Szkoła Języka Angielskiego Perfect English Konrad Kobiela

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Szkoła Języka Angielskiego Perfect English Konrad Kobiela

MMM Nowy wpis

To nie jest typowa szkoła. Nie ma tu ani gramatyki ani książek.Tu można mówić na każdy temat. Uczysz się od początku właściwej wymowy od native speaker. Fajne są filmiki tematyczne, które nakręca właściciel e.g. I am in the dark. Szkoda, że już tego nie robi... a powinien. To jest silna strona tej szkoły.

Administrator Nowy wpis

Na jakie benefity można liczyć w firmie Szkoła Języka Angielskiego Perfect English Konrad Kobiela?

Alicja Nowy wpis

Szkoła poszukuje obecnie dwóch lektorów do pracy w Bielsku-Białej i Oświęcimiu. Sądząc po poniższych opiniach klientów, zdania na temat szkoły są podzielone, jedni są bardziej zadowoleni z jakości usług, inni mniej... Ja chciałabym dowiedzieć się jak coś więcej o tym, jakie warunki zatrudnienia oferuje szkoła. Czy jest to praca na pełen etat, czy raczej trzeba ją potraktować jako pracę dodatkową? Bielsko-Białą i Oświęcim dzieli 30 km, czy lektor musi przeprowadzać zajęcia w tych dwóch placówkach?

Kacper Nowy wpis

Ile tam zarabiają lektorzy?

Firma Szkoła Języka Angielskiego Perfect English Konrad Kobiela prowadziła rekrutację na stanowisko Lektor języka angielskiego - zajęcia dla dorosłych. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Yosue

Dramat!!!!

Rzeczywistość

Padły już opinie uczniów. Warto więc powiedzieć jak szkoła ta wygląda od kuchni. (usunięte przez administratora)

Jeremy

Szkoła jest OK. Na lekcjach nie przewracasz kartek w podręczniku, musisz mówić. Maks koncentracji. Po czterdziestu lekcjach napisałem pierwszego e-maila do osoby w USA, a przecież nigdy wcześniej nie uczyłem się angielskiego. Prawdą jest, że lektorzy tam ciężko pracują, za to wyniki mają ... rewelacyjne. Szef (native speaker) jest wymagający, trzyma się ostro procedur, stąd akredytacja kuratorium oświaty. Jeśli lubisz wyzwania, polecam. Jeśli jesteś lektorem i nie mówisz perfekcyjnie, nie znajdziesz tam pracy. Jeśli jesteś słuchaczem, nie mogłeś lepiej trafić.

Mati

Najlepsza szkoła. Nie ma lepszej! Również polecam!!! Są po prostu \'Perfect :) Pozdro (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Szkoła Języka Angielskiego Perfect English Konrad Kobiela - Bielsko-Biała

Szkoła Języka Angielskiego Perfect English Konrad Kobiela