Elmech

Pruszcz Gdański

Opinie o Elmech

Julita

@kawa na ławęczy masz jakieś złe doświadczenia związane z pracą w firmie Elmech? Co według Ciebie powinno się zmienić w firmie? Proszę o pozostawianie merytorycznych opinii o firmie. Będą one istotne dla osób, które zamierzają aplikować na któreś ze stanowisk.

sok z żuka
@Julita 04.10.2017 12:33

Wynagrodzenia. Jak się słyszy od szefa, że nie ma kasy na podwyżki ... a on szuka kierownika za kilka średnich krajowych, do patrzenia jak inni pracują ... To się szuka innej pracy. (usunięte przez administratora)

Boguś
@sok z żuka 09.11.2017 21:26

Bo każdy ma takich pracowników na jakich go stać. Mnie stać to mam. A teraz wracaj do roboty!

kawa na ławę

DD został wykopany a wraz z nim te jego pożal się Boże zarządzanie ; a taki dobry był , amerykański!

Obserwator

Czy prawdą jest, że super "zarządzający", prawa ręka BB, guru od wszystkiego - DD - został przeniesiony w stan spoczynku ? Czyli mówiąc po prostu wyp...ony z firmy ? A kiedy czeka to samo BB ?

xxx
@Obserwator 05.10.2017 16:43

To prawda

kawa na ławę

Prawda jest taka że trzeba się żarliwie modlić aby osoba decyzyjna jaką jest prezes grupy Ase miała dość dużo cierpliwości i chęci do pompowania swoich pieniędzy w tego trupa. Może wtedy stanie się cud i niczym Łazarz firma ta zmartwychwstanie. W przeciwnym razie rozmyje się w nicości podobnie jak mgła smoleńska.

Lance Armstrong

To wszystko bzdury, opinia człowieka który wyleciał z firmy bo nie był dostatecznie wydajny. Nie przyniósł z domu swojego komputera do pracy, nie chciał używać swojego prywatnego samochodu do celów służbowych i odmówił tankowania za swoje. Ponadto podkradał kolegom wkłady do długopisu, papier toaletowy i nie chciał sobie wypruć flaków dla firmy. Psychicznie nie uniósł gigantycznych zarobków, nie był w stanie wydać tych pieniędzy, bo ile można jeść kawior i homara? Ta firma istnieje tylko z jednego powodu, a mianowicie takiego że zawsze tuż tuż przed uderzeniem w ziemię ktoś poda dłoń biednemu Bogusiowi, jego szarmancka bajera zawsze działa. I tak się kręci ten sen wariata, zawsze w nowej formule i zawsze na nowych zasadach.

Dupa W Krzakach

Oferty zaraz się wysypią ;) bo już nie ma kim produkować, a ci co jeszcze są zaraz odejdą. Jeszcze kiedyś dało się żyć (za minimum + czasem jakaś premia) na produkcji ... Ale teraz to już chyba nie ma miejsca gdzie się "daniel" nie wpieprza... więc odradzam. Korporacyjny klimat za psie pieniądze.

ExWorker

Co tam słychać w Elmechu? Niekończące się pasmo sukcesów trwa???

Globalhejter
@ExWorker 19.07.2017 17:17
Co tam słychać w Elmechu? Niekończące się pasmo sukcesów trwa???

Byłeś słabym ogniwem, nie daje Tobie to spokoju. Społeczne wykluczenie jest ciężkie do zniesienia? Są specjaliści, którzy pomogą przetrwać ciężkie chwile. Jedz magnez i dużo śpij i nie martw się o to jak radzą sobie inni.

@Globalhejter 21.07.2017 11:45

Widać to doświadczenie w Twojej wypowiedzi, ile razy przez to sam przechodziłeś?

Sasasa

Zadowoleni z premii? Wreszcie skończy się narzekanie.

gut

Dziadowska firma ,nierzetelna ,przeciąga terminy dostaw. Nie polecam współpracy z tą firmą. Very ,very unreliable company ,no responsibility. i don't recommend

Komornik

Puk puk, jest tam kto?

Bohdan Bąkowski

A Członek rady/Dyrektor/Kierownik pionu to pracuje czy transfer out już dokonany ?

Daniel Dobrowolski

To Wałęsa kablował i donosił, pierwszy elektryk, który stał się kablem.

UNKNOWN
@Daniel Dobrowolski 28.03.2017 11:52
To Wałęsa kablował i donosił, pierwszy elektryk, który stał się kablem.

