Opinie o Elmech-Ase S.A. w Pruszcz Gdański

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Elmech-Ase S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Elmech-Ase S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elmech-Ase S.A. w Pruszcz Gdański

xxx

Kolego "elgre" albo jak wolisz Jacku pamiętaj że nie jesteś anonimowy w internecie :)

JFI
@xxx

Jak widać jestem, bo nie trafiłeś. Od ponad miesiąca nic tu nie pisałem :)

Elgre

Od niedawna właściecielem większościowym Elmechu jest firma Elgre z Gdańska.

@Elgre

Większościowy pakiet nabyła Grupa ASE z Gdańska i następuje teraz proces reorganizacji firmy.

Wróżbita Maciej
@pracownik

Ta informacja mrozi krew w żyłach konkurencji, raczej jej pozostałościom po ekspansywnej polityce Elmechu. Reorganizacja, to słowo stare jak Elmech, słowo które znów rozpala ogień w serduszkach zarządu, to spokój głowy na kilkanaście najbliższych miesięcy...jak to mówią, do następnej reorganizacji! Bez wątpienia marka jest warta grzechu, sam bym kupił. Jednak za te pieniądze kupię Iphona, będzie za rok więcej wart. Pozdrawiam stare filary tej zupełnie nowej firmy!

ExWorker

Dobra dajcie znac co sie dzieje bo ciekaw jestem co tam Bodzio wymyslił

ExWorker2
@ExWorker

Jak to co ? Sprzedał udziały. Podobno pakiet większościowy.

Cielepa

Okazało się że Kazimierz Wielki z młodzieńczą bródką nie zostawił firmy murowanej. I tylko tych 180 koni żal...

A co cię to.
@Cielepa

185, jak już.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Elmech? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Bydgoszcz
Uno foods
ExWorker

Co tam w Elmechu słychac? Prezes zawinał juz biznes?

gfdgfgdfgdfgdfkghjghjh
@ExWorker

Zawinie do końca miesiąca.

menadzer

Najlepszy menedżer rynku elektrotechnicznego chyba ma okno transferowe.

rrtedkkiud2

Czy warto? Nie warto. Firma komedia, prezes oderwany od rzeczywistości zatrudnia ludzi którzy mydlą mu oczy rzekomym nadchodzącym spektakularnym sukcesem, który to jednak z jakiegoś nieznanego mu powodu nie nadchodzi. Jak w dobrym teatrze, wszyscy grają zapracowanych i zaangażowanych co pracują w pocie czoła. Prawda jest jednak inna, czego dowodem jest kompletny brak kasy w tej firmie. Wielu tam próbowało cokolwiek zmienić ale szybko zmieniali...firmę. Ryba psuje się od głowy, prawda Panie prezesie? Omijać szerokim łukiem.

Krzysztof
@rrtedkkiud2

rrtedkkiud2 napisz swój adres poczty elektronicznej to dam Ci trochę informacji.

oaaa89

Czy warto aplikować do tej firmy? Słyszałam że są niezłe warunki, ale powyższe opinie są rozbieżne. Jak duża jest rotacja pracowników?

QWxlIGR1cGE=
@oaaa89

Warunki zapewne w dużym stop zależą od stanowiska na jakie zamierzasz aplikować. Do tej pory największa rotacja była wśród pracowników pracujących najkrócej (1-2 lata) i zarabiających więcej. Firma na pokaz stara się ciąć koszty. Niestety kolejne błędne decyzje tylko odbijają się czkawką. Ostatnio stara się ratować, dodatkowo redukując zatrudnienie. Dziś wypowiedzenie dostały kolejne osoby.

haderlok

Podobno w pierwszej kolejności zwalniają ludzi z Gdyni. Trzeba być jednak z Gdańska, wtedy nie ruszają.

Michał Kors

Zgadzam się z przedmówcą. Tylko, że 20% pracowników - podziękowania dla Najwyższego.

