Adar Sp. z o.o.
2 139 107 5 1
spedycyjna Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

praca w biurze niezły dramat - kierownictwo trzyma się razem, jak nie będziesz tańczył tak jak oni, i udawał, że Ci wszystko pasuje to kariery nie zrobisz. Kierownicy wszyscy wieloletni przyjaciele od lat, zapomnijcie o sprawiedliwym traktowaniu w tej firmie i tym, że coś może się nie podobać :) ale marketing świetny, przyznaję :) zresztą były już takie opinie wcześniej, mogły mi dać do myślenia więc sama jestem sobie winna, że na nie nie patrzyłam. UWAŻAJCIE

Tak1Nie2
zefir Nowy wpis
@spedycyjna

"zapomnijcie o sprawiedliwym traktowaniu w tej firmie" założę się ze to opinia jednej z tych osób, która każdego miesiąca lądowała dwutygodniowym na L4 xD

ciekawy Nowy wpis
@spedycyjna

A Mirka wciąż tam pracuje która karze czytać książki swoim pracownikom ?

Tomek Nowy wpis
@ciekawy

Co za bzdura. Mirka pracuje, to Office manager, zajmuje się sprawami technicznymi w biurze, co ona ma do kazania czytania książek??? Szok...

Tak1Nie
Tttttt

Adar dużo obiecuję pięknie mówi ale jak co do czego to przewoźnik robi po 500 km maks stawka za km 0.90 e waga 24 t a te ich gwarantowane 10000 tys km wychodzi wtedy kiedy siedzisz w budzie 1,5 miesiąca

Jędrek
@Tttttt

100% prawdy.

Michu
Nazwa działu: Sprzedaż

Więcej niż 10tys km na miesiąc nie ma szans robota na luzie zdążysz się napić i wytrzeźwiec co dzienie, spedytorzy zero myślenia same dzieciaki nic nie myślą o przewoźniku aby przyklepac robote wziąść z tego 50euro i tyle w temacie ogolnie lipa, stawka za kilometr max 90centow więcej nie dadzą trasy po 500km

Tak3Nie
tttt

zakonczylem niedawno wspolprace z adarem, moja ocena to 8/10 pare rzeczy mogli by poprawic a poza tym firma na poziomie

Dorota
@tttt

Jakie konkretnie rzeczy są do poprawy przez firmę według Ciebie? 8/10 to całkiem dobra ocena. Napisz o pozytywach pracy tam. Czekam na informację i dzięki.

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Użytkownicy czekają na odpowiedź 68 dni.

Czy jest możliwość w Adar Sp. z o.o. pracy na część etatu?

Arek

Adar jest jednym z normalniejszych pracodawców w trójmieście. Co tu pisać... praca ok, ludzie ok, kasa tez.

Tak1Nie3
Alicja

Dawno nie wspominaliście, co dzieje się wewnątrz firmy. Warto wiec otwarcie zaznaczyć, że otrzymała ona Certyfikat Firmy Godnej Zaufania 2018. Przyznawany jest on przedsiębiorstwom cechującym się nienaganną opinią wśród partnerów biznesowych oraz etyczną postawą w prowadzeniu działalności biznesowej. Czyli firma rozwija się w kierunku polepszania relacji z klientem, kontrahentami, a także zarządzania swoją kadrą.

Tak1Nie14
Madhaus
Nazwa działu: Marketing

Certyfikat kupuje się za 600 zł więc nie ma się czym szczycić

Tak18Nie
Przewoźnik
@Madhaus

Dokładnie tak wszystko można kupić,nawet certyfikat dla swojej firmy aby przyciągnąć klientow- przewoźników.

Tak3Nie
G
Nazwa działu: Sprzedaż

Adar ma dużo konkurencji, która pisze takie bzdury w komentarzach negatywne. Jesli chcesz wiedzieć jak jdst w firmie to napisz na Facebooku do dowolnej osoby i zapytaj prywatnie. Zdzwiisz sie pozytywnie. :) firma zwiksza sie każdego roku i zabiera prace innym firmom z branzy trabsportowej stad takie akcje "promocyjne"

Anna

Nie polecam pracy w księgowości.Nowe osoby traktowane są z góry, po okresie probnym same rezygnują.Atmosfera strachem zasiana, nikt ze sobą nie rozmawia, strach o coś zapytać, bo odbierane jest to negatywnie(nawet na szkoleniu).Główna Księgowa akceptuje tylko osoby, które wprowadziły ja na stanowisko.Nie polecam

Tak11Nie3
Ala
@Anna

A powiesz coś więcej? Na jakim dokładnie stanowisku pracowałaś?

