Opinie o Legipol w Wałbrzych

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Legipol. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Legipol o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Legipol w Wałbrzych

Ktoś

Jak można kogoś traktować tak źle, buraki jedne. Legipol to się nadaje do zlikwidowania. Same patalachy

haland

Chopy, pamietajcie zeby robic swoje i nie patrzec na naszych kierowniczkow ktorzy potrafia tylko cisnac. Obecnie choroba cywylizacyjna sa tetniaki i inne sprawy zwiazane z sercem. Chcecie przez kilku typow w bialych kaskach, przez stresowanie was i poganianiem miec problemy zdrowotne? olac to... przychodzcie do pracy i robcie swoje ale nie dajcie sie poganiac. co to jest, tresura, cyrk? robcie tak a zebyscie sami sobie nic nie zarzuciili , bo im wiecznie bedzie malo. kieruje te slowa szczegolnie na lakiernie i cynkownie...po co? Po co tak pokazujecie? za kazdym razem jak wy bedziecie bic rekordy to im wiecznie bedzie malo

Szynka
@haland

Zawsze coś głupiego wymyślą i znajdą sposób komuś dokopać . A najgorsi są tacy co im się zdaje, że są inteligentni a tym czasem mimo ukończonych leśnych szkółek w usa i nie tylko

18:01 ? Masz przerwę?

Ogłupiony
@Oko

Tak mam co tobie do tego? Ja w twoją się nie pakuję

@Ogłupiony

Też racja. Przepraszam .

Tfuj Stary
@Oko

Ale panowie za oknem się już jakąś firma buduje to portkami będzie trzepał piotrek jak podwyżek sytych nie da

Znawca
@Tfuj Stary

Podwyżka będzie syta. 1 zł brutto w kwietniu.

@Znawca

1 zł brutto ?.Ja zwariuje!!

@Znawca

176brutto ha ha ha

Zarząd

Witajcie nasze Robaczki. Pewnie już czekacie na kwiecień. Dostaniecie znaczące podwyżki, dla każdego po 60gr brutto. Na więcej nie możemy sobie pozwolić bo rozrząd w porsche trzeba zmienić.

Aligator
@Zarząd

Póki co mamy luty, przed nami dwa tygodnie solidnego mrozu więc przydałyby się jakieś posiłki ciepłe. Szczególnie na nie ogrzewanych halach

Alibaba
@Zarząd

Nie tylko rozrząd , zobacz gdzie i jak mieszka zarząd

Alibaba
@Aligator

Może w biurach dostaną bo tam zimno i ciężko siedzieć na fotelu

Pracownik Fizyczny

Pani oraz Pan na rekrutacji byli bardzo nie mili po 30 sekundowej rozmowie odechciało mi się tam pracować Pan który prowadził że mną rozmowę cwaniak niesamowity powiedziałem mu o opiniach zakładu i zapytałem dlaczego zakład ma tak zle opinie to zaczął się nasmiewac nie polecam tego zakładu i zarobki beznadzieja.

Wykształcenie Co robiłem wcześniej Itp

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
bonjovi

Jak komuś nie pasuje ta praca to powinien dać wypowiedzenie i iść do innej. Nie rozumiem jak można ciągle narzekać a i tak tu przyłazić. Czyżby strach przed zmianą lub brak umiejętności tu trzyma tych narzekających?

Re
@bonjovi

Siedź w biurze i przymknij wary

@Re

Akurat ja fizyczny ale na etapie poszukiwań pracy. Nie ma co narzekać i się kisić w jedym miejscu. Przestaje pasować to zmieniamy. Pozdrawiam

@bonjovi

Sam się zwolnij latasz po tych biurach jak by ci terpentyny wlali

@Zgredek

I tak zrobie a Ty sobie tu wieszaj kratki na trawersy do emeryturki.

Rybka

Wszystkim,którzy narzekają proponuję wypowiedzenie i szukać szczęścia. Ciekawe jakby jeden z drugim firmę prowadził.

