Sunreef Venture S.A. - Stocznia Tarcice

2.8 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Sunreef Venture S.A. - Stocznia Tarcice

Gołąb Nowy wpis
Pracownik
 Pytanie

Jak to jest z tymi lokalizacjami? Jak zatrudnię się na ul. Doki, to będę mógł później przenieść się ul. Tarcice ? Pani mi powiedziała, że jak będzie zapotrzebowanie i wyrażę chęć to jest taka możliwość. Ktoś to przechodził? Planuje przeprowadzić się na Stogi. Musiałbym tylko przejechać przez most wantowy.

do gołębia Nowy wpis
Pracownik
@Gołąb

ja tam z Doków bym się nie przenosił, atmosfera tu jest mega spoko, ale są ludzie, którzy idą na Tarcice albo na chwile albo na stałe

Teretere
Kandydat
 Pytanie

Czy warto spróbować swoich sił na produkcji a dokładnie na stanowisku stolarz? Jak to wygląda bo widzę sporo negatywnych opinii, większość odnosi się do pracy w biurze, a jak to wygląda na produkcji?

Stolarz
Pracownik
 Pytanie
@Teretere

Jak nie przyjdziesz to sie nie przekonasz. Latwo nie jest, ale gdzie jest latwo?

Paweł Nowy wpis
Pracownik
@Teretere

Jest tam silna ekipa. Pracowałem wcześniej w Famos. Jak była robota to było fajnie, a jak kończyły się kontrakty było sucho w portfelu. W Sunreef możesz orać od rana do wieczora, jak masz tylko ochotę. Jak nie walisz, to kierownik znajdzie zawsze nadgodziny czy weekendy. Jest stabilnie i nie ma sztywnej napinki na robienie sztucznych Lean. Chcesz się wykazać, to i premią do wypłaty dołożą, jak masz coś zdrowego na czym zarobią.

Bojan Nowy wpis
Pracownik

Słowo klucz "chcesz pracować" bo większość to myśli, że sama jego obecność powinna być już nagradzana, najlepiej przyjść walić w przysłowiowego "uja" i mieć pretensje to brygadzisty albo kierownika, że uwagę zwraca. Masakra Ci ludzie......

Waldek
Kandydat
 Pytanie

Myślę, o zatrudnieniu. O jakich godzinach autobus odbiera i zawozi pracowników do pracy z Elbląga ?

Knok
Pracownik
@Waldek

Nie jezdze nim, ale jak parkuje auto na parkingu to bus podjezdza, a jak koncze zmiane to bus czeka na ludzi. Troche osob nim jezdzi wiec chyba dziala to sprawnie, ale nie wiem do konca.

Paweł
Pracownik
@Waldek

My jeździmy w 5-tkę. Dużo osób tak robi. Jak nie podejdzie, to na pewno znajdziesz dobrą ekipę samochodem.

Swój
Były pracownik

Ludzie to co tu się dzieje w tej firmie to ludzkie pojęcie przechodzi. Po pierwsze kierownictwo i brygadziści mają cię za nic no za robotów, masz (usunięte przez administratora) jak w (usunięte przez administratora)a jak wykonujesz swoją pracę odpowiedzialnie i sumiennie to zapomnij że ktoś to zauważy i to doceni. Tutaj to współpracownik potrafi tylko rzucać kłody pod nogi nikt nie ma chęci do pomocy każdy ma w (usunięte przez administratora) aby ułatwić drugiemu współpracę. Tak wypowiem się do tych innych opinii brygadziści to w tej pracy spędzają swoje życie że brak im czasu na prywatne życie. Co do pieniędzy pensję słabe choć robi się tutaj luksusowe jachty za miliony najtańszy podobno 25 milionów złotych. A firma zapewni ci tylko opiekę Luxmed i kartę Multisport no i jakieś tam ubezpieczenie na życie o jakichkolwiek premiach bonch, paczkach świątecznych zapomni. Brak szacunku i trzeźwego spojrzenia na pracowników ze strony kierownictwa czy brygadzistów. Mógłbym jeszcze wiele pisać choć zostawię to bez komentarza, firmy oczywiście nie polecam chyba że jesteś ukraińcem to przychodź bo jest ich tu wielu i (usunięte przez administratora) za damski po 12h. A jeśli czytając to jesteś niedowiarek, przyjmij się, sam zobaczysz co tu się dzieje. Powodzenia