Mariusz
@Anna

Też jestem ciekaw tak jak Ala- co więcej możesz powiedzieć na temat pracy w Adarze? Jak prezentują się zarobki w firmie, ile trwa okres próbny? Dziwne, że pytania na szkoleniu są odbierane w ten sposób, w końcu po coś to szkolenie jest. Długo tam pracowałaś? Daj znać ja kto wygląda, pewnie wiele osób czeka na dłuższą odpowiedź.

Księgowa
@Anna

Co ty Anna wypisujesz? Chyba nie o tym Adarze mówisz? Gł. Księgowa do rany przyłoż. Kiedyś była tam kosa niesamowicie wymagająca, ale teraz atmosfera jest tam b. dobra. Wiadomo że ludzie są różni i to głównie oni stanowią o tym czy jest super czy mniej supet, ale złego słowa ogólnie na całe kierownictwo nie powiem. Zrobilam głupotę i się zwolnilam by szukać wyzwań a teraz mi głupio by starać się o powrót.

kate
Nazwa działu: Finanse
@Księgowa

Tak faktycznie była kiedyś kosa, oj i to niezła Niestety trochę brudu zostawiła i dalej się wylewa

Ka.
Nazwa działu: Sprzedaż

Kolesiostwo, lizusostwo, fałsz - udawana "luźna" atmosfera. Nie dajcie się nabrać na te brednie, które wciskają w ogłoszeniach o pracę i na rekrutacji, bo o ile nie planujecie zostać lizusem jednej lub drugiej kierowniczki, i chodzić po biurze z bananowym uśmiechem na twarzy, to będziecie szybko szukać nowej roboty. Nie ma szans na to, żeby powiedzieć wprost co się komu nie podoba, niby ok, ale od razu dają Ci odczuć, że możesz sobie szukać nowej roboty. Marketing od zawsze był istotą tego miejsca.

Tak3Nie1
Vader
Nazwa działu: Produkcja

Pracuję od roku w koordynacjii nie jestem w stanie przypiąć niektórych negatywnych opinii do rzeczywistości. Firma szybko się zmienia, bywają ciężkie okresy kiedy trzeba jechać na 110%, ale większość ludzi jest pomocna i widzi się sens swojej pracy.

Tak3Nie4
Aleksander
@Vader

@Vader, rozumiem, że jesteś obecnym pracownikiem tej firmy. To co piszesz brzmi dosyć zachęcająco. Czy mógłbyś rozwinąć, dlaczego jesteś zadowolony z zatrudnienia u tego pracodawcy? Na jakiego rodzaju dodatki do wynagrodzenia można tu liczyć?

haxa
Nazwa działu: Sprzedaż

pracuję w spedycji od prawie 3 lat i jestem bardzo zadowolona, nigdzie nie znajdziecie firmy transportowej tak zaawansowanej technologicznie, oczywiście nie wszystko jest kolorowe bo transport to nie jest praca dla mięczaków

Tak5Nie4
Maja
@haxa

Obiło mi się o uszy, że Adar jest laureatem wielu prestiżowych nagród, w tym między innymi Diamentu miesięcznika Forbes czy Gazeli Biznesu. W związku z tym wcale mnie nie dziwi Twoja tak dobra opinia o tej firmie. A wiesz może, czy zatrudniane są tam osoby bez większego doświadczenia w takiej branży?

Tak2Nie5
zenit

Zajrzałem tu z ciekawości co ludzie piszą o firmie w której 2 lata temu pracowałem. Z perspektywy czasu i zdobycia nowego doświadczenia powiem krótko: mimo tego, że firma nie należy do tych najmniejszych w żadnym razie nie czuło się tam duszności i wyścigu szczurów na jaki trafiłem teraz

Tak4Nie1
ola

Byłam na rozmowie rekrutacyjnej. Przyszły na nią 2 rekruterki. Jedna blondynka, miła i uśmiechnięta, a druga dosłownie jej przeciwieństwo: mina jakby miała kogoś zaraz pobić i jakby za karę tam siedziała. Nie wiem co miało na celu, żeby 2 Panie były skoro tylko z jedną Panią (blondynką) rozmawiałam, a druga wręcz zniechęcała swoją postawą i miną. Pani zadawała mi pytania a na koniec dała mi test do wykonania. Niestety zakres obowiązków znacząco odbiegał od z tego co było napisane w ogłoszeniu.

ANONIMOWO
@ola

DO JAKIEGO DZIAŁU BYŁA TO REKRUTACJA?

