Sunreef Venture S.A.

Opinie o Sunreef Venture S.A.

Powiem wam, że angielski nie jest moja mocną stroną, ale widzę, że pracodawca sobie życzy, żeby mówić w tym języku. Chodzi o to ogłoszenie na uruchomieniowca. A jak coś to poduczą, może jakieś kursy załatwiają? Bo zależy mi na samej pracy, ale no to jest ten szkopuł z tym językiem.

Język angielski nie jest wymogiem koniecznym więc śmiało można aplikować.

Witam, zainteresowala mnie oferta pracy jako stolarz, moze ktos napisac jak wyglada wdrozenie mniej wiecej zarobki, atmosfera, praca jest na lodkach czy w hali? Z gory dziekuje

Koło absurdu

Ponad rok rządów czlowieka-rowerka, biuro projektowe bez specjalistów, promowanie (usunięte przez administratora)ale sluzalczych ludzi jak Czarek SST czy ziemniaczany (usunięte przez administratora), wyzysk, ciągłe kłamstwa, (usunięte przez administratora), głupie wymysły i zielone Excele jako wyznacznik dobrej pracy. Marek twój poprzednik zostawił gruzowisko, mam nadzieję że swoim doświadczeniem i wiedzą stworzysz z tego wysypiska biuro projektowe godne światowej stoczni. Niestety mi i innym ludziom z pasją nie będzie już dane na to patrzeć. Szkoda że wszystkie skargi na niego nie przebiły się przez ten pseudo HR i nikt nie połączył faktów odejścia wielu naprawdę świetnych ludzi. 3...2...1... @Pracodawca usuwa ten post...

Krytyk firmowy
@Koło absurdu

Nic się nie zmieniło poza zabraniem premii. (usunięte przez administratora) Jak dyrektor przyjdzie i zobaczy że ktoś się przeciąga na krześle i to jeszcze przed rozpoczęciem pracy to już awantura, maile że trzeba pracować a nie się przeciągać, oczywiście pisane przez pośredników. Miała być zmiana a zmienił się tylko klakier naszego gargamela. W tej pracy panuje niepisana zasada że płacimy ci więc będziesz (usunięte przez administratora) Po pół roku czujesz się jakbyś przegrał życie w tej "światowej" firmie

Oskar
@Krytyk firmowy

To jak nie ma premii, to co zostało, pensja zasadnicza i benefity? Dużo ich i ile tej pensji mogą płacić?

Rowerowiec
@Oskar

Benefity standardowe, ubezpieczenie w jakiejs spółce córce, luxmed, owoce we wtorek, MultiSport. Pensja zasadnicza poniżej średniej. Dobre dla studenta żeby zobaczył jak nie powinno się pracować. Pracy jest dużo za dużo niż na jeden etat i dlatego jest ciśnienie na nadgodziny, rekordziści robią ponad 100 godzin dodatkowo miesięcznie. Na prawdę niewielu kierowników czy brygadzistów jest ok. Wielu to oszołomy które nie dałyby rady pracować nie (usunięte przez administratora)pracownikow. Rotacja duża, kadra managerska sprawdziła wyszkolona w sprawdzaniu czasu pracy ludzi, hitem były maile żeby nie reagować na alarm p.poz i w przypadku takowego nie opuszczać stanowiska pracy. Solidne 2/6 bo płacą na czas no i dyrektor biura segreguję owoce nie myjąc przed tym rąk…

Jarek P

Pracuję od roku czasu w tej firmie, nic nigdy nie ukradłem w życiu, a tu codziennie jestem sprawdzany przed straszego ochroniarza który jest nadpobudliwy emicjonalnie bo pewnie coś mu tam w domu " nie teges" i się wyzywa przekraczając uprawnienia. Codziennie mi każe pokazywać co mam w torbie i mnie obmacuje dosłownie palką, być może mu się podobam. Ja nie z tych. Co zrobić i gdzie zgłosić że przekracza swoje uprawnienia? Dziękuję za pomoc z góry.. jarek

@Jarek P

Ej a podczas zatrudnienia kandydat był informowany, że takie przeszukania sa robione przez ochronę? Czy nie ma o tym mowa i osoba dowiaduje się już po zatrudnieniu?