Michał Kors

Zgadzam się z przedmówcą. Warto, warto, handlowcy dostali za poprzedni rok niezłe premie od Najwyższego.

Pericallia matronula

Warto, jest ok.

Niedźwiedziówka Krasa

Czy ktoś może w końcu napisać jak jest na prawdę w tej firmie? Jakie zarobki? Faktycznie są takie super dodatki ?Obecnie szukają na stanowisko Kierownika Sprzedaży i zastanawiam się czy warto do nich aplikować.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
@Niedźwiedziówka Krasa

W ciągu niecałego miesiąca wypowiedzenia otrzymało albo złożyło około 15% pracowników. Wnioski wyciągnij sam.

Sama prawda

Opisze sytuacje z punktu widzenia pracownika produkcji w tej rzekomo wspanialej firmie. O jakich kolwiek pakietach medycznych nic mi nie wiadomo, poprostu ich nie ma. MIła atmosfera skończyła sie pare lat temu. O funduszach socjalnych np. wczasy pod grusza nie ma mowy. Wszędzie dają o sobie znac uklady i koneksje za równo w dziale produkcji jak i w pozostałych dzialach.Nie jest brane pod uwage zaangażowanie w prace i wydajność a tylko prywatne uklady. Osoby zarządzające z kadry kierowniczej, które chciały co kolewiek zmienic, unormować po kilku miesiącach walki z wiatrakami opuszczają ten tonący okręt. BRAK PODWYZEK. LUDZIE PRACUJA ZA NAJNIZSZA KRAJOWĄ. Nie ma żadnych perspektyw na przyszłość wiec przedmowca piszący o atutach tej firmy niech przestanie klamac.

przeplatka cinksia

To wyjątkowa firma na rynku pracodawców. Stanowiska pracy na najwyższym poziomie, bardzo dobry socjal i narzędzia pracy jakich nie daje nikt w okolicy. Kadra zarządzająca z jednej strony profesjonalna i wykształcona, a drugiej strony cechująca się wybitnym talentem menadżerskim co skutkuje niesamowicie wybitnymi efektami finansowymi w skali firmy. Firma ma pieniądze i chętnie się nimi dzieli z pracownikami. Spotkania integracyjne, dodatki premiowe, dodatkowe bonusy za wyniki, karta medyczna (także dla rodziny pracownika) to norma w tej firmie. Naprawdę polecam pracę w tej wyjątkowej organizacji. Kto tam trafi może mówić o prawdziwej szansie życiowej.

BK
@przeplatka cinksia

Człowieku czego się nawąchałeś, że takie bajki piszesz? Jeszcze ktoś uwierzy;/ Zmień dilera bo Ci ten staf zaszkodzi :D Ależ mnie te brednie rozbawiły....

rf

@on a pwoiedz ile one konkretnie wynosza te pensje?

on

dużo obiecanek ,a pensje nie średnie a minimalne chyba, że na kierowniczym stanowisku. Doświadczeni pracownicy nie są na topie.

mondry

Super firma, praca w przyjaznej komfortowej atmosferze. Wszystko tam trochę chaotyczne ale ekipa spoko. Można się czegoś nauczyć. Polecam tego pracodawcę.

Wioletta

Sing, płaca zależy od stanowiska, napisz jakie stanowisko cie intresuje a ja ci napisze jakie są zarobki. Pracuję tu juz parę lat to dużo wiem!

Rymcym

Tam szukają na okrągło, bo nikt długo z Prezesem nie wytrzyma... Chcesz marnować czas i nerwy to się zgłoś.

Zostaw merytoryczną opinię o Elmech-Ase S.A. - Pruszcz Gdański

• Jak się pracuje w Elmech-Ase S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Elmech-Ase S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elmech-Ase S.A.?

Elmech-Ase S.A.
2.1/5 Na podstawie 90 ocen.
  • Podmiejska 5C
    83-000 Pruszcz Gdański