Sunreef Venture S.A.

Opinie o Sunreef Venture S.A.

Czy pensja w wysokości 5900 w mieście Gdańsk jest możliwa? Ile zarabiacie, pracując jako Brygadzista?

mam podobnej wysokości podstawę, a robiąc nadgodziny można zarobić sporo więcej.

Franciszek
@ja

O to super. Często są te nadgodziny? Wtedy stawka jest wyższa? Płacą setki?

Zenek

Netto czy brutto?

@Zenek

pisałem o kwocie netto. Pracy jest bardzo dużo, więc ilość nadgodzin, którą chce zrobić pracownik głównie zależy od niego.

@Franciszek

wynagrodzenie jest wypłacane wg kodeksu pracy, czyli nadgodziny w tygodniu +50% a nadgodziny w weekendy lub święta +100% Niby oczywiste, ale jednak ważnym jest, iż nie ma płatności "pod stołem" tylko umowy są zawierane na kwotę na którą się pracownik umówi. Forma zatrudnienia również jest dowolna i pracownik może zdecydować o tym jaką chce mieć umowę

Zuzanna
@ja

No nie brzmi źle. A powiedz, jako brygadzista (bo rozumiem że nim jesteś), to jaką odpowiedzialność masz? Trudno jest kierować zespołem?

Interesuje mnie stanowisko pt. Praca Kontroler jakości przestrzeni technicznych na jachtach. Lokalizacja Młyńska - to gdzieś na przeróbce? Jak wygląda w rzeczywistości ta praca? Nadaje się dla dziewczyn? Jest to praca bardzo ciężka? Jak z zarobkami? W ofercie niby 8h pracy od pon. do pt.

Rozmowa kwalifikacyjna nie doszła do skutku. Po przybyciu na godzinę 15 udałem się do biura na 3 piętrze. Tam Pani w sekretariacie powiedziała mi, że mam zejść na dół i czekać przed wejściem do budynku na kierownika. Po 30 minutach czekania nikt się nie pojawił więc zrezygnowałem . Nie polecam firmy. Jak tak traktują potencjalnych pracowników to chyba nie warto tam pracować.

Xyz

Nie polecam. Skoro wymagają doświadczenia w pracy to po jaką cholerę ciagacie na rozmowę osobę która chce takie coś zdobyć. Strata czasu.

Hydraulik

Rekrutacja nie doszła do skutku. Po przybyciu na godzinę 15 udałem się do biura na 3 piętrze. Tam Pani w sekretariacie powiedziała mi, że mam zejść na dół i czekać przed wejściem do budynku na kierownika. Po 30 minutach czekania nikt się nie pojawił więc zrezygnowałem . Nie polecam firmy. Jak tak traktują potencjalnych pracowników to chyba nie warto tam pracować.

Brak

Czy w firmie nadchdzi kryzys? Duzo pracownikow z Ukrainy wyjezdza? Jak sytuacja z zamowieniami i realizacja?

Genia

Pani Rekruterka bardzo sympatyczna i profesjonalnie. Oby więcej takich ludzi pochodnych jak ona. ;)

Genia
@Genia

Sympatyczna*

@Genia

chyba sonie sama napisała tą opinie hahaha xD o profesjonalizmie to one nie słyszały

Firma Sunreef Venture S.A. poszukiwała ostatnio pracowników na stanowisko Designer. Czy dalej można tam aplikować?

omijaj to miejsce jak najdalej

rekrutacja to jakaś kpina, podejście do kandydata zerowe, nie wiem kto zatrudnia takich nieudolnych ludzi. Dzwonisz z zapytaniem o konkrety a kręcą jakby pierwszy dzień tam pracowały. Wiedza zerowa, niemiłe i opryskliwe panie

Dział prawny

Proszę o opinię co do rekrutacji oraz zatrudnienia w dziale prawnym - obecnie rekrutują na stanowisko prawnika/ aplikanta i ogłoszenie to pojawia się co jakiś czas i zastanawiam się z czego to wynika?

Darek

Witam, mam pytanie czy pracodawca przewidzial jakoes swiateczne premie.,albo bony?

@Darek

A Ty jesteś pracownikiem? Też jestem ciekawa jak to wygląda w tej firmie i czy pracownicy dostali coś fajnego na święta :) Może bym się zatrudniła...

@Darek

Nic takiego tam nie ma tylko orka ....mile widziana obecność w nowy rok.

@Groober

W Nowy rok też?? Chyba jakaś kpina, no ale jeśli to prawda to powinni płacić 200%.

@Zofia

100% do 8h, później "50" + bonuspoklepus ....

Chciałbym pracować jako Stolarz w mieście Gdańsk. Czy rzeczywiście można zarobić 4000 ? W jakich firmach?

