Adar Sp. z o.o.

Gdańsk

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 105 ocen.

Opinie o Adar Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Adar Sp. z o.o.

Administrator

Jakim pracodawcą jest Adar Sp. z o.o.? Jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie? Czy osoby w niej pracujące mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

Przedstawiciel Handlowy

Byłem i dostałem się na Przedstawiciela Handlowego ale ostatecznie nie przyjąłem warunków... Po 2-giej rozmowie okazało się, ze miałem przez 2-3 tygodnie wdrożenia codziennie dojeżdżać na własny koszt do Gdańska lub sobie opłacić hotel. :D Samochód służbowy, nie pamiętam już jaki miał być ale bez szału - na początku chcieli wynajmować. Najlepsze jest to, że po wdrożeniu co tydzień miały być spotkania w firmie w Gdańsku i dojazd do firmy służbowym samochodem na własny koszt (ja miałem ponad 100 km). Znaczy, należało dotankować paliwo lub by by pewnie obciążali. Dział telemarketingu rozbudowany jak mało gdzie - dbają o pozytywną opinię.. ;)

Maciej
@Przedstawiciel Handlowy 15.08.2017 22:09

Szukasz pracy 100 km od domu i oczekujesz, że firma dodatkowo dopłaci za Twoje codzienne dojazdy?

Malina
@Maciej 17.01.2018 22:42

Maciej, PH działają nie tylko w regionie, gdzie mieści się firma ale czasami z dala, czsami firma jest ogólnopolska i zatrudnia ludzi rozrzuconych po całej Polsce. Czy wyobrażasz sobie, że codziennie wyjeżdżasz z Gdańska i obsługujesz Podkarpackie??? Zatem jak firma zatrudnia kogoś z terenu oddalonego od siedziby to raczej po to, żeby obsługiwał tamten region (oszczędność na dojazdach - czas, paliwo... ogólnie kasa). Ja przez 17 lat przepracowałam w kilku firmach i nie wyobrażam sobie, żebym na zebrania dojeżdżała na własny koszt. Sorry ale szukają jeleni..

Alicja

@FZ dlatego nie chcę, żebyście rozmawiali na wątku o pieniądzach. One są zależne jak piszesz od wielu czynników, dlatego jak ktoś jest tym tematem zainteresowany to powinien udać się na rozmowę do firmy Adar i tam w zależności od swoich kwalifikacji i doświadczenia ustalić wysokość wynagrodzenia.

Zainteresowany

Czy ktoś jest w stanie napisać ile tam się zarabia ??? w dziale Księgowym, handlowym itd. ??? To chyba jedna z najistotniejszych informacji a komentarzy pełno tylko istotnych informacji żadnych ;/ ??? Podejrzewam, że większość z nich pisał dział marketingu ;) . Doczytałem tylko że nie ma raczej premii ale zarabia się dobrze. Dobrze tzn. ? mieszkasz z rodzicami masz auto od taty i 3000 na rękę w zupełności ci wystarcza na bananowe życie czy masz rodzinę, dzieci, kredyt, samochód i za 5000 lekko wiążesz koniec z końcem i dobrze tzn. min 7000 na rękę. dostałem zaproszenie na rozmowę i wszystko wskazuję na to, że to przyzwoita firma no ale "dobrze" dla każdego znaczy coś innego.

FZ
@Zainteresowany 04.01.2018 15:34

Wynagrodzenia masz oczywiście różne w zależności od działów. Z tego co wiem na pewno, to że jeśli masz biegłe języki obce to spedytorzy mają minimum 3500 zł na rękę. Jeśli nie masz języków na nawet są stanowiska za 2500 zł na rękę. Wynagrodzenie to jedno, szansa awansu to co innego bo ona w tym adarze jest

anonymous

Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat zarobków w tej firmie ? Chodzi mi o konkretne kwoty na konkretnych stanowiskach. Pełno tu dziwnych informacji a nie piszecie o najważniejszym czyli jak się tam zarabia.

Alicja

@lokita czyli uważasz, że ktoś inny powinien brać udział w rekrutacji ze strony firmy Adar? Ale możesz powiedzieć czy Dyrektor źle prowadził rozmowę czy też nie wiedział jakich pracowników potrzeba do firmy? A Ty byłaś pracownikiem firmy skoro posiadasz takie informacje. A z drugiej strony czemu zakładasz, że to była rozmowa o stanowisko księgowe? Nie macie w firmie innych biurowych stanowisk?

