Opinie o Cetech Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Cetech Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Cetech Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cetech Sp. z o.o. w Łódź

Weronika Nowy wpis

Nadgodziny jakieś to tam macie? Nie to, że jestem chętna, po prostu tak już się przyzwyczaiłam, że 12tki to norma wszędzie. Czasem po prostu nie piszą, a tu? Bo np. w ogłoszeniu na magazyniera sprzed miesiąca pisali, że ósemki i tyle, o nadliczbowych godzinach nic, czy są w jakieś okresy wzmozonej pracy czy nie, no i nie wiadomo.

Eada Nowy wpis
@Weronika

Czasem są ;)

Tola Nowy wpis

Jaki socjal ma magazynier, coś konkretnego? Zerkam w ogłoszenie sprzed miesiąca to tam tak pobieżnie pisali raczej, a chciałabym znać ich ofertę aktualną, zanim o pracę spytam, czy są w stanie przyjąć.

Nick Nowy wpis

Doświadczyłem również prób zaniżenia poczucia mojej własnej wartości, poprzez wmawianie mi, iż nie byłem tak wydajny jak pracownicy ze stażem kilku lat. Na tej podstawie nie chciano mi wypłacić należnego mi wynagrodzenia. Wiadomo natomiast, że osoba początkująca nie będzie tak wydajna jak pracownik, który pracuje w danej firmie X lat. Na stanowisku pakowacza nie ma możliwości, żeby podczas pracy nawet napić się wody (nie wspominając o załatwianiu potrzeb fizjologicznych) ponieważ jest takie kosmiczne tempo. Jeszcze raz odradzam, ponieważ szkoda zachodu.

Na początku obiecano mi wdrożenie, które miało polegać na stopniowym przyzwyczajaniu do wykonywanych obowiązków, lecz niestety bardzo szybko zostałem wrzucony na głęboką wodę i musiałem pracować za dwóch, a stało się to już trzeciego dnia pracy. Zmiany zaczynające się od godziny 05:00 nie napawają optymizmem, a takowe właśnie w tej firmie są. Doświadczyłem również problemów z wypłaceniem wynagrodzenia. Jeśli chodzi o pozytywne aspekty to nie ma tego zbyt dużo, oprócz paru pracowników, którzy są naprawdę mili. Generalnie odradzam.

Przebieg rozmowy był dla mnie naprawdę dziwny. Rozmowa z rzekomym kierownikiem produkcji panem K. wołała o pomstę do nieba.. Po pierwsze, czułem się jakbym zrobił mu krzywdę pojawiając się na rozmowie, brak jakiekolwiek kontaktu wzrokowego, ręka w kieszeni, siadanie na biurku przybierając pozycję ciała dość nie adekwatną do sytuacji (pozycja luzak, jestem "gościu", trudno klarownie to przedstawić). Spacer po hali produkcyjnej nic nie wniósł do mojej wiedzy, co ja będę tu dokładnie robił i jaki będzie zakres moich obowiązków. Dowiedziałem się natomiast tego że każda maszyna pracuje różnym tempem i są wyjątkowi pod względem posiadanych klientów których tak naprawdę nazwy nie wiele mi mówiły.... Może gdybym był prowadzony przez osobę mającą trochę większą wiedzę na temat tej produkcji, bardziej empatyczną z trochę mniej pyszałkowatą postawą, przyjąłbym ofertę pracy ale świadomość posiadania takiego kierownika który już na pierwszym spotkaniu sprawia wrażenie nie przyjemnej osoby do współpracy zdecydowanie mnie zniechęcił.

- Czy ma Pan doświadczenie z produkcją

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Wspomniany socjal i ogólnie stawka przewidywana zarobków to od razu są dla pracownika czy najpierw musi przejść jakiś okres próbny? Tego nie napisali w ogłoszeniu, a poprzedni mój tak robił pracodawca i się nigdy nie doczekałem, chodzi mi ogólnie o to na magazyniera.. W ogóle mają już kogoś, bo dosłownie lekko ponad tydzień temu napisali, że wygasło ogłoszenie?

Nikt tu stawek nie rusza, to ja napiszę, że w zeszłym roku operator maszyn miał 4-5 tys. brutto podawane. Ale już teraz wiadomo, że minimalna przekroczyła te 4 tysia, więc ile operator ma? Ps. czytam, co piszecie, ale jakoś niekonkretnie, definicję to sam mogłem sobie wyguglać, a przykładów z zakładu podanych nie widzę.

