Sunreef Venture S.A.

Opinie o Sunreef Venture S.A.

Witam, chciałbym zapytać o dodatek relokacyjny o którym mowa w ogłoszeniu. Na czym on polega? Czy to jest stała dopłata do pensji, kilkukrotna czy jednorazowa?

Mn
@Kandydat

Jednorazowa 3000 tys

Roz

Totalny chaos tam panuje co da się odczuć już na rozmowie. Strata czasu ogłoszeń pełno pisanych bezsensownie ,bo jak przychodzi co do czego to sami nie wiedzą czego i kogo szukają. Te wszystkie ogłoszenia to chyba tylko po to ,żeby dział HR mógł udawać ,że pracuje

psełdonim
@Roz

szukają obcokrajowców po prostu.

@psełdonim

Skąd taka informacja? W ogłoszeniu nie było, że ma być obcokrajowiec... Jeśli to co piszesz to prawda, to jak się to odbywa? Nie zapraszają po prostu na rozmowy?

Jack

No niestety tak tu jest. Tak na oko to 70% pracowników na produkcji to osoby pochodzenia zagranicznego.

Leon

Witam. Interesuje mnie oferta Kierownika budowy jachtu, dosyć długo widnieje ogłoszenie i się zastanawiam co jest tego przyczyną? Ktoś może zna sytuację?

Hydraulik

Rekrutacja nie doszła do skutku. Po przybyciu na godzinę 15 udałem się do biura na 3 piętrze. Tam Pani w sekretariacie powiedziała mi, że mam zejść na dół i czekać przed wejściem do budynku na kierownika. Po 30 minutach czekania nikt się nie pojawił więc zrezygnowałem . Nie polecam firmy. Jak tak traktują potencjalnych pracowników to chyba nie warto tam pracować.

Brak

Pseudonim

Praca bez umowy (ale to chyba wina firmy pośredniczej), z obcokrajowcami którzy wolą szkolić swoich, 2 dnia pracy po przerwaniu przez pracowników tego co robiłem, kazali czekać na decyzje kierownika bo coś się nie zgadzało z poprzednim procesem produkcji, nie chcieli mi przydzielić nic do roboty, więc stałem jak kołek, jak kierownik wszedł to nawet nie wiedziałem jak udawać, że mam co robić, nikt nie pytał dlaczego nic nie robię, następnego dnia mnie za to zwolnili.

Stolarz

Na pracuj pl ta firma podaje widełki dla stolarza 22-37 zł netto. Jaką jest szansa na te górne widełki? Jest tu jakiś stolarz który ma w okolicach 37?

Tyija
@Stolarz

Daj sobie spokój. Byłem z na rozmowie dawali ok 25 z doświadczeniem oczywiście.

Krzysztof

Witam czy jako organizator pracy na stolarni + operator wiertarek dolno przelotowych jest szansa na jakieś stanowisko ?

Gorge

Hej. Proszę o info jak wygląda praca jako projektant mebli. Jakie tam mogą być zarobki i jak wygląda rozmowa rekrutacyjna.

Programista CNC

Dzień dobry, od dłuższego czasu widnieje ogłoszenie na stanowisko Programista Maszyn CNC, wcześniej z podanymi widełkami wynagrodzenia, teraz już bez. Czy można wiedzieć, na ten moment jakie są widełki dla tego stanowiska?

@Programista CNC

Z tego co wiem to brak określonych widełek Wszystko według umiejętności

@Paweł

I nie wiadomo na jakiej zasadzie te umiejętności byłyby wyceniane? Skala porównawcza wobec aktualnie zatrudnionych? A co w przypadku potencjalnych osób do przyuczenia, czy takie mają szansę na zatrudnienie?

@Irena

Czemu nie zapytasz o to bezpośrednio firmy ? Tylko prowadzisz podchody od tyłu? Myslisz ze tu Ci ktoś odpowie z szefostwa ?

były programista
@Irena

w firmie są 2 działy szukające pracowników co jakiś czas, dział Stolarni i dział CNC, w obu przypadkach warunki super, na stolarni nie wymagają aż takiego doświadczenia, (tam panują proste cięcia - maszyny 3osiowe), na dziale CNC kasa większa ale szukają konkretnych osób, bez doświadczenia raczej cię nie wezmą. Pracowałem kiedyś i nie ukrywam że myślę o powrocie.

