Opinie o Legipol w Wałbrzych

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Legipol. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Legipol o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Legipol w Wałbrzych

obiektywny

Czytam posty wielu pracowników wylewających pomyje na byłych lub teraźniejszych pracodawców. 90 % to negatywy - jeśli nie wierzycie sprawdzcie sami ! Dlaczego pytam? Czy pracodawcy są tacy źli - czy może problem leży w nas samych pracownikach. Chcemy dużo zarabiać - a nie chcemy więcej pracować!. Mamy pretensje do pracodawcy o wszystkie niedogodności a często nic nie proponujemy i nic nie wnosimy w zamian. Chcemy dużo zarabiać a niewiele umiemy - i czasami nie chcemy się uczyć. Warto zastanowić się przede wszystkim nad samym sobą zadając pytanie - czy rzeczywiście robię wszystko co mogę dla tego lub innego pracodawcy. Dzisiaj każdy pracodawca stąpa po bardzo cienkiej linie - nie dość, że biurokracja rozwinięta do granic absurdu, Rodo, PPK , Tarcze antykryzysowe to również olbrzymia niepewność ekonomiczna i zdrowotna - powinniśmy wszyscy pomagać a nie krytykować. Łatwo zrzucić winę na pracodawce, państwo czy partię rządzącą - gorzej ujrzeć swoje błędy i pomyłki i zaproponować jakieś rozwiązania. Być może ta pandemia jest szansą, wskazówką ale i przestrogą dla nas abyśmy się pozbierali i zaczęli szukać winy w nas samych.

ktoś
@obiektywny

A pracujesz tutaj? Jeśli tak to jesteś jakimś kolejnym kierowniczkiem który pucuje się poradnikowi. Chłopie od 4 lat nie ma podwyżek!!! Ostatni aneks w 2017 roku!!! A roboty od groma. TIry wyjezdzają jeden za drugim, mniejsza ilość ludzi, wymagań full. Gdyby były co roku podwyżki to inaczej by to wszystko hulało. Jeden osobnik niszczy tę firmę i ludzi. Ludzie z wieloletnim starzem się zwalniają. Wystarczy ludziom dać więcej pieniedzy i mozna sie teraz wysilać. Ale teraz? W takich warunkach i obciażeniem psychicznym? Za już praktycznie najniższą krajowa? ok, powiesz się zwolnij. jasne, ale jak ja się zwolnię to poleci zaraz nastepny i kolejny. za rok, dwa nie bedzie kim pracowac, a sory już nie ma kim pracować.

Ony
@obiektywny

Chyba to poradnik albo jego zastępca marek to pisał

@obiektywny

Co ty gościu piszesz za bzdury. Kazdy kto tu pracuje kilka lub kilkanaście lat widzi co P.P. zrobilł z pracownikami. Na lakierni wydobycie 4 razy wieksze niz jeszcze kilka lat temu a premie 4 razy mniejsze na cynkowni normy podniesione, a podwyzki byly 4 lata temu. Jak ma byc pracownik zmotywowany do pracy jak zarabia polowe mniej a robi 4 razy wiecej.

Ktoś
@123

I wszystko zwalają na prezesa

!
@Ktoś

Nie prawda !! Siebie czytajcie z zrozumieniem a jak wam nie pasi to (usunięte przez administratora) jest pierw :) a jak on zacznie pytać to dopiero będzie rudo :D

Robert
@obiektywny

Bardzo ładnie napisane każdy chodzi do pracy po to żeby zarobić bo chyba zadki sie zdarza żeby ktoś przychodził do pracy z nudów.Praca po 12 godzin żeby zarobić gdzie biura 50 % pracuje zdalnie gdzie tu logika ludzie tzw.fizyczni nie będą mieli tyle siły żeby tyle pracować każdy ma swój kres sił,co do rozwiązań które mogą pracownicy proponować i wrzucać do skrzynek to śmiech na sali już to było przerabiane kierownik zbierze i co lepsze pomysły sam podsunie wyżej i pracownik znowu olany więc gdzie tu sens?.Widząc pracowników z Ukrainy i ich podejście do pracy to faktycznie się odechciewa (spacery po zakładzie luzik i nikt nie zwróci im uwagi ) natomiast pracownikom łęgi polu wytyka się wszystko coś tu chyba nie działa dobrze demotywacja.Swoja droga żeby coś wymagać o załogi trzeba dać przykład z góry a tu co Kierownik chodzi z rękami w kieszeni chodzi jak (usunięte przez administratora) po zakładzie Aruś mimo że jest brygadzista to powiela zachowanie ręce w kieszeni i i spacer przeciez to generacja kosztów które zakład próbuje ograniczyć do minimum,więc o co tu chodzi ?