Alicja

@Młoda a na jakie stanowisko aplikowałaś? Pewnie chodziło o jakieś biurowe? Myślę, że z mówieniem o trudnej pracy firma Adar nie przesadzała. Branża logistyczna jest trudna i idealnie pokazuje to filmik, który kilka dni temu opublikował ADAR na facebooku: https://www.facebook.com/adarpl/videos/1646361195384547/ Film pokazuje jak wygląda prawdziwa praca kierowcy i ile nerwów i stresów z tą pracą jest również od strony biura. Zachęcam do obejrzenia.

Młoda
@Alicja 09.11.2017 16:26

@Alicja. Aplikowałam na stanowisko biurowe. Nie rozumiesz. Wiem co to ciężka praca i się jej nie boję. Jeśli kilkukrotnie na spotkaniu pytam co KONKRETNIE będzie należało do moich obowiązków a w odpowiedzi dostaje, że to ciężka praca to troche to mało profesjonalne. Pan kompletnie nie odpowiadał na żadne moje pytania.(usunięte przez administratora) Nigdy nie byłam na takiej rozmowie i mam nadzieję, że już nigdy nie będę musiała.

lokita
@Młoda 04.12.2017 10:28

Niestety to prawda bo udział w rekrutacji bierze Dyrektor Handlowy, który niema pojęcia o pracy księgowych a dodatkowo nie wie co to ciężka praca. Mam nadzieje ze nigdy nie bede musiala więcej spotykac takich osob.

Alicja

@Młoda rozumiem, że problemem dla Ciebie jest fakt, że nie dostałaś konkretnej odpowiedzi, co będzie należało do Twoich obowiązków. Czy ktoś z Was też miał podobny problem na rozmowie? Wiedzieliście jakie będziecie wykonywać obowiązki w firmie Adar przed zatrudnieniem?

Aleks

To już jest standard, że szefowie są niedobrzy. Czasami tacy musza być ponieważ zbyt dobrych nie będą szanować ludzie.

Przedstawiciel
@Aleks 04.07.2017 18:17

Aleks, Ciekawe podejście... Szacunek zdobywa się poprzez bycie "niedobrym" szefem? Może w (usunięte przez administratora) faktycznie, ale nie na obecnym rynku.

Alicja

@Baśka masz rację jest sporo ciekawych ofert pracy http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,877369,0,0,kariera. O firmie opowiada w wywiadzie pracodawca: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,877369,wywiad-katarzyna-richter, ale zawsze lepiej jakby zweryfikowali te słowa pracownicy Adar.

Baśka

Co takiego się dzieje w firmie, że od dawna nikt nic nie pisze? Czyżby wakacje odciągnęły was od pisania? A może tak dobrze jest w firmie i nie ma powodów do narzekania? Adar ma dość ciekawe oferty pracy i dobrze by było gdyby ktoś napisał jak się pracuje?

Alicja

@GoTrough bardzo fajnie, że w firmie działa system poleceń! Udało Ci się już kogoś polecić?

Alicja

Zapoznaliście się już z wywiadem - http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,877369,wywiad-katarzyna-richter ? Dowiedzieliście się z niego czegoś ciekawego o pracy?

fff

TO jeden z najlepszych pracodawców w Trójmieście.

Spoko
@fff 06.01.2017 10:04

Cieszę się, że są takie wpisy jak Twój. Ludzie szukają pracy i jak poczytają wpisy tylko odstraszające to wątpia czy zgłosić się. Zawsze można pracę zmienić ale po co odbierać innym szansę? Każdy ma inne upodobania.

inside

firma bardzo uczciwie podchodzi do pracowników wszyscy na tym samym stanowisku zarabiają tyle samo, więc nie musisz negocjować na rekrutacji i tak dostaniesz dobrą pensję nawet działy handlowe nie mają wynagrodzenia od celów czy innych zmiennych lecz stałe pensje wszystkie nadgodziny są płatne miła , młoda, zdolna i pracowita ekipa

fg

@wita] juz tej ofert nie ma powiem Ci..sa inne na przyklad na stsanowisko przedstawiciela handlowego

MartaG

Hej, szukają księgowej/samodzielnej. Czy ktoś się orientuje jakie obowiązują u nich zarobki? Czego można się spodziewać po rozmowie?