;wnerwiony
@Rybka

E ty rybka ty w biurze to masz ok Ciepło w tyłek kawa ciasteczka pizza w piątek itd

Obserwator
@;wnerwiony

A czy ktoś widział ogłoszenie na olx w sprawie pracy? Gdzie są te nowoczesne hale niby cynkownia nowoczesna?? Z której strony, lakiernia?, produkcja? Maszyny z epoki PRL na lakierni pełna automatyka z hakiem w dłoni, ktoś kto pisał to ogłoszenie nie ma zielonego pojęcia o pracy na produkcji itp. Premie hmm... na fiszve premia uznaniowa w ofercie pracy wydajnościowa, brakuje jeszcze treści bogate zaplecze sanitarne i full wypas social, no i najlepsze na koniec możliwość rozwoju zawodowego ha ha ha sory nie w tej firmie

Wnerwiony

W tym zakładzie ukraińcy traktowani jak nad ludzie a polacy jak pod człowiek

Obserwator

Dokładnie tak jest 0 szacunku dla Polaków a ruskich na rękach noszą

Magilla

Mogą pracować bez uprawnień na wózkach podnośnikach osobowych Uwagi nie można im zwrócić, że leżą Bo można stracić premię

Ostrzeżenie

Na wstępie napisze, że nigdy nie biorę udziału w takich dyskusjach natomiast w tym wypadku jest inaczej z takiego powodu, że chciałbym rozjaśnić pewne kwestie osobom, które zastanawiają się podjęcia pracy w tej firmie. 1. Zarządzanie- kierownictwo nie ma szacunku dla pracowników, brak im wiedzy odnośnie nowoczesnego zarządzania zasobami ludzkimi- jedyne metody jakie znają to zastraszanie zwolnieniem oraz krzykiem- żenada. 2. Park maszynowy- totalna porażka, "maszyny'' są stare, nie inwestowane, wyżyłowane do skraju swoich możliwości. 3. Ogólnie na wszystkich działach jest brud, na halach jest bardzo zimno, okropny dym - nie wymieniane filtry w wyciągach. 4. Brak stołówki oraz pomieszczenia socjalne, o których lepiej nie pisać. 5. Jeszcze raz powtórzę, BRAK SZACUNKU DO PRACOWNIKA- brakuje ludzi do pracy, ale nie ma chętnych z tego powodu zatrudnionych osób jest większość z pod firmy- rotacja okropna. 6. Osoby jeżdżące na wózkach nie posiadają uprawnień na wózek - bo firmie szkoda na inwestowanie w pracownika - kryminał jakby się coś wydarzyło. 7. Okres rozliczeniowy- roczny ( soboty pracujące oddają w następnym roku) oczywiście nie płatne. Z braku ludzi pracownicy Ukrainy pracują po 16h . 8. Dział kadr - trudny temat. 9. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że na każdym kroku są kamery ( są ich dziesiątki), mówią że nie używają do obserwacji pracowników tylko w celu bezpieczeństwa co jest okropnym kłamstwem, naprawdę jeżeli chcecie być śledzeni na każdym kroku to firma legipol pod tym kątem myślę, że jest przodownikiem..... Ogólnie podsumowując naprawdę jeżeli traficie na ten post to weźcie sobie go do serca, NIE WARTO, ODRADZAM !!!!!!!!