Oko
@Robert

Nie można Ukraińców gonić do pracy .. oni przyjechali tu odpoczywać.... nawet maseczek nosić nie muszą. Wiecznie po kątach pochowani i się śmieją z polaczków A zresztą co tu pisać każdy wie jak jest

Takze ten..
@Robert

Kierownik zza Świebodzic z małego miasteczka niech pamieta ze juz raz pracowników ze lzami w oczach przepraszal. Pamiętam jak dzis skulony przepraszajacy. Uwazaj PD bo przeginasz juz mamy cie dosc ma tym zakladzie i twoich humorkow jak baba.

Rumcajs
@Oko

Tu się zgadzam ukraina jest na zasadach pracownika reszta jak by niewolnika . Widziałem jak rusukr. Kręcił coś przy prądzie kto mu pozwolił?

Mon
@Rumcajs

Praca przy prądzie do tego jazda wózkami jaki także jazda wózkami specjalistycznymi jaki także spawanie może dokumenty mają ja nie wiem ale na pewno nie

Koronawirus
@Mon

Drodzy państwo a sprawą covid 19 nie powinien czasami zająć się sanepid w tym zakładzie? Ponoć na lakierni stwierdzono 1 przypadek pozytywny, który miał kontakt potencjalnie z każdym w firmie, żadnej kwarantanny nikt nie ma? Brawo pozazdrościć gdzie jest inspekcja bhp że nawet zdania nie zabiera w tym temacie? Śmiech na sali co się tu wyprawia

Ołkidołki
@Koronawirus

Zwykła grypa testy można wsadzić w ciemność, ktoś w to wierzy w ogole? Dzisiai dali popis, rok czasu noszenia różnego rodzaju maseczek, szalików i innych osłon a teraz nagle maseczki chirurgiczne. Proszę Cię daj spokój i pracuj normalnie i nie bój żaby

@Ołkidołki

Nie miałeś korony to nie piernicz ja miałem i wiem co to znaczy faktem jest że wyolbrzymiona ta pandemia ale nie ma co porównywać do grypy, skoro są wymogi w kraju to czemu w zakładzie miało by być inaczej

@obiektywny

Zobacz ile płacą na wejściu do normalnej firmy ofermo w przeciwieństwie do wielu co potrafisz lizać (usunięte przez administratora)

Lolo

Pan PE to napisał hehe

@ktoś

A może to któryś inteligentny z rady pracowniczej napisał bo sam nie wiedział co podpisał i teraz się tu usprawiedliwia?

Legipolowiec

Witam, mam dwa pytania do Dyrekcji! 1. Kiedy będą wreszcie zamontowane czujniki dymu w górnych toaletach? Już nawet w szatniach ciuchy śmierdzą dymem. 2. Nie ma pieniędzy ponoć na nic, ale dwa najnowsze iPhone'y warte łącznie 22 tys. zł jakoś można zakupić? Rozumiem, że to z naszych pieniądzy sobie odłożyliście? Taka była pilna potrzeba? Za mało siana macie rozbijając się Mesiami żeby jeszcze na firmę "jabłka" kupować?

Jonson
@Legipolowiec

Z naszej premii na wszystko im starczy nawet na odszkodowania dla zwolnionych nie zgodnie z przepisami ,ugody i inne takie tam dla tego trzeba oszczędzać oprócz zakupu kawy ciastek cukru itd i ogrzewaniu

@Legipolowiec

Dokładnie mają palarnie a palą po szatniach, toaletach, stołówkach karygodne już dawno powinny być czujniki i kary dotkliwe dla palaczy w miejscach innych niż palarnie!!!!!!

