100 Lat Restauracja-Karczma Bogusław Dudys

Bielsko-Biała

Ocena pracodawcy 5/6

na podstawie 1 ocen.

100 Lat Restauracja-Karczma Bogusław Dudys
5 1 6 1

Opinie o 100 Lat Restauracja-Karczma Bogusław Dudys

Administrator

Czy w firmie 100 Lat Restauracja-Karczma Bogusław Dudys w ostatnim czasie wydarzyło się coś ciekawego?

Piotr

Firma ma opinie bardzo dobrego pracodawcy, szkoda, że potrzebują ludzi. Może ktoś z was słyszał o pracy to prośba info.

Iwona

A jak teraz wygląda praca w 100 Lat Restauracja-Karczma? Chętnie dowiemy się od jej obecnych pracowników. Na jakie benefity możecie liczyć obecnie? Jakie zmiany zaszły w firmie w ostatnim czasie? Wasze doświadczenia mogą być cenne dla osób, które trafiły na ten wątek w poszukiwaniu informacji o firmie jako pracodawcy.

pokim

aston, to prawda - warte jest to odnotowania. Jednak z tego co mi wiadomo praca u nich może być bardzo kłopotliwa - niektórzy nie mając odpowiednich kursów mogą nie wiele wiedzieć o serwowaniu posiłków etc.

Aston

Nawet jeśli nie prowadzą sieci, to mając taki staż swojej działalności można chyba ich uznać za niezły fenomen. Rzadko kiedy w takiej mieścinie jak Bielsko-Biała takie rarytasy mogą się trafić. Zastanawiam się czy za jubileuszami idą również dla pracowników jakieś benefity w postaci dodatkowych bonów czy premii..

Wolinek

Z tego co się orientują to restauracja nie ma strony internetowej na której mogłaby umieścić jakąś dobrą reklamę. Idąc tym tokiem myślenia zastanawiam się czy jest to restauracja tak dobra, że dobre opinie niosą się o niej same? Jeżeli tak to tylko pozazdrościć kultury biznesowej, a jeżeli nie to dlaczego nie chcą zwiększać swoich szans na rynku...

ralf
@Wolinek 16.02.2015 08:12

raczej poszedłbym w stronę tego , że jest to raczej pojedyncza restauracja, nie jakaś sieciówka w Bielsku - Białej, która liczy przede wszystkim na lokalnych klientów. Przecież wielu turystów zwłaszcza w ciepłe miesiące to tutaj nie ma. Ale nie słyszałem po za tym , aby właściciele specjalnie na to narzekali

polikjuyh

Nie mogę znaleźć strony internetowej tej restauracji....Co jest? Chciałabym wysłać cv lecz najpierw muszę zorientować się jak wygląda praca w tej firmie i czy warto? Czy mógłby ktoś opierając się na dotychczasowych doświadczeniach wskazać czy warto aplikować? Jak można opisać kulturę organizacyjną restauracji?

Tomek

Może teraz na wakacje beda kogos szukac, w końcu to sezon turystyczny, a także sezon urlopowy, wiecie coś?

jarek

@Loka, czyli póki co nie ma szans żeby się wkrecić do pracy w 100 lat? Kiedy ostatnim razem kogos przyjeli?

Zofia Badura

Zmiany bardzo widoczne.Mieliśmy zaszczyt być tam na komunii.Jedzonko bardzo pyszne,kelnerki uśmiechnięte służące pomocą, wystrój sali na wysokim poziomie i dostosowany do okazji.Bardzo polecam tą karczmę.Będę wracała tam z przyjemnością.

Anula35

Byliśmy tam ze znajomymi bardzo nam się podobało,miła atmosfera;) Widać zmiany za nowego właściciela. Karczma do POLECENIA!!!

Marta

Doczekaliśmy się sprawiedliwości,to była kwestia czasu.Żal mi tylko ludzi którzy będą witali tam Nowy Rok.Byłam tam na Sylwestra w zeszłym roku i to był jeden WIELKI niewypał. Wcale bym się nie zdziwiła gdyby Sylwester w tym roku się ni odbył,skoro od stycznia (usunięte przez moderatora) już tam nie będzie.

woptema and

To było do przewidzenia.Jest teraz nadzieja że od Nowego Roku w tej karczmie ,powieje świeżością a nie alkoholem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

beza

nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło .od stycznia nowego 2012 roku tzw. (usunięte przez moderatora) z karczmy wywiałoo.

anonim

zgadza się !!!duzo moich znajomych tam chodziło (ja też ) powtarzam chodziło szefostwo odstrasza wszystkich ,zachowanie beznadziejne,nieludzkie i podłe ,nie szanują pracowników !!!!! PANIE (usunięte przez moderatora) ,NA CO PAN CZEKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! AŻ ZRUJNUJĄ PANU KARCZME DO ZERA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

alex

zgadza się !!!duzo moich znajomych tam chodziło (ja też ) powtarzam chodziło szefostwo odstrasza wszystkich ,zachowanie beznadziejne,nieludzkie i podłe ,nie szanują pracowników !!!!!

magdalenka

nikomu nie polecam tam pracowac ! (usunięte przez moderatora) jakich mało!ci co prowadzą tą karczme czyste (usunięte przez moderatora) traktują pracowników jak maszyne do zarabiania kasy dla nich a sami nie umieja wypłacic!!!kto planuje tam pracowac niech się głeboko zastanowi bo czas nie twój i za darmo robić trzeba , wysłuchiwac obelg szefa!!!! pozdro dla normalnych !!!!

klientka

Też bym była zadowolona z takiej pracy godziny otwarcia od 11 do 23 a o 21 już ciemno w karczmie,wyzamykane nikogo nie ma... 2 godziny wczesniej do domu.. kto by nie chciał...

Zostaw opinię o 100 Lat Restauracja-Karczma Bogusław Dudys - Bielsko-Biała

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 100 Lat Restauracja-Karczma Bogusław Dudys