Opinie o Automatic Systems Engineering Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Automatic Systems Engineering Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Automatic Systems Engineering Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Automatic Systems Engineering Sp. z o.o. w Gdańsk

Mają teraz kilka ofert pracy. Mnie zainteresowało na asystenta kierownika projektu. Tylko w mile widzianych wymaganiach jest doświadczenie w branży przemysłowej a ja jestem świeżo po studiach i szukam właśnie pracy jako asystent żeby się wdrożyć do zawodu. Tu jest taka szansa czy przez brak doświadczenia zawodowego mnie do razu odrzucą?

Administrator Nowy wpis

Firma dodała nową ofertę pracy na Staż. Czy ktoś o tym słyszał?

Adam Nowy wpis

Jako pracodawca, naprawdę jest super. Atmosfera, premie etc. Wszystko tak jak ma być :)

Antek

Pracowałem kilka lat w przedsiębiorstwie. Wypłata była zawsze na czas, multisport, ubezpieczenie, no ogólnie cały pakiet. Premia również była. Ogólnie bardzo polecam!

@Antek

Czytam tutaj, że premia uznaniowa. Powiesz jak często można liczyć na nią zakładając, że jest się dobrym pracownikiem? Co miesiąc coś tam wpadnie czy raczej nie? Ile mniej więcej ta premia może wynosić?

Paulina

A co z posadą Asystent projektanta branży sanitarnej? Ktoś coś wie na te temat? Bo trwa w firmie rekrutacja i chciałabym dowiedzieć się więcej. Oferują możliwość dalszego podnoszenia kwalifikacji, czy to oznacza też, że po szkoleniach jakiś, można awansować z asystenta na lepsze stanowisko?

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Automatic Systems Engineering Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Asystent Działu Prawnego - Stażysta?

Informujemy, że Grupa Technologiczna ASE - Automatic Systems Engineering Sp. z o.o. nie posiada już w swojej ofercie rozwiązań przeciwwybuchowych pochodzących od firmy R.Stahl. Działalność ta jest kontynuowana przez ASE ATEX Sp. z o.o. które do 2019 było częścią Grupy Technologicznej ASE. Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane pracą, warunkami zatrudnienia oraz aktualnymi wydarzeniami z życia firmy na forum Ase Atex Sp. z o. o. https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,21519667

Piszę, żeby się dowiedzieć czegoś o pieniądzach, bo z jednej strony pisaliście że zarobki są w porządku, a z drugiej tutaj jakieś doniesienia widzę o tym, że i są problemy z wypłacalnością premii itd. To jak to teraz jest? To na co się umówię podczas rekrutacji będzie się pokrywało z rzeczywistością, zapłacą mi?

@Karolina

To co dostaniesz na umowie będzie, ale jeśli chodzi o inne dodatki czy premie to zasady wypłacania pozostają tajemnicą.

Lidia

Premie bywają... To mi brzmi, jakby chodziło o jakieś okolicznościówki, typu za lata pracy czy Boże Narodzenie, a nie coś miesięcznego. Nie ma u Was comiesięcznych premii?

@Lidia

Premia są uznaniowe czyli nie ma nic na piśmie i wszystko zależy od ustaleń z dyrekcją. Zarząd potrafi wstrzymać wypłatę premii z obietnicą wypłaty w późniejszym terminie albo zmienić zasady wypłacania już po fakcie, oczywiście pieniędzy już nie zobaczysz.

amomymous

Pensja ok, multisport jest, ubezpieczenie zdrowotne jest (dobry pakiet), premie bywają. Klimat bez szału, możliwość awansu taka sobie. Od stanowiska i środowiska zależy czy warto.

Helena
@amomymous

A co dokładnie oznacza klimat bez szału? Atmosfera między pracownikami nie jest dobra? I chciałabym też dopytać o tą możliwość awansu.. Nie wiem co masz na myśli, stwierdzając że jest taka sobie :) Możesz trochę rozwinąć te tematy? Byłoby super :D

Kolejny
@Helena

Jeżeli boisz się wyjść na korytarz, do wc czy do kuchni zjeść czy kawę zrobić to chyba klimat do bani co? Nie ma miesiąca by ktoś kto pracuje parę lat nie odszedł. Skoro rekrutują to ktoś ubył z zespołu a nie dlatego że się rozwijają.

Iwona
@Kolejny

W Automatic Systems mają na ten moment kilka ofert pracy - szukają np. asystenta projektanta branży hydrotechnicznej. Jaki rodzaj umowy oferują? Jest szansa na umowę na czas nieokreślony?

Jagna

@Horacy a jakich oczekują ?

Horacy

Pod każdym względem firma jest dobrze oceniana więc jeśli ktoś ma kompetencje to warto aplikować.

Dzony

Dobrze płacą? Ostatnio dużo wartościowych osób odeszło, a i rynek ćwierkocze że nie dobrze. Audyty finansowe też słabe, pytam bo córa aplikuje

Darek

W dalszym ciągu firma jest dobrym pracodawcą więc praca tu godna polecenia!

worker

było to moje miejsce pracy kilka lat temu. Klimat OK. Pensja na czas. Miltisport TAK ubezp. zdrowotne - chyba było mozliwośc awansu - zerowa (usunięte przez administratora) Premia....pomimo zapisów w umowie nie było. niestety nie było moliwości weryfikacji sprzedaży. Dopiero po czasie, przez przypadek wpadły mi informacje o zreazliwaonej sprzedaży. Firma to ukryła przede mną i nie wypłaciła bonusa. Bonus pewnie trafił do rodziny bo za taką uważam tę firme - w złym znaczeniu tgo słowa.

Małgorzata

Polecacie rozpocząć swoją karierę zawodową w Automatic Systems Engineering? Jak oceniacie tego pracodawcę? Jakie są plusy i minusy pracy w Automatic Systems Engineering? Na stronie internetowej firmy napisane jest, że aktualnie nie ma żadnych wolnych miejsc pracy - może niedawno zakończyły się jakieś rekrutacje i komuś z Was udało się dostać pracę w Automatic Systems Engineering?

admin

Zachęcamy do dodawania komentarzy na temat firmy Automatic Systems Engineering Sp. z o.o. Wielu użytkowników czeka na twoją wiedzę i opinię.

Zostaw merytoryczną opinię o Automatic Systems Engineering Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Automatic Systems Engineering Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Automatic Systems Engineering Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Automatic Systems Engineering Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Narwicka 6
    80-557 Gdańsk

Automatic Systems Engineering Sp. z o.o.