Sunreef Venture S.A.

2.8 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Sunreef Venture S.A.

KONTROLA Nowy wpis
Kandydat

Witam jak wygląda tam praca w kontroli jakości posiadam doświadczenie w jakości w brazy jachtowej a także innej z wcześniejszych fabryk

Mary
Kandydat

Cześć, czy ktoś jest w stanie powiedzieć jak wygląda praca na stanowisku Asystentki sprzedaży z jęz. angielskim? Ile mniej wiecej może wynosić wynagordzenie?

@Mary

Dzień dobry, Rolą osoby na tym stanowisku jest m.in.: pomoc w dziale sprzedaży w monitorowaniu przychodzących zapytań sprzedażowych, koordynacja bazy danych klientów oraz przepływu faktur i płatności. Przygotowaniem sal i materiałów na spotkania z klientami, asystowanie w delegacjach osób z działu handlowego, rezerwacja lotów, hoteli, rozliczanie podróży służbowych. Jednocześnie informujemy, ze proces rekrutacyjny na to stanowisko został zamknięty. Zachęcamy do monitorowania regularnie pojawiających się wakatów w naszej firmie.

Biały Nowy wpis
@Sunreef Venture S.A.

A tam zamkniety.... najdalej do końca tygodnia znów będzie otwarty :-) A czemu to wy wiecie z doświadczenia.

Karolina Nowy wpis
@Biały

Możesz napisać o co chodzi? Aż tak duża rotacja na tym stanowisku? Będę wdzięczna za informacje - zarówno dlaczego tak często trwa rekrutacja na to stanowisko, jak i o samej specyfice pracy

Biały Nowy wpis
@Karolina

przeczytaj wszystkie opinie - wszystkie prawdziwe. Rotacja ze współczynnikiem pod sufit, albo wyrzucają albo ludzie szybko rezygnują. Człowiek tam jest nikim. Pozdrawiam.

Programista CNC
Kandydat

Dzień dobry, od dłuższego czasu widnieje ogłoszenie na stanowisko Programista Maszyn CNC, wcześniej z podanymi widełkami wynagrodzenia, teraz już bez. Czy można wiedzieć, na ten moment jakie są widełki dla tego stanowiska?

Paweł
@Programista CNC

Z tego co wiem to brak określonych widełek Wszystko według umiejętności

@Paweł

I nie wiadomo na jakiej zasadzie te umiejętności byłyby wyceniane? Skala porównawcza wobec aktualnie zatrudnionych? A co w przypadku potencjalnych osób do przyuczenia, czy takie mają szansę na zatrudnienie?

Paweł
@Irena

Czemu nie zapytasz o to bezpośrednio firmy ? Tylko prowadzisz podchody od tyłu? Myslisz ze tu Ci ktoś odpowie z szefostwa ?

były programista
@Irena

w firmie są 2 działy szukające pracowników co jakiś czas, dział Stolarni i dział CNC, w obu przypadkach warunki super, na stolarni nie wymagają aż takiego doświadczenia, (tam panują proste cięcia - maszyny 3osiowe), na dziale CNC kasa większa ale szukają konkretnych osób, bez doświadczenia raczej cię nie wezmą. Pracowałem kiedyś i nie ukrywam że myślę o powrocie.

@były programista

hej dzięki. :) a tak z ciekawości tylko już, bo piszesz, że byłeś.. miałeś może wyrobioną jakąś podwyżkę? zastanawiam się czy po powrocie wraca się do startowej stawki czy pamiętają tu w firmie o wypracowanych wcześniej wynikach

Ela
@Irena

Na zasadzie znajomości... jak je masz to widełki są niezłe.

włodi
Kandydat

Cześć, Jak wygląda kwestia godzin pracy? W jakich godzinach się pracuje i jak są podzielone zmiany? Dodatkowo zapytam jak wygląda praca kierownika budowy jachtu?

GRUBBER
@włodi

6-14.30 pierwsza zmiana 14.00 - 22.00 druga zmiana KBJ - jak nie masz wiedzy na temat szkutnictwa czy budowy takich jednostek to się nie pchaj, szkoda Twojego czasu .... tam Cię nikt nie nauczy ...

lol
@GRUBBER

@GRUBBER Stanowisko kierownika chyba wymaga ścisłej wiedzy ? Ludziom już się w głowach przewraca xDxD

Jasne
@lol

Raczej ścisłych umiejętności (usunięte przez administratora), żeby wpasaowac się w ramy firmy ????