Azymut
@Ostrzeżenie

Jak ci nie psuje ten bajzelek to Faurecja czeka oraz inne firmy na strefie

B52
@Ostrzeżenie

Z tymi sobotami to jakiś wałek bo nie wszyscy w nie pracują a z inf jakie nam dano to niby sobota jest zwykłym dniem , pytam to gdzie reszta legipolu

Karma wróci kiedyś
@Azymut

Tak mógł odpisać tylko któryś ze śmiesznych kierowniczków w tym zakładzie - Tak jak ludzie mają dość pandemii i parti rządzącej w tym kraju tak my już Wami też rzygamy na te wasze białe kaski

Ostrzeżenie
@B52

Cieszę się, że z resztą punktów o których napisałem wyżej się zgadzamy :) Co do sobót, jeżeli jest polecenie pracy to nie masz możliwości wyboru czy chcesz czy nie... Przykład przychodzisz w sobotę w styczniu 2021r oni za nią płacą przy wypłacie w lutym wszystko fajnie, tylko że ta sobota jest oddana na 100% w grudniu 2021r lub styczeń 2022r i UWAGA jako dzień bezpłatny... Kilka takich sobót w roku a na koniec masz 2 tygodnie bezpłatnego. Powodzenia :) Co do tego Azymuta, który pisał o "Faurencji'' , człowieku ja tu nie mam na celu się wdawać w zbędne dyskusje, moja opinia jest całkowicie obiektywna i każdy zrobi jak chce, ja poprostu chce żeby osoby zastanawiające się nad podjęciem współpracy z tą ''firmą'' miały obraz jak to tu wygląda... Co byś nie napisał, niestety tak to tam wygląda. Na przyszłość to Faurecia nie Faurencja :)

WyWiecieKto
@Ostrzeżenie

"4. Brak stołówki oraz pomieszczenia socjalne, o których lepiej nie pisać." Widziałem nie raz w jakim stanie jest pomieszczenie socjalne pozostawione przez pracowników. Tylko nasrać na środku. Był kiedyś automat bez dozoru to co chwile był niszczony i okradany. Zachowujecie się jak zwierzęta i tak jesteście traktowani - proste. Pozdrawia kadra kierownicza.

Karma wróci kiedyś
@WyWiecieKto

A Wy jak się zachowujecie?! Traktujecie ludzi jak (usunięte przez administratora). Od ponad 3 lat nie ma podwyżek, wymagania wzrastają, ceny w sklepach wzrastają, zamówień przybywa i wszyscy to widzą a Wy mówicie że nie ma pieniędzy. Tir wyjeżdża za tirem i cały czas się zasłaniacie prezesem że to on. Okłamujecie ludzi ale my nie jesteśmy durni! Wysyłacie ludzi na stanowiska na których nie powinni pracować. Może w końcu trzeba zgłosić do pipu, że ludzie robią wszędzie bez żadnych przeszkoleń. O, przepraszam! Trzeba szybko podpisać papier żeby mieć podkładkę przed władzami jak coś się stanie. Masakra! Az się dzisiaj na tą drugą zmianę nie chce przychodzić...

QpaPOL
@WyWiecieKto

Właśnie pokazałeś poziom zarzadzania jaki panuje w tej firmie. I kto tu jest zwierzęciem... Macie się za lepszych? Na jakiej podstawie? Ludzie ciężko i uczciwie pracują a wy tylko żerujecie jak te sępy mając czelność poniewierać innymi! Tak jak napisał ktoś wcześniej krzykiem próbujecie przyporządkować ludzi... średniowiecze! A toitoie mówią same za siebie... żenada!! Zapamiętajcie jak traktujecie ludzi bo to wszystko do Was wróci. KARMA WRACA!!

@Ostrzeżenie

Wywodu ciąg dalszy. Więc mam żal do żony że już mnie nie kocha więc zszargam jej opinie żeby sama została

Ktoś
@Czub

A ja wam powiem tak wszyscy tacy mądrzy na forum a w pracy jak myszki pod miotłą cicho siedzicie czemu nikt z tych co im niby tak nie dobrze nie odezwie się tylko robią dalej za miskę ryżu. Jednak sprawdza się powiedzenie w necie kozak w świeci(usunięte przez administratora)

