Opinie o Ekamedica Sp. z o.o. sp.k. w Kozy

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Ekamedica Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Ekamedica Sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ekamedica Sp. z o.o. sp.k. w Kozy

Prorok

Niebawem przekonają się niektórzy w Ekamedica co do zdolności menadżerskich nowego regionalnego , umiejętności interpersonalnych oraz jakim charakterem charakteryzuje się ten "scyzoryk". W ostatniej firmie, w której pracował otrzymacie rzetelne informacje.

Alicja Nowy wpis

To nie tylko mnie zaciekawiła sprawa handlowców? W ofercie z kiedyś już było napisane, że stawiają na szkolenia i tym podobne. jakie kwalifikacje branżowe można teraz podnieść? I ile wynosi średni staż na dziale? zastanawiam się czy w ogóle są jakieś rotacje?

Co jest nie tak z nowym kierownikiem? Czemu ogóle takie zmiany w firmie zaszły pod względem przełożonych? Pytam nieironicznie, chce tu aplikować, ale jeśli faktycznie coś jest teraz nie tak, to przemyślę to dwa razy.

Znajomy oprawcy Nowy wpis

Warto sprawdzić wszelkie info we wcześniejszej firmie obecnego kierownika z Ekamedica, można też chwilę poczekać co się będzie działo w Ekamedica, myślę że szybko wszyscy przedstawiciele handlowi z tej firmy będą potrafili uczciwie opowiedzieć jak wygląda współpraca z nowym kierownikiem.

Ewelina

Nieczęsto zdarzają się rotacje na wyższych stanowiskach, że ludzie tak nawiązują do nowej osoby pełniącej funkcje regionalnego? A co przy tym dzieje się teraz w magazynie? jeden pan sugerował pomoc w wyjaśnianiu warunków ale ich nie rozwinął. Jaka atmosfera oraz zarobki?

Czy w firmie Ekamedica Sp. z o.o. sp.k. można przejść z umowy o pracę/zlecenie na B2B? Czy ktoś tak zrobił?

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Ekamedica Sp. z o.o. sp.k.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Przedstawiciel farmaceutyczny?
Leszno
Prorok

jack

macie jakies bonusy socjale? Dodatki do wczasow, premie od wynikow, jakies obiady pracownicze itd.?

Renia D

Korzystam zusług tego sklepu,bo sa tam produkty dla zachowania zdrowia,dzięki temu nie zostawiam w aptece tylu pieniędzy,jpracuje tam szczególna osoba,z długimi,pięknymi i zdrowymi włosami,młoda dziewczyna,która jest kompetentna,profesjonalna w tym co robi,a robi to z pasją....zawsze uśmiechnięta,gotowa doradzić,pomóc w zakupie,poprostu głownie jest człowiekiem.Dziękuję że Państwo macie Ją w swoich szeregach,bo takich ludzi potrzeba aby było w kraju dobrze.

Hanna

No tak z tego co widzę komuś kiedyś niezbyt fajnie się tu pracowało... Ciekawa jestem jakie warunki tutaj mają obecnie. Na stronie w zakładce z karierą zachęcają do aplikowania ale czy ktoś z obecnie zatrudnionych mógłby napisać jak się dziś tu pracuje? Jaka atmosfera i stawki?

@Hanna

Na jakie stanowisko chodzi?

Hanna

Hej zastanawiało mnie to jak praca w biurze tutaj wygląda ale chciałabym się też dowiedzieć jakie warunki mają tutaj PH. Pomożesz?

@Hanna

Prędzej w sprawach magazynu mogę pomóc a z resztą nie zabardzo wiem 50 na 50 jak tam jest.

ANIA

Opinii sflustrowanego zwolnionego dyscyplinarnie pracownika nie powinno się brać pod uwagę a ten portal nie służy niczemu innemu jak tylko emocjonalnemu oczyszczeniu dla byłych pracowników którzy zwyczajnie nie nadawali się do pracy lub pracować się im nie chciało.