@były programista

hej dzięki. :) a tak z ciekawości tylko już, bo piszesz, że byłeś.. miałeś może wyrobioną jakąś podwyżkę? zastanawiam się czy po powrocie wraca się do startowej stawki czy pamiętają tu w firmie o wypracowanych wcześniej wynikach

Ela
@Irena

Na zasadzie znajomości... jak je masz to widełki są niezłe.

Natalia
@były programista

to na dziale CNC ile można zarobić? pytam, bo ludzie narzekają na zarobki w firmie. ciągle czytam, że brak podwyżek i ciekawi mnie, czy faktycznie pensja jest aż tak nieciekawa, że przydałoby się coś dodatkowego, jakaś premia... i tak przy okazji, to ile lat trzeba mieć doświadczenia na tym stanowisku, aby mieć szansę na otrzymanie posady? Oczywiście pytam dla chłopaka

Mary

Cześć, czy ktoś jest w stanie powiedzieć jak wygląda praca na stanowisku Asystentki sprzedaży z jęz. angielskim? Ile mniej wiecej może wynosić wynagordzenie?

@Mary

Dzień dobry, Rolą osoby na tym stanowisku jest m.in.: pomoc w dziale sprzedaży w monitorowaniu przychodzących zapytań sprzedażowych, koordynacja bazy danych klientów oraz przepływu faktur i płatności. Przygotowaniem sal i materiałów na spotkania z klientami, asystowanie w delegacjach osób z działu handlowego, rezerwacja lotów, hoteli, rozliczanie podróży służbowych. Jednocześnie informujemy, ze proces rekrutacyjny na to stanowisko został zamknięty. Zachęcamy do monitorowania regularnie pojawiających się wakatów w naszej firmie.

@Sunreef Venture S.A.

A tam zamkniety.... najdalej do końca tygodnia znów będzie otwarty :-) A czemu to wy wiecie z doświadczenia.

@Biały

Możesz napisać o co chodzi? Aż tak duża rotacja na tym stanowisku? Będę wdzięczna za informacje - zarówno dlaczego tak często trwa rekrutacja na to stanowisko, jak i o samej specyfice pracy

@Karolina

przeczytaj wszystkie opinie - wszystkie prawdziwe. Rotacja ze współczynnikiem pod sufit, albo wyrzucają albo ludzie szybko rezygnują. Człowiek tam jest nikim. Pozdrawiam.

włodi

Cześć, Jak wygląda kwestia godzin pracy? W jakich godzinach się pracuje i jak są podzielone zmiany? Dodatkowo zapytam jak wygląda praca kierownika budowy jachtu?

GRUBBER
@włodi

6-14.30 pierwsza zmiana 14.00 - 22.00 druga zmiana KBJ - jak nie masz wiedzy na temat szkutnictwa czy budowy takich jednostek to się nie pchaj, szkoda Twojego czasu .... tam Cię nikt nie nauczy ...

lol
@GRUBBER

@GRUBBER Stanowisko kierownika chyba wymaga ścisłej wiedzy ? Ludziom już się w głowach przewraca xDxD

Jasne
@lol

Raczej ścisłych umiejętności (usunięte przez administratora), żeby wpasaowac się w ramy firmy ????

GRUBBER
@lol

To nie tu ...... kombinezon będzie kilka razy w tygodniu do prania ....

Stiw

Trudno wyprosić podwyżki nie raz obniżą ludzie, dyskryminacja.Jeszcze dużo rzeczy mógł bym powiedzieć

Jolanta
@Stiw

A co zazwyczaj mówi szefostwo, gdy ktoś o nie prosi?