Krzysztof

Spokojnie w tej firmie tyle zarobisz

@Krzysztof

Ale 4000 netto? :D

Alojzy

Pracuję w tej firmie ponad 3 lata, w biurze projektowym. To praca dla ludzi, którzy CHCĄ PRACOWAĆ. Niestety prawda jest taka, że większość tych, którzy piszą negatywne komentarze, byli tu i pracować nie chcieli, sorry :) Tak, zdarzają się nadgodziny, tak, czasem jest stres, ale tu jest biuro i jest produkcja. Nie robisz marnych rysuneczków, które idą w eter, tak jak w innych firmach okrętowych. Tu twoje rysunki są materializowane za ścianą na produkcji... Za nadgodziny ZAWSZE dostajesz pieniądze. Wypłatę masz ZAWSZE na czas, bez żadnego krętactwa. Są spiny z produkcją, ale jest też ogromna satysfakcja z pracy - wystarczy rzucić okiem na jej efekty na wodzie. Pieniądze na tle innych firm okrętowych bardzo spoko. Teraz jesteśmy w nowym biurze - wszystko nowiutkie, czyściutkie, naprawdę nie ma na co narzekać, przestrzeni jest aż nadto. Podsumowując - jeśli płaczesz gdy ktoś skrytykuje Twój rysunek, chcesz cały dzień pić kawę plotkując w międzyczasie o "kochankach szefa" (jak to ktoś wspomniał kilka komentarzy poniżej), to omijaj Sunreef. Jeśli jednak chcesz robić coś sensownego i poważnie traktujesz swoje obowiązki, to znajdzie się dla Ciebie miejsce.

Yzjola
@Alojzy

(usunięte przez administratora) Mówisz ze ci co piszą te komentarze nie chcieli pracować? Raczej na brak pracy nie można było narzekać, tak samo jak na częste maile, ze 2 osoby przy ekspresie do kawy to już tłok, że jedzenia nie robimy na korytarzu, że rozmawiać można miedzy sobą tylko o projektach sic! Pic kawę i plotkować w tej firmie to była abstrakcja - od razu mail od dyrektora/kierownika ze to nie stołówka, tu się pracuje a nie rozmawia. Nadgodziny się nie zdarzały, był na nie nakaz i nadal podobno jest coraz większy. Kto nie robił po 10h dziennie i nie przychodzi w weekendy to nie pracownik tylko (usunięte przez administratora) tak samo praca zdalna - (usunięte przez administratora) Jakiś czas temu zmieniłem pracę i chciałem wszystkim oznajmić że w innych firmach też dostaje się płacone za nadgodziny, wypłatę na czas, a nawet lepiej, bo dostaje się tez wyciągi z wypłat gdzie jest wszystko napisane, a jak w Sunreef do końca nie wiesz czy dostałeś tyle co powinieneś bo nie masz jak tego sprawdzić. Teraz też podobno w nowym biurze macie fajnie, nakaz stawiania samochodów w błocie, zakaz jedzenia poza przerwą, maile ze zdjęciami brudnego zlewu czy rozsypanego cukru i wymownym(usunięte przez administratora) dyrektora. Jak się słyszy te "codzienności" to ciężko jest nie współczuć koleżankom i kolegom którzy tam zostali.

@Alojzy

Bardzo ciekawa opinia, zupełnie inna niż większość tutaj. Można prosić o emaila? Miałbym parę pytan gdyz niedługo będę aplikował na konstruktora w sunreef

Kandydatka
@Alojzy

Mam pytanie co do wymagań dla nowo zatrudnianych. Czy konieczny jest drugi język? I czy poziom angielskiego B2 wystarczy? Czy nowi projektanci są jakoś wprowadzani, czy raczej rzuca się ich na głęboką wodę? Czy osoba, która wcześniej nie pracowała przy projektowaniu wnętrz jachtów ma szansę na zatrudnienie? Chcę się starać o pracę w dziale projektowym, wymagania są duże :-) Dziękuję za odpowiedzi.

sok z gumijagd
@Alojzy

No i wkońcu mamy odpowiedź typowego pracownika Sunreef, który świata nie widział poza tą firmą. Drodzy Państwo, nie wiem czy wiecie, ale pracownicy Sunreefu mają syndrom bitej żony, czyli mają nadzieje, że wkońcu mąż (Sunreef) się zmieni lub też chwalą na forum publicznym męża jaki to on dobry nie jest (i głównym argumentem jest to, że hajs jest na czas XDDD w XXI. wieku), a gdy nikt nie widzi mąż pokazuje swoje prawdziwe oblicze. Właśnie taki stosunek ma Sunreef do swoich pracowników, a PRAWDZIWI pracownicy (Ci którzy pracują po 200h+ w miesiącu, bo jak masz mniej to znaczy, że nie chce Ci się pracować) do Sunreefu. Nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym. Pozdro Gumiś

