Opinie o Networked Energy Services Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Networked Energy Services Sp. z o.o., jak również Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Networked Energy Services Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż telefonów komórkowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Networked Energy Services Sp. z o.o. w Gdańsk

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Co wchodzi w socjal Networked Energy Services Sp. z o.o.?

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Networked Energy Services Sp. z o.o.?

Nick Nowy wpis
Pracownik
@Pytanie

To zapewne zależy od stanowiska ale standard to: notebook, smartphone, monitor, stacja dokująca.

odradzam
Pracownik

Słaba kondycja finansowa tej firmy, to chyba jakiś stan permanentny - przede mną pisały o tym już 2 osoby. Do tej pory nie było co prawda opóźnień w wypłacie pensji, jednak to może się zmienić. W marcu kadra zarządzająca ogłosiła wśród pracowników, że widoczne są na horyzoncie problemy z płynnością. Jako pracownik można pomóc firmie w tym trudnym momencie poprzez odsunięcie w czasie przez pół roku do 25% swojej pensji w zamian za kilkanaście procent odsetek w stosunku rocznym. Wszystko to niby do czasu znalezienia nowego inwestora. Myślę, że to cenna informacja dla osób, które w najbliższym czasie mogą trafić na oferty pracy od NES.

1
Pracownik Nowy wpis
Pracownik
@odradzam

Mój punkt widzenia jest odmienny od przedstawionej opinii. Sytuacja finansowa firmy znacząco się poprawiała, jednak Covid spowodował spowolnienie rozwoju i opóźnienia w realizacji planów o czym zarząd cyklicznie nas informował i co na pewno przekłada się na finanse firmy. Jednak przez całą pandemię firma nie zmniejszyła wynagrodzeń swoim pracownikom, pomimo, iż wiele firm to uczyniło z zasadnych, ale też nie zasadnych powodów. Dodatkowo co zostało już napisane wynagrodzenia zawsze wpływają i na czas - nie ma żadnych opóźnień. Firma też inwestuje szczególnie w rozwój sprzedaży i nowe projekty co jest również związane z powstawaniem nowym miejsc pracy. Czy te działania świadczą o tym, iż jest tak złe jak zostało to opisane - nie sadzę, czy może być lepiej - no pewnie. Ja rozumiem, że firma szuka rozwiązań, aby w pandemii utrzymać płynność, ale oceniam pozytywnie program "inwestowania" swoich środków w firmę w zamian za % zysków, gdzie w ciągu 6 miesięcy można dostać 7% czyli rocznie 14% - to wg. mnie bardzo dobra oferta i przede wszystkim DOBROWOLNA. Oczywiście jest wiele instytucji, które mogą pożyczyć firmie te pieniądze za podobny %, ale czemu ma ktoś inny zarobić skoro można porozumieć się z pracownikiem i dać pracownikowi szansę na dodatkowy zarobek. Widać, każdy ocenia to na swój sposób.

Pytanie
 Pytanie

Czy pracownicy Networked Energy Services Sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

xyz
Pracownik
@Pytanie

Jak w każdej firmie jest grupa towarzyska oraz grupa izolująca się. Jednak oficjalne stanowisko firmy w sprawie spotkań pracowników w czasie epidemii brzmi: żadnych spotkań poza pracą. Zresztą w trakcie pracy też się nie widujemy, bo każdy pracuje zdalnie

 Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Networked Energy Services Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko IT Operations Support . Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Samodzielna księgowa
Gdańsk
Pomorskie Centrum Usług Księgowych Aleksandra Wierzba
(2 opinie)
Wyślij CV
logo firmy MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH praca na statku
Gdańsk
Trident BMC Sp. z o.o.
(240 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Sales manager LCL&Avia services
Gdańsk
Galagrad Sp. z o.o.
(2 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Senior Test Automation Engineer
Gdańsk
TestArmy Group S.A
(80 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
filozof

Może warto skupić się na własnej pracy żeby firma była zadowolona a narzekanie nie miałoby racji bytu?

Szczerze

To prawda,(usunięte przez administratora) była nieprofesjonalną osobą. Fakt, że zarząd pozwalał jej zarządzać pracownikami, zamiatano wszystko pod dywan, a ludzie pod nią ciągle się zmieniali świadczy o tym, że takie zachowania są promowane przez firmę. Co do kondycji finansowej, to niestety prawda. Wynagrodzenie pracowników wpływa, ale już z zapłatami do kontrahentów jest gorzej. Lepiej już poszukać stabilnej firmy z dobrymi tradycjami, a takich w Trójmieście nie brakuje.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
chilled

Trochę jestem zdziwiony tą opinią, bo pracuję w tej firmie. Opinia jest raczej subiektywna i skoncentrowana na jednej, wymienionej osobie. Firma robi duże projekty projekty na świecie i jest w tym dobra a praca ciekawa. Zarządzanie ludźmi mogłoby być lepsze, ale to samo można by powiedzieć o każdej firmie. Dużym plusem jest brak korporacyjnego podejścia (w złym tego słowa znaczeniu) i oby tak pozostało, bo firma rośnie.. Co do trudnej sytuacji..? Hmmm... Pensja wpływa na konto na czas :) Generalnie - polecam!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
NES nie polecam

Najgorsza firma, w jakiej przyszło mi pracować. Na starcie mnie oszukano, dopiero po zatrudnieniu powiedziano mi, że firma jest w złej kondycji finansowej. Mimo to firma przeniosła się z małego biura w Alchemii do wypasionego biura w Gdańsku Głównym. Poziom zarządzania bardzo niski, w związku z czym prezes firmy, dyrektor finansowy i menadżer finansowy opuścili pokład. Ta ostatnia osoba - Danuta Z. sterroryzowała firmę, ludzie się jej bali. Opuściły ją 4 asystentki, bo traktowała ludzi gorzej, niż psy. Atmosfera dno. Bardzo nieprofesjonalna osoba, potrafiąca grać tylko do własnej bramki. Nie polecam!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Networked Energy Services Sp. z o.o. - Gdańsk

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Networked Energy Services Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Networked Energy Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Networked Energy Services Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Networked Energy Services Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Jana Z Kolna 11
  80-864 Gdańsk
 • NIP: 5842745246 REGON: 363024427 KRS: 0000587296
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 4 014 360
 2. linkedin.com 3 587 328
 3. olx.pl 3 276 288
 4. jooble.org 3 086 424
 5. pracuj.pl 3 054 024
Networked Energy Services Sp. z o.o.