Opinie o Legipol w Wałbrzych

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Legipol. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Legipol o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Legipol w Wałbrzych

Lipa

W październiku na urlopy bo brak zleceń. Nie za dobrze to wygląda. Pora się rozglądać za inną pracą bo tu już agonia. Do wiosny to premii nie zobaczymy o ile kolejny sezon będzie..

james hunt

ciekawe kiedy wozkowi zrobia uprawnienia udt

Rumcajs
@james hunt

Jak ktoś zginie? Dobrze,że po kresce nie jadą

Aneta
@james hunt

Ha ha. A co to nie trzeba mieć uprawnień na wózki? To spoko w sumie, może po prostu wystarczy jak Firma przyucza? Co?

Doris

Słyszałam,że macie pierwsze ofiary zarządzania firmą przez osoby bez kompetencji ?

pali
@Doris

to źle słyszałeś. Ofiara sama sobie winna, kompletnego zignorowania zasad bhp.

@Doris

Dobrze słyszałaś ale co tu się dziwić jak ludzie kierujący firmą nie mają zielonego pojęcia o produkcji nie wspomnę o przestrzeganiu bhp

ludzie kierujący firmą
@Art no

sugerujesz, że ludzie kierujący firmą kazali debilowi szarpać bramę i ciągnąć ją prosto na siebie dodatkowo przebywając pod jeżdżącą suwnicą?

@ludzie kierujący firmą

nic nie sugeruje poprostu wychodzą te ich modyfikacje i "atestowane" przyrządy, maszyny,itp. Gdypy praca nie była na ilość tylko bardziej na jakość to nie było by tyle wypadków które później są przyklepywane pracownikom że to z ich winy.

@ludzie kierujący firmą

Ktoś kazał barierkę górną usunąć ,jak by była to by się nic nie stało .Stojak ma być bezpieczny stabilny i atestowany a w tym zakładzie to atest ma chyba tylko ekspres do kawy w dyrekcji

@pali

Zobaczymy co prokurator na to? stojak ktoś wykonał narysował i sprawdził to dla czego się to wywaliło?barierę też ktoś kazał wyciąć .Nie dawno ci z legipolu naprawiali wszystkie stojaki

@1

Gdyby była belka pozioma to nie było by wypadku. A bramą poruszyć aby zrobić miejsce dla następnej w tym samym przedziale wręcz trzeba więc ciach bajera spekulanci powyżej. Problemem jest to, że belka pozioma zastała wycięta bo była pogięta i by raziła w oczy niemiaszka a nie wymieniaona na nową bo przecież w tym czasie można by zrobić kolejną brameczkę.

@Art no

Wypadki przez produkowana ilość?Boże wszędzie dałny na około.Zamiast myslec co nie jest twoja mocna strona to usiądź i poczytaj jakaś wartościowa książke

@Doris

Chłopa szkoda ale sam sobie winien.Niestety zle słyszałeś

@2

Tak dokładnie ilość nie idzie z jakością a jak się zwiększa produkcję o 100% to i o nieszczęście nie trudno bo jak tu spokojnie normę zrobić jak są i tak wyśrubowane niestety człowiek jest tylko człowiekiem i też ma prawo popełniać błędy a pośpiech jeszcze bardziej zbliża do ich popełniania.Ps. róbcie więcej za mniej taka zasada tu obowiązuje

Art no

Dokładnie widocznie Doris za to płacą by pisać tak przychylne komentarze. Amen.

Xyz

Chyba jednak nie masz racji

@Xyz

Czyli co rok jest lepiej? Ciekawe na jakiej podstawie tak twierdzisz skoro ludzie praktycznie przez płot uciekają.

Xyz
@Pracownik na wylocie

Gdzie uciekają którędy i kto??

@Xyz

Zobacz sobie na przestrzeni 2 lat ile odeszło pracowników ze stażem powyżej 3 lat pracy, ile przyszło nowych i ilu z tych nowych zostało. I już masz odpowiedź. Z tym zakładem nikt nie wiąże dłuższej przyszłości. Pozdrawiam

Pracownik na wylocie

Haha dobre, poprawiłeś mi humor z samego rana. Dziękuję. A teraz tak całkiem poważnie Pepe lubi takie sformatowane głowy.Z takim podejściem masz dużą szanse na bycie nikim do samej emerytury.

Pracownik Fizyczny

Pani oraz Pan na rekrutacji byli bardzo nie mili po 30 sekundowej rozmowie odechciało mi się tam pracować Pan który prowadził że mną rozmowę cwaniak niesamowity powiedziałem mu o opiniach zakładu i zapytałem dlaczego zakład ma tak zle opinie to zaczął się nasmiewac nie polecam tego zakładu i zarobki beznadzieja.

