Opinie o Konstal Gabriela Nowak w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Konstal Gabriela Nowak. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Konstal Gabriela Nowak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konstal Gabriela Nowak w Gdańsk

Jak się pracuje z ludźmi z Konstal Gabriela Nowak?

Abis

Ta firma jest niewypłacalna. Zalega ludziom pieniądze. Komornik sie nimi zajął. Nie polecam.

Aneta Nowy wpis
@Abis

"Zajął"? Czyli zakończył już sprawy? Wszystko uregulowane?

Abis Nowy wpis
@Aneta

Niestety sprawa w toku. Nie odzyskalismy jeszcze nic .

Katarzyna Nowy wpis
@Abis

Sporo Wam kasy zalega? :/ Od jak dawna się to ciągnie? Ile jeszcze ta sprawa będzie w toku?

Abis Nowy wpis
@Katarzyna

Około 25 tys, -sprawa u komornika. Komornik nie ma z czego ściagnąć kasy . Takze nie polecam.

Honorata

@wieżyciel, rozumiem Twoje rozczarowanie firmą i wynikającą z niego Twoją opinią. Oczywiście powinieneś dochodzić zwrotu swojego wynagrodzenia, skoro rozmowa z pracodawcą lub działem finansowym nie odniosła skutku. Być może to chwilowe trudności z płynnością finansową i po pewnym czasie sytuacja wróci do normy.

Rudi
@Honorata

Często opóźniają się z wypłatą lub w ogóle nie płacą. Ja odszedłem bo nie miałeś siły się z nimi szarpać. Nie polecam .

Antoni
@Honorata

Popieram kolegę . Ja też jak tam pracowałem to miałem obsuwe z kasa , ale za jakis czas poprawili się. Prócz tego nie było źle wspominam całkiem dobrze, szef fajny i atmosfera tez na plus

@Antoni

Jest niewypłacalny na chwile obecną, sprawe oddałam do komornika i jak się okazało nie tylko ja to zrobiłam..

@anonymous

witam, komornik ściągnął pieniądze?

@anonymous

Witam, czy komornik ściągnął nalezności dla Was?

oszukany

mnie walneli na dosyc grubą kasę ! to firma w garazu ( no moze jak dwa garaze) , Zero kasy, zero płynności , wszystko na raty jak w mediaexpert. Odradzam współpracę z tymi ludzmi, albo zaliczki 100 % . ewentulanie tak tylko . Panie zenonie ilu jest takich jak ja ? wywalonych w kosmos? liczy ich pan jakoś?

Co jaki okres czasu w Konstal Gabriela Nowak można ubiegać się o podwyżkę?

Abis

Ta firma zalega ludziom pieniądze, Komornik pozajmował konta. Radze uwazać na te firme.

Abis

Tak nadal zalegaja nam pieniądze niestety..

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Konstal Gabriela Nowak? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Stawki w firmie są zadowalające ?

Tymon

Firma działa choć już od dawna wypisujecie bzdury na forum. Trzeba mieć chęci do pracy zamiast ciągle narzekać.

Jasiu

Myślicie, że zamkną tą firmę w końcu?

Czy pracodawca Konstal Gabriela Nowak motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Abis

Zalega ludziom pieniądze.. sprawa u komornika.. Nie tylko nam nie zapłacił z tego co wiem wiecej jest talkich ludzi

Abiz

Wisi mi 10 tys zł za wykonane dla niego usługi. Komornik już wisi, ale gość nieściągalny. Ktoś do pozwu zbiorowego? Możemy go albo jego żonę wsadzić do paki nawet na 8 lat. Art. 286 § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

Honorata

@wieżyciel, Twoja opinia jest ogólna i w zasadzie trudno wywnioskować innym czytając coś więcej. Czy mógłbyś napisać co według Ciebie warto zaliczyć do plusów w tej firmie, a co nie? Piszesz na temat zaległości w wynagrodzeniu. Czy spokojna rozmowa z pracodawcą mogłaby coś zmienić? Każda firma, która się rozwija napotyka lepsze i gorsze momenty. Dodaj swoją obiektywną opinię.