GRUBBER
@lol

To nie tu ...... kombinezon będzie kilka razy w tygodniu do prania ....

Stiw

Trudno wyprosić podwyżki nie raz obniżą ludzie, dyskryminacja.Jeszcze dużo rzeczy mógł bym powiedzieć

Jolanta
@Stiw

A co zazwyczaj mówi szefostwo, gdy ktoś o nie prosi?

@Jolanta

Dzień dobry, W firmie Sunreef Venture na etapie wdrożenia do pracy przekazujemy informacje w jaki sposób i kiedy możemy ubiegać się o podwyżkę. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej w tej sprawie zapraszamy do działu HR. STIW - czy możesz przytoczyć konkretną sytuację z własnego doświadczenia w której poczułeś się dyskryminowany? Komentarz jest napisany w sposób ogólnikowy, nie jesteśmy w stanie odnieść się do Twojego komentarza. W naszym odczuciu jeśli w/w sytuacja miała miejsce pracownik powinien zgłosić się do swojego przełożonego lub działu HR aby wyjaśnić sprawę. Możemy zapewnić, że w firmie Sunreef Venture na bieżąco monitorujemy stawki pracowników produkcyjnych i na podstawie zgłoszeń od przełożonych co miesiąc weryfikujemy możliwości jej przyznania. Mamy również oddzielną ścieżkę przyznania podwyżki dla pracowników biurowych. Zapewniamy, że nie obniżamy pracownikom ustalonej stawki wynagrodzenia.

Tomek
@Sunreef Venture S.A.

A jaka jest ta ścieżka dla pracowników biurowych?

Smrut
@Tomek

Teraz trochę lepsza bo jak jest mróz to nie ma błota. Jak już znajdziesz miejsce to i tak trzeba przejść przez szatnie bo jest zakaz wchodzenia od biurowca. Co do ścieżki kariery to jest taka ze jak się nie podoba to rób karierę gdzie indzie. Ludzie odchodzą masowo.

lolek
@Smrut

Nikt nie jest masochistą a wybór na rynku jest ...zdecydowanie lepsze opcje.

Tomek
@Smrut

Pytałem o ścieżkę podwyżek o której napisała osoba z profilu sunreef bo mam wrażanie że niektóre biura nie są traktowane tak samo :)

Z

Nie sciemniajcie.

Nick
@Z

A co mają robić? Ludzie masowo odchodzą z tej firmy a nowi nie za bardzo się garną żeby do niej przyjść. Bolączką tej firmy było zawsze złe traktowanie pracowników, w firmie nie ma żadnej wyraźnej struktury, Działu HR i polityki zarządzania personelem. Tam nadal tego się nie rozumie i tu nie będzie zmian, to taka firma. Ja zmieniłem pracodawcę i uważam ten rok za udany, to była bardzo dobra decyzja. Pozdrawiam wszystkich (byłych) współpracowników.

Kandydat

Hej, ktoś może się wypowiedzieć na temat działu technologii laminatów? Czy osoba z małym doświadczeniem dostanie tam pracę? Jaki jest zespół i Kierownik?

@Kandydat

Dzień dobry, dział technologów liczy łącznie 9 osób, część z tych osób współpracuje z firmą kilka lat. Manager zespołu to osoba z dużym doświadczeniem, która do pracy podchodzi z pełnym zaangażowaniem i pasją. Aktualnie poszukujemy kolejnej osoby do zespołu, szczegóły oferty pracy znajdziesz tu (w tym jakie doświadczenie wymagamy): https://www.linkedin.com/jobs/view/3308419615 W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z nami: +48 58 769 77 72

Były

Czy nadal Pani Monika jest kierownikiem? Mocno się zespół rozrósł

Jack Strong

Witam czy pracodawca przewiduje, swiateczne premie, podwyzki. Itp. Czy w firmie organizowana jest swiateczne spotkanie z pracownikami?

Krystian
@Jack Strong

Cześć, czy od tego uzależniasz swoje zatrudnienie w tej firmie ?