Wykształcenie Co robiłem wcześniej Itp

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Leszno
Ryży

Pokazuje Gwork jak rozpoznać (usunięte przez administratora) w pracy a jak już w legi został rozpoznany to gwork wpisy kasuje

Szanowni koledzy nasz kolejny pracownik UR wygrał sprawę dotycząca nadgodzin za pracę w niedzielę zachęcam wszystkich chętnych odzyskania swoich należnych pieniędzy do składania pozwów do sądu pracy w Świdnicy bo jak wiecie został przeniesiony z Wałbrzycha po udowodnieniu naszym sędziom łapówkarstwa. Koniec kolesiostwa z Wałbrzycha należy się kasa za pracę w niedzielę i kropka . Nareszcie prawo i sprawiedliwość jest górą należy się kasa niech płacą. Sprawa nie jest przedawniona więc wszyscy co złożą sprawę dostaną kasę wraz z odsetkami to nie kolesiostwo z Wałbrzycha tylko normalny wyrok.

Ego
@były pracownik

UR niech się do pracy lepiej zabierze bo nic w tym zakładzie nie działa jak należy

@Ego

To chyba normalne kiedy pracowników UR jest za mało a pracy za dużo. Stawki w UR też nie przekraczają 30 zł na godzinę więc czy warto robić ponad miarę? Starych awarii nie ma kto usuwać a dochodzą nowe na lakierni od 2 lat ulatnia się gaz odłączone zostały akustyczne sygnały więc proszę nie oceniać ludzi bez których sami byście nie dali rady pracować zbyt pochopnie bo oni biorą na siebie odpowiedzialność w razie wybuchu wypadku lub waszej śmierci bo oni się podkładają żebyście mogli na swoich stanowiskach stanąć .Kiedy czujnik gazu na piecu powodował alarm to oni go przestawili dalej dzięki temu możecie pracować a jak się gazu zbierze zbyt wiele i dojdzie do wybuchu to przecież ich oskarżą a nie was ,doceńcie swoich kolegów i podziękujcie bo dzięki nim wyrabiacie normę.

@były pracownik

Kiedyś taki z ur (już nie pracuje)a robił na galwie mòwił ,że trzy lata temu miał 40 na/h.aPodobno jeszcze jest ich za dużo hi hi

Koziołek
@Ego

A co o tych z magazynu narzędzi powiesz ?

Dawno temu
@Kopidół

Robiłem na Ur kiedyś ,dozòr tego działu ma pojęcie na temat wykonywanych tam prac jak ja o budowie geologicznej marsa

Lidia
@Dawno temu

Naprawdę jest tak źle jak mówisz? Piszesz że pracowałeś w Legipol, może powiesz też o pozytywnych aspektach pracy w tym miejscu? Czekam na Twoją odpowiedź.

Dawno temu
@Lidia

Kasa na czas a nawet przed ,13 tka, szanowanie pracownika

AntyUA

Ukraińcy mają swoje ścieżki i są nie tykalni ... I zaczynają już cwaniakowac ...A co nie którzy to nawet mają podorabiane kluczyki do nie których warsztatów...

Nipanimaju

(usunięte przez administratora) jawny tyle kamer co tam mają to nie wiem czy kprm ma .Admin nie pisałeś nie usuwaj Jeszcze raz brak wulgaryzmów .A może link skopiować i wysłać na Legi.de?

Coca cola

Co o tej firmie można powiedzieć ? znowu kogoś zwolnili tym razem inż. UR nie wiadomo czy to sprawka ich kiero czy szefa ?

Zdupydomordyzaur
@Coca cola

Na Migapolu też zwolnili inż UR MAGNETO A robił bidulek po 16h i trzeba go było wypraszać z zakładu bo sam wyjść nie chciał.

Mar
@Coca cola

Szkoda chłopaka, plota chodzi że poszło z góry

Krokodyl Gieniu

Takimi łatwiej im się steruje dlatego bez doświadczenia oczywiście ,stawki cienkie premia na umowie to jest ale to tylko dla pracowników Legi 80%pracowników to firmy zew przewaga ukraińców

Czy w Legipol zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Jaro

Nie Umowa na czas określony 3 m-ce

Virus

Na okresie próbnym jest umowa o pracę. To pierwsza firma w której można na okresie próbnym mieć dwie enki i dzwonią aby dalej przychodzić a o tych enkach zapomnimy. Umowa oczywiście przedłużona. Tak więc mają taki problem z ludźmi, że nawet nie trzeba się starać za bardzo.

Zmęczony pracą
@Virus

To ci heca a przy n-kach zabierają premię? Bo jak nie to walę w ciemno .

