Przedsiębiorstwo Prywatne Gamar Sławomir Małż

NIP: 5830210232 REGON: 190059260

Przedsiębiorstwo Prywatne Gamar Sławomir Małż

Opinie o Przedsiębiorstwo Prywatne Gamar Sławomir Małż

Mikołaj

W ostatnim czasie nie widać żadnych ofert pracy w firmie Przedsiębiorstwo Prywatne Gamar , czyżby ten pracodawca nie potrzebował nowych pracowników? Zachęcam was do podzielenia się z nami nowymi informacjami o aktualnej kondycji firmy oraz kwestiach związanych z warunkami pracy. Zapraszam was do odświeżenia tego wątku.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Gamar? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Arek

Wiesz co, jeśli zastanawiacie się w parze razem z mężem, to jest to praca dla Was, na pewno Wam się spodoba, generalnie będzie w tym dużo zabawy, ja polecam próbować, pensja jest spoko, umowy są spoko

jak masz wybór pracować gdzie indziej to wybierz gdzie indziej, jak nie masz wyboru to przyjmij się tam i szukaj czegoś porządnego.

Witam. Byłem tam na rozmowie w sprawie pracy Może napiszesz coś więcej , czy wogóle warto.

Były

Fakt. Opóźnienia w wypłacie wynagrodzenia to standard w tej "firmie". Także płacenie "pod stołem". Taki typowy polski prywaciarz. Jeśli masz inną możliwość to nie wybieraj Gamar.

Zatrudnia na czarno, nie płaci w terminie. Omijać szerokim łukiem.

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Prywatne Gamar Sławomir Małż - Rekcin

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Prywatne Gamar Sławomir Małż