Szkutnik
Kandydat
@Swój

Wszyscy managerowie (kierownicy, dyrektorzy, itd.) boją się prezesa. Obecny strach w firmie wpływa negatywnie na wszystkie dziedziny: chaos produkcji, powolne podejmowanie decyzji wręcz unikanie podejmowania decyzji, kiepskie warunki pracy, wysoka rotacja pracowników. Jest takie powiedzenie w firmie: prezes przyjeżdża z Dubaju ktoś straci pracę. Jest kilku lokajów prezesa - donosicieli/oszczerców, o dziwo mają fory u prezesa.

Oh
Pracownik
 Pytanie
@Szkutnik

Hmm?? A czy czasem nie straci pracy bialy kask. Jak zauważyłam to prezes głównie zwalnia dyrektorów czy kierowników. To właśnie oni się boją o swoje ciepłe posadki, bo mogą być zwolnieni za głupotę( jaka sami stworzyli). Jakoś nie słyszałam by miał jakieś cienkie ma żółte kaski

Szlifierz
Były pracownik
@Oh

Pracę może stracić i bialy kask i żółty i niebieski i pewnie ,że czerwony, wystarczy że będzie w złym miejscu w złym czasie. Ma to swoje plusy i minusy ale jak się już razem wszyscy zgadaja na kogoś to tylko l4 zostaje, najlepiej na glowe bo to uzasadnione po kilku latach...

Sam
Pracownik
@Swój

Tam musisz zaczynać pracę o 5:50 bo jeśli rozpocznie o 6 to pseudo dyrektor grozi zwolnieniem. Cóż chce się wykazać bo nic innego nie umie ????

1
Kafar
Były pracownik
@Sam

Przestań się spóźniać do pracy to przestanie na Ciebie polować. W każdej robocie zaczynasz o 6, a na stanowisku masz być tak żeby zacząć. Daj znać, gdzie zaczynasz pracę o 6 od śniadania, to sam się przeniosę!

Hydraulik
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Rekrutacja nie doszła do skutku. Po przybyciu na godzinę 15 udałem się do biura na 3 piętrze. Tam Pani w sekretariacie powiedziała mi, że mam zejść na dół i czekać przed wejściem do budynku na kierownika. Po 30 minutach czekania nikt się nie pojawił więc zrezygnowałem . Nie polecam firmy. Jak tak traktują potencjalnych pracowników to chyba nie warto tam pracować.

Pytania

Brak

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Nie dostałem pracy
anonim
Inne

Jak sprawa z nadgodzinami wygląda? Bo w ogłoszeniu na brygadziste jest wyraźnie podkreślone, że należy być dyspozycyjnym do pracy w nadliczbowych godzinach. Ale cały czas? Czy okazjonalnie? Robi mi to różnicę jednak.

Szkutnik
Kandydat
@anonim

Praca od poniedziałku do soboty. Zmiana pierwsza zaczyna się o 6-tej, zalecane aby brygadziści byli pół godziny wcześniej. Druga zmiana zaczyna się o 14-tej. W pracy jesteś minimum 8 h 15 min. Dyrektor produkcji z zawodu stolarz, jeden z kierowników to były kierowca prezesa, który dzwoni do prezesa i nadaje. Wydaje mu się, że zna się na wszystkim, a daje ciała na każdym kroku. Można się domyślać jak działa firma. Ponoć dyrektor i kierownik to stare kumple, nie do ruszenia.

1
Szkutnik
Kandydat

Właściciel - prezes naciska na podpisywanie jak najwięcej zamówień, nie patrzy na brak mocy przerobowych.