BydgoskiZaciag

Tak, nie przewiduje

56018NP
@Jack Strong

Nie ma nic w tej firmie. Podwyżki zablokowane, żadnych premii świątecznych, a o wigiliach pracowniczych możesz również zapomnieć. Problem jest nawet kiedy zgłosisz zapotrzebowanie na coś niezbędnego do pracy. Nie dostaniesz, bo nie. Kultura pracy jest słaba, kierownictwu nie zależy na pracownikach, wiec masa ludzi się zwalnia.

@Jack Strong

Na pewno nie.. Ogólnie nie ma tutaj premii. Bynajmniej jeśli mowa o Produkcji.

Jerzy M.
@Jack

Bardzo dziwne, bo ja co miesiąc dostaję coś extra

Lala
@Jerzy M.

Ta chyba mandat jak coś (usunięte przez administratora)

@Jerzy M.

Jeśli pracujesz po 10 h i weekendy to jak tu nie dostać coś ekstra ????

@Jerzy M.

A też robisz na produkcji jak kolega? Za wyniki Ci przyznają czy za co i w takim razie nie mówicie o tym jakoś głośno skoro inni nawet pojęcia nie mają? To coś ekstra to ile?

Z
@Jerzy M.

Po co sciemniacie, nigdy nie bylo i nie bedzie premii dla pracownikow, chyba, ze mowimy o zarzadzie.

Odpowiem dla wszystkich ciekawych jak wygląda codzienność na owym zakładzie żeby ktoś nie miał pytań i się nie łudził i zastanawiał, pracowałem na stanowisku elektryka ale w większośći wygląda to tak samo więc tak godziny pracy są bardzo pilnowane człowiek czuje się wręcz jak maszyna która o idealnej godzinie ma zacząć i wyjść z pracy , przykładowo przerwa trwa od 14 do 14:30 z czego 5min zajmuje dojście do jadalni i jakie kolwiek umycie rąk i to w biegu , później 5 min dojście z powrotem na stanowisko oczywiście o 14:30 już musimy pracować czyli realnie przerwy jest 15min co wystarcza żeby zjeść odrazu wstać i iść już nie mówię gdy ktoś jest palący i musi iść specjalnie pół zakładu żeby zapalić, bo na tak dużym placu jest tylko jedna palarnia , i oczywiście tylko w trakcie przerwy, praca po 10h często 12h jak na pracę 10 godzinną przerwa powinna być traktowana znacznie luźniej a tu wszystko robi się w biegu , jeśli chodzi o BHP łazienki szatnie są czyste nie ma się do czego przyczepić, wkurzają tylko co niektórzy nie myślący pracownicy przykładowo robisz coś i ktoś obok ciebie zaczyna szlifować włókno szklane on w masce ty bez no i skutki po paru latach to płuca w opłakanym stanie to samo z jakimi kolwiek farbami , drugi człowiek ma gdzieś czy ty się trujesz czy nie on musi zrobić swoje i tyle , jak popatrzy sie na zapracowanych zabieganych ludzi w okół to można nabawić się depresji bo większość ludzi jest przygnębiona, jeśli chodzi o klimat 80% pracowników to Ukraina , bardzo pracowici ludzie , ale zastanawia mnie czemu tak jest skoro niby płacą tak super jak co niektórzy piszą w komentarzach to czemu większość to ludzie z zagranicy a nie Polacy hm , często ciężko się z kimś dogadać podczas pracy bo on mówi po ukraińsku a prawie wgl nie zna polskiego oprócz prostych zwrotów, ludzie też tak patrzą na to pod względem zarobków że są lepsze niż w innej firmie ale podkreślam jest to praca po 10h!! Dlatego wychodzi na papierku więcej niż u innych bo u innych praca trwa 8h a czasem 10h w wyjątkach, to kwestia godzin , wcale szału nie ma jak za takie tyranie od minuty do minuty zero luzu , ja jestem bardzo pracowity i nie boje się ciężkiej pracy bo od dzieciństwa pracowałem na gospodarstwie więc wiem co to znaczy ciężka praca , a wytrzymałem tu miesiąc i stwierdziłem że więcej psychicznie tego nie zniosę przez ogólnie panujący klimat , sama praca nie najgorsza wiadomo wiąże się z zawodem ale wszystko do około godziny sztywne trzymanie się ich strasznie psuje psychikę bo człowiek czuje się jak maszyna , ogólnie w firmie panuję ogromna rotacja co chwila ktoś się zwalnia i przyjmuję więc nie jest się traktowanym tak jak powinno bo jak nie pasuje to zaraz znajdą jelenia na twoje miejsce :) brygadziści sztywno piłują wszelkie odstępstwa czyli spóźnianie jakieś drobne pomyłki i szczegóły czasem do przesady , ale cóż taka praca , nie pozdrawiam w szczególności jednego pana w białym kasku niestety nie pamiętam imienia i nazwiska ale strasznie chamski i uważający się za Bóg wie kogo a jest i tak zwykłym robakiem pod rządem kogoś tam wyżej, radzę omijać szerokim łukiem ta pracę jeśli chcesz myśleć przyszłościowo bo gwarantuję Ci że nie wytrzymasz a szczególnie odradzam młodym szukającym pracy w Gdańsku bo ta praca sprowadzi was na dno moralne i poczujecie się jak zwykła marionetka i robot.