Roman
@Virus

Widać jak szanują swoich stałych pracowników a jak nowych

Xx

Admin jak widzę kasuje wpisy o ukrayyncach którzy się w elektryków bawią a pewnie uprawnień nima

@Xx

Uprawnienia ha ha a co to takiego każdy tu ma uprawnienia na wszystko tylko jak dopiero coś się stanie to wina pracownika jest

Kacap
@Xx

Ciekawe co na to komórka BHP i kierownik działu

@Kacap

Jak to co nic dla nich wszystko jest dobrze liczby się zgadzają to jest ok a na resztę wyjebka

Zorro

Pan od BHP jest świadkiem Jehowa i ciekawi mnie co na ten temat jego biblia mówi czy tak uczy ?

Znawca
@Zorro

A co ma religia do tego? Biblia obowiązuje też katolików. Mówi też o szanowaniu bliźniego. Zadaj sobie pytanie czy szefostwo szanuje innych ludzi tu na zakładzie. Nie jestem światkiem ale irytuje mnie jak się wtrąca religie do spraw gdzie się nie powinno.

Zgredek
@Znawca

Ale katolik w tym młynku nie jest bhpowcem tylko śwj którzy jak twierdzą postępują zgodnie z Biblią i prawem

Czerepach
@Xx

Tak ich Jerz uczy aby samemu nie robić to kiedyś kogoś pitolnie

Dla kolegów z cynkowni ogniowej. Macie doświadczenie a teraz możecie mieć pieniądze i normalną kasę, szukają całych brygad . Skopiujcie cały link odpalcie i pracujcie za normalną kasę tego wam życzę . (usunięte przez administratora)Q

Daliście półtora złotego podwyżki i napinacze zniknęli. Brawo Panie Marku i Piotrze, dajcie za rok tyle samo i będą was napinacze na rękach nosić.

Rex

To synek nazywa się taktyka.

Cheerliderka

Kto dostał 1.5zł to dostał.Są osoby są bardziej docenione. Nieroby które można zastąpić byle kim nie zasługują na więcej.

Zgredek
@Cheerliderka

Kto dostał więcej?

Uks
@Rex

Najlepszą taktykę to urkusy mają jak Się po obijać

Pep guardiola

Ten zakład to jedno wielkie nieporozumienie. Kwiecień 2020 - wszystkie zakłady postój, a w Legi ciśnięcie i rekordowy miesiąc; Kwiecień 2021 - nagle wielka troska o pracowników i szczepienie (teoretycznie nie zmuszają); Sami się szczepcie na mózg

Rumburak
@Pep guardiola

W tej firemce nikogo nie obchodzą święta żadnych nie przestrzegają. Winni są sami pracownicy którzy się sami sprzedają za parę groszy i nie mają honoru a niemiaszek łapki zaciera . Czy to by przeszło by w kraju prezesika? Nie

Ktos
@Rumburak

a kto ci kaze chodzic do pracy w święta? XD nie masz obowiązku przychodzić w żaden dzien wolny

Szynka
@Ktos

To po co pierwszy się zapisujesz?

@Ktos

Dokładnie nikt nikogo nie zmusza do przyjścia w sobotę Ale co niektórym gul skacze jak się o pieniążkach mówi, moje zdanie takie jest okazja zarobić trzeba ją wykorzystać a nie płakać po kątach tyle Pozdrawiam

specnaz

po prostu po co sie mazac lamentowac niepasuje praca zwijac zagle i na morzynow na strefe i (usunięte przez administratora)zobaczysz jeden z drugim za ile i wjakiej atmosferze

Pyta duża
@specnaz

Gdzie?

Ktos

Moja swoje stronki gdzie pracodawca wystawia o kimś opinie. I przez kurewska firmę legipol kolega nie może ZNALESC pracy.

Rumcajs
@Ktos

Mnie się wydaje, że raczej twój przyszły pracodawca dryndał do kogoś z legi z pytankiem o opinię

@Ktos

"Moja swoje....", "ZNALESC" Co to za pisownia? Gdzie Ty do szkoły chodziłeś?

Kopidół

Pisał na przerwie po covidzie i tak wyszło

Robaczek

Ten zakład pracy to (usunięte przez administratora) Nikt nie patrzy na drugiego. Biura nie mają szacunku dla drugiego pracownika związanego z produkcją. O Kierowniku nie spomnę. Szkoła za talary wychodzi. Zbijanie palet jako stolaż, a teraz trzeci w firmie. A nikt nie napisze o koledze z biur co po nius śmierć na covid 19. Liczyły się rekordy i jak ograbić ludzi. Jak zabrać żeby zarobić. Niema z kim rozmawiać. Osoby prowadzące tą firmą powinni zostać skazani karą. Z artykułu pracy. Pan dyrektor to ostatnie miesiące pracuję i idze na emeryturę. Z u śmiechem na twarzy. Bo teraz to on nie może nic. Po zdrowienia z podwyżkami tego miesiąca. A może figa z makiem jak to od czterech lat.