2
Szkutnik
Kandydat

@ Waldek To się nazywa chciwość i pazerność właściciela oraz brak elementarnej wiedzy o zarządzaniu kapitałem ludzkim. To nie jest normalna sytuacja, ani w Sunreef ani w Northvolt, ani w innych firmach zarządzanych przez menedżerów z mentalnością ekonoma (usunięte przez administratora) z XIX wieku.

Mruczek
Pracownik
@Szkutnik

Ja tam się ciesze, nadgodzin do oporu a robić nie trzeba, nawet w niedziele można przychodzić. A jak niby podwyżki są sa ale dopiero rzucając wypowiedzenie można wywalczyć dobre pieniądze.

Irmina
Inne

W ofercie dla Uruchomieniowca ds. elektrycznych wpisano dofinansowanie do mieszkania o ile ktoś faktycznie się przeprowadzi. Ile % z całości wtedy można dostać? i czy pracownik ma dowolność w wyborze mieszkania?

anonim
Inne

Elektryk na tym B2B co proponują w ofercie to właściwie jakie ma dodatkowe opłaty? Teraz to widzę, że wszędzie to ludziom proponują, no i tylko nie wiem, czy pracownik też coś na tym korzysta w sumie czy bardziej pracodawca. Ludzie różnie mówią. Opłaca się to, jak zarobki wychodzą?

Pietrek
Inne
@anonim

B2B to własna działalność. Do płacenia masz ZUS i podatki...

Yevhenii
Pracownik

Gdyby biuro nie usuwało tutaj negatywnych opinii to średnia ocena byłaby 1,0, także nie ma sensu sugerować się tą stroną.

Lola
Inne

Młodszy specjalista ds. planowania materiałowego ma napisane w ogłoszeniu, że wartościowym atutem jest znajomość systemów ERP oraz posiadanie doświadczenia w firmie o podobnej branży. Czy to zostaje jakkolwiek inaczej docenione?

3
Mustafa
Kandydat
 Pytanie

Witam na jaką stawkę godzinową może liczyć stolarz z doświadczeniem? @Pracodawca

anonim
Inne

Hej, czy z działu zakupów może ktoś tu jest? była dodana oferta dla specjalisty. piszą tam w niej o elastycznym czasie pracy czy też innych dodatkach ale nie widzę wprost opisanego wynagrodzenia, czy może być uznane za atrakcyjne?

Rambo
Inne
@anonim

Lepiej zastanów się i to dobrze za nim wyślesz cv. Rotacja w tym dziale jest pod sufit i przy okazji zarobki słabe. Zobacz ile razy w roku pojawią się to ogłoszenie (da się to sprawdzić w google) to nie ze względu na ,,rozwój firmy,, ????

anonim
Inne

Polecenie nierozpoczęcia pracy? Jaki powód? a w drugą stronę? Wyświetlała mi się już kiedyś oferta od pracodawcy dla asystenta produkcji, myślałem czy by nie spróbować, jednak miałem wtedy inna pracę zapewnioną. Czy teraz warto byłoby się starać o tego asystenta?

WALDEK
Pracownik
 Pytanie
@anonim

Dlaczego bym polecił? Bo pensja jest na czas i z nadgodzinami. Lepiej niż w warsztacie u prywaciarza ale też szwedzkie socjale to nie są. Chcesz pracować to idź. Nie chcesz robić ponad 8 godzin, to lepiej omijaj.

Pytanie
 Pytanie

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w Sunreef Venture S.A.? Co poradzicie osobie poszukującej tam pracy? Na GoWork.pl pojawiło się 12 lutego kilka ogłoszeń.

anonim
Inne

Faktycznie tak jak ktoś teraz niedawno wspomniał, poszukują kogoś do kadr i płac. Prócz tego również jest potrzebny specjalista ds. jakości obszaru ALU / SS. Opowiecie mi o tej pracy? czy warto przyjść na takiego specjalistę? Jakie są zarobki?

były pracownik
Były pracownik

Nie polecam pracy w tej firmie widzę że znowu szukają specjalisty ds. kadr i płac .ŻENADA OSOBA JEST POTRZEBNA DO POUKŁADANIA DOKUMENTÓW, WNIOSKÓW URLOPOWYCH , później wypowiedzenie. Tylko plotkują , zarobki marne

Pracownik
Pracownik

To czysta kpina żeby zarabiać pracując w tej firmie trochę więcej jak najniższa. Nie można liczyć nadgodzin i sobót czy niedziel bo to są dodatkowe godziny. No ale tam by nikt rodziny nie utrzymał gdyby pracował ja kodeks pracy nakazuje. Jachty za miliony a z pracowników zrobione woły. Dobrze ze ludzie zaczynają przeglądać na oczy i odchodzą.