@ANONIMOWO

Czy Ciebie również interesuje praca w Adar? Jeśli tak, może masz już na oku konkretne stanowisko? Aktualnie prowadzone rekrutacje znajdziesz pod tym linkiem: https://adar.pl/#kariera Firma zajmuje się spedycją, czy masz już doświadczenie w tej branży? Widzę, że pracodawca otrzymał wiele nagród, między innymi Gazele Biznesu, czy też miano Firmy Godnej Zaufania, co może oznaczać dobre warunki dla pracowników. Daj znać, jak wygląda sytuacja.

TakNie2

Merci
 Rekomendacja
@ola

Ja niestety też miałam nieprzyjemność udziału w rekrutacji (we wrześniu 2018) . Generalnie pani rekruterka patrzyła na mnie z góry, kiedy dostałam test, już wiedziałam, że nie chcę w takiej atmosferze pracować, więc olałam go.. Miało to być stanowisko z językiem francuskim, test miał w sobie zadania sprawdzające logiczne myślenie, trochę matmy.. . Poszukiwali kogoś zupełnie bez doświadczenia, analityczne myślenie nie było w wymogach w ofercie pracy. Nie polecam

Tak2Nie5

Obecn1
@Alicja

To że otrzymują gazela lub zaufanych to nie świadczy w ogóle tego że w firmie panuje rodzinna atmosfera teraz to jest tak kto więcej zapłaci to to dostaje a potem chodzą i się szczycą na ścianach wieszają dyplomy . Totalna kurczę bzdura . Ludzie nigdy się nie przyznaje do prawdy jak jest w tej czy innej pracy patrzą żeby tylko wygrysc jeden drugiego i mu stopkę przed nazwiskiem i imieniem (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

Tak4Nie2
Nic mnie juz nie zdziwi tutaj
@Merci

Do czego to doszło że trzeba w ogłoszeniu dawać informację że w swojej pracy trzeba bedzie myśleć a nie tylko klikać bezsensownie...

Onaa
Nazwa działu: Handlowy

Adar - firma, która każe swoim pracownikom pisać pozytywne opinie w necie XD na miejscu fałsz i obłuda, stanowiska obsadzone lizusami od lat, fałszywymi osobami którzy nie mają ani mózgu, ani honoru. Bełkoczącym korporacyjne brednie wyuczone chyba na śmiesznych kursach. Naprawdę nie polecam tej firmy ludziom dla których ważny jest szacunek, sprawiedliwość, równy start, dobra atmosfera bez udawania

Tak17Nie3
Piotr
Nazwa działu: Finanse

Nie polecam tego pracodawcy

Tak10Nie5

Krzys

Praca bardzo wymagająca jednak można ją polubić. Dużym minusem tego miejsca nie jest (usunięte przez administratora), który jest naprawdę dobrym człowiekiem, tylko osoby podwładne jakie sobie wybrał.(usunięte przez administratora) Kolejnym minisem jest to, ze w firmie panuje kolesiostwo tylko lubiani pną się do góry. Stanowiska kierownicze sa zajęte od lat i od tych właśnie osób zależy Twoja kariera. To jest bardzo niefajne. W firmie szerzy się duży fałsz wśród pracowników. Jednym słowem zawiść zamiast współpracy. Nie polecam tego miejsca.

Tak16Nie3

Kropka

Nie sądziłem że takie głupoty odpiszą ale ok :) osobiście trzymam ich na tyle aby było dobrze, kierownik powinien o tym wiedzieć doskonale. A w rzeczywistości dożo zależy od kumatych LIDERÓW na lini...

Aleks

To już jest standard, że szefowie są niedobrzy. Czasami tacy musza być ponieważ zbyt dobrych nie będą szanować ludzie.

Tak1Nie3

Przedstawiciel
@Aleks

Aleks, Ciekawe podejście... Szacunek zdobywa się poprzez bycie "niedobrym" szefem? Może w (usunięte przez administratora) faktycznie, ale nie na obecnym rynku.

Janusz
@Aleks

Na szacunek się pracuje, a ujem może być każdy bez wysiłku.

ktos wie?

ile jest etapow rozmow ?

@ktos wie?

Napisz proszę, jakie konkretnie stanowisko bądź dział w Adar Cię interesuje. Rekrutacje na poszczególne posady często mają swoją specyfikę i nie zawsze mają tyle samo etapów. Dzięki Twojej odpowiedzi, osobom zorientowanym w temacie łatwiej będzie przedstawić Ci wiarygodną informację.

Tomek
@Alicja

Ile może zarobić taki kierowca w międzynarodówce? Warto iść?

kandydat

ktos powie jak wyglada sprawa z umowami? pierwsza na okres probny a dalej?