Leoe

5 tys niby :) pomocnicy najniższa krajowa .

Ooo
@Leoe

Czy oprócz tej podstawy jest szansa na coś więcej? Jakaś premia? Dodatki? Jeśli tak, to co trzeba zrobić, aby ją otrzymać? Poza tym, firma oferuje jakieś benefity? ;-)

Smieszek z cetechu

4500?-5000 :) . Wiec śmiech . Kierownik dorzuci 5 % premii … nie opłaca się za taki (usunięte przez administratora) i za te pieniądze … nękanie Więcej i więcej a pieniądze stoją albo się cofają , miesiąc w miesiąc pieniędzy tyle samo . Hahaha przy 5 tys - 5% premii Wychodzisz nie całe 4 tys zł ????????????????????

Krzysztof

Na pierwszym miejscu w tym zakladzie pracy jest (usunięte przez administratora) Nie polecam. (usunięte przez administratora)oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. Nie Pozdrawiam.

Lenka

Jakie układziki masz na myśli? Znajomości z szefostwem? Co z osobami co dobrze pracują, one nie są doceniane? Nie mają lepiej, tak jak inni?

Bednarski na kłopoty

Cetech firma ma powiązania w całej Polsce (usunięte przez administratora) na ponad 100 mln zł. W nawiązaniu do innych działalności tej firmy w Polsce wiedzieli ze idą na (usunięte przez administratora) więc troszkę pieniędzy nabrali od klientów a potem upadłość co za problem zarząd zmienić.. POLECAM SERDECZNIE SUPER FIRMA - SARKAZM.. (usunięte przez administratora)

@Bednarski na kłopoty

Najpierw trzeba dobrze sprawdzić o której firmie pisze się komentarz. Nazwa to nie wszystko, nie jedna firma w Polsce tak się nazywa. CETECH-owi z Łodzi daleko do upadłości.

Krysia

W internecie znalazłam aktualną ofertę pracy na stanowisko Pracownika produkcji. Firma oferuje możliwość rozwoju i w konsekwencji awans po przyuczeniu na posadę Operatora Maszyn. Jak dużo czasu zajmuje taka nauka? Czy trwa ona podczas godzin pracy, czy poza nimi?

Jakie warunki teraz na produkcji, polecacie się zatrudnić na operatora maszyn? Szukali dopiero co na portalu, myślę czy nie zanieść dokumentów do nich. Podobno okres przyuczenia trwa nawet 2 msc, może ktoś przybliży jak to dokładnie wygląda? Po tym czasie nadal są skłonni pomagać w razie jakby coś nie było jasne? I czy po tym czasie jest podwyżka?

Cetech Sp. z o.o. ma teraz aktualne oferty pracy w Łódź. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków zatrudnienia?

Nieważne .

Nie polecam . Stawkami niby zachęcają ale lecą w kulki jak się da , nikt nie chce przychodzić . Przyjmują tylko emerytów albo Ukraińców . Ukraince tam maja lepsze życie niż Polacy . Kierownictwo ? Dno największe !!! Gorszego kierownictwa nie widziałem . A prezesostwo ? Nie są chęci na danie pieniędzy pracownikom , najlepiej robić za najniższa krajowa . Coraz większy (usunięte przez administratora) . Mowa o pieniądzach to oni się gotują odrazu …

Zdzisiek
@Nieważne .

Ale, że o co chodzi z tym, że lecą w kulki. W jakim zakresie? Negatywnie też oceniłeś kierownictwo ale żadnych konkretów nie podałeś. Co takiego na to wpływa? No i czy każdy tu ma najniższą krajową? Bo tak z Twojego wpisu wynika, a nie wiem, czy akurat każdego pracownika to też dotyczy.

Bogdan

Zauważyłem, że w kilku opiniach powtarza się wzmianka, że wynagrodzenie jest zbyt niskie, czy zmieniło - poprawiło się coś w tej kwestii? Na ile można liczyć na ten moment i przy jakiej umowie na start? Premii/dodatków raczej nie ma skoro wynagrodzenie było/jest nieadekwatne?