Jobs
@Robaczek

Umarł to umarł proste codziennie ludzie odchodzą ..

God

Jak tam ilu "chętnych" na szczepienie?

@God

Pierwsi anty szczepionkowcy już wymiękają chyba ich zastraszyli że ich pozwalniają. Zgodnie z litera prawa pracodawca nie ma prawa zmusić do szczepienia nie bójcie się odmówić, nie dajcie się zastraszyć!!!!

@God

I dobrze , że każą się szczepić nie chcesz znajdź pracodawcę który tego nie wymaga i się tam zatrudnij

God
@Krokodyl Gieniu

No tak super groźny wirus który można przejść bezobjawowo, ale zaszczepieni ponoć już objawy będą mieć ????????????

@Krokodyl Gieniu

Ciebie to już chyba zaszczepili a raczej zastraszyli, poza tym pracodawca nie może tego wymagać ale idąc twoim rozumowaniem osoby nie zaszczepione na inne choroby grypa itp. też byś musiał brać pod uwagę bo także stwarzają zagrożenie. Następnym razem pomyśl i napisz a nie na odwrót nie zniżaj się do poziomu tych w białych kaskach

@Janek

Tak myślę właśnie . Nie musisz się szczepić tak jak i pracować praca w Polsce nie jest obowiązkowa

@Krokodyl Gieniu

Chcesz to się szczep nie broni ci nikt tego ale już straszenie zwolnieniami za nie zaszczepienie nie sądzisz że to przesada do póki nie ma takiego obowiązku nikt nie tylko pracodawca nie ma prawa nigogo zmuszać zarówno jak wspomniałeś do pracy czy do szczepień żyjemy "chyba" jeszcze w wolnym demokratycznym państwie

@Janek

Z perspektywy byłego pracownika bawią mnie takie komentarze typu "nie mogą tego zrobić". Nie mogą ale robili, robią i będą robić bo wszyscy są mądrzy po kątach albo w necie a jak co do czego to ciśniemy rekordy i morda w kubeł:) Mało kto się postawił a jak ktoś to już nie pracuje a Wy tam będziecie się pucować bo tylko w necie możecie się pobuntować co akurat (usunięte przez administratora) Wam da:)

A ktoś zmusza?

@Janek

Nie chcesz to się nie szczep ale po co mącić w głowie innym? Pytałem czy ktoś kogoś zmuszał? straszył zwolnieniem? Też problem ze szczepieniem he he

@Krokodyl Gieniu

Strasznie problematyczny jesteś albo czytać ze zrozumieniem nie umiesz szczep się nie bronię Ci tego ale ci co uważają się za tych lepszych niech głupio nie gadają że jak ktoś się nie zaszczepi będzie zagrożeniem.

Będzie dla samego siebie

Pamiętajcie żeby nosić maseczki, ona może nie uchroni Cię od zakażenia wirusem, ale przynajmniej nie wyrzuca Cię na zbity pysk za jej noszenie na brodzie i zarażenie się wirusem. Zdrowia życzę wszystkim

Krokodyl Gieniu

A kto nosi maseczki w szatni łaźni czy stołówce? a tam jest moc covida i wszyscy o tym wiedzą tz. Kierownicy i coś z tym robią?

Uwierzyłem Dyrekcji

Co z podwyżkami?

@Uwierzyłem Dyrekcji

Normy tylko mają być

Kopidół

A kto chłopa tak zjechał i gdzie?

Ktoś

Legipol to firma która tylko potrafi oczernia pracowników. Jak można kogoś po dwóch dniach zwolnić i powiedzieć że się nie nadaje. I psuć komuś opinie, to robią tylko świnie i bydlaki. Firma się nadaje.

Nikt
@Ktoś

Można! Można nawet po jednym dniu jeśli ktoś się kompletnie nie nadaje ???? pozdrowionka

Ktoś
@Nikt

Tak ale wystawiam o kimś opinie źle. Takie bydlaki tam pracują, bo widać że ludzie którzy są podli tak się zachowują. Najgorsza firma na rynku

Nikt
@Ktoś

Ale gdzie tą złą opinie wystawia firma? W jakiś gablotach? Na plakatach? Czy w tv? Firma jest bardzo ok

Naka taka
@Ktoś

Fakt tu jest niezła klika. A co do zwolnienia po dwóch dniach to tym świadectwem to do kibla i sobie wytrzyj (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Legipol - Wałbrzych

• Jak się pracuje w Legipol?

Zobacz opinie na temat firmy Legipol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 112.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Legipol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 94, z czego 10 to opinie pozytywne, 53 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Legipol?

Kandydaci do pracy w Legipol napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Legipol
2.8/5 Na podstawie 116 ocen.
  • Ogrodowa 15 B
    58-306 Wałbrzych