Iza

odnośnie tych papierosów to wy te zgłoszenia kierujecie też do nich wprost czy tylko poprzez forum? pytam, bo ciekawa jestem co konkretnie odpowiadają, oni się nie obawiają, że coś może się podpalić czy coś? pożaru nigdy nie było?

Jony
@Legipolowiec

To jeszcze jabłka kupują ?? to dla tego nici z podwyżek?

Zziębnięty

Szanowny Panie Dyrektorze Szanowny Panie Kierowniku Uważacie ,że temperatura na hali 6'C jest temperaturą zgodną z kodeksem pracy? Życzę wam Dużo zdrowia i wyrzutów sumienia bo oszczędzając na nas macie na kawki i ogrzewanie biur

To się ubierz
@Zziębnięty

(usunięte przez administratora) czemu tego nie zgłosisz sam osobiście do kierownika tylko się żalisz na internecie, zimno ci To się ubierz a nie narzekaj

Zziębnięty
@To się ubierz

Ty synciu taki mondry nie bądź ,przeczytaj kodeks i się stosuj do zapisów co komu przysługuje przy takiej temperaturze.Widać ,że siedzisz przy ciepłym grzejniku i z tego ciepełka rozum odparował ,może bym się ubrał jak miałbym w co ale przy tych zarobkach to tylko na papier toaletowy starczy.

Misiu
@Zziębnięty

Nie narzekaj na pieniądze nie są najgorsze a chcesz więcej zarabiać idź do innych firm np. Amazon tam prawie 28 zł dają. Zapomniałem jedno tam byś musiał pracować a w legi za obijanie masz 22 więc w czym twój problem

Robotnik
@Misiu

To napisz ile zarabiasz w tej upadającej fabryce ?

Misiu
@Robotnik

Jak byś chciał wiedzieć niecałe 24 zł

Robotnik
@Misiu

Bo to fest zarobek ha ha 24x172 średnio to normalnie powala 4200 minus podatek to jest się z czego faktycznie cieszyć .Trzym się zdrów

Żak
@Misiu

No to kubusiu masz minimalną stawkę godzinową co jest powodem do dumy dla tej firmy popeliny

@Żak

Jaka firma takie wynagrodzenie a kiedyś byliście kozakami w wałbrzychu ,co się u was stało?

Ryszard
@Robotnik

A osoba z doświadczeniem 2 letnim dostaje taką samą stawkę? Jakieś premie co miesiąc są albo bonusy? Zależy mi na stabilnej pracy a ostatnio mam małe problemy finansowe i patrzę na zarobki. Jest zapotrzebowanie na nowe osoby? Bo ogłoszeń nie widzę.

lauda

zaklad pracy jest ok tylko jest duzo pracownikow nie mowie wszyscy ktorzy pracuja po parenascie lat i zrobili sobie z zakladu przechowalnie (usunięte przez administratora) robia tylko kawka i (usunięte przez administratora) co chwila palenie szlug i wieczne narzekanie ze (usunięte przez administratora) ze za malo kasy ssa jak (usunięte przez administratora) betony odporne na zmiany ulepszenia jak sie niepodoba to (usunięte przez administratora) ale nie beda siedziec i (usunięte przez administratora) te swoje smuty (usunięte przez administratora) na placu wyrobow gotowych pojechac wozkiem poukladac ale wozkowy (usunięte przez administratora) bo sie martwi czy mu baterii w telef starczy bo sie jeden (usunięte przez administratora) z drugim ukrywa po rzedach i filmiki ogladaja na netflix gdyby to odemnie zalezalo (usunięte przez administratora)bym polowe w (usunięte przez administratora) na strefie by sie im oczy otworzyly po miesiacu za takie (usunięte przez administratora)grajstwo dostalby kopa pod jajca i na posredniak. i (usunięte przez administratora) bo co niektorym legipol zycie uratowal (usunięte przez administratora) lenie

Brat
@lauda

Widzę że pracownikowi się ulało myślę że powinieneś iść do spowiedzi i wylać żale to na pewno będzie Ci lżej na duszy i weź się za pracę o nie oczernianie wszystkiego.Zawsze możesz się zwolnić.Pozdrawiam

@Brat

Lauda to dyr albo kier bo takie (usunięte przez administratora) wypisuje ,że niemożliwe jest aby to był pracownik fizyczny.Ta lauda kase niech szykuje na podwyżki albo sam niech się za robotę weźmie.Pisze o kawie ale chyba swojej bo te siurki z automatu kawą nazwać nie można.Co do pracy ,niech się nie dziwi skoro wali po premii jak leci .Wszyscy wiedzą ,że ile nam zabiorą tyle ich .

