Projmors Sp. z o.o. Biuro Projektów Budownictwa Morskiego

Opinie o Projmors Sp. z o.o. Biuro Projektów Budownictwa Morskiego

aplikant

marecki
@aplikant 07.04.2016 12:30
Co chwilę dają ogłoszenie o pracy a na wysłane aplikacje nie odpowiadają mimo, że spełnia się warunki z ogłoszenia....

w zeszłym roku też aplikowałem bo też były ogłoszenia o naborze. "jak nie wiesz o co chodzi to chodzi o pieniądze" - jak mówi stare przysłowie. widocznie za duże doświadczenie i doszli do wniosku, że i wypłata ma być na odpowiednim poziomie, no a w dzisiejszych czasach to w firmach szukają ludzi po "taniości" :-)

Podoba się Wam atmosfera w firmie Projmors Sp. z o.o. Biuro Projektów Budownictwa Morskiego czy macie pewne zastrzeżenia? Jak oceniacie komfort pracy? Czekamy na Twoją opinię, liczymy na Ciebie!

Zostaw opinię o Projmors Sp. z o.o. Biuro Projektów Budownictwa Morskiego - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Projmors Sp. z o.o. Biuro Projektów Budownictwa Morskiego