@Natalia

Podczas zatrudnienia dostajesz regulamin gdzie jest napisane że ochrona ma prawo cię przeszukać czy też nawet musisz umożliwić dostęp do szafki w szatni

Jak w ogóle wygląda tu wdrożenie i wprowadzenie w obowiązki od pierwszego dnia? Przydzielają kogoś, kto ma czas wytłumaczyć co i jak, a także odpowiadać na ewentualne pytania? Wpadłem tu, bo mógłbym wysłać cv na operatora maszyn w dziale CNC, gdyż właśnie szukają. Piszą, że dwie zmiany i 30 minut przerwy.

Hydraulik

Rekrutacja nie doszła do skutku. Po przybyciu na godzinę 15 udałem się do biura na 3 piętrze. Tam Pani w sekretariacie powiedziała mi, że mam zejść na dół i czekać przed wejściem do budynku na kierownika. Po 30 minutach czekania nikt się nie pojawił więc zrezygnowałem . Nie polecam firmy. Jak tak traktują potencjalnych pracowników to chyba nie warto tam pracować.

Brak

niedoszły pracownik

Witam. na przełomie czerwca i maja tego roku było mi dane przyjechać na rozmowę o pracę do stoczni sunreef. Ogólnie założenie było takie, że spotkamy się w trzy osoby. Ja, pani z HR i mój potencjalny szef. Rozmowa miała mieć charakter techniczny i zaabsorbować przynajmniej godzinę mojego czasu. Na miejscu byłem(am) 5 minut przed czasem. Czekałem(am) do 10 minut po umówionym czasie okazało się, że na spotkaniu będą tylko dwie Panie z HR... Oczywiście nie poruszyliśmy żadnych tematów technicznych, nie porozmawialiśmy po angielsku tylko opowiadałem(am) o sobie i tym czym się zajmowałem(am) wcześniej. Rozmowa trwała może 15 minut i nie bezpośrednio ale pomiędzy zdaniami zrozumiałem(am), że panie mnie przepraszają za nieobecność potencjalnego przełożonego i, że na pewno spotkamy się na kolejnym etapie. Po około 3-4 tygodniach przyszedł tylko mail ze standardową formułą, że dziękują mi za czas i udział w rekrutacji.

Mieczysław
@niedoszły pracownik

Rozumiem, że znajomość angielskiego była jednym z wymogów? Jakie zatem były pozostałe i o jaką posadę się tam starałeś? Czym, jeśli można wiedzieć, zachęcili Cię do aplikowania?

Byly

Witam pracowałem ponad rok w firmie.zarobki nie najgorsze.atmosfera fatalna kadra kierownicza poniżej poziomu,zero szacunku.brygadzisci nie mają pojęcia o swojej pracy, na stolarni brygadziści nie wiedzą kompletnie nic.

@Byly

To możecie podać, co oznacza, że zarobki nie są najgorsze? Czyli jaka jest tu pensja np. dla startującego juniora? Minimalna krajowa na start czy więcej?? I po jakim czasie pensja rośnie??

Vitalii

Witam, jak wygląda praca montera mebli?

monter mebli
@Vitalii

przychodzisz do pracy, montujesz meble przez 12h wychodzisz z pracy

@monter mebli

Ale, ale, przez te 12 h to jak długo przerwa trwa? I te 12 h to jest pon-pt czy jakiś inny system dla monterów?

Jacek
@Natalia

Trzeba walić nadgodziny bo jak nie to wyżyć za tą wypłatę by nie dało rady bo stawki marne.

Ewelina
@Jacek

Hej, to ile sama pensja wynosi? Jak to kasa? I czy jak się robi te nadgodziny to firma zapewnia na ten czas jakieś posiłki czy inne jedzenie, przekąski? Czy każdy sam sobie?

Witam. Czy ktos sie orientuje jakie sa stawki na kontrole jakosci ?

Słaba organizacja pracy na stolarni,słabe stawki,kto podlizuje się kierownikowi ten ma lepiej.Duzo pracownikow ucieka.nadgodziny trzeba robić by coś zarobic

Basia
@Marek

Jak mowa o kasie, to ile zarabia się na stolarni? Słabo, czyli jaka konkretnie kasa? Chodzi mi o kogoś kto na stolarni pracował koło 8 lat. Coś wiecie?

Wiesz, jak wygląda wynagrodzenie początkowe, które oferuje Sunreef Venture S.A. dla potencjalnych kandydatów? Na GoWork.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Operator żurawia.

Jacek

Dajcie sobie spokój z tą firmą. Przychodzi młody co nie umie trzymać wkrętarki i dostaje wyższa stawkę niż doświadczeni pracownicy. Sory ale praca za 20-22zl/h to żadna stawka lepiej sił próbować u konkurencji.