Aleksander
@ANIA

To nie zawsze prawda. Sam zostałem zwolniony "grupowo" z Kompanii Piwowarskiej i wspominam ich mile. Dużo zależy od jakości Pracodawcy.

luka
@ANIA

Tak? To po co ten portal funkcjonuje? Każdy ma prawo napisac to co mu leży na sercu, dla ewentualnych przyszlych pracowników, też kiedyś pewnie szukałaś info o tej firmie. A kwestie bylego kierownika biura są już historią. . .

Smolny
@ANIA

Nie nadawał się do pracy… uhuhuhu zapewne napisane przez osobę decyzyjna; No taki post skreśla was totalnie, skoro nie nadawał się do pracy to ktoś kto go zatrudniał prowadząc z nim rozmowę rekrutacyjna tez się nie nadaje do wykonywanej pracy czyli do weryfikacji ludzi na poszczególne stanowisko pracy…

Ojoj
@ANIA

Naprawdę? To chyba Pani w tej firmie nie pracowała. A ten portal służy do ostrzegania jak i zachęcania przed Pracodawcami. Jak widać po "opiniach" i sztucznym brandingu, EkaMedica marketingowo wygląda dobrze, ale wewnątrz totalny garaż. I ja wiem co mówię, bo firma nie jest mi obca z perspektywy SZAREGO PRACOWNIKA. I chciało mi się pracować, ale nikt tego nie doceniał NIGDY.

Janusz dr.

proszę przywrócić usunięte opinie - klient potrafi sam ocenić ich prawdziwość pozdr jd

Jaki jest styl zarządzania w Ekamedica Sp. z o.o. sp.k.?

Xt

Stylowo i rzeczowo, można dyskutować gdy jest sprawa do dyskusji.

Cześć ! Jak wyglada praca na stanowisku przedstawiciela ? Dużo wizyt ? Jakie auto ? Czy można korzystać prywatnie ?

Sera

Firma jak firma. Magazyn (część rodzina) siedzi jak myszy pod miotła, a robią kawał dobrej roboty. Nie docenieni. Biuro - totalna dez-organizacja. Zarząd - maż i żona, więc można się samemu domyśleć jak to wygląda. ;) Fizykryzyk.

Aa

Muszę przyznać ze nie tylko Pani dyrektor jest minusem, Pani kierownik nie należy to zbyt kompetentnych ludzi... wprowadza niezdrowa atmosferę wiec chyba najlepiej to na magazynie, żeby z obiema nie mieć do czynienia

Ren
@Aa

Zarzad jest minusem. Trzeba wiedzieć co ludzie w biurze robią. Jak sa niezadowoleni to irzeba ich wysłuchać

Ala

Czy szukają tam pracowników?

Czy Ekamedica Sp. z o.o. sp.k. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Pol

tak

Bd

Najważniejsze że wypłata jest na czas i bez problemów.Atmosfera ok, bo ludzie ok. Najwięcej zarabiają sprzedawcy bo produktów dużo i mają co robić. Magazyn 1 zmiana. Nowy kier.magazynu do pogadania. W firmie jest mała rotacja więc wszyscy się znają. Ogólnie jest ok i mogę polecić

Piotruś

@Ares zawsze można zmienić pracę, jeśli w dobrej firmie komuś nie odpowiada praca.

Jaka podstawa na stanowisku przedstawiciela ? Jakie auto?

Ares

(usunięte przez administratora)nie wiadomo kto za co odpowiada i którego przełożonego należy słuchać. Cały czas trzeba pokazywać że pracuje się na 100% nawet jeśli nie ma nic do zrobienia, bo praca jest niezorganizowana. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Ekamedica Sp. z o.o. sp.k. - Kozy

• Jak się pracuje w Ekamedica Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Ekamedica Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ekamedica Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ekamedica Sp. z o.o. sp.k.
2.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Bielska 78A
    43-340 Kozy

Ekamedica Sp. z o.o. sp.k.