Przedsiębiorstwo Prywatne Gamar Sławomir Małż

Rekcin

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 5 ocen.

Przedsiębiorstwo Prywatne Gamar Sławomir Małż
2 5 6 1

Opinie o Przedsiębiorstwo Prywatne Gamar Sławomir Małż

Mikołaj

W ostatnim czasie nie widać żadnych ofert pracy w firmie Przedsiębiorstwo Prywatne Gamar , czyżby ten pracodawca nie potrzebował nowych pracowników? Zachęcam was do podzielenia się z nami nowymi informacjami o aktualnej kondycji firmy oraz kwestiach związanych z warunkami pracy. Zapraszam was do odświeżenia tego wątku.

Administrator

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Gamar? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Arek

Wiesz co, jeśli zastanawiacie się w parze razem z mężem, to jest to praca dla Was, na pewno Wam się spodoba, generalnie będzie w tym dużo zabawy, ja polecam próbować, pensja jest spoko, umowy są spoko

anonim

jak masz wybór pracować gdzie indziej to wybierz gdzie indziej, jak nie masz wyboru to przyjmij się tam i szukaj czegoś porządnego.

anonim

Witam. Byłem tam na rozmowie w sprawie pracy Może napiszesz coś więcej , czy wogóle warto.

Były

Fakt. Opóźnienia w wypłacie wynagrodzenia to standard w tej "firmie". Także płacenie "pod stołem". Taki typowy polski prywaciarz. Jeśli masz inną możliwość to nie wybieraj Gamar.

anonim

Zatrudnia na czarno, nie płaci w terminie. Omijać szerokim łukiem.

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Prywatne Gamar Sławomir Małż - Rekcin

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Prywatne Gamar Sławomir Małż