@Jolanta

Dzień dobry, W firmie Sunreef Venture na etapie wdrożenia do pracy przekazujemy informacje w jaki sposób i kiedy możemy ubiegać się o podwyżkę. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej w tej sprawie zapraszamy do działu HR. STIW - czy możesz przytoczyć konkretną sytuację z własnego doświadczenia w której poczułeś się dyskryminowany? Komentarz jest napisany w sposób ogólnikowy, nie jesteśmy w stanie odnieść się do Twojego komentarza. W naszym odczuciu jeśli w/w sytuacja miała miejsce pracownik powinien zgłosić się do swojego przełożonego lub działu HR aby wyjaśnić sprawę. Możemy zapewnić, że w firmie Sunreef Venture na bieżąco monitorujemy stawki pracowników produkcyjnych i na podstawie zgłoszeń od przełożonych co miesiąc weryfikujemy możliwości jej przyznania. Mamy również oddzielną ścieżkę przyznania podwyżki dla pracowników biurowych. Zapewniamy, że nie obniżamy pracownikom ustalonej stawki wynagrodzenia.

@Sunreef Venture S.A.

A jaka jest ta ścieżka dla pracowników biurowych?

Smrut
@Tomek

Teraz trochę lepsza bo jak jest mróz to nie ma błota. Jak już znajdziesz miejsce to i tak trzeba przejść przez szatnie bo jest zakaz wchodzenia od biurowca. Co do ścieżki kariery to jest taka ze jak się nie podoba to rób karierę gdzie indzie. Ludzie odchodzą masowo.

lolek
@Smrut

Nikt nie jest masochistą a wybór na rynku jest ...zdecydowanie lepsze opcje.

@Smrut

Pytałem o ścieżkę podwyżek o której napisała osoba z profilu sunreef bo mam wrażanie że niektóre biura nie są traktowane tak samo :)

Z

Nie sciemniajcie.

@Z

A co mają robić? Ludzie masowo odchodzą z tej firmy a nowi nie za bardzo się garną żeby do niej przyjść. Bolączką tej firmy było zawsze złe traktowanie pracowników, w firmie nie ma żadnej wyraźnej struktury, Działu HR i polityki zarządzania personelem. Tam nadal tego się nie rozumie i tu nie będzie zmian, to taka firma. Ja zmieniłem pracodawcę i uważam ten rok za udany, to była bardzo dobra decyzja. Pozdrawiam wszystkich (byłych) współpracowników.

Hej, ktoś może się wypowiedzieć na temat działu technologii laminatów? Czy osoba z małym doświadczeniem dostanie tam pracę? Jaki jest zespół i Kierownik?

@Kandydat

Dzień dobry, dział technologów liczy łącznie 9 osób, część z tych osób współpracuje z firmą kilka lat. Manager zespołu to osoba z dużym doświadczeniem, która do pracy podchodzi z pełnym zaangażowaniem i pasją. Aktualnie poszukujemy kolejnej osoby do zespołu, szczegóły oferty pracy znajdziesz tu (w tym jakie doświadczenie wymagamy): https://www.linkedin.com/jobs/view/3308419615 W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z nami: +48 58 769 77 72

Były

Czy nadal Pani Monika jest kierownikiem? Mocno się zespół rozrósł

Jack Strong

Witam czy pracodawca przewiduje, swiateczne premie, podwyzki. Itp. Czy w firmie organizowana jest swiateczne spotkanie z pracownikami?

Krystian
@Jack Strong

Cześć, czy od tego uzależniasz swoje zatrudnienie w tej firmie ?

BydgoskiZaciag

Tak, nie przewiduje

56018NP
@Jack Strong

Nie ma nic w tej firmie. Podwyżki zablokowane, żadnych premii świątecznych, a o wigiliach pracowniczych możesz również zapomnieć. Problem jest nawet kiedy zgłosisz zapotrzebowanie na coś niezbędnego do pracy. Nie dostaniesz, bo nie. Kultura pracy jest słaba, kierownictwu nie zależy na pracownikach, wiec masa ludzi się zwalnia.

@Jack Strong

Na pewno nie.. Ogólnie nie ma tutaj premii. Bynajmniej jeśli mowa o Produkcji.

Jerzy M.
@Jack

Bardzo dziwne, bo ja co miesiąc dostaję coś extra

Lala
@Jerzy M.

Ta chyba mandat jak coś (usunięte przez administratora)

@Jerzy M.

Jeśli pracujesz po 10 h i weekendy to jak tu nie dostać coś ekstra ????