@Były pracownik

Sama prawda zawarta w tym tekście. Kierownik działu elektrycznego jest chamski to fakt. Wspomnijmy o tym że przerwy tak naprawdę jest 15 min a nie 30 gdyż musimy dane 15 min odpracować zostając dłużej w pracy. Spóźnisz się na logowaniu dosłowną minutę i zabierane są tobie wszelkie dodatki z nadgodzin.. Jednym słowem cyrk. Pracuje na innym dziale ale nie dziwię się że odszedł pan z działu elektrycznego. Z takim kierownikiem podał bym go za (usunięte przez administratora)..

Kiki
Kandydat

Cześć, Jak wygląda praca na stanowisku kierowniczym na produkcji? Jakie zarobki? Jak wyglądają obowiązki? Warto kandydować? Dzięki!

Ktoś tam
@Kiki

Nie polecam pracy w tym zakładzie. Jedyny plus to zarobki, jak ogarniasz pracę w chorym klimacie, (usunięte przez administratora)i megalomanie przełożonych, to się odnajdziesz bez problemu. Dużo obcokrajowców, polak polakowi wilkiem. Lepiej szukać gdzie indziej. Wiem, bo tam byłem. Nie polecam..

Papa
@Ktoś tam

Tu się z tobą zgodzę kolego ja robiłem w tym (usunięte przez administratora) szkoda słów i pisania

@Ktoś tam

A ja polecam. Pół roku w tym karcerze i każda inna praca będzie ideałem.

Natalia

Jestem ciekawa pracy jako Projektant wyposażenia pokładowego. Wiecie jaką dają umowę na początek? I na jaki czas jest pierwsza umowa?

@Natalia

Dzień dobry, pierwsza umowa na okres próbny 3 miesięcy, ale jeśli kandydatowi zależy na innej umowie to wszystko jest do negocjacji. Pozdrawiam

Harry Brown
Kandydat

Witam od jakiegos czasu przegladam oferty panstwa firmy. Zastanawiajace jest to ze wciaz szukacie tych samych osob np brygadzistow na stolarni? Jest takie zapotrzebowanie na produkcji czy szybko ludzie rezygnuja?

@Harry Brown

Dzień dobry, w związku z powiększeniem się zespołu stolarzy na naszej drugiej lokalizacji (Tarcice 6, Gdańsk) mamy potrzebę zatrudnienia kolejnej osoby na stanowisko brygadzisty. Ofertę pracy znajdziesz tu: https://www.pracuj.pl/praca/brygadzista-stolarni-gdansk,oferta,1002143169?s=1f7c2c91&searchId=8e3d1390-4aca-11ed-b901-095d6705a23b W razie dodatkowych pytań zachęcamy również do kontaktu bezpośrednio z nami: +48 58 769 77 72

Hb
@Sunreef Venture S.A.

Witam, tylko ze ogloszenie wisi od pol roku ciagle to samo szukamy Brygadzisty na stolarnie. To szukacie 20 osob? Czy poprostu warunki sa slabe i nie ma chetnych po wielu komentarzach widze ze chyba gdzies cos jest nie tak

@Hb

Uścislając. Tak - szukamy dużej ilości zarówno pracowników jak i brygadzistów. Od 1,5 roku mamy otwartą druga lokalizację, w której otwieramy kolejną stolarnię, planujemy pracę na II zmiany. Wszystko to jest możliwe tylko przy zatrudnianiu nowych pracowników, stąd ogłoszenia.

Ktos
@Sunreef Venture S.A.