@Aron

no i co miesiąc jest notorycznie to samo czy zależy, jeśli o to jakieś ucinanie chodzi, o którym tu piszesz? argumentacja? jakiś konkret?

Firma dziod
@lauda

Kim ty jesteś koluniu ,ze się tak spinasz?bo na pewno nie zwykłym robolem za mocno skaczesz po całej firemce .Problem jak zwykle leży w kiepskim kierownictwie .Oni a może ty nie wiesz co czynisz drzesz japsko zamiast się zwolnić i iść na tę strefę .Pomyślmy może w Zarowie już na strefie pracowałeś????? wiem kim jesteś więc cos łyknij na wstrzymanie A admin ja widzę toleruje mowę nienawiści toleruje coś jak kop w jajca

Robert
@Firma dziod

Jest duża swoboda wypowiedzi widzę, ale w granicach normy. Co mi pasuje, bo też nie lubię się cackać. Kolega wcześniej pisał, że jaka płaca taka praca. W sensie, że jadą po premiach. Dziewczyna pytała czy się tłumaczą dlaczego premii nie ma? A ja dopytam, ile idzie zarobić bez tej premii, skoro tak o nią trudno?

Pracownik Fizyczny

Pani oraz Pan na rekrutacji byli bardzo nie mili po 30 sekundowej rozmowie odechciało mi się tam pracować Pan który prowadził że mną rozmowę cwaniak niesamowity powiedziałem mu o opiniach zakładu i zapytałem dlaczego zakład ma tak zle opinie to zaczął się nasmiewac nie polecam tego zakładu i zarobki beznadzieja.

Wykształcenie Co robiłem wcześniej Itp

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Pytam

Czy to już upadek firmy czy tylko przymuszanie pracowników do pracy w soboty w okresie letnim?

Bz
@Pytam

Zwolnij się jak coś ci nie pasuje

Pytam
@Bz

Juz to zrobiłem ,ty chyba jesteś reprezentantem dyrekcji może długopisem ?może kierownikiem?.Ciekawi mnie czy decyzję słuszną podjąłem .Jeszcze dni dwa i były wyrobnik

Tere fere

Gościu ty to chyba tylko kamerki obserwujeż popijając darmową kawą zagryzając darmowym ciachem z naszych premii ,sami się zwolnijcie bo nic nie umiecie dowód ? Legi życie ci uratowało

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Legipol?

Chudy

W żaden wiedzą tylko jak pozbawić ludka premii,wiedza kierowników i tych wyżej już nie długo doprowadzi do krachu

Na stanowiska spawalnicze wymagane są uprawnienia spawalnicze, jeśli kandydat posiada to jest to weryfikowane poprzez pospawanie przez kandydata próbki spawalniczej. W późniejszym okresie taki pracownik podlega okresowej walidacji przez głównego spawalnika. Często pomimo posiadania uprawnień spawalniczych kandydat niestety nie posiada żadnych umiejętności, zakład oferuje przeszkolenie, ale jeśli pracownik nie potrafi dostosować się do panujących zasad, nie wyraża chęci nauki to wchodzi na takie strony jak gowork i sfrustrowany oczernia swojego pracodawcę. Dotyczy to też innych pracownikow którzy nie radzą sobie w zmiennym otoczeniu.

Czytelnik

Ale się uśmiałem prawie jak norka ,zakład oferuje szkolenia ? komu he he chyba z obsługi ekspresu do kawy w biurach

Covid
@Czytelnik

Żadnych szkoleń nie ma i nie będzie może w biurach tylko

W legi słupy są potrzebne nie rada pracownicza

Jak jest z pakietem medycznym w Legipol? Można dołączyć rodzinę?

Kornik

Tak można ale trzeba coś płacić

@Kornik

A wiadomo ile od osoby?

@Iza

Iza może się umówimy ?