Azymut
@Karma wróci kiedyś

Ja tam partię lubię obecną

@Ktoś

A ty co też cicho siedzisz czy za bohatera robisz

Ck

Widzę , że admin wpisy kasuje. To raz jeszcze , jakieś wałki tu są z tymi sobotami ukraińcy kaskę dostają za pracę w soboty nie tak jak polscy tyracze. Podobno sobota to zwykły dzień roboczy to pytam gdzie ci wszyscy pracownicy są np. biura

Pracownicy

Panie Dyrektorze i Kierowniku zakładu! Chodzą słuchy, że planujecie jedyny parking należący do Legipolu przeznaczyć na magazyn krat. A gdzie my mamy parkować? Na zakazie? Sprawa będzie zgłoszona wyżej bo jesteśmy chyba jedynym zakładem gdzie nie mamy parkingu. Druga sprawa ogrodowa woła o pomstę. Może by jakaś interwencja do miasta aby mieli w planach naprawić tę drogę?

@Pracownicy

He he wyżej a to ciekawe gdzie? Pracodawca nie ma obowiązku zapewnienia parkingu.Na Migapolu już to przerabialiśmy . Odpowiedź była krótka, że możemy jeździć autobusem.

Kiciuś Mruczuś
@Pracownicy

Skup się na kasie nie na parkingu. Zakład nie musi nikomu parkingu zapewniać ale oddać 1,5 dnia za pracę w soboty już tak

Macieju
@Czub

I co po słuchaliście Pana ?

Witam co za cyrk w tym zakładzie nie dosyć że została garstka ludzi którzy coś potrafią zrobić i znają się na swojej robocie to się ich poniża a (usunięte przez administratora) poklepuje się po plecach za granie(usunięte przez administratora)zdziwiły mnie również roszady z majstrów na brygadzistów gdzie i tak pewnie zostali przy swojej klasie tylko zmiana koloru kasku ???? z tego co widać wszyscy brygadziści pracują normalnie tylko jeden spaceruje z rękami w kieszeni tak samo jak wcześniej będąc majstrem no chyba że są lepsi i gorsi a przebrać się w urbania robocze i ogień bo w gruncie rzeczy za co bierze wypłatę za spacery a ludzi którzy byli naprawdę doświadczeni w kierowaniu ludźmi zwalnia się przecież to szczelanie se w kolano.Pozdrawiam

Forum, aż wrze, a na spotkaniu staliście jak matołki. Oni wam kit wcisnęli, a wyście łyknęli jak pelikany. Każdy z tego kółeczka ma je8bac jak beduin, a pepito w sezonie 2021 będzie strzelał z procy w każdego, który sobie pot z (usunięte przez administratora) wytrze " Bo czas " "bo zamówienia" Ty się nie liczysz panie w zielonym czy niebieskim uniformie. Słupek i tabelka ma się zgadzać. Niewolnictwo w tym zakładzie to już norma i inaczej już nie będzie. Szkoda, że niegdyś uważany za przyzwoity dziś jest Legipol zakładem oko w oko jak ta paskudna i dziurawa droga przed zakładem.

Re

Ale na końcu dziurawej drogi znajduje się Stacja na której zmęczeni pracownicy kupują alkohol i piją niczym u Siebie pod bramą ;-D

Rz

To czemu się nie odezwałeś? odwaga ciebie szybko opuściła a w szatni to pierwsze skrzypce grasz

Pepolino

UWAGA! Do wszystkich chętnych do pracy w Legipolu. Jeśli zamierzacie tu pracować to odpuśćcie sobie zwalniają się stąd pracownicy ze stażem ponad 15 czy 20 letnim, z dnia na dzień pracę traci majster z produkcji, po kilkunastu latach pracy, bo tak im się podoba. Posypie się wiele spraw sądowych przeciwko Legipolowi. Zakład osiadł na dnie niżej niż Titanic... Panie Fredku wróć!

@Pepolino

Niby który majster?

Chimera Edek
@Pepolino

A co z tym z Mogapolu? Uchował się?

@Chimera Edek

No zostanie szifierzem

Balubalu
@Chimera Edek

I pozwolą mu na pamiątkę zabrać służbową pieczątkę.