Lipton

Nie polecam nikomu tam pracować.

nobody

Witam. No więc tak.. Wypłata zawsze na czas i to na tyle pozytywnych rzeczy. Ludziom, którzy chcieliby się zawodowo rozwijać, proponuję omijać tę firmę szerokim łukiem. Polityka firmy pod tym względem jest dosyć prosta, a mianowicie "..masz zapitalać, a nie chcieć się rozwijać". Magazyniera szukali prawie rok, bo każdy kto przychodził jak usłyszał za ile ma pracować to znikał (usunięte przez administratora) Dziwne jest to ich myślenie. Bardzo chcieliby mieć pracownika konkretnego, który się stara, ale jak usłyszą, że taką osobę trzeba odpowiednio wynagrodzić to już nie.. (no sens). Siostra szefowej na stanowisku kierowniczym w magazynie to dopiero komedia. Kierownik produkcji też fajny klaun.. Zarówno jedno jak i drugie o szacunku do drugiego człowieka nie wie kompletnie nic. Jeszcze 5 lat temu, gdy kierownikiem produkcji był Pan S., a magazynu Pan H., pracowało się naprawdę fajnie. Zatem jeśli posiadasz IQ powyżej 40 i odrobinę chęci to tego żeby coś w życiu osiągnąć na płaszczyźnie zawodowej to daj se po prostu spokój. Dużo by jeszcze pisać.. szkoda klawiatury. Ciao bambino..

@nobody

Czyli to co teraz opisujesz to trwa tak od pięciu lat czy dopiero z czasem zaczęłaś zauważać te rzeczy, które tak Ci przeszkadzają? Z tym wynagrodzeniem to zawsze tak było, że mało płacili?

nobody
@Aleksandra

Stawki zawsze były bardzo niskie, ale wtedy atmosfera w pracy była o wiele zdrowsza i przyjemniejsza. Kierownikiem był po prostu normalny, empatyczny człowiek..

@nobody

Aha i ta siostra to przez 5 lat już tu kieruje? Bo zastanawiałam się nad tym, że z czasem zawsze coś się może zmienić ale tu od momentu odejścia jest identycznie i bez progresu? Mimo wszystko widzę, że wciąż tu jesteś, więc co tak właściwie Cię tu jeszcze trzyma?

made in china

W ogłoszeniu podają Operator/stawka 4400 brutto co jest nie prawdą. Na rozmowie usłyszałem 3600 brutto + marne premie, na zlecenie przez pierwsze 3-4 miesiące. Tak więc szkoda zachodu.. i w doddatku zmiany Masakra, od 5:00...

@made in china

No zmiana od 5:00 nie brzmi za dobrze... Ale to warunki na pierwszy kwartał, a później co mówili, że będzie? Na więcej można liczyć?

Sylwia

Dużo osób z zagranicy przyjmują?? Zwłaszcza w tej sytuacji czy są miejsca dla rodaków? Bo już wcześniej pisaliście ze brali pracowników z zagranicy

Czyli szkolenie na wózki widłowe nie jest dla wssystkich?

Inny

@Pop To w końcu są traktowani lepiej jak Polacy czy pracują za pół darmo, bo coś tu się nie zgadza w tych opiniach. Chyba krótko tu pracujesz (i wcale nie musisz skoro jest tak strasznie) i nie masz pojęcia kto, jakie i skąd ma uprawnienia. No chyba, że się mylę i prowadzisz tą firmę???

Martyna

Dużo osób pochodzących z Ukrainy pracuje w tej firmie ?

Pop
@Martyna

Około 10 Ukraińców, traktowani sa lepiej jak Polski pracownik, wysyłani na szkolenia na wózki widłowe etc, kiedy Polski pracownik nie ma nawet co o tym marzyć.

Inny

Czy to jest opinia osoby nadal tam pracującej czy ze słyszenia?

Kelo
@Inny

Aktualnie ciągle tu pracuje, mówię jak jest.

@Kelo

to czemu tam pracujesz??? Naprawdę niczego dobrego tam nie ma?

Kelo
@Inny

To już chyba kwestia przyzwyczajenia i obawa przed zmianą pracy.. Hmm pracują tu fajni ludzie. I to by było na tyle.

Zostaw merytoryczną opinię o Cetech Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Cetech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cetech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cetech Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cetech Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Cetech Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cetech Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Pabianicka 119/131
    93-490 Łódź