@Jerzy M.

A też robisz na produkcji jak kolega? Za wyniki Ci przyznają czy za co i w takim razie nie mówicie o tym jakoś głośno skoro inni nawet pojęcia nie mają? To coś ekstra to ile?

Z
@Jerzy M.

Po co sciemniacie, nigdy nie bylo i nie bedzie premii dla pracownikow, chyba, ze mowimy o zarzadzie.

Kiki

Cześć, Jak wygląda praca na stanowisku kierowniczym na produkcji? Jakie zarobki? Jak wyglądają obowiązki? Warto kandydować? Dzięki!

Ktoś tam
@Kiki

Nie polecam pracy w tym zakładzie. Jedyny plus to zarobki, jak ogarniasz pracę w chorym klimacie, (usunięte przez administratora)i megalomanie przełożonych, to się odnajdziesz bez problemu. Dużo obcokrajowców, polak polakowi wilkiem. Lepiej szukać gdzie indziej. Wiem, bo tam byłem. Nie polecam..

Papa
@Ktoś tam

Tu się z tobą zgodzę kolego ja robiłem w tym (usunięte przez administratora) szkoda słów i pisania

@Ktoś tam

A ja polecam. Pół roku w tym karcerze i każda inna praca będzie ideałem.

Natalia

Jestem ciekawa pracy jako Projektant wyposażenia pokładowego. Wiecie jaką dają umowę na początek? I na jaki czas jest pierwsza umowa?

@Natalia

Dzień dobry, pierwsza umowa na okres próbny 3 miesięcy, ale jeśli kandydatowi zależy na innej umowie to wszystko jest do negocjacji. Pozdrawiam

Harry Brown

Witam od jakiegos czasu przegladam oferty panstwa firmy. Zastanawiajace jest to ze wciaz szukacie tych samych osob np brygadzistow na stolarni? Jest takie zapotrzebowanie na produkcji czy szybko ludzie rezygnuja?

@Harry Brown

Dzień dobry, w związku z powiększeniem się zespołu stolarzy na naszej drugiej lokalizacji (Tarcice 6, Gdańsk) mamy potrzebę zatrudnienia kolejnej osoby na stanowisko brygadzisty. Ofertę pracy znajdziesz tu: https://www.pracuj.pl/praca/brygadzista-stolarni-gdansk,oferta,1002143169?s=1f7c2c91&searchId=8e3d1390-4aca-11ed-b901-095d6705a23b W razie dodatkowych pytań zachęcamy również do kontaktu bezpośrednio z nami: +48 58 769 77 72

Hb
@Sunreef Venture S.A.

Witam, tylko ze ogloszenie wisi od pol roku ciagle to samo szukamy Brygadzisty na stolarnie. To szukacie 20 osob? Czy poprostu warunki sa slabe i nie ma chetnych po wielu komentarzach widze ze chyba gdzies cos jest nie tak

@Hb

Uścislając. Tak - szukamy dużej ilości zarówno pracowników jak i brygadzistów. Od 1,5 roku mamy otwartą druga lokalizację, w której otwieramy kolejną stolarnię, planujemy pracę na II zmiany. Wszystko to jest możliwe tylko przy zatrudnianiu nowych pracowników, stąd ogłoszenia.

Ktos
@Sunreef Venture S.A.

Że otwieranie to fakt, ale też w Dubaju..I wcale to nie jest dodatkowo tylko w perspektywie za. Podajcie równie jaki jest współczynnik rotacji pracowników w firmie...trochę szczerości i wam na dobre wyjdzie...rekrutację w kółko, przyswajanie pracowników to przecież też koszt...

@Ktos

Drogi @Ktoś, do nas nie dotarła informacja o tym, że otwieramy jedną stocznie w miejsce drugiej. W naszej ocenie głupotą byłoby inwestowanie w nowe tereny w Gdańsku i w ludzi (co właśnie robimy widząc ilość ogłoszeń rekrutacyjnych( by zaraz w Polsce z tego zrezygnować. Także nie potwierdzamy, a wręcz zaprzeczamy podanej informacji. Zamierzamy rozwijać oba miejsca równocześnie. Odnosząc się do współczynnika rotacji, tu się zgadzamy, jest on wysoki. Jesteśmy jednak w trakcie reorganizacji pracy naszej firmy, także liczymy, że i na tym poziomie dojdzie do satysfakcjonujących zmian. Jednak jak wiadomo, na wszystko potrzeba czasu. Bądźmy dobrej myśli.