Wwwwwww

Czy ktoś wie ile orientacyjnie będą kosztować drogi po przejechaniu 10 000tys kilometrów (Niemcy, Włochy, Francja) przy samochodzie Euro 5 tak jak zleca Adar?

Grzesiek

Moja wypowiedź dotyczy współpracy z podwykonawcami, nie pracownikami. Piszę o współpracy z firmami transportowymi, które wykonują transporty przy współpracy z Adarem. :)

Grzesiek

Witam. Pracuję w Adarze około 1 roku. Myślę, że to jest wystarczający czasu, żeby ocenić współpracę. Najważniejsza sprawa we współpracy z klientami/spedycjami to terminowe płatności. I tutaj mogę powiedzieć że Adar to jedyna firma, z ktorą kiedykolwiek współpracowaliśmy, która za wszystkie faktury płaci zawsze w termnie. A przez rok tych faktur uzbierało się naprawdę dużo. Można korzystać nawet z płatności natychmiastowej, co mnie uratowało po przejściu do Adaru. Nasi kierowcy kontaktują się z koordynatorami przez SMSy, zlecenia też kierowcy dostają na SMS, zawsze jest pomoc w trudnych sytuacjach, np. kontrola policji itp. Ze kolejnymi frachtami jest różnie, raz kierowcy wiedzą dzień wcześniej o kolejnym zleceniu, czasem niestety czekają 2-3 godz po rozładunku. Na szczeście miesięczne przebiegi są ok, 11 tys/msc to mniej więcej średni wynik. Mi za pusty+pełny wychodzi ponad 90 centów, też są raz lepsze, raz gorsze miesiące. Kierowcy zadowoleni, chcą jezdzić, mi też jest dużo łatwiej prowadzić chłodnie, bo wszystkie moje firanki są w Adarze i chociaż z tym mam spokój. Najlepiej pojechać do biura, poznać swojego opiekuna który będzie się opiekował firmą, zawsze we wszystkim mi pomaga.

gawron

Witam, byłem na rozmowie do działu koordynacji. 2 tygodnie temu byłem na pierwszym spotkaniu, bardzo przyjemnie, bez ataków, nacisku o ile rekrutacja może być przyjemna ;) Co dalej? pytali mnie standardowo o doświadczenie, luźna rozmowa, potem rozwiązałem testy- były psychologiczne. Na koniec usłyszałem o firmie jak działa i na jakich zasadach się opiera- ogólnie bomba jeśli to prawda. Potem dostałem infor że tak czy inaczej dostanę informację o wyniku do max 2 tygoni, odpowiedź dostałem po 3 dniach z zaproszeniem dalej. Spotkanie było z osobami z zarządu lub kierownictwa, nie pamiętam dokładnie. Nie wiem czemu ale jeszcze było luźniej... Nie wiem do końca jakie ich są cele, ale często się śmieją, żartują pytali o pierdoły w stylu na którą mam skmkę z powrotem i czy wszystko jest jasne, czy mam pytania itd. Jestem teraz po spotkaniu, czekam na info. Jeśli mogę wam coś podpowiedzieć to to, żebyście byli sobą i się rozluźnili, rozmawiałem z dwoma rekruterami i oboje byli pozytywnie nastawieni.

Monikaa

I jak wyglądają rozmowy w Adarze? Ktoś coś wie? A po ewentualnej rozmowie, jak szybko się odzywają? I czy jak się nie dostane to poinformują czy nie?