Pracujący w firmie

Przyszli koledzy i koleżanki, powiem Wam tak. Niektórzy ludzie wyrażający tutaj opinię, tak na serio nigdy nie poznali firmy, bo bardzo szybko zrezygnowali, a dlaczego? bo według nich zbyt wiele się wymaga na początku (w nowej firmie, w nowej branży czegoś się wymaga? Straszne ☹ ) Sam poznałem już 2 chłopaków którzy skapitulowali po dwóch tygodniach, bo musieli się nauczyć od podstaw branży… Ja właśnie dostałem przedłużenie umowy i jestem mega zadowolony - z miejsca, ludzi i tego co robię na codziennie.. Zawsze coś się dzieje, uczę się nowych rzeczy i umiejętności, i działam na najnowszych systemach w których rozwoju również uczestniczę. Dział w którym jestem, jest mega zgrany (i to nie tylko w pracy ????). Osobiście bardzo polecam, aplikujcie i sami się przekonajcie! Nie ma co słuchać osób, które w życiu raczej daleko nie zajdą, nastawieniem „nie wymagajcie ode mnie zbyt wiele, bo się zmęczę”

Tak6Nie10

@Pracujący w firmie

Piszesz, że pracując w Adar można wiele się nauczyć. Mam wobec tego pytanie nawiązujące do możliwości rozwoju w firmie. Organizuje ona szkolenia dla pracowników, dzięki którym mogą podnieść kwalifikacje, czy może nauka ma miejsce przy okazji wykonywania codziennych obowiązków? Jest to ważny aspekt dla wielu osób poszukujących pracy.

TakNie3

Alicja

Na stronie internetowej Adar znajdują się ogłoszenia o pracę. Firma rekrutuje obecnie na poniższe stanowiska: Kierowca kat. C + E w transporcie międzynarodowym Młodszy specjalista ds. pozyskiwania Młodszy specjalista ds. kadr i płac Asystent ds. relacji biznesowych Młodszy specjalista ds. koordynacji z językiem niemieckim / francuskim / włoskim Młodszy specjalista ds. sprzedaży międzynarodowej z językiem angielskim Asystent działu należności z językiem niemieckim / francuskim Młodszy specjalista ds. sprzedaży międzynarodowej z językiem niemieckim / francuskim / włoskim Asystent działu rozliczeń Asystent działu księgowości Szczegółowe informacje znajdziecie tu: https://adar.pl/ux-designer-c46.html Czy ktoś ma zamiar spróbować swoich sił? Jeśli tak, dajcie nam na forum znać jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Będzie to ważna informacja dla przyszłych aplikantów.

TakNie4

Alicja

@Młodszy specjalista z językami dziękuję za informację o przebiegu rozmowy rekrutacyjnej. Czy znasz już jej wynik? Jeśli podejmiesz pracę w Adar, proszę Cię o kolejną opinię, tym razem na temat pracy w tym miejscu. Wszystkie informacje z pierwszej ręki są niezwykle cenne dla osób zaglądających na forum. @Monia @Marcin @Michał Noga a jakie są warunki zatrudnienia? Czy do podstawowego wynagrodzenia wypłacane są jeszcze jakieś premie? Są dodatki typu prywatna opieka medyczna czy karta sportowa? To są istotne wskazówki dla wielu osób szukających pracy.

Tak2Nie1

Michał Noga
@Alicja

Powiem szczerze, że warunki są takie, na jakie się umówisz podczas rozmowy o pracę (ja pracuje na innym stanowisku, więc się nie wypowiem odnośnie Specjalisty z językami obcymi). W ogłoszeniu o pracę wszystko jest napisane, przynajmniej w moim przypadku tak było. Jeśli się sprawdzasz to nie boją się dać podwyżki, ale nie oszukujmy się, specyfika pracy jest dość wymagająca i nie każdemu pasuje, a samo biegłe posługiwanie się językami obcymi często nie wystarcza i trzeba się wspomagać charakterem i skuteczną pracą pod presją czasu. Są pakiety medyczne oraz multisport, regularne imprezy firmowe itd. itp.

Tak8Nie3
Młodszy specjalista z językami

Byłem w Adarze na rozmowie kwalifikacyjnej i powiem szczerze, że rozmowa była inna niż wszystkie. Dało mi to do zrozumienia, że wiedzą kogo szukają, a nie jest to rekrutacja ot tak na której ja nie dowiem się niczego szczególnego o pracy, a co gorsze stracę czas na pitu pitu z rekruterką. Do zrobienia test na analityczne myślenie, a na drugim etapie 3 różne zadania przy użyciu ich wewnętrznego systemu – pokazujące na czym tak faktycznie może polegać ta praca. Nic strasznego – mi osobiście pokazało, że chciałbym tak pracować. Warunki takie jak w ogłoszeniu. Jak na początek to dobra opcja. Zobaczymy jaka będzie wiadomość zwrotna.