Obserwator
Pracownik
 Pytanie

Z firmy ostatnimi czasy odchodzi duża ilość osób. Z nikim nie są prowadzone poważne rozmowy motywacyjne, sugerujące pozostanie w firmie. Nikt sie tym nieprzejmuje. Firma ma sie rozwijać czy sie zwijać?

Q
Inne
 Pytanie

Znaczy się, że trzeba szukać nowej pracy? Cóś, ktoś wie?

1
anonim
Inne

jak wygląda kwestia ubezpieczenia na stanowisku asystent ds. prawnych? tzn konkretnie chodzi mi o te umowę b2b, bo widzę ,że istnieje taka opcja i w sumie mógłbym się "podłączyć" pod moją firmę jak rozumiem, tylko jak to wtedy działa właśnie z tymi składkami i czy opłaca się według was??

Weronika
Kandydat
 Pytanie

Witam, mam pytanie dotyczace socjalu. aplikuje na stanowisko biurowe. Jestem ciekawa ile wynoszą premie swiateczne? Czy sa jakies dofinansowania do kursow? W opisie stanowiska nic nie jest o tym wspomniane a pewnie pracodawca w okresie swiatecznym premiuje pracownikow. Pozdrawiam

1
JoZając
Pracownik

jedyna premia jaka była w biurze to ta za nadgodziny, ale i to zostało skasowane

anonim
Inne
@JoZając

Z jakich przyczyn zostało to skasowane? Co zostało podane jako powód? Chyba, że mniej pracy już jest i po prostu nie ma co po godzinach robić? To w tym biurze w ogóle jakoś wyniki ludziom sprawdzają?

JoZając
Pracownik
@anonim

Roboty jest po kokardkę, ostatnio dano możliwość przychodzenia do biura nawet w niedzielę xD Powodem było w pierwszym komunikacie "ujednolicenie zasad wynagrodzenia" po małej reorganizacji związanej z odejściem dyrektora biura projektowego. Jednak później okazało się że dyrektor po prostu uważał taką premię za niesprawiedliwą - mówił o tym na spotkaniach w poszczególnych działach.

anonim
Inne

Zajrzałem, bo pomyślałem, że może się dowiem czegoś o tej robocie nowej z oferty. Szukają pracownika produkcji, ktoś z nimi już rozmawiał w sprawie tej pracy? Widziałem, że dwie zmiany są, tylko godzin nie napisali. Takie typowe, poranna i popołudniowa, czy jakoś inaczej? Dzięki jak coś za info.

Pracodawca

@anonim

Godziny pracy na produkcji: 6.00-14.15 oraz 13.30-21.45. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z działem rekrutacji: +48 58 769 77 72

anonim
Inne

Ja także nie rozumiem, czy tu chodziło z tym „22” ze do tej godziny się pracuje, mimo ze 21 zostało wskazane? Kiedyś cos pisali o ciśnieniu na nadgodziny. Czy na tym dziale tez to występuje?

Zostaw merytoryczną opinię o Sunreef Venture S.A. - Stocznia Tarcice - Gdańsk

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Sunreef Venture S.A. - Stocznia Tarcice?

  Zobacz opinie na temat firmy Sunreef Venture S.A. - Stocznia Tarcice tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 127.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Sunreef Venture S.A. - Stocznia Tarcice?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 6 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy Sunreef Venture S.A. - Stocznia Tarcice?

  Kandydaci do pracy w Sunreef Venture S.A. - Stocznia Tarcice napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sunreef Venture S.A. - Stocznia Tarcice
Przejdź do nowych opinii