Ślepy

Dawniej: Legipol ! Dziś Gównopol !

Ciotka
@Ślepy

Wszystko się zgadza, brak szacunku do pracowników a starych przed emeryturą wywala się na kopach . A teraz sierotki będzie wami motał małolat któremu się zdaje , że jest geniuszem

Już drukują się nowe umowy z obniżoną stawką. Ciekawe ilu z Was będzie miało honor złożyć wypowiedzenie w obecnej sytuacji na rynku pracy? Pewnie na palcach jednej ręki można będzie policzyć takie osoby. Reszta będzie pracować dalej.

@Marta

Droga Marto Mała wiedza w temacie jak widać wystarczy nie podpisać i tyle wina zakładu będzie

Specjalista
@Stefan Batory

Witam wszystkich . Dobrze,ze umysłowych pracowników to nie dotyczy .Pieniądze na nasza kawę ,mleczko i ciasteczko musza się znaleźć już nie wspomnę o Bocianie który był wyborny a wam mineralka tylko do posmakowania .

Bolek
@Specjalista

Nie chciało się nosić teczki, trzeba dźwigać dziś woreczki!

@Bolek

Co uważasz się za lepszego? Twoja chyba zbyt ciężka była jak słychać i widać

Samo ze sobą dyskutujesz?

@Gość

Miała być to odpowiedź ale coś nie poszło

Jarek
@Marta

Jestem za wszystkim do minimalnej

Kamil
@Bolek

Szczególnie że połowa pracowników biurowych ma wykształcenie średnie i pracują dzięki poprzedniej władzy każdy inteligentny wie o czym pisze i to jakie byki robią i w rysunkach technicznych jak i w logistyce dlatego jest taki bajzel.Pozdrawiam

@Marta

Przepraszam czemu nic nie ma na temat odszkodowań byłych pracowników UR oraz produkcji Legipol przegrywa wszystkie sprawy to trochę dziwne bo więcej zapłacili na odszkodowania niż na pensje pracowników o co tu chodzi i czy naprawdę jakiś Jurek spuścił kwasy z ogniowej do Pełcznicy i czy pracownicy UR pracujący przy chemii na kobalcie nie tylko nie mieli szkoleń ale też butli z tlenem i kombinezonów bo jak tak to przestępstwo.

Gość 3
@Marta

Pani Marto jak wyglądała zmiana umów pracy pana Tadeusza i pana Adama z bezterminowych na umowy zlecenie czy było to zgodne z prawem pracy. Nasz kolega nie odpuści był i jest fachowcem ilu osobom w Legi pali się (usunięte przez administratora) bo przecież on wie kto i gdzie zakopał toksyczne odpady na naszym zakładzie kto pokrywał loty szybowcami i z jakich pieniędzy było kupione porsche i dlaczego pozbawiono nas funduszu socjalnego na rzecz zakładu ,czy było to zgodne z prawem? Zapomniała pani że nasz kolega w wieku lat 15 był najmłodszym uczestnikiem kursu programowania komputerowego na Politechnice Wrocławskiej wyjąć dane z komputera to dla niego z masłem bułka. A przecież próbowaliście go oskarżyć o zwolnienia lekarskie które przegraliście ,facet ma jaja i jako pracownicy możemy na niego liczyć bo niestety z boku w Państwowej Inspekcji Pracy też jest ogrodzenie z Legipolu a mówili że tam nie biorą?

Rogatek kocurek
@Gość

Czy ty człowieku pisząc to masz na myśli Jurka M?on o wszystkim wie?no to ciekawie może być

cococo
@Rogatek kocurek

co? xD

Tomcio

Czytam i sie za głowę łapię, jeśli chodz polowa to prawda to ten zaklad to jest masakra... i napisze tylko jedno MAREK W to ,, homo sapiens '' powinien dostać medal jak.on broni tego zakladu, jak chwali, ze kryzyzu nie ma. Powinien dostać medal.... nawet za ten komentarz mowi ze zgłosi mnie na policje za zniesławienie.... ps uważajcie na siebie i pamiętajcie jeśli czujecie sie zle lepiej siedzieć w domu 2 dni niz isc i zarażać innych wirusami...