@Aron

Na płacenie składek? A po dostaniu się tutaj nie będziesz mieć swojej? ;)

@Iza

Na składki również

Lidia
@Aron

To ile od osoby? Podasz kwoty czy będziesz tani podryw uskuteczniał na forum?

Juras
@Lidia

Nic człowiek nie wyciągnie tylko jakieś bzdurry...

czekokoko
@Lidia

coś było chyba około 140 zet

@Juras

Na pewno nic? Bo ktoś napisał, że 140 zł. To jak w końcu? Ktoś by to doprecyzował?

Tak można dołączyć rodzinę ale i tak taniej wyjdzie pakiet medyczny gdzieś u jakiegoś pośrednika ubezpieczeniowego w tym wypadku poleciłbym PZU albo Generali Korzystając z jednego albo z drugiego u agenta można jeszcze dostać niezły rabacik

Ogrodowy

A może dyrekcja w końcu się na coś przyda i zrobi coś z palaczami którzy notorycznie jarają na górnych toaletach na produkcji? 3 palarnie na zakładzie są!! Tam jarać!

Lidia
@Ogrodowy

A próbowałeś zwracać uwagę komuś w trakcie jak palił? Może to by przyniosło lepsze efekty niż takie uwagi na forum :P

Zygi
@Ogrodowy

Jak widzisz że palą to goń ich a nie płaczesz na forum konfituro...

@Zygi

Ukraińcy jarają a im nikt nic w tej firmie nic nie zrobi a polak tu jak dziod

Momos
@Chudy

Pan "J" lub Pan 'T"

Ktosik

A poradnik widzi czy nie widzi ? chyba nie bo by jednego z nich tego tłustszego do pracy zagonił

Wolny człowiek

Co was jeszcze trzyma w tej firmie, skoro tak narzekacie? Jest tyle zakładów w Wałbrzychu i okolicach i nie ma tam poradnika. Wielu już się zwolniło lub zostało zwolnionych i mają już nową, lepiej płatną prace - i chwalą sobie. W tej firmie się nie dorobicie i nie zrobicie kariery. Te czasu skończyły się bezpowrotnie. Zamiast lepiej, będzie tylko gorzej. Najczęściej najlepszym rozwiązaniem jest poszukanie sobie nowej pracy.

Alicja
@Wolny człowiek

Wiesz, nie wszyscy mogą szybko zrezygnować z tego, gdzie aktualnie pracują, bo np. finanse im na to nie pozwalają. A ty ile czasu pracowałeś w tej firmie?

Masakra

Z tego zimna i przeciągów jak się ludzie fizyczni pochorują ciekawe , kto będzie produkował na wypłaty dla (usunięte przez administratora) To jest następny przemyślany ruch przez rządzących. Normalnie przykład brany od samego prezesa Jarosława. Jeszcze bramy na oscież po otwierac .

Taki sobie ja
@Masakra

Źle nie macie a ciągle narzekacie, gdzie wy lepszą robotę za takie pieniądze znajdziecie!!! Stoicie po kątach kawkę popijacie ukrywając się przed kamerami a później gadacie że się każdy czepia was. Narzekać to każdy potrafi ale już minimum poświęcenia w pracy to już nie łaska i jeszcze podwyżek chcecie, za co podwyżkę???? Weźcie się uczciwie za pracę a później narzekajcie nie macie tak źle a jak komuś nie pasuje to niech idzie odpoczywać gdzieś na lince na strefie.

Masakra

Przynajmniej ciepło będzie

Norbercik bimbercik
@Taki sobie ja

Bierzemy przykład od was i dla tego tak to wygląda .

Edyta

Za takie pieniądze ? Jakie ? Możesz jaśniej ? :D

Sławek

Witam. Po narodzinach dziecka wróciłem z Irlandii i szukam roboty, dlatego przeczesuję opinie o pracodawcach. Zakładam, że dowiem się więcej o firmach z Wałbrzycha. Pomóżcie mi i opiszcie jak się Wam pracuje w firmie Legipol? Czy mają wysokie stawki? A może jest kantyna? Mieszkam samemu i nie ma mi kto zrobić kanapek. Sławek

Taki nikt

Pytanko (usunięte przez administratora)rano temperatura na hali 10* z powodu oszczędności na fizycznych ciekawe jak tam w biurach mają ?

biuro
@Taki nikt

W biurze mamy ustawione na 30 stopni ale otwieramy okna bo za ciepło. A Wy jak się weźmiecie za pracę to cieplej odrazu się zrobi.

