„STĘPIEŃ – TRANSPORT” Radosław Stępień

Jedlina-Zdrój

Opinie o „STĘPIEŃ – TRANSPORT” Radosław Stępień

Weronika
użytkownik zarejestrowany

Jakie macie opinie na temat pracy w „STĘPIEŃ – TRANSPORT” Radosław Stępień? Co Wam się najbardziej podoba?

kamaron

przecież jest dział w internecie o pracodawcach w polsce.dzwonisz i ci od razu udzielaja odpowiedzi za drobna oplata to ministerstwo infrastuktury i rozwoju.mozna nawet im zaplacic pod stolem i bedziesz mial wieksza diete zagraniczna wieksza bo przeplyw pieniedzy zawsze idzie tylko w jedna strone

sąsiad

firma płaci?tylko za km.przejechane (podstawa płacona z km.przejechanych) rozład. załad.za darmo kierowca robi

Adam

Przeraża mnie to co czytam. Jak można tak oczerniać człowieka nie znając go w ogóle ? Jak ktoś się zachowuje ok - to jaki ma powód żeby kogoś skrzywdzić taki pracodawca?. Zastanówcie się i więcej tu nie piszczcie jeśli macie krzty honoru - tego męskiego. (usunięte przez administratora)

ANONIM

DOBRZE RADZĘ! KAŻDA PRACA, ALE NIE U TEGO "PRACODAWCY"!

kierowca

Koledzy, a jak się jeżdzi u Tomalika z Jedliny, bo on też tam ma jakieś wanny chyba, może bym tam poszukał roboty?

Nowy

Nie wiem jak teraz ale spało się tylko w aucie i to tylko parę godzin na dobę. Ciągle w pospiechu a tarczki za okno i dalej w gaz. Obiecywane wolne weekendy i tylko obiecywane. Rozładunek załadunek robi kierowca , więc nie masz szans na odpoczynek po 9 godzinach prowadzenia auta, Wykańczalnia. Auta pod względem technicznym lipa , jedź a jak wrócisz to się zrobi . Ale robi się jak już nie jedzie.Szef ogólnie nie jest upierdliwy ale normy paliwowe które narzuca są niewykonalne .

OLO

Witam Ja też w tej firmie jeżdże, co można powiedzieć o rotacji pracowników to to ze(usuniete przez administratora)kierowca który gubi koła na drodze nie ma szansy na dłuższą prace i to ze jak któryś z chłopaków niechce ładować samochoduto nikt za niego tego niezrobi,obsługujemy głównie sieci handlowe a w każdej sieci załadunek i rozładunek jest w gestji kierowcy i nie szef to wymyślił jak (usuniete przez administratora)jakąś palete z towarem to nikt za to niezapłaci tylko on sam, pracuje w tej firmie ładnych pare lat i z wypłatami było różnie raz lepiej a raz gorzej ale niebyło tak zebym czekał miesiąc lub dwa jak u innych poślizg jest kilku lub kilkunasto dniowy.Rotacja jest tylko u nowych którzy niemogą sie przestawic na inne tory.

XxX

Ta sama....

endi

Witam jutro mam tam iśc na rozmowę na ul Kłodzką 29d Czy to ta sama firma o której tak "dobrze'' piszecie

kierowca

nowy - 2013-01-03 13:25:52 Witam wszystkich,mam pytanko Czy moglby ktos opisac rodzaj pracy jaka trzeba wykonywac i jakie w przyblizeniu sa zarobki? Z góry dziekuje.Rodzaj pracy to załadunek i wyładunek towarów...odpowiadasz za cały towar.(usunięte przez administratora)

nowy

znajomy

Z opowiadań większości osób które tam pracują trzeba przyznać, że mają takie same zdanie, Szef jest osobą zapracowaną ale powinien nieraz pomyśleć o pracownikach, że też są ludźmi. Zwykły przykład, wysyłając życzenia świąteczne nie otrzymasz nawet odpowiedzi "dziękuję" nie mówiąc już o życzeniach. Urlopu nie wybierzesz w całości tylko ci płaci a przecież wiemy, że urlop przysługuje każdemu żeby odpocząć od pracy. Jeśli zwiększy tabor i zatrudni więcej ludzi przypuszczalnie praca dla pracujących tam osób będzie znacznie lżejsza. Logistyk natomiast powinien być zobowiązany do większej dyscypliny lub obowiązkowego szkolenia.

jestem pracownikiem Pana Stępnia od dwóch lat i jestem bardzo zadowolony. wszystko na czas, bezproblemowo. polecam

Zostaw opinię o „STĘPIEŃ – TRANSPORT” Radosław Stępień - Jedlina-Zdrój

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie „STĘPIEŃ – TRANSPORT” Radosław Stępień