Sunreef Venture S.A.

Gdańsk

Sunreef Venture S.A.

Opinie o Sunreef Venture S.A.

Bezsensu

Negatywne opinie są usuwane portal stracił sens i wiarygodność

Laminiarz

Firma znajduje się na terenie zabytkowej stoczni co związku z tym ogranicza możliwość remontu i ogrzania hal. Zdarza się że z dachu leci woda. Wypłata zawsze na czas, środki bhp też dają. Atmosfera zależy od kierownika i współpracowników z jakimi pracujesz i wiadomo jest różnie. Niestety trzeba uważać na dużą rotację pracowników i mandaty jakie kierownicy wystawiają np. za pozostawienie chemii lub bałagan. Często wymagana jest praca w weekendy i święta lub w nocy, co oczywiście jest dodatkowo płatne ale jak ktoś ma rodzinę to trudno z dziećmi nie spędzić czasu.

lolo

Praca spoko pracuję na halach i pomagam. nie jestem ukraińcem itp żeby nie było ale inaczej podchodzi się tu do kogoś kto COŚ POTRAFI a nie przychodzi żeby się (usunięte przez administratora)

Slawek

Jak każda firma na rynku,tak jak w zyciu nikt nie jest idealny.Słabe place????To idzcie do biedronki za 1650 netto gdzie praca wcale nie jest lżejsza fizycznie.Ja nie powiem złego słowa na tą firmę choć pewnie,są i tam ludzie za którymi nie przepadam.Ale pokażcie mi inną firmę która nie zwoln i pracownika po ponad pół rocznym zwolnieniu.Ja miałem operację kręgosłupa i dwa razy w ciągu 5 lat byłem z tego powodu na tym zwolnieniu i nadal tam pracuję. jak komuś nie chce się pracować to żadna firma nie będzie dla niego dobra.

kabatura
@Slawek 10.01.2018 13:04

nie wiem skąd masz takie informacje. biedronka oferuje obecnie zarobki na poziomie 2700 netto umowa o pracę, multisport i opieka medyczna. deficyt 2000 kasjerów w pl mówi sam za siebie.

Prąd

Jakieś info o zarobkach dla elektryka z dużym stażem??

Życzliwa

Miałam okazję pracować w biurze w tej firmie. Pracy nie polecam nikomu. Firma ma swoje dziwne zasady, jak nie wchodzisz kierownikowi w d*pę to wylatujesz. Praca nudna, monotonna. Jak na przemysł stoczniowy nie płacą wcale dużo. Atmosfera w pracy tragiczna. Ludzie niechętni do pomocy, zawistni. Prawie jak w typowym korpo.

Marek

Od 1. 10.18r. Przechodzę do tej firmy więc bede mógł się coś więcej wypowiedzieć...

Elektryk

Jak wygląda praca dla elektryków? Godziny pracy, zarobki, delegacje?

Remik

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Interesuje mnie na jakie można liczyć na początek?

Ola

czy ktoś może pozostawić informacje jak pracuje się tam jako konstruktor, projektant? :)

Opinie pracowników dotyczące pracy w Sunreef Venture S.A. okazują się być cennymi wskazówkami podczas podejmowania decyzji związanych z zatrudnieniem w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

Nikt

Za wiele jako magazynier- kierowca to sobie autem tam nie pośmigasz. Więc raczej nastaw się na pracę jako magazynier z małym dodatkiem za kółkiem. Dla kogoś kto lubi jazdę ciężarowym autem i nie lubi pracy w magazynie odradzam, bo może się nudzić. Sam wiele lat spędziłem za kołkiem i ta praca w samym magazynie mnie nużyła i dla mnie osobiście była monotonna. Oczywiście to moje skromne zdanie. Pracując na siłę robiąc coś co cie nie pociąga meczysz sie ty i pracodawca więc po co w to brnąć?

anonymous
@Nikt 31.01.2018 22:00

W umowie o prace wpisane jest magazynier a podobno mialo byc stanowisko magazynier-kierowca. Cos jest nie halo.

Lidia

Wchodząc pod wskazany przeze mnie link: https://www.gowork.pl/oferta/stolarz-z-umiejetnoscia-obrobki-forniru,40mQp9foEXkJnuzXmbKg8N,gdansk znajdziecie ofertę pracy na stanowisko stolarza z umiejętnością obróbki forniru. Pracodawca poszukuje tylko doświadczonych pracowników. W zamian oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Czy możecie powiedzieć coś więcej na temat takiego typu stanowiskach w Sunreef Venture S.A. Jak zorganizowana jest praca na nich?

Bordo

Firma bardzo dobra, tylko zeby lepiej placili, pracuje tam juz 6lat.

MS
@Bordo 08.01.2018 04:52

A jako magazynier-kierowca ile tak ok na rękę można wyciągnąć? Bo chcą mnie zatrudnić i nie wiem co robić. Doswiadczenia nie mam w tej branży.

anonymous
@MS 23.01.2018 23:12

Nie licz na kokosy :)

Lidia

@Slawek, wskazałeś na atmosferę jako czynnik, który w pełni Cię nie satysfakcjonuje. Nie mamy wpływu na to, z kim przychodzi nam współpracować. Ogólnie masz pozytywną opinię o swojej pracy w Sunreef Venture S.A. Możesz swój wpis rozwinąć i w kilku słowach opisać, za co najbardziej cenisz Sunreef Venture S.A. jako pracodawcę?

Slawek
@Lidia 11.01.2018 12:40

Ano moge Lidio.Duzy szacunek za to co czesto szwankuje w innych firmach .....wyplata jest zawsze na czas.Przez ponad 5 lat nigdy pracodawca nie spoznil sie z wyplata chocby o 1 dzien.Fakt,czasami trzeba skonsultowac liczbe nadgodzin z kadrowa ale jesli racja jest po naszej stronie to wszystko jest weryfikowane.Wielu narzeka na place w firmie.Jasne ze i ja chcialbym wiecej zarabiac ale narzekac nie moge.Kto pokaze ze chce pracowac i bedzie sie przykladal to z pewnoscia zarobi wiecej niz pomocnik na budowie.Mowie tu o raczej niewykwalifikowanym pracowniku.Jak juz wspomnialem narzekaja Ci ktorzy czekaja na forse z nieba.

Lidia

@Bordo, widzę, że masz spory staż w Sunreef Venture S.A. Jak po tych wszystkich przepracowanych latach możesz ocenić organizację i strukturę tej firmy? Rozumiem, że jedynym mankamentem jest wynagrodzenie. Jak natomiast przedstawiają się pozostałe plusy wynikające ze współpracy u tego pracodawcy?

remontowa

chciałem tam przejść z remontówki na tokarza ale po przeczytaniu wpisów nieżle bym się wpakował.Bardzo pomocna strona

Zostaw opinię o Sunreef Venture S.A. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sunreef Venture S.A.