@Tomcio

Do pracy trzeba chodzić czy zdrowy czy chory. Przy wejściu coś tam mierzą ale z gorączką da się wejść szkoda premii zawsze to 300 zł

Pepe

Witajcie Robaczki moje zielone. Mam nadzieje, że jesteście zadowoleni z premii uznaniowej. W moim systemie dąże do tego aby wszyscy mieli po równo dlatego za listopad wszyscy dostaniecie fige z makiem. Wesołych Świąt życzy PePe

Zdupydomordyzaur
@Pepe

Ale groźba. Nic nowego. Może noworoczną zabierz to się przestraszymy.

Nie zamienisz nam pepe majstra na Migapolu na swojego przydupasa. Człowiek wyzdrowiał więc dopuść go do pracy. Robicie sobie z zakładu prywatny folwark myślac że możecie wszystko.

Zbyszek

Gumowy zostać majstrem jest gotowy

Koleszka

(usunięte przez administratora) się zaczyna palić kadrze zarządzającej.Proponują juz odchodzącym stawki po 30 zł/h a i to nie pomaga. Tekst o 20 stu chętnych za bramą na Twoje miejsce przestaje działać. Może Świnka papa doda sobie na portalach menadżerskich nowego sklila: Likwidator - praktyk w dziedzinie zamykania i upadłości firm - każdą doprowadze do ruiny jak nie zwrot wynagrodzenia

@Koleszka

A najlepsze jest to, że Ci idioci doskonale zdają sobie sprawę że ludzie odchodzą i będą odchodzić.Juz na Migapolu piszą instrukcję przezbrajania automatów. Tak jakby przyszedł człowiek z ulicy i po przeczytaniu instrukcji przestawił maszynę i im kraty robił. Po co szkolić np.frezerów tokarzy itp .napiszemy instrukcję krok po kroku pod kazdy detal i małpa nam wytoczy. Trzeba tylko do biur znaleźć parę osób co by to ogarnęły.

Zbyszek Kieliszek
@Czub

A operatorzy automatów są tak nieelokwętni że została zatrudniona osoba, która wszystko ładnie ubierze w słowa pod warunkiem, że oni jej te wiedzę przekażą.

@Czub

Żeby wyszkolić dobrego operatora automatu potrzeba conakmniej 5 lat a sa tacy co po 15 ledwo ogarniają także powodzenia.

Balubalu
@Jaro

Jacek B i Gaska w zapasie. Oni pociagną całą produkcję po 12h na dwie zmiany a reszta won.

Zgrywus
@Koleszka

Tylko zapomniałeś dodać że za te 30 zł/h musisz używać pampersów, a jak już musisz zejść ze stanowiska to miotła w (usunięte przez administratora) i po drodze zamierzasz żeby nie mieć wolnych przelotów. Większość pracowników szuka nowej pracy. Na wiosnę zostaną puste hale i poradnik ze stróżem i będą jechać produkcję. A fryzjerka będzie dalej te swoje instrukcje robić :)))

@Balubalu

A wiesz ile trzeba aby wyszkolić dobrego pracownika biurowego? Sama nauka obsługi ekspresu do kawy i lodówki może zająć trochę

Zostaw merytoryczną opinię o Legipol - Wałbrzych

• Jak się pracuje w Legipol?

Zobacz opinie na temat firmy Legipol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 112.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Legipol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 94, z czego 10 to opinie pozytywne, 53 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Legipol?

Kandydaci do pracy w Legipol napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Legipol
2.8/5 Na podstawie 116 ocen.
  • Ogrodowa 15 B
    58-306 Wałbrzych