wieżyciel
@Honorata

w spokojnej rozmowie można usłyszeć tylko obietnice zapłaty,oczywiście bez pokrycia, firma się raczej zwija, w krajowym rejestrze długów ma tak wysoki wpis, że nawet windykatorzy nie chcą się podjąc zadania

Honorata

@anonymous, przypominam Ci, że znajdujesz się na publicznym forum Gowork.pl, na którym wymieniamy się poglądami na temat pracodawców i aktualnie prowadzonych rekrutacji. Nie można na nim nikogo obrażać i trzeba swoje opinie wyrażać w kulturalnej formie. Odsyłam Cię do regulaminu https://www.gowork.pl/regulamin. Posty niezgodne z jego postanowieniami mogą zostać usunięte. Jeśli będziesz miał do dodania jakąś konstruktywną opinię na temat firmy, zrób to.

(usunięte przez administratora) Kradnie szuka tylko kogo wykożystać. Niedługo się to skończy

Opinie pracowników dotyczące pracy w Konstal Gabriela Nowak okazują się być cennymi wskazówkami podczas podejmowania decyzji związanych z zatrudnieniem w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

wieżyciel

omijać szerokim łukiem, szef firmy bardzo niesłowny, nie warto wchodzić do współpracy z tą firmą...

Od ostatniej opinii związanej z Konstal Gabriela Nowak minęło już nieco czasu. Jak dziś wygląda praca w tej firmie?

Nadal zalega pieniądze. nie polecam.

norbi

to oszu......................gosc bez kasy uwazajcie na niego człowiek nie płaci ma długi szukam ludzi którym nie zapłacił

wy.....ny?
@norbi

Długi za temat na P. w Starogardzie?

norbi
@wy.....ny?

tak szukam kogos komu wisza kase odwdziecze sie

wy....ny

Podaj jakieś namiary.

adam

Mi wiszą 4 tys. grupa.bilans@interia.pl

@norbi

czy zapłacili juz ? jesli nie chetnie się dołącze

@norbi

zapłacili? chetnie się dołącze .

z tą firmą nie warto wchodzić w jakieś układy gościu nie słowny bardzo kręci gdy ma zapłacić kasę za usługę ciągle odracza terminy zapłaty to jutro panu zapłace nie ma proglemu następnego dnia słysze iż zapomniał o mnie o rozliczeniu kasy to niech pan poda numer konta to panu przeleje na konto i nadal nic albo panu zostawie w biurze u pani imożna by wiele tak pisać działalność ma w gdańsku zarejstrowaną na ul uphagiena 2/1 jako konstal gabriela nowak 80-237 gdańsk a zakład w kturym wykonuje usługi mieści się w pruszczu gdańskim ul czołgistuw 2 do dnia dzisiejszego gościu nie rozliczył się z kasy za usługę transportową i z mojich wiadomaści zalega kase innyn ludzią za usługi nie tylko transportowe nie polecam tej firmy omijać ich jak największym łukiem podam jeszcze numer do pani do biura ktura odbiera telefony 502 562 695

@anonymous

mnie tez zalega troche kasy i tylko obiecuje i nic wiecej.. ta Pani pod tym numerem rzeczywiście odbiera tel i przyznaje sie ze pracuje w tej firmie.. ale niestety nic nie wie biedaczka , składamy pozew o upadłośc moze to coś pomoże.

moniczka

nadal wali ludzi w rogi?chyba tak bo to taki typ ,czy ktos ma wiedze gdzie ten pan ta pani teraz pracuja ? chcialabym odzyskac moje pieniadze,prosze byscie niedawali im zaliczek bo bedziecie mieli kłopot ja dałam i mam do dzisiaj

k
@moniczka

Z tego co wiem to działa cały czas jako Konstal. Podobno teraz z Ekoinbudem z Gdańska działa. Można typka spotkać na Uphagena w Gdańsku ;) Powodzenia

marki

mi wisi kasę wziął zaliczkę i nie wywiązał się z umowy. ale jak słyszałem tak działa więc to nie pierwszy raz.....na razie ratują go koledzy myśliwi odradzam pracę z tą pseudo firma ....odradzam

Zostaw merytoryczną opinię o Konstal Gabriela Nowak - Gdańsk

Konstal Gabriela Nowak