Ktoś
@Sunreef Venture S.A.

Wszyscy w firmie wiedzą że produkcja z wynajętych hal starej stoczni trafi do Dubaju. Do działu hr nie trafila informacja bo dział hr nie jest aktywny - proszę zrobić ankietę jaki % pracowników zna nazwiska członków waszego działu, albo 3 inicjatywy które zostały wdrożone przez Was :-) myślę że co do rotacji pracowników to Ci będą czekać na lepszą czasy albo będę się zatrudniać aż wam się zmieni...na pewno dookoła nie ma zakładów które przyjmują ludzi i da się wytrzymać za takie same pieniądze lub lepsze...radzę przejrzeć na oczy i nie wypisywać bzdur na forum tylko przeprowadzić zmiany i szanować pracowników. Produkcja jeszcze chwilę tu potrwa, w mniejszym czy większym stopniu, stoczni nie rozwija się w w2-3 dni.

@Ktoś

Faktem jest to, że w firmie funkcjonuje od wielu lat dział personalny (nie HR), który skład się wyłącznie z działu rekrutacji oraz kadr-płac. Jednak - tak jak wspomnieliśmy w poprzednim komentarzu - jesteśmy w trakcie reorganizacji pracy naszej firmy, m.in. wprowadzamy nowe projekty z obszaru HR, ale na wszystko potrzeba czasu (to tak jak ze stocznią, nie rozwija się w 2-3 dni, ani 2-3 miesiące).

Pawel
@Ktoś

pracuję dobrych kilka lat na produkcji na Dokach i nie słyszałem abyśmy wszyscy mieli się przenieść do pracy w Dubaju... a śmiem twierdzić, że mam całkiem niezłe informacje co się dzieje w firmie...

Pracownik.
@Pawel

Nikt tu nie pisał o przeniesieniu pracowników. Ci są tam na miejscu:-)

@Ktoś

Dokladnie. Spotkania z kierownikami zorganizujcie pokazcie jak sie mowi dzien dobry, i jak szanuje sie drugiego czlowieka. Atmosfera sie poprawi to znajda sie pracownicy.

Robert
@Sunreef Venture S.A.

Witam, nie awansujecie wlasnych pracownikow? Nie posiadacie sciezki awansu?

Mouse
@Robert

Oczywiście że są awanse wewnętrzne. Ostatnio jeden pracownik zostal kierownikiem swojego byłego kierownilka. Nawet nie musiał się znać na tym co robi wystarczyło znać dyrektora :)

Jakub

Następnego dnia już nie piecze i z każdym kolejnym razem jest coraz lepiej.

Smrut
@Sunreef Venture S.A.

To prawda przecież projekty HR wprowadza się latami jak nie całymi dekadami albo stuleciami, to tak jak ze stocznia… projekt restrukturyzacji jest jeden, niech jak najwiecej ludzi odejdzie to nie trzeba będzie zwolnień grupowych i odpraw dawać, nagraliście kredytów, macie nierealne terminy i Dubai welcome, przecież tam nikt nikogo ścigać nie będzie!

@Mouse

Hmm

@Sunreef Venture S.A.

Kiedy zaczniecie nabór do fabryki do Dubaju czy osoba znajdująca się na miejscu z dużym doświadczeniem może aplikować o pracę tam czy poprostu zapchać chałę produkcyjną tanią siłą roboczą której tam nie brakuje

@Pintrek

Nabór dawno już zaczęty. Na takich asów ja TY Franek czeka tam z otwartymi rękoma...:-)

@Biały

Czytaj ze zrozumieniem człowieku zapytałem czy będą brali bo uwagę ludzi przebywających w Dubaju i mieszkających tam .nie zapominaj że Polaków jest tam sporo ????????