Zajmij się prawdziwymi problemami firmy! a nie szukaj tematów zastępczych.

Violetta Bykowska

Chyba nie o tego Michała chodzi :-) pozdrowienia dla wszystkich EX

Ryszarda Jagiello

A Michal juz niepracuje bo go wyje...:)

JacFin

Sory chłopaki troche tu popisałem bo mnie frustrat bierze na to wszystko. Kocham Bodzia, kocham Michała i nawet kocham Daniela. I to nie prawda że motyl na wszystkich kabluje. W ogóle to dobra firma, świetni ludzie i super kasa. Ja i moja stara bluza pozdrawiamy!

ExNaPlazy

Ktoś ma ochotę pograć dzisiaj w bambinktona, zamiast spędzać popołudnie przy komputerze??

xxx

Kolego "elgre" albo jak wolisz Jacku pamiętaj że nie jesteś anonimowy w internecie :)

JFI
@xxx 27.03.2017 15:22

Jak widać jestem, bo nie trafiłeś. Od ponad miesiąca nic tu nie pisałem :)

Elgre

Od niedawna właściecielem większościowym Elmechu jest firma Elgre z Gdańska.

@Elgre 26.03.2017 22:27
Od niedawna właściecielem większościowym Elmechu jest firma Elgre z Gdańska.

Większościowy pakiet nabyła Grupa ASE z Gdańska i następuje teraz proces reorganizacji firmy.

Wróżbita Maciej
@pracownik 20.04.2017 15:29

Ta informacja mrozi krew w żyłach konkurencji, raczej jej pozostałościom po ekspansywnej polityce Elmechu. Reorganizacja, to słowo stare jak Elmech, słowo które znów rozpala ogień w serduszkach zarządu, to spokój głowy na kilkanaście najbliższych miesięcy...jak to mówią, do następnej reorganizacji! Bez wątpienia marka jest warta grzechu, sam bym kupił. Jednak za te pieniądze kupię Iphona, będzie za rok więcej wart. Pozdrawiam stare filary tej zupełnie nowej firmy!

Dobra dajcie znac co sie dzieje bo ciekaw jestem co tam Bodzio wymyslił

ExWorker2
@ExWorker 21.03.2017 15:05
Dobra dajcie znac co sie dzieje bo ciekaw jestem co tam Bodzio wymyslił

Jak to co ? Sprzedał udziały. Podobno pakiet większościowy.

Cielepa

A co cię to.
@Cielepa 15.03.2017 21:18
Okazało się że Kazimierz Wielki z młodzieńczą bródką nie zostawił firmy murowanej. I tylko tych 180 koni żal......

185, jak już.

ExWorker

Co tam w Elmechu słychac? Prezes zawinał juz biznes?

gfdgfgdfgdfgdfkghjghjh
@ExWorker 02.03.2017 14:49
Co tam w Elmechu słychac? Prezes zawinał juz biznes?

Zawinie do końca miesiąca.

menadzer

Najlepszy menedżer rynku elektrotechnicznego chyba ma okno transferowe.

rrtedkkiud2

Czy warto? Nie warto. Firma komedia, prezes oderwany od rzeczywistości zatrudnia ludzi którzy mydlą mu oczy rzekomym nadchodzącym spektakularnym sukcesem, który to jednak z jakiegoś nieznanego mu powodu nie nadchodzi. Jak w dobrym teatrze, wszyscy grają zapracowanych i zaangażowanych co pracują w pocie czoła. Prawda jest jednak inna, czego dowodem jest kompletny brak kasy w tej firmie. Wielu tam próbowało cokolwiek zmienić ale szybko zmieniali...firmę. Ryba psuje się od głowy, prawda Panie prezesie? Omijać szerokim łukiem.

Krzysztof
@rrtedkkiud2 01.02.2017 14:46

rrtedkkiud2 napisz swój adres poczty elektronicznej to dam Ci trochę informacji.

oaaa89

Czy warto aplikować do tej firmy? Słyszałam że są niezłe warunki, ale powyższe opinie są rozbieżne. Jak duża jest rotacja pracowników?