Że otwieranie to fakt, ale też w Dubaju..I wcale to nie jest dodatkowo tylko w perspektywie za. Podajcie równie jaki jest współczynnik rotacji pracowników w firmie...trochę szczerości i wam na dobre wyjdzie...rekrutację w kółko, przyswajanie pracowników to przecież też koszt...

@Ktos

Drogi @Ktoś, do nas nie dotarła informacja o tym, że otwieramy jedną stocznie w miejsce drugiej. W naszej ocenie głupotą byłoby inwestowanie w nowe tereny w Gdańsku i w ludzi (co właśnie robimy widząc ilość ogłoszeń rekrutacyjnych( by zaraz w Polsce z tego zrezygnować. Także nie potwierdzamy, a wręcz zaprzeczamy podanej informacji. Zamierzamy rozwijać oba miejsca równocześnie. Odnosząc się do współczynnika rotacji, tu się zgadzamy, jest on wysoki. Jesteśmy jednak w trakcie reorganizacji pracy naszej firmy, także liczymy, że i na tym poziomie dojdzie do satysfakcjonujących zmian. Jednak jak wiadomo, na wszystko potrzeba czasu. Bądźmy dobrej myśli.

Ktoś
@Sunreef Venture S.A.

Wszyscy w firmie wiedzą że produkcja z wynajętych hal starej stoczni trafi do Dubaju. Do działu hr nie trafila informacja bo dział hr nie jest aktywny - proszę zrobić ankietę jaki % pracowników zna nazwiska członków waszego działu, albo 3 inicjatywy które zostały wdrożone przez Was :-) myślę że co do rotacji pracowników to Ci będą czekać na lepszą czasy albo będę się zatrudniać aż wam się zmieni...na pewno dookoła nie ma zakładów które przyjmują ludzi i da się wytrzymać za takie same pieniądze lub lepsze...radzę przejrzeć na oczy i nie wypisywać bzdur na forum tylko przeprowadzić zmiany i szanować pracowników. Produkcja jeszcze chwilę tu potrwa, w mniejszym czy większym stopniu, stoczni nie rozwija się w w2-3 dni.

@Ktoś

Faktem jest to, że w firmie funkcjonuje od wielu lat dział personalny (nie HR), który skład się wyłącznie z działu rekrutacji oraz kadr-płac. Jednak - tak jak wspomnieliśmy w poprzednim komentarzu - jesteśmy w trakcie reorganizacji pracy naszej firmy, m.in. wprowadzamy nowe projekty z obszaru HR, ale na wszystko potrzeba czasu (to tak jak ze stocznią, nie rozwija się w 2-3 dni, ani 2-3 miesiące).

Pawel
@Ktoś

pracuję dobrych kilka lat na produkcji na Dokach i nie słyszałem abyśmy wszyscy mieli się przenieść do pracy w Dubaju... a śmiem twierdzić, że mam całkiem niezłe informacje co się dzieje w firmie...

Pracownik.
@Pawel

Nikt tu nie pisał o przeniesieniu pracowników. Ci są tam na miejscu:-)

Adam
@Ktoś

Dokladnie. Spotkania z kierownikami zorganizujcie pokazcie jak sie mowi dzien dobry, i jak szanuje sie drugiego czlowieka. Atmosfera sie poprawi to znajda sie pracownicy.

Robert
@Sunreef Venture S.A.

Witam, nie awansujecie wlasnych pracownikow? Nie posiadacie sciezki awansu?

Mouse
@Robert

Oczywiście że są awanse wewnętrzne. Ostatnio jeden pracownik zostal kierownikiem swojego byłego kierownilka. Nawet nie musiał się znać na tym co robi wystarczyło znać dyrektora :)

Jakub

Następnego dnia już nie piecze i z każdym kolejnym razem jest coraz lepiej.

Smrut
@Sunreef Venture S.A.

To prawda przecież projekty HR wprowadza się latami jak nie całymi dekadami albo stuleciami, to tak jak ze stocznia… projekt restrukturyzacji jest jeden, niech jak najwiecej ludzi odejdzie to nie trzeba będzie zwolnień grupowych i odpraw dawać, nagraliście kredytów, macie nierealne terminy i Dubai welcome, przecież tam nikt nikogo ścigać nie będzie!

@Mouse

Hmm

@Sunreef Venture S.A.

