Opinie o Elmech-Ase S.A. w Pruszcz Gdański

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Elmech-Ase S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Elmech-Ase S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elmech-Ase S.A. w Pruszcz Gdański

Julita

@szukający, jakie warunki byłyby dla Ciebie satysfakcjonujące? Czy zdecydujesz się aplikować do pracy w firmie, nawet jeśli nie otrzymasz odpowiedzi na zadane przez siebie pytania? Jak aktualnie przedstawia się sytuacja w Elmech w Pruszczu Gdańskim? Czy ktoś z Was zechciałby podzielić się swoją opinią na temat pracy w tym miejscu?

szukający

Obecnie trwa rekrutacja na DTH, proszę o opinię czy warto. Jakie warunki, płaca, samochód. Dzięki!

kownas

Firma krzak, nie polecam. Nie płacą za wykonane usługi, księgowa kłamie jak z nut: raz trzeba na pensje dla pracowników, nie płacą kontrahenci bleleble. Omijać szerokim łukiem to dziadostwo.

sdf
@kownas

To jest strona opinii o pracodawcy, nie b2b.

Doradca

Jak komuś nie po drodze z pracą to zawsze może ją zamienić na inną!!!

sok z żuka

Ukraińcy to nie polaczki, i za minimum pracować nie będą

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Elmech? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Bydgoszcz
Uno foods
Julita

@kawa na ławęczy masz jakieś złe doświadczenia związane z pracą w firmie Elmech? Co według Ciebie powinno się zmienić w firmie? Proszę o pozostawianie merytorycznych opinii o firmie. Będą one istotne dla osób, które zamierzają aplikować na któreś ze stanowisk.

@Julita

Wynagrodzenia. Jak się słyszy od szefa, że nie ma kasy na podwyżki ... a on szuka kierownika za kilka średnich krajowych, do patrzenia jak inni pracują ... To się szuka innej pracy. (usunięte przez administratora)

Boguś
@sok z żuka

Bo każdy ma takich pracowników na jakich go stać. Mnie stać to mam. A teraz wracaj do roboty!

@Julita

ną święta każdy dostanie po długopisie :-/

Sw Mikołaj
@sok z żuka

A zasłużyłeś???

kawa na ławę

DD został wykopany a wraz z nim te jego pożal się Boże zarządzanie ; a taki dobry był , amerykański!

Obserwator

Czy prawdą jest, że super "zarządzający", prawa ręka BB, guru od wszystkiego - DD - został przeniesiony w stan spoczynku ? Czyli mówiąc po prostu wyp...ony z firmy ? A kiedy czeka to samo BB ?

xxx
@Obserwator

To prawda

kawa na ławę

Prawda jest taka że trzeba się żarliwie modlić aby osoba decyzyjna jaką jest prezes grupy Ase miała dość dużo cierpliwości i chęci do pompowania swoich pieniędzy w tego trupa. Może wtedy stanie się cud i niczym Łazarz firma ta zmartwychwstanie. W przeciwnym razie rozmyje się w nicości podobnie jak mgła smoleńska.

Lance Armstrong

To wszystko bzdury, opinia człowieka który wyleciał z firmy bo nie był dostatecznie wydajny. Nie przyniósł z domu swojego komputera do pracy, nie chciał używać swojego prywatnego samochodu do celów służbowych i odmówił tankowania za swoje. Ponadto podkradał kolegom wkłady do długopisu, papier toaletowy i nie chciał sobie wypruć flaków dla firmy. Psychicznie nie uniósł gigantycznych zarobków, nie był w stanie wydać tych pieniędzy, bo ile można jeść kawior i homara? Ta firma istnieje tylko z jednego powodu, a mianowicie takiego że zawsze tuż tuż przed uderzeniem w ziemię ktoś poda dłoń biednemu Bogusiowi, jego szarmancka bajera zawsze działa. I tak się kręci ten sen wariata, zawsze w nowej formule i zawsze na nowych zasadach.

Dupa W Krzakach

Oferty zaraz się wysypią ;) bo już nie ma kim produkować, a ci co jeszcze są zaraz odejdą. Jeszcze kiedyś dało się żyć (za minimum + czasem jakaś premia) na produkcji ... Ale teraz to już chyba nie ma miejsca gdzie się "daniel" nie wpieprza... więc odradzam. Korporacyjny klimat za psie pieniądze.

ExWorker

Co tam słychać w Elmechu? Niekończące się pasmo sukcesów trwa???

Globalhejter
@ExWorker

Byłeś słabym ogniwem, nie daje Tobie to spokoju. Społeczne wykluczenie jest ciężkie do zniesienia? Są specjaliści, którzy pomogą przetrwać ciężkie chwile. Jedz magnez i dużo śpij i nie martw się o to jak radzą sobie inni.

ExWorker
@Globalhejter

Widać to doświadczenie w Twojej wypowiedzi, ile razy przez to sam przechodziłeś?

Sasasa

Zadowoleni z premii? Wreszcie skończy się narzekanie.

gut

Dziadowska firma ,nierzetelna ,przeciąga terminy dostaw. Nie polecam współpracy z tą firmą. Very ,very unreliable company ,no responsibility. i don't recommend

Komornik

Puk puk, jest tam kto?

Bohdan Bąkowski

A Członek rady/Dyrektor/Kierownik pionu to pracuje czy transfer out już dokonany ?

Daniel Dobrowolski

To Wałęsa kablował i donosił, pierwszy elektryk, który stał się kablem.

UNKNOWN
@Daniel Dobrowolski

Zajmij się prawdziwymi problemami firmy! a nie szukaj tematów zastępczych.

Violetta Bykowska

Chyba nie o tego Michała chodzi :-) pozdrowienia dla wszystkich EX

Ryszarda Jagiello

A Michal juz niepracuje bo go wyje...:)

JacFin

Sory chłopaki troche tu popisałem bo mnie frustrat bierze na to wszystko. Kocham Bodzia, kocham Michała i nawet kocham Daniela. I to nie prawda że motyl na wszystkich kabluje. W ogóle to dobra firma, świetni ludzie i super kasa. Ja i moja stara bluza pozdrawiamy!

ExNaPlazy

Ktoś ma ochotę pograć dzisiaj w bambinktona, zamiast spędzać popołudnie przy komputerze??

Zostaw merytoryczną opinię o Elmech-Ase S.A. - Pruszcz Gdański

• Jak się pracuje w Elmech-Ase S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Elmech-Ase S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elmech-Ase S.A.?

Elmech-Ase S.A.
2.1/5 Na podstawie 90 ocen.
  • Podmiejska 5C
    83-000 Pruszcz Gdański