counter
1 3 19 5 1
Nowy

Firma pro daje fajne pieniądze 4500-6000 to jest fajna kasa czego narzekacie jak tak źle to wypad do innego zakładu za 2tys na reke

Pytanie Nowy wpis

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Tryb Nowy wpis
@Pytanie

Tak

Ja Nowy wpis
@Pytanie

Tak ale nie polecam... kierownictwo nie ogarnia przez co cierpią wszyscy Ci którzy są „niżej”

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 82 dni.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Pro Produkcja Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Nowy

Nie ważne
@Nowy

Kwota tych zarobków to na dwa miesiące czy na trzy miesiące?

Były
@Nowy

Popracujesz tam trochę, to spadniesz na ziemię. Jesteś młody, to i nie dziwne, że i zdziwiony....

Użytkownicy czekają na odpowiedź 285 dni.

Na jakie benefity można liczyć w Pro Produkcja Sp. z o.o.?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

XYZ
Użytkownicy czekają na odpowiedź 329 dni.

jak to teraz tam wyglada?

Iwona

Jakie są możliwości zatrudnienia? Jakie są wymagania?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 588 dni.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie PRO PRODUKCJA SP. Z O.O.?

Marcelina

Witam. Jestem zainteresowana praca w tej firmie, czy ktoś powie coś więcej o zarobkach?

Podejście kierowników zmiany do swoich ludzi to porażka! Wysmieja Cię jak tylko się obrocisz.. Jak chcesz coś załatwić to najlepiej pazyc kawki o nosić buleczki to wtedy się jest ulubieńcem i wszystko idzie załatwić. Chamskie traktowanie to norma. Nadgodziny płacone 3,50 do normalnej stawki i zakaz wpisywania ich, żeby się PIP nie doczepil..przed ostatnia kontrola na szybko podpisywanie bhp i nagle wszystko się dało załatwić zarówno ochronne ubrania jak i maski itp...cyrk na kółkach!!

Marcin

Ta Firma to porażka. Dla osób bez jakichkolwiek perspektyw życiowych. Dla ludzi bez ambicji, którzy za miskę ryżu będą pracować od rana do nocy. Kierownictwo WYMUSZA zostawać na nadgodziny, które są płatne ok 3.40zl do godziny. Śmiech na sali. Kierownictwo gubi się i nie daje sobie rady. Szczególnie jeden z kierowników zmiany, który jest niedoświadczony i nieogarnięty. Pracowałem tam, na szczęście teraz w weekend wydaje tyle co tam zarobiłem za cały miesiąc. Nie polecam. Omijać z daleka.

Kamil

Pewni jesteście, że nic pozytywnego nie można napisać, wszędzie zdarzają się gorsze momenty!

Bąbel

Warunki pracy tragedia, aż dziwne że taka duża firma może tak funkcjonować zero narzędzi do pracy, chyba że wyciągniesz sobie coś z kosza na śmieci. Brak przestrzegania prawa pracy i BHP.

Malujeta

Zakład porażka Państwowa Inspekcja Pracy powinna się tym zakładem zająć w szczególności chodzi mi o nad godziny płatne jako normalne godziny (usunięte przez administratora) kiła

Nie ważne...

Jedyny socjal tej firmy to śmierdzące mydło do rąk i papier taletowy...

Mieliście styczność z firmą PRO PRODUKCJA SP. Z O.O. lub z pracownikami? Wiecie coś na temat firmy? Napiszcie nam o tym, pomóżcie potencjalnym pracownikom.

Zostaw merytoryczną opinię o Pro Produkcja Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

1/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zobacz wywiad