Kiedy zaczniecie nabór do fabryki do Dubaju czy osoba znajdująca się na miejscu z dużym doświadczeniem może aplikować o pracę tam czy poprostu zapchać chałę produkcyjną tanią siłą roboczą której tam nie brakuje

@Pintrek

Nabór dawno już zaczęty. Na takich asów ja TY Franek czeka tam z otwartymi rękoma...:-)

@Biały

Czytaj ze zrozumieniem człowieku zapytałem czy będą brali bo uwagę ludzi przebywających w Dubaju i mieszkających tam .nie zapominaj że Polaków jest tam sporo ????????

@Pintrek

A gdzie jest napisane w moim poście że nie brałem pod uwagę ludzi tam mieszkających albo gdzie w Twoim gdzie Ty mieszkasz (Polska czy Dubaj ..:-) człowieku oczywiście :-)

Były stolarz

Mam kontakt z ludźmi którzy tam jeszcze prqcuja. Nie mam pojęcia skad się wzięły takie widełki, jeśli chodzi o stawkę. Ludzie pracujący tam po 4,5,6 albo i więcej lat , maja stawki w okolicach 25-28 zł. Poza tym premie za święta są dużo mniejsze niż kiedyś albo w ogóle ich nie ma (poza setkami, ale to raczej normalne).

Tymon
@Były stolarz

Premie sa ale 150 zlotych bruttoza prace w swieto czyli bardzo mala. Albo trzeba przerobic z 300 h w miesiacu lub troche wiecej to lll 500 stowek wpadnie ale kto to wytrzyma to ja juz niewiem ciezka praca

@Były stolarz

Przeprowadzą się do Dobaju tam mają pełno taniej siły roboczej Filipińczyków i innych nacij jest tam pełno co robi za śmieszne pieniądze tu tu za złotówki z dobrego pracownika tam będą mieli 3 ????????????

Kusy 87
Klient

Odnośnie mojego wpisu chciałem się poprawić bo chodzi mi o zarobki na start netto na stanowisko Laminarz Monter bez doświadczenia

Przemek
@Kusy 87

Jak to wygląda?

Offshore
Kandydat

Jakis czas temu byłem na rozmowie, HR, taki sobie zachwala bo to ich praca. Za to rozmowa z przyszłym przełożonym to był HIT! Człowiek gada zupełnie od rzeczy, nie zna specyfiki branży, opowiada jak było źle i jak jest dobrze teraz a za perę miesięcy to będzie eldorado. Dobrobyt tylko tam, ale ze było złe to muszą oszczędzać i po kilkudziesięciu minutach rozmowy i kilku przypomnieniach o co pytam w końcu usłyszałem o widełkach które mieli przygotowane... strata czasu. Szukają ludzi z doświadczeniem ale płaca jak 20 lat temu w GSie. Szukanie (usunięte przez administratora) albo fikcyjne rozmowy rekrutacyjne byle coś się działo. Na plus biuro wydawało się dość nowe, sala konferencyjna na bogato. Wielki minus - bardzo głośny ogromny open space bez żadnych ścianek działowych, wygłuszeń z dość gęsto rozlokowanymi stanowiskami. na oko ok 2/3 miejsc obsadzonych a hałas bardzo duży. Ja nie polecam - moja subiektywna opinia.

Byly
@Offshore

To prawda z tym open space, ale jak się nie podoba możesz pracować w drugiej siedzibie firmy na dokach, trochę gorsze warunki ale mniej ludzi. Co do pensji to kiedyś oferowali duzo i na czas i to był jedyny atut, po zmianie szefostwa widzę że został tylko młody i dynamiczny zespół haha. Odszedlem, w innych firmach też jest na czas haha

on
@Offshore

Masakra ... te gadki o tym że było źle a teraz jest cudownie i trzeba oszczędzać to nawet nie jest słabe czy infantylne...to jest przykre ...za pół roku powiedzą że jest petarda ale jeszcze nie odrobili :-) kto tych ludzi w HR i innych „top managerów” tam ocenia etc. Firm istnieje dzięki top produktowi i nadludzkich zdolnościach marketingowych / sprzedażowych właściciela, ale po drugiej stronie jest kadra dno den która nie panuje nad niczym: organizacją, kosztami, opinia firmy na zewnątrz....niebywałe…że właściciel nie zatrudni firmy konsultingowej która rozgoni to patologiczne towarzystwo i postawi na nogi dorobek jego życia zanim nie będzie czego ratować ...a może nie chce i Dubaj to wyjście…. Lider światowy.