QWxlIGR1cGE=
@oaaa89 31.01.2017 18:33

Warunki zapewne w dużym stop zależą od stanowiska na jakie zamierzasz aplikować. Do tej pory największa rotacja była wśród pracowników pracujących najkrócej (1-2 lata) i zarabiających więcej. Firma na pokaz stara się ciąć koszty. Niestety kolejne błędne decyzje tylko odbijają się czkawką. Ostatnio stara się ratować, dodatkowo redukując zatrudnienie. Dziś wypowiedzenie dostały kolejne osoby.

haderlok

Podobno w pierwszej kolejności zwalniają ludzi z Gdyni. Trzeba być jednak z Gdańska, wtedy nie ruszają.

Michał Kors

Zgadzam się z przedmówcą. Tylko, że 20% pracowników - podziękowania dla Najwyższego.

Michał Kors

Zgadzam się z przedmówcą. Warto, warto, handlowcy dostali za poprzedni rok niezłe premie od Najwyższego.

Pericallia matronula

Warto, jest ok.

Niedźwiedziówka Krasa

Czy ktoś może w końcu napisać jak jest na prawdę w tej firmie? Jakie zarobki? Faktycznie są takie super dodatki ?Obecnie szukają na stanowisko Kierownika Sprzedaży i zastanawiam się czy warto do nich aplikować.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
@Niedźwiedziówka Krasa 09.12.2016 14:14

W ciągu niecałego miesiąca wypowiedzenia otrzymało albo złożyło około 15% pracowników. Wnioski wyciągnij sam.

Sama prawda

Opisze sytuacje z punktu widzenia pracownika produkcji w tej rzekomo wspanialej firmie. O jakich kolwiek pakietach medycznych nic mi nie wiadomo, poprostu ich nie ma. MIła atmosfera skończyła sie pare lat temu. O funduszach socjalnych np. wczasy pod grusza nie ma mowy. Wszędzie dają o sobie znac uklady i koneksje za równo w dziale produkcji jak i w pozostałych dzialach.Nie jest brane pod uwage zaangażowanie w prace i wydajność a tylko prywatne uklady. Osoby zarządzające z kadry kierowniczej, które chciały co kolewiek zmienic, unormować po kilku miesiącach walki z wiatrakami opuszczają ten tonący okręt. BRAK PODWYZEK. LUDZIE PRACUJA ZA NAJNIZSZA KRAJOWĄ. Nie ma żadnych perspektyw na przyszłość wiec przedmowca piszący o atutach tej firmy niech przestanie klamac.

przeplatka cinksia

To wyjątkowa firma na rynku pracodawców. Stanowiska pracy na najwyższym poziomie, bardzo dobry socjal i narzędzia pracy jakich nie daje nikt w okolicy. Kadra zarządzająca z jednej strony profesjonalna i wykształcona, a drugiej strony cechująca się wybitnym talentem menadżerskim co skutkuje niesamowicie wybitnymi efektami finansowymi w skali firmy. Firma ma pieniądze i chętnie się nimi dzieli z pracownikami. Spotkania integracyjne, dodatki premiowe, dodatkowe bonusy za wyniki, karta medyczna (także dla rodziny pracownika) to norma w tej firmie. Naprawdę polecam pracę w tej wyjątkowej organizacji. Kto tam trafi może mówić o prawdziwej szansie życiowej.

BK
@przeplatka cinksia 09.11.2016 08:12

Człowieku czego się nawąchałeś, że takie bajki piszesz? Jeszcze ktoś uwierzy;/ Zmień dilera bo Ci ten staf zaszkodzi :D Ależ mnie te brednie rozbawiły....

rf

@on a pwoiedz ile one konkretnie wynosza te pensje?

on

dużo obiecanek ,a pensje nie średnie a minimalne chyba, że na kierowniczym stanowisku. Doświadczeni pracownicy nie są na topie.

mondry

Super firma, praca w przyjaznej komfortowej atmosferze. Wszystko tam trochę chaotyczne ale ekipa spoko. Można się czegoś nauczyć. Polecam tego pracodawcę.

Wioletta

Sing, płaca zależy od stanowiska, napisz jakie stanowisko cie intresuje a ja ci napisze jakie są zarobki. Pracuję tu juz parę lat to dużo wiem!

Rymcym

Tam szukają na okrągło, bo nikt długo z Prezesem nie wytrzyma... Chcesz marnować czas i nerwy to się zgłoś.

Ctcycvivu

No to żegnamy następnych kolegów.

olo

"po średnie dla fizycznych" chyba nie wiesz co piszesz. To że nowa hala to nie znaczy, że jest tam zdrowa atmosfera. Każdy kto ma rozum nie zostanie tam dłużej niż max rok. Najlepsi odchodzą bo nie chcą być marionetkami szefa.

