Opinie o „STĘPIEŃ – TRANSPORT” Radosław Stępień w Jedlina-Zdrój

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy „STĘPIEŃ – TRANSPORT” Radosław Stępień. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie „STĘPIEŃ – TRANSPORT” Radosław Stępień o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o „STĘPIEŃ – TRANSPORT” Radosław Stępień w Jedlina-Zdrój

Noo, do 7 tys. brutto to było w ogłoszeniu z 2020 r. A ile teraz kierowca wyciąga w miesiąc? Nadal trzeba "padać na buzię" jak tu ktoś napisał, żeby swoje zarobić w tej pracy? Może kto aktualnie jeździ u nich i napisze :P

Pk

Witam ???? Jeździ Ktoś z was na kauflandzie? Jak tam wyglonda sytuacja ? Jak robota?jak z wypłata ?

Zawiedziony Nowy wpis
@Pk

Typowy dziot polskiego transportu. Typowa zakała. Jeśli chcesz zarobić 6-7k to musisz się podłożyć a i tak ci doby braknie. Jak już padniesz na pysk to ci pan radziu dyscyplinarkę da i papa.

Irena Nowy wpis
@Zawiedziony

No widzę, że zbyt pochlebnego zdania to nie masz. Mimo wszystko opowiesz tak rzeczowo jak te 7 tys wyciągnąć? Bo że ciężko, że zrozumiałam

Andrzej Nowy wpis
@Zawiedziony

Tak trzymać tu syn radziła ????

Aleksandra

Co tutaj dzieje? Bo czytam coś że jakieś problemy z wypłatami? Czy wciąż tak jest? Czy się coś zmieniło? Pytam, bo mąż szuka pracy, i rzetelnej firmy :)

Jaki dress code obowiązuje w „STĘPIEŃ – TRANSPORT” Radosław Stępień?

Pracownik przede 3 lata

Nie polecam firmy szef jest sknera i nie liczy się z ludźmi typowy (usunięte przez administratora) O wypłatach nie wspomnie

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie „STĘPIEŃ – TRANSPORT” Radosław Stępień? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.

Urszula

Ale że kandydowałeś i się wycofałeś? Bo jako kandydat skąd wiesz, że firma nie szanuje? Mnie to ciekawi jedno, piszą, że nie insteresuje się ITS ani inspekcja sanitarna. A zgłosił ktoś czy tylko wypisują na forach?

@Urszula

Witam często jestem na Kauflandzie w Woli widzę te auta porażka naczepy to samo jaki tam legal jest kierowca wjeżdża na parking o 20 a ładuje się o 2 w nocy 3 sklepami taki legal. Kamyk tam jeszcze działa

Pytanie do Kierowców w Stępień Transport: czy polecacie pracę w firmie? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej warto negocjować warunki współpracy? Znalazłam tą ofertę: https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/kierowca-kat.-c+e,praca.gov.pl81217256d8bcb7613a948b0fcb437d07,rokszyce.

K
@Monika

Właściciel firmy ma bajere i ciężko go rozgryźć na początku, ale system pracy ( przestrzeganie przepisow czasu pracy ) i wynagrodzenie w dwóch transzach to jest mistrzostwo świata w wykonaniu tej firmy . Dla nich super, kierowca żeby zarobić jest zmuszony do łamania przepisów, oprócz tego po parę dni w budzie , praca w dużej mierze polega na rozładunkach i zaladunkach w różnych miejscach nie tylko pod siecią kaufland , czasami zwykłym paleciakiem ładuje się palety po 500 kg , często gdzieś na zadupiach po nocy, reasumując jeśli się podzieli na początku 3500/4000 tyś przez ilość godzin i ręczne rozładunki to szkoda czasu i zdrowia, trzymając się czasu pracy i innych zasad transportu nie zarobisz nawet 3500 tyś

Gość 55

Pracowałem u Pana (usunięte przez administratora). Oferta pracy jest bulwersująca. Nigdy nie wypłacił nikomu 10 tysięcy złotych, chyba że dla ludzi którzy chcą pracować 24 godziny na dobę. Stan techniczny pojazdów jest beznadziejny. Pracodawca nie szanuje pracownika, jest chamski, nie ma zachamowań. Jeżeli by policzyć wszystkie godziny wyszłoby 18 godzin pracy na dobę w pojeździe a za godzinę wychodzi stawka może pięciu złotych . Sytuacja firmy jest conajmniej dziwna i żadne służby inspekcji transportu ani inspekcji sanitarnej nigdy nie zainteresowały się chociażby wyszkoleniem kierowców. (usunięte przez administratora)

K
@Gość 55

Potwierdzam wypowiedź kolegi , na własnej skórze odczułem jaki to jest system pracy .