Kusy 87
Klient

Witam. Mam pytanie na jakie zarobki może liczyć Laminarz Formier bez doświadczenia na start? Chodzi mi o stawkę netto na godzinę? Bo widziałem ogłoszenie o pracę na to stanowisko

Sławek

Dodam jeszcze,że praca nie jest lekka,łatwa i przyjemna ale też nie zaczyna się tam od najniższej krajowej a podwyżki są ( nie dla leni) jak najbardziej realne.

Zenon śmietana
@Sławek

Sławek, przestań mazgaić się na forum, wyciągnij wnioski i idź do pracy do innego pracodawcy. Jest ich w okolicy przynajmniej kilkunastu i prowadzą non stop nabór. Sunreef i tak do Ciebie nie zadzwoni, po tym co tu napisałeś również nie. Bicie się w pierś i czułości w stronę byłego pracodawcy który Cię zwolnił nic tu nie zmienia i jest to dzieccine. Głowa do góry i napiętej na rynek pracy!

@Zenon śmietana

Widzisz Zenek,chyba śmietana nieco już skisła bo nie trafiłeś,nie miałem najmniejszego zamiaru wylewać tu łez czy strzelać czułościami w stronę byłego pracodawcy.Minelo już kilka ładnych lat i zdążyłem się z tym pogodzić.Denerwuje mnie czytanie absurdalnych,nieprawdziwych wypocin sfrustrowanych nierobów,jak to jest źle,bardzo źle...itp.,itp.Bo jestem pewien,że jest właśnie tak jak napisałem.I dlatego wyraziłem swoją opinię.A ty,kefirek maślanka jeśli chcesz dodać coś interesującego to poprostu podziel się opinią na temat firmy,bo od tego jest ten portal...o ile oczywiście potrafisz.Bo myślę,ze swoja słowna degrengolada nikomu nie pomogłeś w podjęciu decyzji: startować do HTEP-u czy nie startowac.

Zenon śmietana
@Sławek

Żenada Sławciu, wstyd - weź się w garść ..za czym ty tęsknisz ??? Roboty full dookoła ..a i HTTp firmy już dawno nie ma :-) pozdrawiam cię Sławciu!

@Zenon śmietana

Najlepsi są anonimowi ,internetowi napinacze,którzy chętnie się wypowiedzą,potrafią też czasem pocisnac itp.Tylko jak wspomniałem anonimowi,ponieważ w takim przegrywie niema ani krzty honoru,odwagi,niczego....sam kał.????

@Zenon śmietana

Wogole zauważyłem,że pozytywne czy neutralne opinie piszą ludzie z reguły podpisujący się imieniem a negatywne ( w przeważającej większości) jakieś pseudonimy.Ciekawe dlaczego???

Sławek

Powiem szczerze:Zjebalem!!!!! Pracowałem w tej firmie prawie 6 lat i poczułem się za pewnie.No,poza tym kłopoty zdrowotne zmusiły mnie do cz stych zwolnień,które też miały wpływ na to,że niemam powrotu do firmy.I co,jak większość sfrustrowanych ( bo myślę,że tacy w większości piszą negatywne komentarze) mógłbym pociągnąć z firmą,wyjawić i oczywiście przykoloryzowac minusy jakie niewątpliwie się zdarzają w firmie( ale gdzie się nie zdarzają?).No więc powiem szczerze,z perspektywy doświadczenia i czasu: jeśli ktoś chce naprawdę pracować,tylko tak szczerze to moim zdaniem(a jak wspomniałem ,przepracowałem tam prawie 6 lat)....no więc jeśli ( do kandydatów na produkcję): nie będziesz ściemniał,chował się po kiblach,będziesz regularnie przychodził do pracy na swoje 8 godzin( nadgodziny są mile widziane i uczciwie płacone ale wcale nie jak wielu mówi konieczne) to szczerze polecam. Sam nie robiłem prawie nadgodzin a przepracowałem długi czas i za dobre pieniądze.Jesli ktoś naprawdę się stara to napewno zostanie dostrzeżony.Tylko trzeba chcieć pracować a nie szukać wszędzie dziury w całym.Nigdy nikomu nie wlazilem w dupę,byłem raczej bardziej nieufny i często nawet agresywny( co napewno mogliby potwierdzić Ci,z którymi pracowałem tyle lat) ale do pewnego czasu starałem się i dawałem z siebie dużo i szczerze,choć pewnie mógłbym więcej.I co....zarabiałem bardzo dobre pieniążki,nikt nie właził mi na głowę,do niczego nie zmuszał,gdybym ja nie nawalił to teraz bez problemu sam utrzymałbym Rodzinę na bardzo dobrym poziomie.Nie chce więcej( i tak dużo napisałem) ,,włazić w (usunięte przez administratora) byłemu pracodawcy- jak pewnie zaraz wielu skomentuje mój komentarz,poprostu (usunięte przez administratora) mnie i nie lubię bardzo frajerów,którzy chcieliby coś za darmo i którzy jadą po firmie tylko dlatego,że jemu nie dali podwyżki albo nie przedłużyli umowy. Z autopsji wiem,że nie trzeba być konfidentem,dupolizem,ba...nawet można być nielubianym( mnie dużo osób nie lubilo,Ukraińców szczególnie....bo ja też ich nie lubię) a można zarobić w Sunreef spoko hajs i moc przy tym spojrzeć sobie w oczy.

