Opinie o Przedsiębiorstwo Prywatne Gamar Sławomir Małż w Rekcin

Przedsiębiorstwo Prywatne Gamar Sławomir Małż
2 5 7 5 1
Mikołaj Nowy wpis

W ostatnim czasie nie widać żadnych ofert pracy w firmie Przedsiębiorstwo Prywatne Gamar , czyżby ten pracodawca nie potrzebował nowych pracowników? Zachęcam was do podzielenia się z nami nowymi informacjami o aktualnej kondycji firmy oraz kwestiach związanych z warunkami pracy. Zapraszam was do odświeżenia tego wątku.

Administrator Nowy wpis

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Gamar? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Arek Nowy wpis

Wiesz co, jeśli zastanawiacie się w parze razem z mężem, to jest to praca dla Was, na pewno Wam się spodoba, generalnie będzie w tym dużo zabawy, ja polecam próbować, pensja jest spoko, umowy są spoko

Tak4Nie

anonim Nowy wpis

jak masz wybór pracować gdzie indziej to wybierz gdzie indziej, jak nie masz wyboru to przyjmij się tam i szukaj czegoś porządnego.

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius

Witam. Byłem tam na rozmowie w sprawie pracy Może napiszesz coś więcej , czy wogóle warto.

Były

Fakt. Opóźnienia w wypłacie wynagrodzenia to standard w tej "firmie". Także płacenie "pod stołem". Taki typowy polski prywaciarz. Jeśli masz inną możliwość to nie wybieraj Gamar.

TakNie

Zatrudnia na czarno, nie płaci w terminie. Omijać szerokim łukiem.

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Prywatne Gamar Sławomir Małż - Rekcin

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie