wydrukowane wypowiedzenia i tylko czeka żeby je rzucić.

kopciuszek

Widać upadek firmy,każdy coś tam kręci miały być podwyżki a niema ciekawe gdzie kasa się podziała ?zabrali premię roczną ale chyba tylko fizycznym bo jak wieść niesie to biura coś mają.Jak jeszcze troszkę tak będzie to firma klęknie i będzie problem żeby wstała chyba że to celowe działanie

Operator

Gdzie można składać podania za tych najlepszych, jakoś mało ogłoszeń jest do was ? Prawda to ze u was płacą więcej na start jak na strefie ? Bo mało jest tu jakoś osób narzekających na kasę.

a.m.

I lepiej nie będzie kolego "ha ha", dopóki ten Pan będzie tutaj "szefem" a razem z nim Matusik, który przyszedł i po miesiącu jest wielkim bogiem na zakładzie, nie znając się na rzeczy. "Specjalista ds. Powłok Antykorozyjnych".. wymyślone stanowisko z tyłka, i jest na nim koleś, który wcześniej miał do czynienia z kiblami czy umywalkami. Brak rozwoju pracowników, szczególnie młodych a starzy pracownicy są traktowani jak śmiecie. Z zakładu w obecnej chwili odchodzą najlepsi pracownicy. Jeśli ktoś planuje przyjść teraz do Legipolu to pracownicy odradzają. Mobbing mobbing mobbing, zmyślona kontrola jakosci Karolka, rzucanie z działu na dział. Ludzie na stanowiskach ma których się w ogóle nie znają. Nie usłyszycie tu pochwały od mistrzów, tylko ciągle cisnąć i cisnąć. Rekordowy rok 2015, eksport za eksportem praca w soboty przez kilka miesiecy i co człowiek słyszy? Ze nie dostanie podwyżki. Na poczatku roku rzucony ochłap na zatkanie buzi ludziom. Odradzam przyszłym pracownikom przyjście tutaj do zakładu . Nie w tej chwili chłopy, nie przy obecnym dyrektorze. Może przyjdzie niedługo na niego czas. Nahapał się kasy przez 6 lat więc już mu starczy. My się tutaj będziemy jeszcze trochę męczyć. Inni wyjeżdżają... ale damy rade... kiedyś muszą nadejść lepsze czasy!

ha ha

odkąd marek jest tu szefem nastał wielki syf,z niego taki dyrektor jak z koziej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] silnik rakietowy

qwer

Oczywiście, że to wielki problem. Tym bardziej, że ci ludzie są zatrudniani na wysokich stanowiskach, zarabiają dużo, robią niewiele i często nie mają kwalifikacji. Dodatkowo dochodzą zarobki nieadekwatne do stażu pracy i wykształcenia. Brak podwyżek, premii, możliwości rozwoju i jakiejkolwiek motywacji. Jedyny plus to terminowe wypłaty.

Pitek

Kiepska robota za byle jakie pieniądze,rodzina, kolesie, kolesie rodziny i rodzina kolesi dyrka napływają wartkim strumieniem. Kiedyś było tam naprawdę bobrze

wieem

Kolesiostwo i znajomości dadzą ci wszystko w tej firmie

jazon

Jak wyjdzie to za mury kadrowa dostanie kopa a markowi dobierze się prokurator do pieroga ha ha

olaf
@jazon 03.04.2015 16:01

A co sądzicie o kierowniku Marku Wisniewskim ? Ostatnio przymknal oko ze zrobiles cos nie tak ,Dzieki

rumburak

porypana firma szybciej zwalniają jak myślą przy tym potężne naruszanie kodeksu pracy,zmuszanie do poświadczenia nie prawdy w dokumentach ewidencji czasu pracy,wszech obecne kamery i atmosfera zastraszanisa

Zostaw opinię o Legipol - Wałbrzych

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Legipol