Stary
@Sławek

Potwierdzam słowa Sławka.Znam go,pracowaliśmy razem na prefabrykacji na Dokach.Sam nie specjalnie go lubiłem ale on taki był poprostu,ale chociaż szczery i napewno nie dupowlaz.Ale nie o nim chce pisać a o tym co napisał.No więc wg mnie to sama gola prawda.Jak ktos ma zamiar pracować a nie udawać to napewno nie będzie żałował.

Jugol
@Sławek

Chlopie usun tego posta. To nie program wybacz mi twoja historia nikogo nieinteresuje

@Jugol

A twoje zdanie mnie nie interesuje.

Zorro

Bo to taka firma. Lider odnośnie oferty katamaranów na rynku ale i lider w niekompetencji, wyzysku i nawalance pracowników. Aktualnie szukający pracy mają wybór na rynku ... i całe szczęście :-)

@Zorro

Dzień dobry, trudno jest odpowiedzieć merytoryczne na komentarz, który jest napisany bez przytoczenia konkretnej sytuacji. Niemniej jednak w obliczu powyższej opinii chcemy, aby wybrzmiało to w sposób jasny i konkretny dla naszych obecnych i przyszłych pracowników i współpracowników możemy zapewnić, że proces rekrutacyjny przeprowadzany jest w sposób jasny i klarowny, kandydaci do pracy na etapie spotkania w firmie w której uczestniczy również kierownik danego działu otrzymują komplet informacji o stanowisku pracy. Cały proces rekrutacyjny na stanowiska produkcyjne jak i biurowe jest opisany tu: https://pracodawcy.pracuj.pl/profile/sunreef-venture-s-a,nv6v5j4,pl W razie dodatkowych pytań zachęcamy również do kontaktu bezpośrednio z działem HR + 48 58 769 77 72

N.
@Sunreef Venture S.A.

Proces rekrutacyjny nie jest przeprowadzany w sposób jasny i klarowny. Moje doświadczenia z niego są podobne do doświadczeń Kandyd. Czasem wypada przeprosić i postarać się poprawić na przyszłość, zamiast próbować udawać, że wszystko jest super.

Na stronie internetowej GoWork.pl zamieszczono kilka aktualnych ofert pracy do firmy Sunreef Venture S.A.. Poszukiwani są Asystent / Asystentka. Co sądzicie o warunkach zatrudnienia zaproponowanych przez pracodawcę?

@Administrator

Są śmieszne.

Kandydat

Zacznijmy od tego że stanowisko źle opisane na ogłoszeniu. Osoba która prowadzi rozmowę rekrutacyjna sama nie wie jak ma wyglądać stanowisko. Płaca? Niewiadoma. Siedziba firmy? Chyba tydzień temu ktoś zbombardował siedzibę firmy. Ogólnie nie polecam...

Zostaw merytoryczną opinię o Sunreef Venture S.A. - Gdańsk

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Sunreef Venture S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Sunreef Venture S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 91.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sunreef Venture S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 4 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sunreef Venture S.A.?

Kandydaci do pracy w Sunreef Venture S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sunreef Venture S.A.
Przejdź do nowych opinii