Tak14Nie2
Monia

Pracowałam w Adarze 3 lata ale stwierdziłam, że czas na nowe i zmianę prace. Co do firmy to bardzo dużo się zmieniło od czasu kiedy zaczynałam, do momentu mojego odejścia. Po kilku perturbacjach firma weszła na właściwe tory, zaczęła się mocno rozwijać i najważniejsze -inwestować w ludzi - a to teraz procentuje. Bardzo dba się o dobra atmosferę w zespole i dobre warunki pracy. Niezadowoleni zawsze się znajdą - ja nadal pozostaje w dobrych kontaktach z firmą i śmiało mogę polecać dalej.

Tak9Nie3
Marcin

Jeżeli ktoś szuka wymagającej pracy, w której zawsze jest co robić i monotonia czy siedzenie i spoglądanie na zegarek, czekając na koniec dnia nie istnieje - to jest to odpowiednia firma. Sama branża jest cholernie wymagająca dlatego nie każdy się w niej odnajdzie. Tutaj nie pracują przeciętne jednostki, tylko osoby, które potrafią przełamać własne słabości. Typowe korposzczurki na pewno się tutaj nie odnajdą. Najlepsze jest to że biznes jest bardzo etyczny, a we wcześniejszej pracy nie było jej wcale – dlatego jest to teraz dla mnie takie ważne. Jeśli chodzi o ludzi to mocno zgrane zespoły – i to jest ogromny plus Adaru ale jesteś tego świadomy dopiero po jakimś czasie, kiedy pojawią się Twoje pierwsze problemy i fuckupy. Możesz wtedy liczyć na pomoc każdego z Twojej grupy, nad Tobą, z innych zespołów i to jest mega.

Tak11Nie2

Michał Noga

Pracuje w Adarze od roku. Jeśli ktoś kiedykolwiek pracował w korpo i mu się podobało, to się tu nie odnajdzie - branża jest specyficzna i wymagająca nieco więcej samodyscypliny i organizacji swojego czasu, niż siedzenie przy biurku i ściemnianie, że się coś robi. Dodam jeszcze, tylko tyle, że jak już przejdziesz proces rekrutacji i posiądziesz niezbędną merytorykę, to naprawdę ciężko tę pracę stracić. Może dlatego, że jak już się w to wszystko wkręcisz, to z ludźmi o podobnym podejściu i zaangażowaniu spędzasz 8h pracy tak, jakby to było 20 minut.

Tak21Nie2
Tomasz

Fakt rozmowy rekrutacyjnej jest stresogenny i pewnie dlatego tak zauważcie wszystko.

Uświadomiony

Ogólnie nie polecam. Bardzo olewczy stosunek do rekrutacji. Pierwsze spotkanie było z managerką działu do którego aplikowałem. Gadka o niczym, na każdym kroku mówią, że odcinają się od korporacyjności, a potem zaczęła sypać, że oni są łajami (od why w sensie), a nie łotami (od what) i ogólnie wszysko robią na asapie i jeszcze przymus obowiązkowych "prac domowych", żeby się rozwijać - bo jak nie to po okresie próbnym elo. A więc z tą Panią zero merytoryki, jak zapytałem po co mnie w ogóle zaprosiła to powiedziała, żeby mnie poznać. No ok. Mina stęchła jak kanapka kolegi za czasów podstawówki, zero small-talk.(usunięte przez administratora)No ale mówie ok, może ma zły dzień.(usunięte przez administratora)Potem jeszcze krótka rozmowa z (usunięte przez administratora)zarządem i oczywiście jeśli spełniasz ich wymagania to dostaniesz wymarzoną pracę za 2k netto, nadgodziny, kiepską atmosferę i brak jakichkolwiek profitów. Robią rekrutacje na drugiego jamesa bonda, a potem siedzisz i kłocisz się z januszami kierowcami, kiedy pójdzie faktura, albo, że mu opony ukradli. Albo, że w ogóle Ty to nic nie robisz, tylko w biurze kawę pijesz (usunięte przez administratora)I mailujesz z grześkami200@buziaczek.pl lub ich grażynami w zastępstwie. Zero profesjonalizmu. Nie polecam. Ale to tylko moje zdanie.

Tak15Nie1

Zostaw opinię o Adar Sp. z o.o. - Gdańsk

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie