Sunreef Venture S.A.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Sunreef Venture S.A.

Mustafa Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.

Witam na jaką stawkę godzinową może liczyć stolarz z doświadczeniem? @Pracodawca

Teretere Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

Czy warto spróbować swoich sił na produkcji a dokładnie na stanowisku stolarz? Jak to wygląda bo widzę sporo negatywnych opinii, większość odnosi się do (usunięte przez administratora) w biurze, a jak to wygląda na produkcji?

FA

Hej, czy z działu zakupów może ktoś tu jest? była dodana oferta dla specjalisty. piszą tam w niej o elastycznym czasie pracy czy też innych dodatkach ale nie widzę wprost opisanego wynagrodzenia, czy może być uznane za atrakcyjne?

Rambo Nowy wpis
@FA

Lepiej zastanów się i to dobrze za nim wyślesz cv. Rotacja w tym dziale jest pod sufit i przy okazji zarobki słabe. Zobacz ile razy w roku pojawią się to ogłoszenie (da się to sprawdzić w google) to nie ze względu na ,,rozwój firmy,, ????

XZ

Jak sprawa z nadgodzinami wygląda? Bo w ogłoszeniu na brygadziste jest wyraźnie podkreślone, że należy być dyspozycyjnym do pracy w nadliczbowych godzinach. Ale cały czas? Czy okazjonalnie? Robi mi to różnicę jednak.

@XZ

Praca od poniedziałku do soboty. Zmiana pierwsza zaczyna się o 6-tej, zalecane aby brygadziści byli pół godziny wcześniej. Druga zmiana zaczyna się o 14-tej. W pracy jesteś minimum 8 h 15 min. Dyrektor produkcji z zawodu stolarz, jeden z kierowników to były kierowca prezesa, który dzwoni do prezesa i nadaje. Wydaje mu się, że zna się na wszystkim, a daje ciała na każdym kroku. Można się domyślać jak działa firma. Ponoć dyrektor i kierownik to stare kumple, nie do ruszenia.

Szkutnik

Właściciel - prezes naciska na podpisywanie jak najwięcej zamówień, nie patrzy na brak mocy przerobowych.

WALDEK
@Szkutnik

Jak w każdej prywatnej firmie.

Szkutnik Nowy wpis
@WALDEK

@ Waldek To się nazywa chciwość i pazerność właściciela oraz brak elementarnej wiedzy o zarządzaniu kapitałem ludzkim. To nie jest normalna sytuacja, ani w Sunreef ani w Northvolt, ani w innych firmach zarządzanych przez menedżerów z mentalnością ekonoma (usunięte przez administratora) z XIX wieku.

Hydraulik

Rekrutacja nie doszła do skutku. Po przybyciu na godzinę 15 udałem się do biura na 3 piętrze. Tam Pani w sekretariacie powiedziała mi, że mam zejść na dół i czekać przed wejściem do budynku na kierownika. Po 30 minutach czekania nikt się nie pojawił więc zrezygnowałem . Nie polecam firmy. Jak tak traktują potencjalnych pracowników to chyba nie warto tam pracować.

Brak

Swój

Ludzie to co tu się dzieje w tej firmie to ludzkie pojęcie przechodzi. Po pierwsze kierownictwo i brygadziści mają cię za nic no za robotów, masz (usunięte przez administratora) jak w (usunięte przez administratora)a jak wykonujesz swoją pracę odpowiedzialnie i sumiennie to zapomnij że ktoś to zauważy i to doceni. Tutaj to współpracownik potrafi tylko rzucać kłody pod nogi nikt nie ma chęci do pomocy każdy ma w (usunięte przez administratora) aby ułatwić drugiemu współpracę. Tak wypowiem się do tych innych opinii brygadziści to w tej pracy spędzają swoje życie że brak im czasu na prywatne życie. Co do pieniędzy pensję słabe choć robi się tutaj luksusowe jachty za miliony najtańszy podobno 25 milionów złotych. A firma zapewni ci tylko opiekę Luxmed i kartę Multisport no i jakieś tam ubezpieczenie na życie o jakichkolwiek premiach bonch, paczkach świątecznych zapomni. Brak szacunku i trzeźwego spojrzenia na pracowników ze strony kierownictwa czy brygadzistów. Mógłbym jeszcze wiele pisać choć zostawię to bez komentarza, firmy oczywiście nie polecam chyba że jesteś ukraińcem to przychodź bo jest ich tu wielu i (usunięte przez administratora) za damski po 12h. A jeśli czytając to jesteś niedowiarek, przyjmij się, sam zobaczysz co tu się dzieje. Powodzenia

@Swój

Wszyscy managerowie (kierownicy, dyrektorzy, itd.) boją się prezesa. Obecny strach w firmie wpływa negatywnie na wszystkie dziedziny: chaos produkcji, powolne podejmowanie decyzji wręcz unikanie podejmowania decyzji, kiepskie warunki pracy, wysoka rotacja pracowników. Jest takie powiedzenie w firmie: prezes przyjeżdża z Dubaju ktoś straci pracę. Jest kilku lokajów prezesa - donosicieli/oszczerców, o dziwo mają fory u prezesa.

@Swój

Dokladnie,to prawda.

GU

Polecenie nierozpoczęcia pracy? Jaki powód? a w drugą stronę? Wyświetlała mi się już kiedyś oferta od pracodawcy dla asystenta produkcji, myślałem czy by nie spróbować, jednak miałem wtedy inna pracę zapewnioną. Czy teraz warto byłoby się starać o tego asystenta?

WALDEK
@GU

Dlaczego bym polecił? Bo pensja jest na czas i z nadgodzinami. Lepiej niż w warsztacie u prywaciarza ale też szwedzkie socjale to nie są. Chcesz pracować to idź. Nie chcesz robić ponad 8 godzin, to lepiej omijaj.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 28 dni.

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w Sunreef Venture S.A.? Co poradzicie osobie poszukującej tam pracy? Na GoWork.pl pojawiło się 12 lutego kilka ogłoszeń.

FP

Faktycznie tak jak ktoś teraz niedawno wspomniał, poszukują kogoś do kadr i płac. Prócz tego również jest potrzebny specjalista ds. jakości obszaru ALU / SS. Opowiecie mi o tej pracy? czy warto przyjść na takiego specjalistę? Jakie są zarobki?

Nie polecam pracy w tej firmie widzę że znowu szukają specjalisty ds. kadr i płac .ŻENADA OSOBA JEST POTRZEBNA DO POUKŁADANIA DOKUMENTÓW, WNIOSKÓW URLOPOWYCH , później wypowiedzenie. Tylko plotkują , zarobki marne

To czysta kpina żeby zarabiać pracując w tej firmie trochę więcej jak najniższa. Nie można liczyć nadgodzin i sobót czy niedziel bo to są dodatkowe godziny. No ale tam by nikt rodziny nie utrzymał gdyby pracował ja kodeks pracy nakazuje. Jachty za miliony a z pracowników zrobione woły. Dobrze ze ludzie zaczynają przeglądać na oczy i odchodzą.

Obserwator

Z firmy ostatnimi czasy odchodzi duża ilość osób. Z nikim nie są prowadzone poważne rozmowy motywacyjne, sugerujące pozostanie w firmie. Nikt sie tym nieprzejmuje. Firma ma sie rozwijać czy sie zwijać?

Q

Znaczy się, że trzeba szukać nowej pracy? Cóś, ktoś wie?

NA

jak wygląda kwestia ubezpieczenia na stanowisku asystent ds. prawnych? tzn konkretnie chodzi mi o te umowę b2b, bo widzę ,że istnieje taka opcja i w sumie mógłbym się "podłączyć" pod moją firmę jak rozumiem, tylko jak to wtedy działa właśnie z tymi składkami i czy opłaca się według was??

Weronika

Witam, mam pytanie dotyczace socjalu. aplikuje na stanowisko biurowe. Jestem ciekawa ile wynoszą premie swiateczne? Czy sa jakies dofinansowania do kursow? W opisie stanowiska nic nie jest o tym wspomniane a pewnie pracodawca w okresie swiatecznym premiuje pracownikow. Pozdrawiam

JoZając

jedyna premia jaka była w biurze to ta za nadgodziny, ale i to zostało skasowane

KY
@JoZając

Z jakich przyczyn zostało to skasowane? Co zostało podane jako powód? Chyba, że mniej pracy już jest i po prostu nie ma co po godzinach robić? To w tym biurze w ogóle jakoś wyniki ludziom sprawdzają?

JoZając
@KY

Roboty jest po kokardkę, ostatnio dano możliwość przychodzenia do biura nawet w niedzielę xD Powodem było w pierwszym komunikacie "ujednolicenie zasad wynagrodzenia" po małej reorganizacji związanej z odejściem dyrektora biura projektowego. Jednak później okazało się że dyrektor po prostu uważał taką premię za niesprawiedliwą - mówił o tym na spotkaniach w poszczególnych działach.

I

Zajrzałem, bo pomyślałem, że może się dowiem czegoś o tej robocie nowej z oferty. Szukają pracownika produkcji, ktoś z nimi już rozmawiał w sprawie tej pracy? Widziałem, że dwie zmiany są, tylko godzin nie napisali. Takie typowe, poranna i popołudniowa, czy jakoś inaczej? Dzięki jak coś za info.

@I

Godziny pracy na produkcji: 6.00-14.15 oraz 13.30-21.45. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z działem rekrutacji: +48 58 769 77 72

GO

Ja także nie rozumiem, czy tu chodziło z tym „22” ze do tej godziny się pracuje, mimo ze 21 zostało wskazane? Kiedyś cos pisali o ciśnieniu na nadgodziny. Czy na tym dziale tez to występuje?

LUKA

Witam wszysykich. Jak wygląda wspópraca z firmą w zakresie designu projektowania jachtów oraz wnętrz. Jakie stawki jakue narzędzia jakue wymaganua. Pozdrawiam

CJ
@LUKA

Przyłączam się do pytania, tym bardziej, że noszę się z zamiarem wysłania aplikacji w odpowiedzi na Projektanta Wyposażenia Pokładowego. Jest co prawda wyjaśnione, że najmniej 3 lata doświadczenia sobie życzą. Podają też zakres zadań. Ale kto udzieli odpowiedzi, jakie są szczegóły pakietu relokacyjnego? Ktoś już z niego korzysta? Bo ja nie z Gdańska. No i na jakich zasadach dofinansowuje się dojazdy do pracy?

Pieniądze zawsze na czas ,niestety wynagrodzenie podstawowe niskie. Ludzie nadrabiają wieloma nadgodzinami,jeśli chcesz uniknąć siwych włosów ,nerwów ,oczerniania i (usunięte przez administratora) to polecam poszukać innej pracy :)

@Andrzej

Cześć, a jakiej pracy jest tu mowa? mnie chodzi o zatrudnienie jako lakiernik, twierdzisz ze w tym przypadku wynagrodzenie tez jest najniższe? Tak jak piszesz z tymi nadgodzinami to widziałem właśnie wzmiankę o nich w opisie. Tylko teraz pytanie co do tej stawki godzinowej. Czy po dłuższym stażu pracy będzie ona większa?

HT

Jakie przykładowe wtrącanie się masz na myśli? Nie mowa wprost wyrazić swojego stanowiska pod uzasadnionym argumentem? Ciekawi mnie przykład danej sytuacji oraz te wspomniane poprawki. Piszesz, że to pracodawca dziękuje ludziom za współpracę, czy to oznacza ze odwrotnie to nie działa? Mimo wszystko lepiej zostać?

Klakier

Jak to??? a prac z luksusowym produktem, znani klienci na całym świecie, nowa stocznia i komfortowe miejsce pracy dla wszystkich = życie jak w (Dubaju) Madrycie??? daj palec a wezmą całą rękę!!!

Iwan

Witam, czym różni sie stanowisko brygadzista produkcyjny a brygadzista na stoczni. Widzac te ogloszenia niewiem na co aplikowac?@Pracodawca

CR

Powiem wam, że angielski nie jest moja mocną stroną, ale widzę, że pracodawca sobie życzy, żeby mówić w tym języku. Chodzi o to ogłoszenie na uruchomieniowca. A jak coś to poduczą, może jakieś kursy załatwiają? Bo zależy mi na samej pracy, ale no to jest ten szkopuł z tym językiem.

@CR

Język angielski nie jest wymogiem koniecznym więc śmiało można aplikować.

Witam, zainteresowala mnie oferta pracy jako stolarz, moze ktos napisac jak wyglada wdrozenie mniej wiecej zarobki, atmosfera, praca jest na lodkach czy w hali? Z gory dziekuje

Koło absurdu

Ponad rok rządów czlowieka-rowerka, biuro projektowe bez specjalistów, promowanie (usunięte przez administratora)ale sluzalczych ludzi jak Czarek SST czy ziemniaczany (usunięte przez administratora), wyzysk, ciągłe kłamstwa, (usunięte przez administratora), głupie wymysły i zielone Excele jako wyznacznik dobrej pracy. Marek twój poprzednik zostawił gruzowisko, mam nadzieję że swoim doświadczeniem i wiedzą stworzysz z tego wysypiska biuro projektowe godne światowej stoczni. Niestety mi i innym ludziom z pasją nie będzie już dane na to patrzeć. Szkoda że wszystkie skargi na niego nie przebiły się przez ten pseudo HR i nikt nie połączył faktów odejścia wielu naprawdę świetnych ludzi. 3...2...1... @Pracodawca usuwa ten post...

Krytyk firmowy
@Koło absurdu

Nic się nie zmieniło poza zabraniem premii. (usunięte przez administratora) Jak dyrektor przyjdzie i zobaczy że ktoś się przeciąga na krześle i to jeszcze przed rozpoczęciem pracy to już awantura, maile że trzeba pracować a nie się przeciągać, oczywiście pisane przez pośredników. Miała być zmiana a zmienił się tylko klakier naszego gargamela. W tej pracy panuje niepisana zasada że płacimy ci więc będziesz (usunięte przez administratora) Po pół roku czujesz się jakbyś przegrał życie w tej "światowej" firmie

Oskar
@Krytyk firmowy

To jak nie ma premii, to co zostało, pensja zasadnicza i benefity? Dużo ich i ile tej pensji mogą płacić?

Rowerowiec
@Oskar

Benefity standardowe, ubezpieczenie w jakiejs spółce córce, luxmed, owoce we wtorek, MultiSport. Pensja zasadnicza poniżej średniej. Dobre dla studenta żeby zobaczył jak nie powinno się pracować. Pracy jest dużo za dużo niż na jeden etat i dlatego jest ciśnienie na nadgodziny, rekordziści robią ponad 100 godzin dodatkowo miesięcznie. Na prawdę niewielu kierowników czy brygadzistów jest ok. Wielu to oszołomy które nie dałyby rady pracować nie (usunięte przez administratora)pracownikow. Rotacja duża, kadra managerska sprawdziła wyszkolona w sprawdzaniu czasu pracy ludzi, hitem były maile żeby nie reagować na alarm p.poz i w przypadku takowego nie opuszczać stanowiska pracy. Solidne 2/6 bo płacą na czas no i dyrektor biura segreguję owoce nie myjąc przed tym rąk…

Zostaw merytoryczną opinię o Sunreef Venture S.A. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Sunreef Venture S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Sunreef Venture S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 124.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sunreef Venture S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 5 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sunreef Venture S.A.?

Kandydaci do pracy w Sunreef Venture S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sunreef Venture S.A.