Eee

No to pożegnaliśmy elektryka a za chwilę pożegnamy handlowca. Są chętni do grzebania w oborniku.

On lub ona

Co chwilę ktoś odchodzi więc ciągle kogoś potrzeba.

arty

firma płaci pracownikom dobrze i terminowo - WIEM TO a nie się domyślam wedle umiejętności- jak nic nie umiesz i nic ci sie nie chce to nie licz na kokosy (nigdzie!) a jak coś umiesz i ci sie chce robic to dostaniesz dobre pieniadze info o zadłużeniu wyssane z palca i rozdmuchane bzdury

.......1...

Ciekawe kto ukrywa się pod pseudo Katarzyna. Któremu odczepily się kohones.

daniel

NpArnetRadiolex można wymieniać więcej alepo co?

Janusz

Widziałem, że firma poszukuje kierownika produkcji. Warto?

Stefan
@Janusz 30.07.2015 05:49
Widziałem, że firma poszukuje kierownika produkcji. Warto?

Nie warto... jak najdalej od nich...

,,,,,

Katarzyna
@,,,,, 24.07.2015 16:06
Dane są chronione. Na nowiutkiej hali stoją nie skończone szafy bo nie ma co w nie włożyć. Towar stoi w hurtowni....

To informacja od pracownika czy od konkurencji, która nie robi chyba nic innego tylko wypisuje bzdury w internecie? Jeśli macie konkretne dane to je przytoczcie lub napiszcie jakie są źródła tych informacji.

Norb

Dudi ma rację... Cała ta firma to porażka... odkąd rządzi BB firma stacza się po równi pochyłej... oszukuje dostawców, klientów i pracowników... Atmosfera jest masakryczna, odeszli wszyscy menadżerowie z wiedzą i pomysłami... A opinia w branży jest też jednoznaczna... Elmechowi nie ufaj...

ewa

Firma jest bardzo zadłużona skoro swoim dostawcą nie potrafią płacic przez 2-3 miesiące i to nawet małe kwoty typu 500-1000zł Nie polecam tej firmy

Katarzyna
@ewa 09.07.2015 14:06

Komu konkretnie ta firma nie płaci? Rzucanie taką informacją bez podania konkretnych przykładów to zwykłe pomówienie. Dane firm nie są chronione tak jak dane osobowe np. pracowników, więc proszę podać nazwę firmy, której podobno elmech nie płaci.

Dudi

Hala jest nowa i tyle... w hali dalej produkcja garażowa. W księgowości terror psychiczny, w organizacji ogólny bajzel... Warto też zapytać jak mocno firma jest zadłużona...

yfyxy

Czyżby jakiś szeptany marketing dyrekcji.

zxddt

Nie do tego bagna. Tam co chwilę ktoś ucieka

ffffff
@zxddt 26.03.2015 16:58
Nie do tego bagna. Tam co chwilę ktoś ucieka

tak się składa, że miałem styczność z tą firmą i widzę że Opinie piszą niestety ludzie mało rozgarnięci w temacie. Elmech od zeszłego roku funkcjonuje w nowej hali produkcyjnej w pełni wyposażonej i czystej (zaprzeczając poprzednim opiniom). Zarobki są różne, od wysokich dla stanowisk biurowych, po średnie dla pracowników fizycznych (przy czym oni mają gwarantowaną podstawę+premie), a co ważne pensja jest zawsze wypacana i zawsze terminowo. Umowa o pracę, najczęściej stała. Odnosząc się do poprzedniej wypowiedzi "Nie do tego bagna. Tam co chwilę ktoś ucieka", to były zmiany na dwóch kierowniczych stanowiskach i nikt inny nie uciekł, a wręcz przeciwnie pracownicy wracają, ciągle poszerzana jest kadra pracownicza o nowe osoby. Odpowiadając na pytanie to tak elmech ponoć kogoś szuka teraz. Jeśli o pewność zatrudnienia, to branża którą się zajmują jest pewna, popyt jest duży, a firma ma dobrą pozycję na rynku. proponuję przekonać się samemu jak jest np. poprzez wizytę w elmechu, zamiast wierzyć w opinie najpewniej niewydarzonych życiowo expracowników

Zostaw opinię o Elmech - Pruszcz Gdański

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elmech