@Daniel pisałeś, że polecasz firmę i bardzo się z tego cieszę ale może dodałbyś coś więcej na ten temat dlaczego polecasz? Będzie mi miło przeczytać jakąś dłuższą pozytywną opinię o „STĘPIEŃ – TRANSPORT” Radosław Stępień. Z góry dziękuję.

Witam, mam pytanie odnosnie ogłoszenia o prace w charakterze kierowcy pod siecia Kaufland jak to jest z tym codziennie w domu??

Daniel

A ja mam wrażenie, że konkurencja zainspirowała do takich wpisów, ja polecam firmę.

jestem pracownikiem Pana Stępnia od dwóch lat i jestem bardzo zadowolony. wszystko na czas, bezproblemowo. polecam

Alfred
@pracownik

A nie bzyka przypadkiem Twojej żony?...bo jesli jest wszystko ok to znakiem tego że powinieneś się rozejrzeć w miarę solidnie

Weronika

Zachęcam Was do wznowienia dyskusji na temat „STĘPIEŃ – TRANSPORT” Radosław Stępień jako pracodawcy. Co aktualnie dzieje się w tej firmie? Niedawno zauważyłam ofertę pracy na stanowisko kierowcy kat. C+E. Kto z Was zdecydował się na aplikowanie na tę ofertę? Jakie warunki zatrudnienia mogły zostać zaproponowane osobie zainteresowanej pracą w tym charakterze?

Weronika

Jakie macie opinie na temat pracy w „STĘPIEŃ – TRANSPORT” Radosław Stępień? Co Wam się najbardziej podoba?

kamaron

przecież jest dział w internecie o pracodawcach w polsce.dzwonisz i ci od razu udzielaja odpowiedzi za drobna oplata to ministerstwo infrastuktury i rozwoju.mozna nawet im zaplacic pod stolem i bedziesz mial wieksza diete zagraniczna wieksza bo przeplyw pieniedzy zawsze idzie tylko w jedna strone

sąsiad

firma płaci?tylko za km.przejechane (podstawa płacona z km.przejechanych) rozład. załad.za darmo kierowca robi

Przeraża mnie to co czytam. Jak można tak oczerniać człowieka nie znając go w ogóle ? Jak ktoś się zachowuje ok - to jaki ma powód żeby kogoś skrzywdzić taki pracodawca?. Zastanówcie się i więcej tu nie piszczcie jeśli macie krzty honoru - tego męskiego. (usunięte przez administratora)

ANONIM

DOBRZE RADZĘ! KAŻDA PRACA, ALE NIE U TEGO "PRACODAWCY"!

kierowca

Koledzy, a jak się jeżdzi u Tomalika z Jedliny, bo on też tam ma jakieś wanny chyba, może bym tam poszukał roboty?

Nie wiem jak teraz ale spało się tylko w aucie i to tylko parę godzin na dobę. Ciągle w pospiechu a tarczki za okno i dalej w gaz. Obiecywane wolne weekendy i tylko obiecywane. Rozładunek załadunek robi kierowca , więc nie masz szans na odpoczynek po 9 godzinach prowadzenia auta, Wykańczalnia. Auta pod względem technicznym lipa , jedź a jak wrócisz to się zrobi . Ale robi się jak już nie jedzie.Szef ogólnie nie jest upierdliwy ale normy paliwowe które narzuca są niewykonalne .

OLO

Witam Ja też w tej firmie jeżdże, co można powiedzieć o rotacji pracowników to to ze(usuniete przez administratora)kierowca który gubi koła na drodze nie ma szansy na dłuższą prace i to ze jak któryś z chłopaków niechce ładować samochoduto nikt za niego tego niezrobi,obsługujemy głównie sieci handlowe a w każdej sieci załadunek i rozładunek jest w gestji kierowcy i nie szef to wymyślił jak (usuniete przez administratora)jakąś palete z towarem to nikt za to niezapłaci tylko on sam, pracuje w tej firmie ładnych pare lat i z wypłatami było różnie raz lepiej a raz gorzej ale niebyło tak zebym czekał miesiąc lub dwa jak u innych poślizg jest kilku lub kilkunasto dniowy.Rotacja jest tylko u nowych którzy niemogą sie przestawic na inne tory.

Zostaw merytoryczną opinię o „STĘPIEŃ – TRANSPORT” Radosław Stępień - Jedlina-Zdrój

• Jak się pracuje w „STĘPIEŃ – TRANSPORT” Radosław Stępień?

Zobacz opinie na temat firmy „STĘPIEŃ – TRANSPORT” Radosław Stępień tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

„STĘPIEŃ – TRANSPORT” Radosław Stępień
2.3/5 Na podstawie 46 ocen.
  • ul. Jasna 4
    58-330 Jedlina-Zdrój