Opinie o Konsylium Prywatne Gabinety Lekarskie M.M.Kuffel Zapatero-Kuffel Michelle w Świecie

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Konsylium Prywatne Gabinety Lekarskie M.M.Kuffel Zapatero-Kuffel Michelle, lecz też Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Konsylium Prywatne Gabinety Lekarskie M.M.Kuffel Zapatero-Kuffel Michelle o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konsylium Prywatne Gabinety Lekarskie M.M.Kuffel Zapatero-Kuffel Michelle w Świecie

Anna Nowy wpis
Klient

Wspaniala atmosfera. Mili mlodzi ludzie w recepcji. Usuwanie zębów u dr Janusza Zabielskiego...bardzo sie balam.... Wspanialy Pan doktor. Usunął bezboleśnie . Przemily czlowiek, spokoj, profesjonalizm, b. empatyczne podejscie do pacjenta....polecam każdemu, kto się boi i waha z leczeniem zebow...

Może ktoś chce się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat pracy w przedsiębiorstwie Konsylium Prywatne Gabinety Lekarskie M.M.Kuffel Zapatero-Kuffel Michelle w miejscowości Świecie? Jak dotąd nie ma informacji związanych z stażem.

Zostaw merytoryczną opinię o Konsylium Prywatne Gabinety Lekarskie M.M.Kuffel Zapatero-Kuffel Michelle - Świecie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Konsylium Prywatne Gabinety Lekarskie M.M.Kuffel Zapatero-Kuffel Michelle
0/5 Na podstawie 0 ocen.