Aldona
@Jacek

O, to ile dostanie taki świeżak bez doświadczenia? Bo te 20-22 zł za godzinę to dla doświadczonego tak? A nowa osoba ile dostanie?

Czy to prawda że nie będzie nadgodzin w stolarni? Dziś chodziły takie słuchy ale zebrania i jakieś oficjalnej informacji brak. Do kiedy ma to trwać ktoś coś wie?

@pracownik

Fajnie, że jest wątek nadgodzin. To mnie zainteresowało, ile było nadgodzin do tej pory? Była jakaś pula miesięczna nadgodzin, którymi można sobie dorobić, czy każdy robił ile chciał?

Witam. Mnie interesuje jak wygląda praca przy meblach tapicerowanych, warunki i płace.

Danio
@Michał

Odpowiedzi szukaj na grupkach na fb. Jak wyglada praca w tym obo zie wie chyba każdy w Trójmieście. Komentarze mówiące prawdę są usuwane a zostaje tylko pozytywna fikcja nad którą czuwa HR. Teraz liczy się tylko Dubaj. Ogólnie praca dobra tylko dla kogoś kto nie nadaje się do niczego i nikt inny go nie zatrudni inaczej szkoda czasu. Jeszcze 5 lat temu chociaż dobrze płacili na tle innych firm teraz szukają nieuków albo lizusów.

Byly
@Danio

Właściciel szykuje sobie mete na emeryturę w Dubaju - większość to wie od dawna. Oczywiście jeszcze niedawno, jak były potężne odejścia i braki kadrowe, deklarował miłość do Polski i Polaków ale miłość przeszła z dnia na dzień jak Ukraińcy uzupełnili braki na produkcji. Kontrakty nabrane, trzeba realizować żeby sfinansować budowę stoczni s dubaju to i zatrudniają kogo popadnie. Co się stanie jak tam biznes ,,zatrybi,,? Pozdrawiam

Zorro

Ja nie wiem czy Ty żartujesz czy piszesz na poważnie ale normalny to Ty nie jesteś. Sfery zawodowej nie ruszam, wywody jak sam określasz siebie raczej na poziomie warzywniaka na targu a nie stoczni z tyloma pracownikami.

Slawek

Osobiście uważam,że Marek E. był niezłym dyrektorem.Oczywiscie to tylko moja ocena i każdy ma prawo mieć swoją,podobną lub odmienna.

KONTROLA

Witam jak wygląda tam praca w kontroli jakości posiadam doświadczenie w jakości w brazy jachtowej a także innej z wcześniejszych fabryk

Ja też chętnie się dowiem. Podłączam się do pytania a dodatkowo zapytam jeszcze czy kontrola jakości pracuje w systemie zmianowym czy tylko w godzinach pracy biura?

@Karolina

Godziny biurowe, ciekawa praca, polecam tylko trzeba przeczekać aktualnego kierownika..

Natalia

Ale biurowe godziny to 8-16 czy 9-17?? I czy jest jakaś elastyczność właśnie co do tych godzin, żeby wybrać sobie, które z tych ram sobie pracownik wybiera?

