Opinie o Intec Maritime Service Poland Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Intec Maritime Service Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Intec Maritime Service Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intec Maritime Service Poland Sp. z o.o. w Gdańsk

Helena Nowy wpis

Macie może do dziś elastyczny czas pracy? widzieliśmy z chłopakiem ofertę z zeszłego roku dla magazyniera / logistyka i było napisane, że mógłby ruszyć o 7 lub o 8. Z czymś jeszcze idą na rękę?

Quickly Nowy wpis

To jest firma która opowiada bajki że gwarantują zakwaterowanie, posiłki etc. Jeżeli macie wyjazd na pasażerskie statki na remonty to wiadomo że wszystko gwarantuje armator i masz żarcie na statku, przeloty it'd, oni nic nie gwarantują tylko czekają kiedy armator zapłaci im to wtedy oni zapłacą Tobie. Bajki i bajeczki opowiadają jacy to oni są poważną firmą. Omijać szerokim łukiem bo rolują pracowników i płace...

Majka Nowy wpis

Widzę, że jedna Pani także znalazła tamta ofertę na magazyn. Słuchajcie ilu pracowników w praktyce potrzeba? Chłopak ogłoszeniem się zaciekawił. On akurat doświadczenia nie ma, to by od tych 4,8 tys zaczął? Po jakim czasie są podwyżki?

Ile jest zmian w Intec Maritime Service Poland Sp. z o.o.?

Pawel Nowy wpis

Zmiany to masz u siebie tam nic nie ma olewanie fachowców zero wyjazdów zero kontaktu

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Intec Maritime Service Poland Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Leszek

Firma która absolutnie nic nie dba o pracowników zero wyjazdów nie polecamy

Kaz

Nie polecamy tej firmy nikomu dziadostwo

staszek

(usunięte przez administratora) tylko (usunięte przez administratora) cos tam złapią

Igor

Wyjazdów brak firma nic się nie stara

Bożena

Ile na początku zarabia magazynier logistyk? Podają przedział 4,800–5,800 zł brutto. Są jakieś premie za posiadanie UDT? Dla męża swego pytam.

karol

kiedy rusza praca cos ktos wie

Witam chciałem się dowiedzieć jak wygląda rekrutacja , gdzie można aplikować. Jakie są wymagania

Hubert

Są aktualnie jakieś oferty dla spawaczy?. Pozdrawiam.

Dariusz
@Hubert

Od zera zaczynasz czy masz jakieś doświadczenie?

Dlaczego kasy nie ma

Agata
@Paweł

Ile Ci nie wypłacili? Długo czekasz?

Iwona
@Paweł

Często się to powtarza?

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Intec Maritime Service Poland Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Spawacz

Bo nie dbają o ludzi, samowolka. „Szef” tylko o siebie dba.

Olga
@Spawacz

Samowolka? Czyli każdy pracownik robi sobie tutaj co tylko chce? Rozumiem, że nie każdy podchodzi tu poważnie do tematu pracy? I co to znaczy, że dba tylko o siebie, chodzi o finanse?

Spawacz Tig

Dzień dobry. Kiedy można przyjść do pracy? Są jakieś wyjazdy?

Bożena
@Spawacz Tig

Dokładnie! Jeszcze mąż mówi, żeby zapytać, czy jest szansa pojechać do Azji i za ile dla spawacza?

Karol

Czy do firmy przyjmują studentów ?

acik82

Jest praca to jade nie ma pracy to sobie szukam czego innego....Czego wy oczekujecie od firmy ? Że każdego pracownika będą niańczyć , karmić przewijać za rączkę prowadzić ? K...A dorosłe chłopy ogarnijcie się..... Firma wypłacalna ludzie w firmie dobrze ogarnięci maja przestoje jak wszyscy....

Karol

Firma nic nie warta nie polecam

Patryk

Wystawiają ludzi dowiatru

karol
@Patryk

bo taka prawda jest zostawili ludzi na lodzie i z niczym ktora firma tak postępuje nieudacznicy

Patryk

Byłem na jednym wyjeździe z tą firmą w Singapurze gdzie kontrakt miał trwać miesiąc skończyło się na 10 dniachi do domu. Ani be ani me że strony firmy zero odzewu trzeba było szukać se pracy niema co na nich liczyć.

Zostaw merytoryczną opinię o Intec Maritime Service Poland Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Intec Maritime Service Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Intec Maritime Service Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Intec Maritime Service Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 5 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Intec Maritime Service Poland Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Ateny 14
    80-299 Gdańsk
  • NIP: 2040001811 REGON: 220531388 KRS: 0000294310

Intec Maritime Service Poland Sp. z o.o.