Erz
@biuro

Wiemy wiemy , tylko wy lepiej dalej nic nie róbcie bo i tak za co się nie weźmiecie to zepsujecie dlatego w tej firmie jest tak kiepsko .Jedyną pracą jaką umiecie wykonać to uruchomić ekspresy do kawy

specnaz

dobra firma placa na czas nawet z wyprzedzeniem do wszystkich pierdo lamento jak sie wam niepodoba to (usunięte przez administratora) na strefe i dac pracowac ktorzy chca

@specnaz

Jeżeli uważasz,że wyplata na czas to definicja dobrej firmy to jesteś matoł. Wyplata na czas to ich (usunięte przez administratora) obowiązek za wykonana prace, i nie ma to nic do dobrej firmy.

Pepe

Kochani kupiłem dla każdego kamerkę gopro,10 stycznia każdemu zostanie zainstalowana kamera na głowie i wtedy będziemy wiedzieć gdzie jeszcze będzie można urwać cenne sekundy. Dla kierowników poszczególnych działów zakupione zostały nowoczesne stopery. Mam nadzieję, że w tym roku maliny będą na zielono. Pozdrawiam

Sick my Dick
@Pepe

Dziękujemy za prezenty nie zapomnij fotoradaru zamontować może ktoś jeszcze się boi i przyspiesza na twój widok. Ps. Przychodź częściej na hale bo smutno jak nas nie odwiedzasz tylko w ten swój wielki tv patrzysz może z niedosytu. Każdy ma kompleksy jeden ma duży telewizor inny dużego buta itp...

Za prawdę powiadam wam
@Pepe

Szukajcie innej pracy rodacy

Nemo

A ja słyszałem będąc na piwie od jednego z zagranicy wschodniej,że oni przejmą utrzymanie ruchu i jakiś z polski ma być ich mistrzem .No ciekawi mnie to czy prawdą to jest

Świadek

Praca w tym zakładzie to porażka wszystko z poprzedniej epoki parking to istne (usunięte przez administratora) dyrekcja oczywiście nic z tym nie robi jednego pajaca wysyłają jako marionetkę a on myśli że zjadł wszystkie rozumy.Bajzel i nie polecam zakładu całe szczęście że do końca roku i baj (usunięte przez administratora)

Neutralny

Witajcie Ten zakład się rozpada dosłownie i w przenośni ,dziś buda cynkowni ogniowej zaczęła się rozpadać .Odpadło (usunięte przez administratora) desek ze ściany ciekawe co powie piotr z wrocławia jak ktoś ranny zostanie

W niebo wzięty

Zdecydowanie najlepsza firma w regione. Za enki zero konsekwencji, pijaństwo akceptowane, normalnie eldorado. Jak tak dalej pójdzie to wódę będą na stanowiskach dawać aby tylko być w robocie. Polecam

Chętny
@W niebo wzięty

A są jeszcze przyjęcia? Nic nie umiem, nic nie mogę, raz w tygodniu mogę przyjść. Nadaję się, przyjmą mnie?

w niebo wzięty
@Chętny

Kandydat idealny:)

Erz
@Chętny

Z takimi umiejętnościami to kierownikiem zakładu możesz zostać łun jeszcze mniej umie .

pierdziawka
@W niebo wzięty

Nie

Pierdziawka

Dzień dobry Czy u Was też pracują towarzysze z ukrainy? Szukam normalnego zakładu to znaczy bez nich ,może u was?

Saszka
@Pierdziawka

Za takie (usunięte przez administratora) pieniądze Ukraińce pracować nie mają zamiaru więc śmiało możesz przychodzić

Zostaw merytoryczną opinię o Legipol - Wałbrzych

• Jak się pracuje w Legipol?

Zobacz opinie na temat firmy Legipol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 112.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Legipol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 94, z czego 10 to opinie pozytywne, 53 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Legipol?

Kandydaci do pracy w Legipol napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Legipol
2.8/5 Na podstawie 116 ocen.
  • Ogrodowa 15 B
    58-306 Wałbrzych