@Pintrek

A gdzie jest napisane w moim poście że nie brałem pod uwagę ludzi tam mieszkających albo gdzie w Twoim gdzie Ty mieszkasz (Polska czy Dubaj ..:-) człowieku oczywiście :-)

Były stolarz

Mam kontakt z ludźmi którzy tam jeszcze prqcuja. Nie mam pojęcia skad się wzięły takie widełki, jeśli chodzi o stawkę. Ludzie pracujący tam po 4,5,6 albo i więcej lat , maja stawki w okolicach 25-28 zł. Poza tym premie za święta są dużo mniejsze niż kiedyś albo w ogóle ich nie ma (poza setkami, ale to raczej normalne).

Tymon
@Były stolarz

Premie sa ale 150 zlotych bruttoza prace w swieto czyli bardzo mala. Albo trzeba przerobic z 300 h w miesiacu lub troche wiecej to lll 500 stowek wpadnie ale kto to wytrzyma to ja juz niewiem ciezka praca

@Były stolarz

Przeprowadzą się do Dobaju tam mają pełno taniej siły roboczej Filipińczyków i innych nacij jest tam pełno co robi za śmieszne pieniądze tu tu za złotówki z dobrego pracownika tam będą mieli 3 ????????????

Kusy 87

Odnośnie mojego wpisu chciałem się poprawić bo chodzi mi o zarobki na start netto na stanowisko Laminarz Monter bez doświadczenia

Przemek
@Kusy 87

Jak to wygląda?

Offshore

Jakis czas temu byłem na rozmowie, HR, taki sobie zachwala bo to ich praca. Za to rozmowa z przyszłym przełożonym to był HIT! Człowiek gada zupełnie od rzeczy, nie zna specyfiki branży, opowiada jak było źle i jak jest dobrze teraz a za perę miesięcy to będzie eldorado. Dobrobyt tylko tam, ale ze było złe to muszą oszczędzać i po kilkudziesięciu minutach rozmowy i kilku przypomnieniach o co pytam w końcu usłyszałem o widełkach które mieli przygotowane... strata czasu. Szukają ludzi z doświadczeniem ale płaca jak 20 lat temu w GSie. Szukanie (usunięte przez administratora) albo fikcyjne rozmowy rekrutacyjne byle coś się działo. Na plus biuro wydawało się dość nowe, sala konferencyjna na bogato. Wielki minus - bardzo głośny ogromny open space bez żadnych ścianek działowych, wygłuszeń z dość gęsto rozlokowanymi stanowiskami. na oko ok 2/3 miejsc obsadzonych a hałas bardzo duży. Ja nie polecam - moja subiektywna opinia.

Byly
@Offshore

To prawda z tym open space, ale jak się nie podoba możesz pracować w drugiej siedzibie firmy na dokach, trochę gorsze warunki ale mniej ludzi. Co do pensji to kiedyś oferowali duzo i na czas i to był jedyny atut, po zmianie szefostwa widzę że został tylko młody i dynamiczny zespół haha. Odszedlem, w innych firmach też jest na czas haha

on
@Offshore

Masakra ... te gadki o tym że było źle a teraz jest cudownie i trzeba oszczędzać to nawet nie jest słabe czy infantylne...to jest przykre ...za pół roku powiedzą że jest petarda ale jeszcze nie odrobili :-) kto tych ludzi w HR i innych „top managerów” tam ocenia etc. Firm istnieje dzięki top produktowi i nadludzkich zdolnościach marketingowych / sprzedażowych właściciela, ale po drugiej stronie jest kadra dno den która nie panuje nad niczym: organizacją, kosztami, opinia firmy na zewnątrz....niebywałe…że właściciel nie zatrudni firmy konsultingowej która rozgoni to patologiczne towarzystwo i postawi na nogi dorobek jego życia zanim nie będzie czego ratować ...a może nie chce i Dubaj to wyjście…. Lider światowy.

Zostaw merytoryczną opinię o Sunreef Venture S.A. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Sunreef Venture S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Sunreef Venture S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 125.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sunreef Venture S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 5 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sunreef Venture S.A.?

Kandydaci do pracy w Sunreef Venture S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sunreef Venture S.A.