@sok z gumijagd

typowy komentarz frustrata, nie wnoszący niczego konstruktywnego do opinii na temat firmy. Frustraci i niezadowoleni zawsze się znajdą, wszak firma zatrudnia ponad 1000 osób, trudno by było wszystkim dogodzić

Co
@Alojzy

Tak, właśnie tak, gdzie indziej wszystko idzie w eter - w Sunreef nie ma czasu na odpowiedni approval rysunków, najwyżej okaże się na produkcji, że coś jest zwalone, albo lepiej, produkcja, nie czekając na schematy, zrobi z pamięci "bo tak było na poprzedniej łódce" - idealny model procesu inżynieryjnego. Pokład błyszczy, w zęzach paździerz - taka rzeczywistość :). Ehh, naprawdę, polecam otworzyć się na doświadczenia i zobaczyć jak się powinno pracować.

Rekonesans
@Paweł

A ja myśle, że wszystkie wypowiedzi coś wnoszą. Znalazlam ciekawe ogłoszenie o pracę biurową, ale po tym co przeczytałam stwierdzam, że to nie firma dla mnie.

kandydat
@Alojzy

Jako pracownik, który jest w firmie już dość długo, jak określiłbyś sposób zarządzania firmą, czy chociażby awansy na wyższe stanowiska - kto głośniejszy i lepsza bajera to idzie wyżej, czy jednak jest wyższa kultura biznesowa w tej firmie? Czy nowi pracownicy mogą liczyć na stosowne wdrożenie w nowy zakres obowiązków?

egm
@Alojzy

Chciałem tam pracować, ale pomimo ze zostałem zatrudniony aby dokonać zmiany przy projektach i pomóc trochę oszczędzić, trzymając jednocześnie jakość materiałów oraz konstrukcję, kiedykolwiek pokazałem coś nowego odpowiedz była "nie, my tu robimy inaczej". , Na dodatek, jak się układa kable zasilające na kadłubie i potem zostają pokryte poliestrem, przykro mi, ale to żadna jakość, brew przeciwnie to bardzo niebezpieczne. Fakt ze byli niektórzy ludzie naprawdę pozytywni, ale byli tez tacy....szkoda gadać.

Robo
@Alojzy

Piszesz dla ludzi którzy chcą pracować? Ty pracujesz w biurze projektowym , przy kompozytach inaczej byś gadał, jak to źle itd.

Technik meblarstwa

Na jaką stawka mogę liczyć jako lakiernik?

kandydat

Stanowisko - asystent działu zakupów - czy warto aplikować?

Nieprofesjonalne podejście do kandydatów. Firma nie daje informacje zwrotnej. Szkoda na nich czasu!

New

Witam, czy orientuje się ktoś czy kobiety też mogą pracować w firmie czy praca typowa dla mężczyzn?

@New

W firmie pracuje bardzo dużo kobiet, na każdym szczeblu. Są działy zdominowane przez mężczyzn, ale są też działy zdominowane przez kobiety. Wszystko zależy od rodzaju prac.

Cm
@New

Kobiety tez

Obecnie firma Sunreef Venture S.A. poszukuje na stanowisko Manager. Czy ktoś składa CV?

Groober

Tak, szkoda czasu. Nie ma nic wspólnego ze stanowiskiem. Średnio 12/15h x 7 dni w tygodniu.

@Groober

A można nieco konkretniejsze informacje?

@Kandydat

Brak procesu.... brak catability Stoczni jednej czy drugiej, harmonogramy ktore nie uwzględniają technologi produkcji, brak kontroli towaru na wejsciu, brak wdrożeń i szkoleń, brak kompetencji pracowników na wyższym szczeblu....ogólny dramat. Zerknij na ilości ofert pracy i ciągle te same stanowiska.... 2-3 miesiące i następni....

Tak, jest teraz asystent ds. Zakupów - ogłoszenie jest na stronie pracuj :-)

Robert

Witam dosc czesto pojawiają się ogloszenia dotyczace stanowisk kierowniczych. Teraz widnieje ogłoszenie na brygadziste Stolarni. Mam lytanie czy jest to praca biurowa czy bardziej chodzi o nadzór ludzi, i czy duza rotacja jest na dziale ze wciaz widnieją te same ogloszenia.

Swc
@Robert

Brygadzista jest od nadzoru pracowników, to nie praca biurowa

Szuru
@Swc

Brygadzista jest osobą pracująca w zespole pracowników ktora zarówno wykonuje jak i nadzoruje prace.

michalllll.....

Orientuje się ktoś ile można dostać na start jako pracownik pomocniczy do szlifowania? I czy jest możliwość ewentualnych nadgodzin?

Zenonzzadupia
@michalllll.....

Nadgodziny są bardzo mile widziane ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Sunreef Venture S.A. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Sunreef Venture S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Sunreef Venture S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 125.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sunreef Venture S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 5 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sunreef Venture S.A.?

Kandydaci do pracy w Sunreef Venture S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sunreef Venture S.A.