Annie

No właśnie, wszystko zależy od zaangażowania, ale jeśli nie będzie odbicia w wynagrodzeniu to po co składać dokumenty? Obecnie szukają księgowej, czy orientuje się ktoś o jakim wynagrodzeniu może być mowa? I jak wyglądają rozmowy kw.?

robicio

Może to głupio zabrzmi, ale jeśli pytasz tylko o kasę i godziny to i tak to nie wyjdzie. W Adarze nie ma typowych szefów, którzy Cię pilnują i rozliczają. Bardzo dużo zależy od CIebie, niektózy są w biurze do późna, czy pracują? To zależy co odbierasz jako pracę. Najważniejsze moim zdaniem żeby lubić to co się robi. W Adarze masz pare spotkań rekrutacyjnych z wieloma osobami, sprawdzają głównie cechy miękkie, nie merytoryczne. Codzinnie jest pare- parenaście spotkań dziennie. Dość trudno się dostać. Kasa jest zależna od stanowiska, nie ma tu negocjacji, bo stawka jest przypisana do stanowiska, jak jesteś lepszy to awansujesz, nawet po 2 miesiącach. Niektórzy z asystenta na seniora wskoczyli po roku. Czas z tego jak to wygląda, nie odgrywa tu większej roli. Wracając do czasu, w samym ogłszeniu jest jeszcze chyba taki lead, który mówi coś w stylu jak chcesz pracować od 8-16 to nie skałdaj CV. Tak to w sumie wygląda, choć są osoby, które wychodzą zawsze szybciej.

loki
@robicio 29.07.2015 09:59

dobre, dobre, hehe. nie łatwiej napisać : jest tu zapieprz i nie płacimy za nadgodziny, po co takie górnolotne wypowiedzi i tak wszyscy wiedzą o co chodzi :)

Blondi

Jakie znaczenie ma to kto Cię rozlicza? Generalnie chodzi o dobrą, stała pracę i godziwe wynagrodzenie. Dlaczego chciałbyś wprowadzać swoje porządki? Firma jest prężna i daje pracę ludziom, a spóźnienia co to jest?

kika

NO właśnie, napisz ile płacą np. na stanowisku księgowej? i jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna?

Ola

Też się zastanawiam nad złożeniem tam dokumentów, jak wygląda sprawa godzin i kasy?

monna

Nie chcę napisać bo się zdradzę :) dział rozliczeń, księgowości i finansów pracuje razem. Tam są też same młode osoby, wiadomo, że praca jest inna więc trzeba się trochę skupić, ale muzyka jest DANCEowa ;)

kika

A w jakim dziale pracujesz? Ja chciałabym aplikować na księgową, nie wiesz czy w dziale księgowości jest fajna atmosfera?

monna

W adarze jest świetna atmosfera. Uwiebiam przychodzić do pracy :) Pracują tu głównie młode osoby, gra fajna muzyka i jest luźna atmosfera. Z zarządem nie miałam większego kontaktu, ale szefowie którzy są na miejscu są bardzo ok, można z nimi pogadać jak ze znajomym. Najbardziej podoba mi się podejście ludzi do siebie, gdzie szczerze moję powiedzieć, że wszyscy są pozytywnie nastawieni i to wpływa na innych. Ciężko się dostać, rekrutacja trwa cały czas i co chwilę ktoś dołącza. Dziennie jest nawet parenaście rozmów rekrutacyjnych. Może moje nastawienie jest zbyt pozytywne, bo wcześniej pracowałam w mniej przyjaznym miejscu. Tak jak mówie moim znajomym, jestem dumna tego, że pracuję z tymi ludźmi w takiej atmosferze. =)

malenka

Pracowałam tam i gorąco odradzam.(usunięte przez administratora) Ludzie zatrudnieni w większości ok, część gryzie się w język i pracuje byle mieć dochód !!!

golec

Zawsze masz docelowo umowę o pracę w adarze, na początku mogą w zależności od stanowiska dać umowę zlecenie na max 3 miesiące. Jeśli dojdziecie do porozumienia możliwa jest też własna działalność, ale to jest tylko opcja jeśli 2 strony się zgadzają, oczywiście wtedy koszty po stronie ich firmy. Jeśli chodzi stabilność, to myślę że to dobre miejsce bo oni cały czas podkreślali że zależy im na stałej współpracy.