Odpowiem dla wszystkich ciekawych jak wygląda codzienność na owym zakładzie żeby ktoś nie miał pytań i się nie łudził i zastanawiał, pracowałem na stanowisku elektryka ale w większośći wygląda to tak samo więc tak godziny pracy są bardzo pilnowane człowiek czuje się wręcz jak maszyna która o idealnej godzinie ma zacząć i wyjść z pracy , przykładowo przerwa trwa od 14 do 14:30 z czego 5min zajmuje dojście do jadalni i jakie kolwiek umycie rąk i to w biegu , później 5 min dojście z powrotem na stanowisko oczywiście o 14:30 już musimy pracować czyli realnie przerwy jest 15min co wystarcza żeby zjeść odrazu wstać i iść już nie mówię gdy ktoś jest palący i musi iść specjalnie pół zakładu żeby zapalić, bo na tak dużym placu jest tylko jedna palarnia , i oczywiście tylko w trakcie przerwy, praca po 10h często 12h jak na pracę 10 godzinną przerwa powinna być traktowana znacznie luźniej a tu wszystko robi się w biegu , jeśli chodzi o BHP łazienki szatnie są czyste nie ma się do czego przyczepić, wkurzają tylko co niektórzy nie myślący pracownicy przykładowo robisz coś i ktoś obok ciebie zaczyna szlifować włókno szklane on w masce ty bez no i skutki po paru latach to płuca w opłakanym stanie to samo z jakimi kolwiek farbami , drugi człowiek ma gdzieś czy ty się trujesz czy nie on musi zrobić swoje i tyle , jak popatrzy sie na zapracowanych zabieganych ludzi w okół to można nabawić się depresji bo większość ludzi jest przygnębiona, jeśli chodzi o klimat 80% pracowników to Ukraina , bardzo pracowici ludzie , ale zastanawia mnie czemu tak jest skoro niby płacą tak super jak co niektórzy piszą w komentarzach to czemu większość to ludzie z zagranicy a nie Polacy hm , często ciężko się z kimś dogadać podczas pracy bo on mówi po ukraińsku a prawie wgl nie zna polskiego oprócz prostych zwrotów, ludzie też tak patrzą na to pod względem zarobków że są lepsze niż w innej firmie ale podkreślam jest to praca po 10h!! Dlatego wychodzi na papierku więcej niż u innych bo u innych praca trwa 8h a czasem 10h w wyjątkach, to kwestia godzin , wcale szału nie ma jak za takie tyranie od minuty do minuty zero luzu , ja jestem bardzo pracowity i nie boje się ciężkiej pracy bo od dzieciństwa pracowałem na gospodarstwie więc wiem co to znaczy ciężka praca , a wytrzymałem tu miesiąc i stwierdziłem że więcej psychicznie tego nie zniosę przez ogólnie panujący klimat , sama praca nie najgorsza wiadomo wiąże się z zawodem ale wszystko do około godziny sztywne trzymanie się ich strasznie psuje psychikę bo człowiek czuje się jak maszyna , ogólnie w firmie panuję ogromna rotacja co chwila ktoś się zwalnia i przyjmuję więc nie jest się traktowanym tak jak powinno bo jak nie pasuje to zaraz znajdą jelenia na twoje miejsce :) brygadziści sztywno piłują wszelkie odstępstwa czyli spóźnianie jakieś drobne pomyłki i szczegóły czasem do przesady , ale cóż taka praca , nie pozdrawiam w szczególności jednego pana w białym kasku niestety nie pamiętam imienia i nazwiska ale strasznie chamski i uważający się za Bóg wie kogo a jest i tak zwykłym robakiem pod rządem kogoś tam wyżej, radzę omijać szerokim łukiem ta pracę jeśli chcesz myśleć przyszłościowo bo gwarantuję Ci że nie wytrzymasz a szczególnie odradzam młodym szukającym pracy w Gdańsku bo ta praca sprowadzi was na dno moralne i poczujecie się jak zwykła marionetka i robot.

Jack

Sama prawda zawarta w tym tekście. Kierownik działu elektrycznego jest chamski to fakt. Wspomnijmy o tym że przerwy tak naprawdę jest 15 min a nie 30 gdyż musimy dane 15 min odpracować zostając dłużej w pracy. Spóźnisz się na logowaniu dosłowną minutę i zabierane są tobie wszelkie dodatki z nadgodzin.. Jednym słowem cyrk. Pracuje na innym dziale ale nie dziwię się że odszedł pan z działu elektrycznego. Z takim kierownikiem podał bym go za (usunięte przez administratora)..

Aleksander

Bardzo szczególnie opisał atmosferę w pracy. Respect takim ludziom.

Zainteresowany pracą

Dzień dobry, Proszę o odpowiedź na poniższe pytanie. W ofercie proponują Państwo dodatek paliwowy dla osób dojeżdżających do pracy. Komu dokładnie należy się taki dodatek? Dla pracowników z Gdańska również? Czy jest to dofinansowanie otrzymywane co miesiąc? Z góry dziękuję za szybką odpowiedź.

@Zainteresowany pracą

Dzień dobry, dodatek paliwowy przysługuje dla pracowników, którzy dojeżdżają powyżej 50km (w jedną stronę) autem.

Iwona

Młodszy specjalista ds. rekrutacji i zatrudnienia cudzoziemców musi znać zarówno ukraiński i rosyjski czy albo jedno albo drugie, bo widziałam info w ogłoszeniu o pracę, ale nie wiem czy dobrze to rozumiem? Może ktoś tu wytłumaczy te oczekiwania?

Tomasz

Witam Słyszałem że szukają glazurników . Ktoś , coś wie jak to wyglada ? Czy warto ?

Zostaw merytoryczną opinię o Sunreef Venture S.A. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Sunreef Venture S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Sunreef Venture S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 125.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sunreef Venture S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 5 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sunreef Venture S.A.?

Kandydaci do pracy w Sunreef Venture S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sunreef Venture S.A.