Perfect English Konrad Kobiela

Bielsko-biała

Opinie o Perfect English Konrad Kobiela

Rzeczywistość

Padły już opinie uczniów. Warto więc powiedzieć jak szkoła ta wygląda od kuchni. (usunięte przez administratora)

Jeremy

Szkoła jest OK. Na lekcjach nie przewracasz kartek w podręczniku, musisz mówić. Maks koncentracji. Po czterdziestu lekcjach napisałem pierwszego e-maila do osoby w USA, a przecież nigdy wcześniej nie uczyłem się angielskiego. Prawdą jest, że lektorzy tam ciężko pracują, za to wyniki mają ... rewelacyjne. Szef (native speaker) jest wymagający, trzyma się ostro procedur, stąd akredytacja kuratorium oświaty. Jeśli lubisz wyzwania, polecam. Jeśli jesteś lektorem i nie mówisz perfekcyjnie, nie znajdziesz tam pracy. Jeśli jesteś słuchaczem, nie mogłeś lepiej trafić.

Mati

Najlepsza szkoła. Nie ma lepszej! Również polecam!!! Są po prostu \'Perfect :) Pozdro ( usunięte przez administratora )

Zostaw opinię o Perfect English Konrad Kobiela - Bielsko-biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Perfect English Konrad Kobiela