Janek

Faktycznie, ja naliczyłem az 9 ofert pracy od Adar do Gdaska. Właściwie to jestem zainteresowany stanowiskiem programisty PHP. Możecie napisać jednak czy warto i może chociaz trochę więcej o ofercie w zamian, bo jak tak patrze w to ogłoszenie, to same ogólniki jak stabilność zatrudnienia. Jaką umowe oni proponują?

jj

wszystko co bym napisał o tym jak pracuje się w adarze, byłoby jak reklama, znajdź kogoś kto tu pracuje i pogadaj w 4 oczy, kto tu pracuje to wie o czym mówie ;)

adam

są informacje dokłądne na stronie

Miko

@kierad Skoro ( usunięte przez administratora ) euro za kilometr to według Ciebie nie za wiele to jaka stawka byłaby zadowalająca? Może wcześniej w Adarze były zupełnie inne pieniądze do zarobienia - wyższe stawki od kilometra... Praca jest wymagająca to fakt, trzeba byłoby się zastanowić co bardziej by się opłacało, ale nie wiem czy w adarze zgodzili by się na inne rozwiązanie rozliczenia.

kierad

Pracuje dla nich "jeszcze" muszę powiedzieć że płatności na czas, kontakt spedycja-kierowca kiepski nie życzą sobie telefonów tylko sms-y mało trafne lokalizacje adresów, podjazdy ponad 100km w 85% pokrywają podjazd ponad 100km. nigdy nie wiesz też kiedy wrócisz przeciągają twój pobyt w trasie. Masz kłopoty z komornikiem to polecam tą spedycje najchętniej nie ściągnęli by kierowcy wcale. Płacą od kilometra ale jeśli mogę doradzić innym może lepiej wyjść procentowo od frachty, bo teraz nie wiem czy podział zysku z frachtu jest sprawiedliwy nie mam takich informacji od adar-u. Czy po francji włoszech szwajcarii niemczech,( usunięte przez administratora )euro za km (u nich to najlepsza stawka)więc myślę że coś nie halo.

KWA

Szukam spedycji godnej polecenia. Moją uwagę ostatnio przykuwa Firma Adar. Czy możecie coś napisać o współpracy z tą firmą? Jak płatności? Jak kontakt spedycja - kierowca? Czy długo czekacie na kolejne frachty? Jakie stawki wychodzą w kółkach? Czy są duże podjazdy i czy są płatne? Może jakieś uwagi od siebie. Koledzy po fachu licze na szczere opinie. W chwili obecej dysponuję dwoma zestawami. Koleżanka po fachu

ww

Jakie 10000 km kto to robi u nich jest to nie realne

zdzich

Pieniądze na czas płacą, to fakt. Ilość km nie zawsze jest tak że jest max, zdarza się że stoisz i czekasz, ale 10 tys zawsze mam, średnio wychodzi 11 tys jak jeżdzisz, ale nie cały miesiąc jeździsz bo do poslski trzeba zjechać, auto przejrzeć, współpracę oceniam na 4+ tzn mogłoby być lepiej.

Diego

Czy jest moze tutaj osoba ktora obiektywnie moze ocenic wspolpraca z ta spedycja ? Czy platnosci sa w terminie ? Czy te 10 tys. km. zawsze sie wyrabia ? Jaki robicie srednie przebiegi na miesiac ? Jak oceniacie wspolprace z adarem ? Pozdrawiam.

max

Człowieku, to 2 różne firmy nie mające nic wspólnego w innych częściach polski, tam chodziło o reklamę.

Roman

Chcę z nimi rozpocząć wspóracę mam zestaw z firana , czy rzeczywiscie mozna u nich zarobic te 1.05EUR/ km ? I czy rzeczywiscie daja karty paliwowe ? no czy mozna wykrecic te 10 000 km jako minimum , ajezeli nie to czy cos dopłacają

jan

Witam, napiszę coś konretnego, pracuję w adarze, nie powiem w jakim dziale :) w firmie pracują głównie młode osoby, jest fajna atmosfera, a dla mnie najważniejszy jest kontakt z innymi, sami wspólnie decydujemy co mamy zmieniać. A zmian jest bardzo dużo, bo firma cały czas się rozrasta, nie ma zasad typowego corpo, lecz coś odwrotnego... Jak kogoś z was zaproszą na rozmowę rekrutacyjną to zerknijcie na ludzi i atmosferę. I polecam przyjść niby wcześniej jakieś 5-10 minut i chwilkę będziecie musieli poczekać i wtedy popatrzeć i samemu ocenić. Ja POLECAM (opinia z wewnątrz)

Zostaw opinię o Adar Sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Adar Sp. z o.o.